Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeden gosciu dal mi z ,,bara'' ja krzyknalem cos pod nosem i 2 tygodnie pozniej wyszli z kosciola i podeszli w trzech jak sobie siedzialem i podchodzili az jednemu z batona sprezynowego z guma na koncu uderzylem w pysk i uciekalem a kawaleczek dalej mnie zlapali i przy ludziach mnie bili kopali az jden mi trafil w oko paznokciami jak siee okazalo i mam rozwalone oko i ucieklem.a teraz chcialem zrobic odwet ale dowiedzialem sie ze on gadal o tym z ims kumplem ktory jest znany(dobrze sie bije i jest starszy o kilka lat a ja chodze do gim)i teraz w dwoch czekaja na mnie przy szkole i nie chodze teraz do szkoly ze strachu ale wiem ze jak tam pojde to mnie znowu pobija.co zrobic w takie sytuacji?????????sorry jesli popelnilem jakis blad ale spieszylem sie!!!!!!!!!!to na serio wazne mozecie pisac tez na gg nawet jak jestem niedostepny.z gory dziekuje
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
”Jezus zapłakał”, J 11,35 (jak przeczytał tego posta)

A poważnie mówiąc to myślę że ta sytuacja jest bez wyjścia, pozostaje ci wyemigrowac, najlepiej do USA.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boshe kiedys na Ulicy byl moze i syf maly ale przynajmniej nie bylo prowokatorow :?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TROLLE NA MADAGASKAR !!!
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego z gory zakladacie, ze to nie jest pisane na powaznie. Przeciez w Polsce zyjemy :cry:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PROWOKACJA !!!!!!!!!!! PROWOKACJA !!!!!!!!!!

Boże to jest równie głupie jak *duł po ucieczce* .
Następny user się bedzie lansowął :P .
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prosze nie nabijajcie sie oni sa w kilku i znaja jakiegos goscia starsszego okolo 23 lata wiec mi koledzy nie pomoga bo sie boja wiec potraktujcie to powaznie
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeden gosciu dal mi z ,,bara'' ja krzyknalem cos pod nosem i 2 tygodnie pozniej wyszli z kosciola i podeszli w trzech jak sobie siedzialem i podchodzili az jednemu z batona sprezynowego z guma na koncu uderzylem w pysk i uciekalem a kawaleczek dalej mnie zlapali i przy ludziach mnie bili kopali az jden mi trafil w oko paznokciami jak siee okazalo i mam rozwalone oko i ucieklem.a teraz chcialem zrobic odwet ale dowiedzialem sie ze on gadal o tym z ims kumplem ktory jest znany(dobrze sie bije i jest starszy o kilka lat a ja chodze do gim)i teraz w dwoch czekaja na mnie przy szkole i nie chodze teraz do szkoly ze strachu ale wiem ze jak tam pojde to mnie znowu pobija.co zrobic w takie sytuacji?????????sorry jesli popelnilem jakis blad ale spieszylem sie!!!!!!!!!!to na serio wazne mozecie pisac tez na gg nawet jak jestem niedostepny.z gory dziekuje


Weźmij batoniarzu miskę soczewicy, pójdź do miejsca gdzie nieprzyjacioły twoje. Przyjdź do nich nim kur ostatni zapieje. Weźmij najwiekszego z nich i zaprowadź do domu Kaifasa syna Dawida, brata Jozuego. Będzie on w połowie drogi do Al-Jeruszalaim od strony Damaszku. W domu tem umyj nogi nieprzyjaciołowi swemu. Otrzyj mu twarz jedwabną chustą, rzemienie u butów jego rozsupłaj i szaty jego wyczyść. Trzy dni i trzy noce nauczaj go by bliźnich swych miłował. Dnia czwartego baranek i gołąb przyjdą w twe progi i znak to będzie, że wróg twój nawrócon został a ty do nauk swoich bezpieczny wrócić mozesz.
[List do Batoniarza 3:1-15]
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Weźmij batoniarzu miskę soczewicy, pójdź do miejsca gdzie nieprzyjacioły twoje. Przyjdź do nich nim kur ostatni zapieje. Weźmij najwiekszego z nich i zaprowadź do domu Kaifasa syna Dawida, brata Jozuego. Będzie on w połowie drogi do Al-Jeruszalaim od strony Damaszku. W domu tem umyj nogi nieprzyjaciołowi swemu. Otrzyj mu twarz jedwabną chustą, rzemienie u butów jego rozsupłaj i szaty jego wyczyść. Trzy dni i trzy noce nauczaj go by bliźnich swych miłował. Dnia czwartego baranek i gołąb przyjdą w twe progi i znak to będzie, że wróg twój nawrócon został a ty do nauk swoich bezpieczny wrócić mozesz.
[List do Batoniarza 3:1-15]

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: spadlem z krzesla :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spawacz ... jestem pod wrażeniem :)
  • 0

budo_kurak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rudna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zlap jednego z nich jak bedzie sam, przyloz mu kose do gardla i powiedz, zeby sie odjebali :D
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prosze nie nabijajcie sie oni sa w kilku i znaja jakiegos goscia starsszego okolo 23 lata wiec mi koledzy nie pomoga bo sie boja wiec potraktujcie to powaznie



Ej nie badz taki skromny przeciez ty znasz jeszcze starszego goscia. Pomysl chwile. Tak zgadles wez ojca! 100% ze spieprza :-)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej nie badz taki skromny przeciez ty znasz jeszcze starszego goscia. Pomysl chwile. Tak zgadles wez ojca! 100% ze spieprza :-)


tam ojca...wez dziadka !!
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurak mowisz zeby przylozyl kose do gardla a co ty masz w opisie 'karate ni sente nasi'
pamietajcie podazajcie w kierunku harmonii

a jak batoniarz masz taki problem ze ci oko rozjebali to rtza bylo isc na obdukcje
potem do organow scigania i h.... i sie nie zaslaniaj ze ziomki w gtcie straca do ciebie respect yoyoyooyoy dog!!!

pyzdra
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spawacz rozjebałes mnie swoim postem popłakłem sie ze smiechu :lol: :lol: :lol:
List do batoniarza :P czekam na wiecej !!
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tam nie wiem co Wy od gościa chcecie :wink:
Ma gość poważny problem :!:
Oko mu chcieli wydłubać 8O
Hehehehehehe - jakie te trole dzisiaj "miętkie" :)
Mam osobistą proźbe do szanownego trola(tak w ogóle to z jakiego jesteś gatunku? Troli zielonych - pospolitych, czy może jesteś jakimś egotycznym gatunkiem :) ) - napisz wiecej takich historyjek, ja się chętnie rozwesele przy tych pięknych "etosach" :)
Czekać tylko,aż jakiś podróżny śpiewak napisze o Twych przygodach podniosłą pieśń - "pieśń o przygodach Trola Batoniaża", pieśń która będzie śpiewana z pokolenia na pokolenie w podzięce Tobie za rozweselenie szanownych Userów VB :twisted:

PS: Spawacz - respect :wink:
  • 0

budo_adwokat
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szacunek dla Spawacza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[...]a teraz chcialem zrobic odwet ale dowiedzialem sie ze on gadal o tym z ims kumplem ktory jest znany(dobrze sie bije i jest starszy o kilka lat a ja chodze do gim)


no comment... co POWINIENES zrobic, to zglosic sie do lekarza na obdukcje (doznales bardzo powaznego uszczerbku na zdrowiu), i dalej isc sciezka wielokrotnie doradzana nie tylko w dziale ULICA w ogole, ale takze juz w tym temacie. starszy, twardy jak skala kolega w wieku 23 bedzie dobrze obsrany jak policja wsrod lamentu jego matki wyciagnie go za szmaty z domu.a jesli nie masz zamiaru tego uczynic, przeczytaj dobrze post pana spawacza, wydrukuj, nos przy sobie i postepuj zgodnie z jego trescia.
poza tym dla komfortu wlasnego i osob czytajacych twoje posty postaraj sie nie pisac jednym tchem.
pozdro
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Weźmij batoniarzu miskę soczewicy, pójdź do miejsca gdzie nieprzyjacioły twoje. Przyjdź do nich nim kur ostatni zapieje. Weźmij najwiekszego z nich i zaprowadź do domu Kaifasa syna Dawida, brata Jozuego. Będzie on w połowie drogi do Al-Jeruszalaim od strony Damaszku. W domu tem umyj nogi nieprzyjaciołowi swemu. Otrzyj mu twarz jedwabną chustą, rzemienie u butów jego rozsupłaj i szaty jego wyczyść. Trzy dni i trzy noce nauczaj go by bliźnich swych miłował. Dnia czwartego baranek i gołąb przyjdą w twe progi i znak to będzie, że wróg twój nawrócon został a ty do nauk swoich bezpieczny wrócić mozesz.
[List do Batoniarza 3:1-15]

mozna jakos nagradzac takie posty??

a jesli chodzi o sam post to osobiscie tez znam kilku gosci starszych ode mnie (i to powaznie a nie "podobno"), ale jakos nikt nie czuje do mnie z tego powodu jakiegos respektu.
jak cos to sluchaj glosu Diriza.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sami zaczęli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Możesz tez zrobic co innego : nastaw sobie budzik i poczekaj do 4 nad ranem wstaniesz jak oni beda spali i wyslesz na nich swoje floty i ich rozjebiesz dobre ?? 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024