Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pan R.Gembal


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan R.Gembal
Poza tym gdzie napisalem cos o kradziezy? Napisalem "pozyczyl" a druga sprawa to to ze nie jest on z punktu widzenia prawa osoba publiczna.
Osoba publiczna moze byc polityk,prezydent itp. a nie jakis sensei. To ze jest znany to nic nie swiadczy. Ja tez jestem znany wsrod ok 1500 ludzi w calej polsce glownie u mnie w pracy i jakos nie jestem osoba publiczna. Poczytaj troche nim sie znow bzdurnie wypowiesz...
Poza tym nie forma wypowiedzi swiadczy o tym czy ktos jest sensei czy tez nie. Nie znasz mnie i guzik o mnie wiesz wiec zluzuj swe wypowiedzi zdeko. Napisalem ze JUZ nie jestem sensei bo juz nie ucze. Ale uczylem i mialem spora grupe studentow. Wiec bylem sensei. Poza tym nie zbaczajmy z tematu...Temat jest nie o mnie.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan R.Gembal
Poza tym gdzie napisalem cos o kradziezy? Napisalem "pozyczyl" a druga sprawa to to ze nie jest on z punktu widzenia prawa osoba publiczna.
Osoba publiczna moze byc polityk,prezydent itp. a nie jakis sensei. To ze jest znany to nic nie swiadczy. Ja tez jestem znany wsrod ok 1500 ludzi w calej polsce glownie u mnie w pracy i jakos nie jestem osoba publiczna. Poczytaj troche nim sie znow bzdurnie wypowiesz...
Poza tym nie forma wypowiedzi swiadczy o tym czy ktos jest sensei czy tez nie. Nie znasz mnie i guzik o mnie wiesz wiec zluzuj swe wypowiedzi zdeko. Napisalem ze JUZ nie jestem sensei bo juz nie ucze. Ale uczylem i mialem spora grupe studentow. Wiec bylem sensei. Poza tym nie zbaczajmy z tematu...Temat jest nie o mnie.

EDIT: no zerknalem w Twoj profil i widze zes prawnik ;) ale MOJ prawnik mnie poinformowal co i jak,wiec nie boj zaby. W kazdym razie sorki za tekst o prawie i czytaniu :) ( czemu tu nie ma mozliwosci edycji postow?)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan R.Gembal
OK. Temat mozna zamknac. :wink:
  • 0

budo_pio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan R.Gembal

Poza tym gdzie napisalem cos o kradziezy...

:) Nie przejmuj sie...wiekszosc ludzi nie wie ( bo nie miala okazji poznac ow jegomoscia ), jak naprawde sprawy sie maja. Rozumiem Twoje oburzenie, jest wiele osob, ktore zostaly potraktowane bardzo zle przez niego. W kazdym razie, jesli masz jakies dowody i certyfikaty byly istotne dla Was (maja jakas wartosc) powinienes zglosic na policji kradziez. Jezeli on sam jest zbulwersowany moja wypewiedzia, wie gdzie mnie szukac :) .
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan R.Gembal

Poza tym gdzie napisalem cos o kradziezy...

:) Nie przejmuj sie...wiekszosc ludzi nie wie ( bo nie miala okazji poznac ow jegomoscia ), jak naprawde sprawy sie maja. Rozumiem Twoje oburzenie, jest wiele osob, ktore zostaly potraktowane bardzo zle przez niego. W kazdym razie, jesli masz jakies dowody i certyfikaty byly istotne dla Was (maja jakas wartosc) powinienes zglosic na policji kradziez. Jezeli on sam jest zbulwersowany moja wypewiedzia, wie gdzie mnie szukac :) .


No jeden co konkretnie gada. Zdaje sie ze tez mieliscie/macie treningi tam?
To napewno widziales certyfikaty dan w lewym rogu sali tuż przy drzwiach. Wisialy tam wraz z naszymi wymaganiami egzaminacyjnymi...
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan R.Gembal
Pio pozwolisz ze zamieszcze tu zdjecie z Twojej stronki? I tak wystawione do publicznego ogladania ;)

Dołączona grafika

Tam byly certyfikaty.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan R.Gembal
Topik zamkniety za zlamanie regulaminu przez kol. Ninja.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024