Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzusio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
260 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] prosze link do ABS :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
kurcze ten link cos nie chce dzialac sorki :) daj cos na co moge wrzucic plik to wrzuce :)
  • 0

budo_opravca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Kurcze nie obeznany jestem tak wiec nie wiem na co mozna wrzucic :D :D ale moze ktos bardziej zaawansowany pomoze ;]
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
ale namieszalem jednak ten link jeszcze dziala :)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Wlasnie skonczylem ostatnia serie 42 dnia i poczulem sie tak uradowany i spelniony, ze postanowilem sie tym z wami podzielic.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
gratulacje :D

i jak ? widac efekty? trzymales diete ?
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Diete jak diete.
Nie obzeralem sie, a ja ogolnie jadam zdrowo wiec brzuch plaski. Za malo chyba bylo budulca zeby porzadne miesnie na nim zbudowac.

Ogolnie to myslalem, ze bedzie duzo lepiej, ale nie spodziewalem sie bez porzadnej diety efektow znowu jakichs kosmicznych.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
gratulacje :D i jak wrazenia?
  • 0

budo_czewu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
jezeli cwicze tak okolo 24 z reguły t oefekty beda mniejsze czy t oduzego wpłyeu nie ma o jakiej porze ?
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
podobno najlepiej rano. zreszta wszystko bylo w tym temacie 8)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
pytanie do jakiegos specjalisty typu sloniak:

czy poprzez napiecie i utrzymywanie napiecia miesni brzucha spala si etkanka tluszczowa w tym obszarze? chodzi mi o napiecie w czasie dnia nie podczas cwiczenia...?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
odpowiedz na Twoje pytanie brzmi nie, to o czym piszesz jest to trening izometryczny poprawai on "wyciecia miesnia" kiedy jest juz odtluszczony, napiecia takie poprawiaja takze sile miesnia ale o spalanie tluszczu jest tu raczej ciezko ;)
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
no dobra. czytam i czytam...
w zasadzie prawie wszyscy chcecie po prostu uzyskać "kaloryferek". a co z dziewczynami? ja niekoniecznie chcę mieć kaloryferek, ale chcę zgubić troszkę tłuszczyku, który zdążył się na brzusiu nagromadzić...
jakieś konkretnie ćwiczenia? bo z tego, co wyczytałam, to "6" niekoniecznie mi pomoże zrzucić zbędnego ciałka...

ahia - i nie mam za bardzo możliwości korzystania z przyrządów... chodzi mi o ćwiczenia na domowe warunki ;)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
"6" jest wlasnie auerobowa, angazuje wysilek na poziomie beztlenowym takze, wlanie dzieki niej spalisz tluszczyk. Kaloryfera nie masz so sie obawiac, kobiety z natury maja wieksze sklonosci do zatluszczania sie (maja wieksza tkanke tluszczowa) totez trudniej ci bedzie spalic conieco na brzuchu. Trenuj poprostu brzuszki, czy to weidera czy "zwykle" cwiczenia i napewno bedzie efekt. Wszystko pojawia sie stopniowo totez po kilku tygodniach treningu napewno nie zobaczysz kaloryfera jak u pudziana, jesli efekty brzuszkow ci nei bede odpowiadc to przestaniesz jest najwyzej robic albo zmodyfikuejsz plan.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
weider pomoze, ale to jest trening ktory trzeba zaczac i go zrobic. Bez sensu jest robic sobie przerwy,albo przestawac w polowie. U mnie efekty byly duuze, a najwieksze reczywiscie tydzien,nawet dwa tygodnie po skonczeniu 42 dnia. (I co najwazniejsze efekty w duzej mierze pozostaly).

Dzisiaj zaczynam znowu heheh :)

Ps. Faktem jednak jest ze nic tak nie potrafi spaskudzic dnia jak mysl "kurwa..dzisiaj znowu ten pieprzony weider"-zrozumiesz po jakims 30 dniu :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Duzo lepsze od weidera i innych wynalazków oraz o wiele bardziej meczacze sa zwykle brzuszki robione na rózne sposoby przez 7 minut. Krotko lecz intensywnie jak na grilu :)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
A ja wlasnie nie jestem przekonany czy lepsze...Meczace pewnie tak, bo weider byl meczacy dla mnie do jakiegos 30 dnia. Potem byl tylko nudny i robilem go schematycznie-ale miesnie mi sie wzmocnily bardzo, i "zwyklych" brzuszkow robilem tez wiecej.

Wczesniej mialem system ze robilem cwiczenia z ABS tylko bez drazka , potem byl okres ze codziennie lub co 2 dzien robilem po jakies 500-700 brzuszkow z nogami w gorze i oprocz tego ze bylem zgrzany jak swinia to nic wiecej(przynajmniej nic zauwazalnego). Najlepszy system u mnie to byl weider rano+bieganie (tylko mins ze zajmuje to potem okolo 2 h).
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
bo przy brzuszkach nie chodzi o to by je robic ale by napiac miesnie i je robic wtedy zrobisz menij i poczujesz prace miesni ..
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Wiem o co chodzi w brzuszkach :roll: To moje subiketywna ocena- w moim przypadku weider dziala lepiej niz rozne rodzaje brzuszkow (tych ":dobrych")
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
dla kazdego cos dobrego :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024