Skocz do zawartości


Zdjęcie

na palcach źle?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

na palcach źle?
zima jest, zresztą rodzice nie pozwalają mi uprawiać żadnego sportu, no więc trenuję na własną rękę. Mam długi pokój, więc biegam sobie na palcach, potem trucht w miejscu przez 3 minuty (z uderzeniami prawy, lewy prosty) też na palcach. Dziś rano wstałem i ze zdumieniem i ze strachem zauważyłem, że trochę mi szwankują mi stawy kolanowe jak wbiegam po schodach, czasem jak idę. Potem to mija, ale zastanawiam się czy takie bieganie na palcach jest złe... jako alternatywa dla "normalnego biegania" wydawało mi się to dobre ale zawsze jest "ale". Może ktoś coś wie czy na palcach jest źle? :)
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
no co za duzo to nie zdrowo :wink: moze za bardzo obciązyles stawy.

ps. powiedz rodzicom zeby Ci dlai na trwasko i fajki bo Ci sie nudzi w domu i chcialbys jakos sobie umilic czas skoro trenować nie mozesz.
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
zle to jest z twoimi rodzicami! bez obrazy ale moze po prostu nie wiedza jak korzystnie sport wplywa na organizm :roll: chyba ze to ty masz jakies problemy o ktorych nie mowisz. jezeli wszystko z toba okej najpierw zalatw sprawe rodzicow a pozniej stawów :wink:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
Rodzice ci nie pozwalają uprawiac żadnego sportu ??
Ojjj karamba :? .
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
rocznik 87, chlopie masz 19 lat :!: nie musisz sie pytac o zgode rodzicow na wszystko. jesli tylko jestes w miare zdrowy to smigiem zacznij uprawiac taki sport jaki ci sie podoba. jesli nie chcesz dyskutowac z rodzicami to po prostu postaw ich w obliczu faktu dokonanego. dragon ball i internet nie zastapia Ci zycia 8)

a co do treningu w domu... moze trening domatora by ci sie przydal?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
To nie takie proste gawron. Za coś musi ten trening opłacić... Rodzice pewnie naogladali sie w telewizji ciezkich bokserskich knockoutow i teraz generalizuja na wszystkie SW. To normalne ze boja sie o syna, aby sobie mozgu nie obil. Jezeli trafilem to polecam Judo. Nie ma uderzeń, a doskonale poprawia motoryke.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?

To nie takie proste gawron. Za coś musi ten trening opłacić...



Na co jak na co, ale na treningi, to sobie moze dorosły człowiek zarobić. Nawet jak ma mieć maturę alibo inne ważne sprawska.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
Ja nie wiem czy to takie latwe zarobic sobie w wieku 19 lat gdy ma sie jeszcze szkole :? Moi rodzice tez sa przewrazliwieni ale wkoncu ich namowilem zeby trenowac :wink: Potem po wypadku w moim miescie (Łodzi) znowu chcielimi zabronic ale nie dalo sie juz :wink:
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
Jak nie mieszkasz w jakiejs zabitej dechami wiosce to kase idzie łatwo zarobic .
Ja przez wakacje zarobiłem sporo .
Treningi sobie sam opłacam i jest git . Czasem starzy narzekaja jak wróce obity a tak jest spokoj .
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
Czarny_Tygrysie, ssj7 nie napisal ze go nie stac, tylko ze mu rodzice nie pozwalaja. to co innego. inna sprawa ze niektore sporty walki sa za smieszne pieniadze (np. miasto daje dofinansowanie), czy 30-40 zl na miesiac to az takie ogromne pieniadze? jak ktos ma na internet to na treningi rowniez.
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: na palcach źle?
ej zmieniłem ćwiczenia i teraz sobie tak jakby "pracuję dystansem" - biegam w kółko i biję się z własnym cieniem(3 minuty). Mam nadzieję, że to dobry pomysł i niczego sobie nie nadwyrężę. Ale jak tak dalej pójdzie to kumpel co pakuje pod okiem jakiegoś trenera dobrego przez 2 miechy będzie wstanie rzucić mnie na kolana...trza się wziąść za siebie, bo takie machanie wdomu to niewiele daje. Nawet jak się "macha" kilka lat... :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024