Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzusio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
260 odpowiedzi w tym temacie

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

Najlepszy system u mnie to byl weider rano+bieganie (tylko mins ze zajmuje to potem okolo 2 h).

najpierw biegałes a później weider czy na odwrót?
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
weider i bieganie. Na poczatku chcialem na odwrot ale po 40 miutowym bieganiu jedyne o czym mysle to jak najszybciej wejsc pod prysznic :)
  • 0

budo_migis
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Hello .
Mam 15 lat i czy owe ćwiczenia nie obciążają kręgosłupa ? Bo niestety coś mnie boli ... ale nie wiem czy to jest sprawa A6W czy może hantli :cry:
  • 0

budo_slayer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Katuje 6W juz 6 dzien. Przed kazdym treningiem robie krotka rozgrzewke (skrey tulowia, krazenie bioder itp.) Robie 6 cwiczen bez zadnyych przerw pomiedzy nimi). Staram sie maxymalnie skupic na napieciu miesni brzucha. Po treningu, gdy juz jestem dobrze rozgrzany rozciagam sie z 1h.
Jak narazie jestem mile zaskoczony tak szybkimi efektami, widze juz zarys kaloryferka. A to dopiero pare dni cwiczen :D I Juz sie nie moge doczekac efektu koncowego, ktory jest dla mnie najwiekszym motywatorem i napewno bedzie uwieczeniem ciezkich 42 dwoch dni pracy :P
Dodatkowo jeszcze biegam i plywam 2x w tygodniu.
Jesli chodzi o tkanke tluszczowa , to polecam "ocieplenie" brzucha jakim kocem, szalikiem. Jak mi wiadomo w wyzszej temp. reakcje rozpadu, czyli spalania tluszczu zachodza intensywniej. Bo przeciez cieplo jest jednym z katalizatorow.
W moim przypadku taki trening daje efekty.
Waze 79kg,wzrostu mam 185. Przesle fotke jak skoncze 6e.
Pozdr 4 all. 8)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
zeby miesnie brzucha byly widoczne tluszczu musi byc mniej niz 10% w (na) ciele. tluszczu nie da sie spalac w wybranych miejscach. tak mowi medycyna, biologia i fizjologia na dzien dzisiejszy. taka onformacje otrzymalem od studentki 4 roku fizjologii, ktora dodala, ze gdyby znala sposob na spalanie w wybranym miejscu, to juz bylaby milionerka.
moze mi ktos tez napisac, jak ma temperatura spalac tluszcz? bo ja tylko wiem, ze podniesienie temperatury ciala moze przyspieszyc metabolizm, co mozed prowadzic do spalania tluszczu, ale mowimy o temperaturze calego ciala a nie brzucha.
a efekty masz, bo biegasz i chodzisz na basen.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
a mógłby się ktoś wypowiedizećz ćwiczących 6w czy też go napierdalają plecy w ldźwiach?
  • 0

budo_mrkm
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Staraj się nie podciągać rękoma głowy, tylko niech tam leżą. Pozatym szczególnie w końcowej fazie ruchu tj. opadu skoncentruj się na spięciu mieśni brzucha co powinno znacząco odciążyć plecy. A co do pytania to mnie tez bolały przez jakiś czas ale wystarczyło sie skupić mocniej na technice i przeszło. Miłego ćwiczenia.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
rączki leżą luźniutko. zwracam na to szczególną uwagę. robie ćwiczenia na kocu na którym leży karimata. naprawde nie wie mczemu mnie boli. :( (((
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
prawdopodonie za duzo podnosisz, tylko lopatki maja sie odrywac od ziemi. po 6w zrob sobia supermany, zeby wzmocnic miesnie plecow. ja brzuszki zawsze robie (jak robie :wink: ) na twardej podlodze i nigdy nic mnie nie bolalo; musisz zle wykonywac cwiczenia :?:
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio

a mógłby się ktoś wypowiedizećz ćwiczących 6w czy też go napierdalają plecy w ldźwiach?


mnie tak i zrezygonowalem. Jade ABS II i jest git :-)
Mimo wszystko jednak A6W jakos mi nie lezal. Poza tym kark boli jak cholera
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Dlatego weider jets spoko bo wzmacnia tez kark. Mnie plecy bolaly tylko przy 6 cwiczeniu, na poczatku, potem jakos tak robilem ze juz nie bolalo. Ale na poczatku (dopoki nie zalapiesz dobrego ruchu) podkladaj sobie poduszke pod plecy.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
ja to chyba mam jakieś skrzywienie kręgosłupa, bo robie te brzuszki już z miesiąc i na karimacie mi sie zrobiło odgniecenie w jednym małym mejscu :/
  • 0

budo_mrkm
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Robienie brzuszków na miękkim podłożu to zło, nic dziwnego ze plecy bolą :roll:
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
co Ty pierdzielisz. chodziłem swego czasu troche na siłownie i ani razu nie widziałem żeby ktoś na podłodze robił brzuszki. ZAWSZE była karimata.
  • 0

budo_mrkm
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Zależy od siłki, a ta karimata to zapewne po to aby pleców nie pobrudzić :) natomiast w warunkach domowych lepiej dla pleców robić brzuszki na twardym podlozu.
  • 0

budo_atos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Odnosnie oschudzania jestem zwolenikiem ciezkiego treningu i zdrowej djety z tak zwanych "piramd zywieniowych" sprawdzone pewne skuteczne zadnej chemi ale powolne i moze dlatego tak wielu sie zniecheca :?:
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
jak myślicie - robić brzuszki seriami, czy na maxa? Ja robię ok 110 za jednym zamachem, ale mam wrażenie, że lepsze są serie. Nie robiłem A6W, ani żadnych ABS-ów(kontuzja pleców z czasów pacholęctwa). Tłuszczyku nigdy nie musiałem zrzucać, a na siłę mięśni też nie narzekam, ale doszedłem do granicy, której nie będę przekraczał (po co robić po 200?)Teraz popracowałbym nad wytrzymałością. Nie mam pomysłów, jak te serie rozłożyć, chętnie poczytam propozycje. Doda(m), że ćwiczę tylko w domciu. :cry:

PS.: Czy brzuszki wykonywać najlepiej po pompkach, przed nimi, po walce z cieniem??pytań jest tak wiele...
  • 0

budo_mrkm
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Rób to co robisz tylko ruć sobie pare kilo na klate i bedzie cacy.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
jak będziesz robił 6w to szybko zauważysz, że robiąc te ćwiczenia prawidłowo (a więc trzymając w pełnym napięciu przez 3 sek) wystarczą Ci 20 powtórzeń, żeby mieć dość :) )

pozdrawiam :) )
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzusio
Hehe, czytałem temat od początku, druid miał wrzucić zdjęcia, ale jakoś ich nie widać :>

btw czy dobrze zrozumiałem, że 6w jest na zgubienie tłuszczu, a ABS na zbudowanie mięśni, kiedy już owego nie mamy? Jak tak, to zaczynam od abs, kaloryferek mały mam, ale wiadomo że zawsze jest za mało ;]
aha i jeszcze wrzucam link dla tych co zaglądają tu pierwszy raz- abs II
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024