Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzusio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
260 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Dwa pytania do ojca prowadzącego:

1. czy podczas wykonywania ćwiczeń nogę wyprostowaną kładziecie na ziemi czy staracie się ją utrzymywać cały czas w powietrzu (tak samo obydwie nogi przy ćwiczeniach 2 i 4)? Druga wersja powoduje, że mięśnie są cały czas napięte i jest zdecydowanie bardziej hardkorowa, ale zastanawiam się czy prawidłowa.

2. czy jeżeli w danym dniu mam trening na którym dość intensywnie ćwiczę brzuch to czy wykonywanie jeszcze tego samego dnia "szóstki" nie stanowi zbyt dużego obciążenia dla mięśni i nie powoduje efektu odwrotnego do zamierzonego? Z kolei gdybym chciał ćwiczyć "szóstkę" tylko w dni wolne od treningów to ćwiczyłbym tylko 4 razy/tydzień.. :?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
ad.1. Normalnie kladzie sie na ziemi, w cwiczeniu 5 nie trzeba, ale jak ktos jest na tyle mocny to moze nie opuszczac do konca, ale ja sobie wtedy nie wyobrazam pozniejszych dni jak jest duzo powtorzen :wink:
ad.2. 4 razy na tydzien i pomieszanie z innymi cwiczeniami w pozostale dni napewno nie przyniesie takich samych efektow. Z drugiej strony cwiczenie brzuszkow na treningu a dodatkowo jeszcze 6 moze zbyt obciazyc miesnie. Sam tak czasami mam i pozniej jest masakra, ale na szczescie staram sie lekko robic te cwiczenia na brzuch na treningu zeby sie nie przeciazyc a dodatkowo robie jeden dzien przerwy w tygodniu, po najcezszym treningu. Jeden dzien w tygodniu przerwy od 6 jest dopuszczalny. Mozesz jeszcze sprobowac dogadac sie z trenerem, ze robisz ten program A6W i wtedy kiedy sa te cwiczenia brzucha to wykonywac wlasnie A6W...
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
dzisiaj robie 7 dzien myslalem ze bedzie latwiej :D zrobilem fotke brzucha zrobie tez druga jak skoncze program ;] i jezeli ta druga bedzie dla mnie zadowalajaca to wrzuce je na neta zeby ludzie mogli sobie porownac :D ewentualnie jezeli jakis wiekszy efekt pojawi sie wczesniej to tez zrobie fotke i wrzuce ps. Dobry pomysl nie :D
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Ja zrobiłęm fotki przed i po 14 dniu, zrobie tez kolo 30 i na koniec. Ja roznice widze choc na fotkach to srednio wyglada
  • 0

budo_savage
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
w tym treningu a6w jesli w danym dniu jest napisana dwojka w kolumnie seria: to oznacza to że robie 2 serie pierwszego cwiczenia, potem 2 serie drugiego etc. czy też po jednej serii cwiczen od 1 do 6 po czym druga taka seria od 1 do 6?

druga sprawa to jakie powinny byc przerwy miedzy seriami?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

w tym treningu a6w jesli w danym dniu jest napisana dwojka w kolumnie seria: to oznacza to że robie 2 serie pierwszego cwiczenia, potem 2 serie drugiego etc. czy też po jednej serii cwiczen od 1 do 6 po czym druga taka seria od 1 do 6?

druga sprawa to jakie powinny byc przerwy miedzy seriami?

To drugie, czyli najpierw pierwsza seria cwiczenia 1-6, nastepnie 2 seria cwiczenia 1-6 i na koniec 3 seria (od 4 dnia) cwiczenia 1-6 :)
Co do drugiego pytania, to przerwy jak najkrotsze miedzy seriami, tak na zlapanie oddechu 15-30 sekund, choc najlepiej nie robic wogole przerwy.
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
druid to jak skonczysz to tez mam nadzieje wrzucisz na neta chocby po to by dac mi wieksza motywacje do cwiczen :D
  • 0

budo_łukasz15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
To zapodajcie fotki :)
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
daj pokoj na razie nie... :-)
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
panowie jestem przy 9 dniu i zauwazam lekka zmiane :D co prawda nie taka zeby wyszla na fotce ale ja to czuje ;] jestem dobrej mysli ps. Nie dajcie sie znuzeniu:D trzeba walczyc zeby miec ladny brzuszek ;]
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

To drugie, czyli najpierw pierwsza seria cwiczenia 1-6, nastepnie 2 seria cwiczenia 1-6 i na koniec 3 seria (od 4 dnia) cwiczenia 1-6 :)


jesli zrobie tak jak opisales to zrobie 3 serie czy 3 powtorzenia. gdzie tu opisales serie a gdzie powtorzenia? bo ja troche tego nie rozumiem. tzn podejzewam ze rozumiem ale nie jestm pewien
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio


To drugie, czyli najpierw pierwsza seria cwiczenia 1-6, nastepnie 2 seria cwiczenia 1-6 i na koniec 3 seria (od 4 dnia) cwiczenia 1-6 :)


jesli zrobie tak jak opisales to zrobie 3 serie czy 3 powtorzenia. gdzie tu opisales serie a gdzie powtorzenia? bo ja troche tego nie rozumiem. tzn podejzewam ze rozumiem ale nie jestm pewien

To sa serie powtorzenia to ilosc powtorzen kazdego cwiczenia.
Np. dzien drugi:
Pierwsza seria - cwiczenie 1 powtarzasz 6 razy, nastepnie cwiczenie 2 powtarzasz 6 razy, 3x6, 4x6, 5x6 i na koniec szoste cwiczenie powtarzasz 6 razy.
Kilka sekund przerwy...
Druga seria - cwiczenie 1 powtarzasz 6 razy, nastepnie cwiczenie 2 powtarzasz 6 razy, 3x6, 4x6, 5x6 i na koniec szoste cwiczenie powtarzasz 6 razy.
Koniec drugiego dnia.
:)
  • 0

budo_baczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Elooo melo!:P Dziś mam 14 dzień, efekty nawet są a mianowicie na brzuchu zaczynaja sie robic takie faldki wypukłe tak jak mają Ci z kaloryferkiem :) , przy 40 dniu moze byuc nie zle:) Pozdro
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

Elooo melo!:P Dziś mam 14 dzień, efekty nawet są a mianowicie na brzuchu zaczynaja sie robic takie faldki wypukłe tak jak mają Ci z kaloryferkiem :) , przy 40 dniu moze byuc nie zle:) Pozdro


super! ja dzis zaczynam :-D dzieks charly
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Dwa pytania:

1.Jak to mozliwe ze przez 6 tygodni nie dajemy zadnego dnia miesnia na odpoczynek i regeneracje a one tak rosna. Przeciez miesnie rosna glownie wtedy kiedy odpoczywamy od wysilku.

2.Co robic gdy juz sie skonczy A6W?
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
1. Po tym jak w okolicach 30 dnia zlapala mnie grypa mialem postep. 3 dni pozniej mialem bardzo duzy postep. Nie wiem, moze pisze bzdury, ale brzuch zaczal wygladac duzo lepiej jak mu dalem po tej katordze odpoczac. I trzymalo sie bardzo dlugo, a nie dosc, ze chorowalem, to po chorobie nie mialem czasu trenowac.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

Dwa pytania:

1.Jak to mozliwe ze przez 6 tygodni nie dajemy zadnego dnia miesnia na odpoczynek i regeneracje a one tak rosna. Przeciez miesnie rosna glownie wtedy kiedy odpoczywamy od wysilku.

2.Co robic gdy juz sie skonczy A6W?


sek w tym, ze one wlasnie za bardzo nie rosna, spala sie tluszczyk wokol nich a one nabieraja ksztaltu- to jest cel a6w
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
a mi sie wydaje ze rosna choc sie za bardzo na tym nie znam slyszalem ze brzuch to jedyny miesien ktory mozna cwiczyc codziennie... Takie male zapytanko moze dla ludzi ktorzy skonczyli lub sa pod koniec . Czy u was tez najpierwe byla widoczna poprawa gornych miesni? czy szlo to rownomiernie?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
U mnie tez glownie poprawa gornych miesni...
Co do pytania o odpoczynek miesni, to odpoczywaja przez 23 godziny 30 minut na dobe :wink:
W A6W chodzi glownie o wzmocnienie i wyeksponowanie tych miesni a nie o rozrost...
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
acha, mysle ze warto to zrobic, choc nie wiem czy to to czego mi trzeba...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024