Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzusio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
260 odpowiedzi w tym temacie

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
sorry na początku miało być - leżysz z rękoma pod dupą :)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
jest to pierwsze cwiczenie tak ?

jak masz juz nogi wyprostowane w gorze ( stopami do sufitu ) to wypychasz lekko biodra do gory jak jakbys chcial stopami dotknac tego sufitu , tylko nie wypychaj tak jak do swiecy :D
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
do swiecy - nie na wchodz az na kark :D wyczujesz jak Ci pasuje , to latwe :D
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Juz wiem ;] bo zaciagnolem sobie z sieci "8 minute ABS" taki abs ktory sie cwiczy ponoc codziennie non stop przez 8 minut
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
wrzuć z laski swojej :D
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Czy godzinka jazdy codziennie rowerkiem po lesie z dosc szybka predkoscia po nierowym terenie ma duzy wplyw na zbicie tkanki tluszczowej z brzucha? Niestety nie moge wiecej na nic narazie czasu zagospodarowac, wiec pozostaje godzinna jazda na rowerze. Slyszalem, ze buieganko by bylo lepsze, ale wole rower :-) Ktos probowal w ten sposob zrzucic balast? Tak jak mowie tylko rower nic pozatym....ograniczam rowniez posilki i podjadanie w nocy :-)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
lepiej biegac, z rana 8)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
pewnie ze lepiej , ale jesli lubisz jezdzic rowerem to jezdzij lepsze to niz siedziec przed tv . Chyba ze przygotowujesz sie do mister universum i musisz szybko zrzucic tluszczyk to wtedy biegaj rano :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Raczej przygotowuje sie do mister plaski brzuch :-) a pozniej z czasem moze beda szanse na tytul mister kaloryfer, byle tylko checi dopisaly, bo inaczej pozostanie mister beben :-)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
dobra, wiem ze odgrzewam, ale minelo 42 dni odkad zaczalem no i jestem juz po Weiderze..ktos jeszcze skonczyl/konczy?
Myslalem ze sie obsram ze szczescia (kolokwialnie mowiac) jak skonczylem ten trening bo mnie doporwadzal do szalu...Od 30 dnia zajmowalo mi to + - 40 minut, a ze ostatnie 2 tyg robilem weider+bieganie wiec musialem wstawac 2 h wczesniej niz normalnie->masakra.
Co do efektow to hmm..miesnie gorne brzucha-super, miesnie "srodkowe' tez niezle, na dolne to chyba malo dziala? W kazdym razie do chlopakow z reklam calvina kleina jeszcze mi troche brakuje :) ale i tak jestem zadowolony :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Ja skonczylem dokladnie miesiac temu i efekt byl super ale nie dlugo :lol: zalecane jest nie cwiczyc miesni przez iles tam dni ja nie cwiczylem chyba przez 10 a teraz nie dosyc ze sa slabsze to zostal tylko golny zarys :? coz moze akurat u mnie cos nie tak jest :wink:
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
ja skonczylem niecaly miesiac temu, zajebiscie mnie wkurwial ten trening i nie zamierzam go powtarzac... ale fakt faktem o wiele mocniejszy brzuch !!
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
6 weidera dala mi costam ale napewno nie robilbym jej 2 raz bo przy moim typie budowy znacznie lepiej dziala abs i katowanie brzucha z obciazeniem Slyszelicie jeszce o jakis planach w tym stylu na inne partie miesniowe???
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Ostatnio wyczytalem w jednym magazynie, ze spacer zwyklym tempem daje wieksze efekty w trakcie odchudzania, niz bieganie :? Dziwna sprawa, troche w sumie mnie to zastanowilo....badania byly przeprowadzone przez naukowcow w Grecji na sporej grupie kobiet. Pierwsza grupa 4 razy w tygodniu spacerowala w normalnym tempie, a druga grupa biegala i okazalo sie, ze szybszy spadek tkanki tluszczowej zostal zanotowany u pierwszej grupy. Jak to mozliwe :?:
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
pewnie inaczej je odzywiali!
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

Ostatnio wyczytalem w jednym magazynie, ze spacer zwyklym tempem daje wieksze efekty w trakcie odchudzania, niz bieganie :? Dziwna sprawa, troche w sumie mnie to zastanowilo....badania byly przeprowadzone przez naukowcow w Grecji na sporej grupie kobiet. Pierwsza grupa 4 razy w tygodniu spacerowala w normalnym tempie, a druga grupa biegala i okazalo sie, ze szybszy spadek tkanki tluszczowej zostal zanotowany u pierwszej grupy. Jak to mozliwe :?:

a czy tyle samo czasu biegali co chodzili???bo to chyba o to chodzi :?
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
"Zwawy spacer moze byc lepszym sposobem na schudniecie niz szybki bieg, wskazuja badania greckie. Przebadano tam grupe kobiet z nadwaga. Mialy one cztery razy w tygodniu spacerowac, czesc z nich w umiarkowanym tempie, czesc szybko. Po trzech miesiacach okazalo sie, ze te, ktore cwiczyly mniej instensywnie, wiecej stracily na wadze".

Nic nie podaja czy chodzily dluzej, czy tyle samo czasu co te drugie. Jednak jesli mialy ten sam odcinek drogi do pokonania to wiadomo, ze te ktore szly wolniej stracily wiecej czasu :-)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Ja jutro koncze szóstke o ktorej tu byla mowa wiec skrobne pare słów
4 lata temu zrobilem niczego sobie kaloryfer robiac zwykle brzuszki. Przez 2 ostatnie lata zaczal mi zanikac bo robilem brzuszki tylko na treningach. Po szóstce jest poprawa ale uwazam ze kazdy intensywny trening wykonywany codziennie przez 42 dni przynioslby takie efekty. Daleki wiec jestem od wychwalania szóstki.
Zwykle brzuszki mozna robic lepiej lub gorzej uzyskujac lepsze lub gorsze wyniki i sekret polega na tym by robic je z odpowiednia technika. Natomiast zadne wynalazki typu szóstka zwyklych brzuszków nie zastapia bo tu sie nic lepszego wymyslec poprostu nie da.
Szostka wypada lepiej jedynie na polu motywacji poniewaz masz z góry zalozone ze musisz zrealizowac program a chyba nikt nie lubi nie wywiazywac sie z tego czego sie podejmuje. No a pod koniec juz szkoda wysilku jaki sie wlozylo we wczesniejsze dni. Wedlug mnie na tej zasadzie dziala wlasnie szóstka.
Na koniec jedna uwaga. Charlie pisal ze robi przerwy miedzy seriami. My ze znajmomymi dorwalismy opis szóstki na SFD i tam koles pisal by nie robic przerw - tak tez robilismy :wink: [/i]
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

"Zwawy spacer moze byc lepszym sposobem na schudniecie niz szybki bieg, wskazuja badania greckie. Przebadano tam grupe kobiet z nadwaga. Mialy one cztery razy w tygodniu spacerowac, czesc z nich w umiarkowanym tempie, czesc szybko. Po trzech miesiacach okazalo sie, ze te, ktore cwiczyly mniej instensywnie, wiecej stracily na wadze".

Nic nie podaja czy chodzily dluzej, czy tyle samo czasu co te drugie. Jednak jesli mialy ten sam odcinek drogi do pokonania to wiadomo, ze te ktore szly wolniej stracily wiecej czasu


Tak na zdrowy rozum:

Najlepszy efekt odchudzajacy mamy przy HMmax 70-80%. Jezeli kobiety mialy nadwage mozna przyjac, ze ich kondycja byla slaba, wiec przy biegu mogly mocno przekraczac podany wyzej zakres, co za tym idzie skutecznosc malala. Pozatym spacer jest latwiejszy wiec mogly one mniej "oszukiwac" itp

No i oczywiscie w badaniu moglo chodzic o udowodnienie, ze chodzenie jest lepsze, a jak wiadomo nie wazne dane, wazna interpretacja ;)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
6W jest mi znane ale ABS nie bardzo, jelsi ktos byl by chetny wytlumaczyc o co kaman w ABS byl bym wdzieczny :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024