Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ambull Czy ty też byś mnie zbanował szczerze
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
eeee nie

ale wczesniej jak gadales o tym rsg i pisales bez skladni to przestawalem czytac Twoje posty, jednak potrafisz.... brawo :D
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Od dziś pisał będę bardzo zrozumiale słowo
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
z przyjemnością bym jeszcze podywagował :) tyle że ty zwykły pieniacz jesteś ... a mi szkoda czasu na przelewanie z pustego w próżne - tak wiec to ostatni post który do ciebie kieruję nawet gdybyś się miał zesrać ;) – przed monitorem oczywiście

co do reszty to nie tylko niewiele wiesz, ale i jedyne co wnosisz do naszej dyskusji to stek bzdur zakrapiany miernym ego – żebyś choć pisać po Polsku potrafił ... ;) niestety nawet to cię przerasta ... żal mi ciebie, zwyczajnie jesteś żałosny jak mniemam wynika to z faktu iż wypadłeś z wózeczka w dzieciństwie i oto efekty ... szkoda, wielka szkoda a taki mógł być z ciebie dobry herbatnik :) HE HE

a bo bym zapomniał jak już chcesz robić mi reklamę ( za co dziękuję ) i wykorzystujesz do tego cytaty z moich postów to bądź tak łaskaw i dodawaj daty ich zamieszczenia – będę zobowiązany :) tym bardziej że od tego czasu WIELE się zmieniło ( w szerokim znaczeniu tego słowa )

no i jak masz ambicję zostać naszym guru to trzeba było tak od razu HE HE – świetnie się zaprezentowałeś i zapewne wszyscy już cię polubili ... no i ta wiedza przez duże W którą prezentujesz chmmmm – kariera w mediach murowana ;) a nawet gdyby ci się nóżka podwinęła to pamiętaj - aida.com.pl -


Cizzia
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
no wlasnie, wrocmy moze do tematu. Ma ktos dane na temat zawartosci kapsoicydynki w rsg-3?

i jeszcze co do trzymania, mojemu ojcu nie miesci sie kciuk w ta rynienke otaczajaca spust i tak chwyta miotacz jak Pogromca pisal palec wskazujacy na spuscie i sam jestem ciekawy czy sa jakies techniki trzyman miotaczy, chociaz pewnie ma byc poprostu pewnie i wygodnie :)
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy ten rsg 3 jest wam znany tylko pytam
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
chodzi mi o obudowe
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
np,,,,,, sabre magnum 80 foam mam przerobiony, to znaczy....jest zdarta nalepka z puszki i jest naklejony pas z kodury szorstkiej np. jak z plecaka wojskowego paski, wszystko na kleju oraz dorobiony pasek ciasny wszystko to świetnie przylega nie ślizga się spokojnie z puszką w dłoni można oddać cios w twarz w razie parteru pasek trzyma gaz. Przejście z ciepłego w zimne nie powoduje wyślizgu gazu
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Heh dziś miałem okazję zastosować gaz na 2 dresach... ale jakoś odpuściłem i zszedłem z drogi :) .
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Test mojego autorstwa Red Pepper Gel 150 ml. (dysza High Jet Fog)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Inne znalezione
KO Peffer Fog (dysza cone, chmura)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

KO Peffer Jet (dysza strumień)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
sorki ale wszyscy piszą o czymś innym
  • 0

budo_melchi1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Moze i oc-17 z Iner-Arku jest podrabiany ale jeszcze mnie nie zawiódł. Chyba o to chodzi, ma byc skuteczny i w moim mniemaniu jest. Za każdym razem kiedy go używałem reakcja była taka sama czyli gleba :) . Pozdro dla wszystkich.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@melchi1

A testowałeś ten nowy wynalazek z Inter-Arku czyli żel OC-17?
  • 0

budo_horda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nareszcie trochę śmiechu :D jak czytuje forum to ostatnio zaczęło być tak zajebiście profesjonalnie i merytorycznie że aż ziewać zacząłem a tu proszę życie zawsze samo przyniesie jakaś niespodziankę. Zawsze jakiś pajac się trafi :D

Ale podsumujmy wejście na forum smoka Barni555

W przypadku gazów nie istnieje coś takiego jak stosunek jakości do ceny o czym kolega Barni555 chce nas przekonać. ( choć oczywiście wydać stówę na pierwszy "rzut oka" może boleć )
[quote]Z czystej ciekawości prześledziłem ceny w sklepach internetowych i osobiście sądzę iż w większości wypadków TO ZDZIERCY – dlaczego – ano bo nigdy bym nie dał więcej za dobry miotacz (francuski lub amerykański) jak 60 pln. [/quote]
Tutaj jednak znaczna większość forumowiczów wykazuje się mądrością i na zdrowiu i życiu nie oszczędza. Może dlatego bo nie jesteśmy "miszczami" wibrującej pięści Kolega Barni555 zapewne jest bo jak sam stwierdza:
[quote]Dlatego profesjonalnej ochronie rsg 3 działa a amatorzy biegają z gaśnicami oc 17[/quote] Wierze koledze ba nawet uwierzę że pierdnięcie zastosowane przez kolegę działa lepiej niż Hi pała. Ba gdyby Barni555 był szefem ochrony Prezydenta USA woził by go w dorożce bo jest zawodowcem a te leszcze woza go w jakimś tam samochodzie opancerzonym. Mało tego gdyby był generałem to uzbroił by swoich żołnierzy w proce bo kule to oni w zęby łapią i oczywiście w RSG 3
Jedziemy dalej.
[quote]rytuje cie że dobrze piszą o rsg 3 i o sabre chyba jaże dla czego jak sprawdziłeś że rsg 3 curd,s jest słaby golisz sie nim czy wciskasz do herbatki sory ale nie na rękę ci te opinie da się wyczuć[/quote]
Prawda jest taka że tu już śmiech się kończy a zaczyna się życie wypisujesz pierdoły ktoś kupi tą chałę i obskoczy wpierdol bo nie zadziała. Ludzie tutaj piszący są odpowiedzialni za swoje słowa bo to nie jest zabawa. Są środki nędzne, średnie i najlepsze Akurat ja nie będę nosił jakiegoś KO czy RSG 3 bo nie uznaje kompromisów i każdy rozsądny człowiek przyzna mi racje.
Konsekwencja kolegi jest naprawdę wręcz powalająca a oto kilka postów reklamowych na temat RSG 3:
[quote]Są tu tacy, co wątpią w rsg 3 klips. Polecam psiknąć na ścianę i sie zbliżyć.Nie promuję tu niczego, stwierdzam fakt.
[/quote]
I dalej :D
[quote]Np. RSG3 to bardzo mocny gaz, ale jeżeli ktoś sypie nim po boku polika, prawie po uchu, no to nie zadziała lub z trzech metrów przed twarz a nic na nią. A potem pisze po forum, że to kicha, to mnie trafia.
[/quote]
I jakby jeszcze było mało... :D
[quote]Fakt rsg 3 trzeba bobrze mieżyć albo wp...dol [/quote]
:lol:
Nie no jutro biegnę i kupuję !!! Jak będę stał i czekał przed knajpą po paru głębszych na taksówkę i ktoś się doczepi a celownik ma wiadomo zwichrowany to co ? Wpierdol bo się pomyliłem o 3 centymetry.
Czy to już wszystko a gdzie tam :D
[quote]rsg 3 ma wąski strumyk płynu to prawda, ale mocny wyrzut nawet przy zamkniętych oczach z bliska podejrzewam, że sam sie pod nie wpłynie. Rsg 3 curd, police i hi-power np. mi by wystarczyły zawsze mam dwa.[/quote]
Pogromca z Lbn słusznie z tego posta wywnioskował ( Choć podziwiam Pogromcę bo przegryźć się przez tą składnie to ból ):
[quote]BTW najpierw mówisz, że RSG 3 jest lepszy od Hi-Power, to czemu teraz nosisz HI-Powery i skąd je niby masz ?[/quote]
Co na to nasz zawodowiec ? :D
[quote]Pogromca z Lbn O CZYM TY BREDZISZ i kto nośi hi - power co[/quote]
Człowieku wiesz co piszesz ? Ja wiem że istnieje ostatnio takie pojęcie jak czytanie ze zrozumieniem ale patrząc na twoje kwiatki to i pisać ze zrozumieniem powinni uczyć
I jeszcze jeden kwiatuszek
[quote]Szkoda że nie mogę ci napisać, gdzie pracuje bo by ci gały wyszły ,ale tam rsg 3 działa z tym ,[/quote]
Ppppplizzzzz Proszę cie powiedz gdzie pracujesz nie nie bądź taki oświeć mnie leszcza co ma gaśnicę OC 17 :D Nie, może nie, lepiej nie na sam dźwięk nazwy instytucji padł bym pewnie niczym po RSG 3.
[quote]Że my najpierw rąk używamy[/quote]
A ja naiwny myślałem że w profesjonalnej ochronie to generalnie GŁOWY się używa najpierw. Nie wiem gdzie ty robisz ale raportów to na pewno chłopie nie piszesz od tego masz zapewne pisarza :D
No i RSG 3 u was tam działa pewnie dlatego że sypiecie w pięciu na raz albo montujecie takie szynki Picatinny malutkie a na nich Waltera MDSik Multidocik co nie ? Taki na gazik :D hehehe Malutki :D

Ps. Niech cię chłopie nie banują Bron Boże czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :D
  • 0

budo_vvania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Horda czekalem na Ciebie i sie nie zawiodłem :)
dosypie jeszcze do pieca.

Dlaczego barni555 nie wstawiles tego tekstu, jaki na portalu napisal cizzia:

"Dodam jedynie że ja staram się robić to profesjonalnie, kupuje nie dosyć że od firmy to jeszcze osoba w tym pośrednicząca posiada licencję, płaci od tego tax ( podatek ) dodatkowo dochodzą koszty za przesyłki kurierskie, cło i transport morski. W tej całej składowej nie dziwi mnie że Firma która to załatwia, dokłada do tego swój procent co wpływa na cenę w Polsce oscylującą w granicach od 150 pln za profesjonalny miotacz ( dodatkowo należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej - inaczej nie wysyłam - np. DHL ok 35 pln zresztą proszę sobie sprawdzić aktualne cenniki w necie ).
Co ciekawe w porównaniu z krajowymi cenami które mieszczą się w granicach 80 – 90 pln za miotacz dobrej klasy o pojemności 90 ml ( np. OC – 17 ), kwota 150 pln czy nawet 200 za miotacz nie tylko niedostępny u nas w kraju, ale również nieporównywalnej jakości i skuteczności !!! nie wydaje się być zbyt wygórowana tym bardziej że nic innego równie skutecznego i jednocześnie legalnego kupić się nie da."

tylko ten jaki ci pasowal - obiektywizm zaden...

i jeszcze czekam na zrodlo Twoich informacji o unowoczesnionej formule RSG-3.

jestem tak zgrzany, bo on jako jedyny gaz nie uratowal mnie przed sparingiem...

cizzia i horde znam tylko z forum i ani troche wiecej, wiec nie pisz, ze to zmowa ...
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
to z psta cizzia .......Ot dla zabawy i z czystej ciekawości potrenowaliśmy chwilę z Hordą (zaznaczę że nie jesteśmy wirtuozami noża, ale pewne doświadczenia MAMY a szczególnie Horda HE HE .............HORDA ty masz licencje papugi czy tak po znajomości bronisz swego kolesia...wy po prostu we wszyskim jesteście naj naj ....spadam z tej ściemy....nara..
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam witam,

Noo pomijając wszystko inne nasz pan „ulepszona formuła” alias „profesjonalne użycie gazu” ( cokolwiek to nie znaczy – choć przyznam szczerze że do chwili obecnej zastanawiam się co miał na myśli, a sam sprecyzować nie chciał ) w dodatku z zacięciem literackim, opuszcza nasze skromne towarzystwo ... cóż za niepowetowana strata HE HE – normalnie łzy wzruszenia zalały mi oczy :) .

A teraz proszę już Wszystkich – dajmy mu spokój – bo nasz „gość” gotów jeszcze nabawić się jakiejś poważnej choroby nerwowej że możliwych moczeniach nocnych nawet nie wspominam :) jeszcze mu przez to nie daj boże ręka w pracy zadrży podczas stosowania swojego RSG 3 i się pomyli o te właśnie feralne 3 centymetry po czym go skatują, przez co jak sądzę gotów nas później skarżyć po sądach że to nasza wina HE HE.

Osobiście jakoś wcale się nie boję krytyki – właściwie ona mnie tylko motywuje – tym bardzie że nikt nie jest nieomylny a ja w szczególności ! W tym miejscu zacytuję Krissa który to ujął sprawę następująco:

„Złota rybka to ściema a superman nosi majtki na spodniach! Nie ma debeściaków. To tyle.”

i dalej,

„Mam tak samo prawo do błędu i złej oceny jak każdy z nas. I jak każdy, używam tego prawa”

co do reszty to każdy poważnie zainteresowany tematem o którym dyskutujemy, zapewne zanim się wypowie - to z uwagą i zrozumieniem ( fakt Horda, nie tylko trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem ale i pisać, choć jakby do tej pory było to poza moim pojmowaniem ?! – a jednak :) ) przeczyta cały wątek i wyciągnie odpowiednie wnioski – sam.

A teraz kilka konkretów już całkowicie w temacie:

Na początek wypada wspomnieć o przypadkowym „teście” owego syfonu ( jakoś ta nazwa kodowa znacznie bardziej do mnie przemawia niż gaśnica, a z kolei gaśniczka w mojej ocenie jest zupełnie nie na miejscu :) – choć to oczywiście moje prywatne zdanie ) OC – 17 Magnum Police 16 oz. HEVY FOG.
Tak więc oddaliśmy się ostatnio z Hordą przyjemności wychłeptania kilku głębszych w postaci Sierra Mexico no i jak to zwykle zeszło na nasze hobby, po czy ponieważ ja miałem ze sobą Frontiersmana który wygląda z zewnątrz identycznie co owa OC – 17 (stka) to zacząłem mu pokazywać swoja technikę błyskawicznego wyszarpywania jednym palcem zawleczki blokującej głowicę Firemaster. Prawdą jest że ćwiczę to od bardzo dawna co pozwoliło mi osiągnąć satysfakcjonujący mnie poziom, jak również właściwie wyeliminowało w praktyce możliwość przypadkowego wyzwolenia gazu.
Tak wiec zaczęliśmy sobie pstrykać i pstrykać tymi blokadami – i wszystko by było fajnie gdyby nie pewne ale ... po pewnym czasie postanowiliśmy udać się na miasto ( ja do domu on do ojca ) no i już w trakcie ubierania jakoś tak wyszło że Horda postanowił raz jeszcze sobie pstryknąć ... i tu właśnie nastąpiło przypadkowe wyzwolenie staliśmy w pokoju z osiemnaście metrów kwadratowych o wysokości ze 2,80 cm, miotacz był skierowany na szafę , w tej oto prowizorycznej szafie wisiały 3 kurtki w tym jedna moja + jakieś inne duperele których na szczęście nie było zbyt wiele.
Teraz tak jak tylko zobaczyłem co się stało a było to 20 do 30 cm ode mnie NATYCHMIAST dałem susa na balkon wszystko inne mając głęboko w dupie :) Horda trochę zdziwiony został na miejscu – nie wiedzieć czemu no i się zaczęło HE HE.
Nie mam zamiaru opisywać wszystkich szczegółów ale powiem tylko tak, swoją kurtkę piorę już 4 raz i no do noszenia się raczej nie nadaje – i nie chodzi o to że wciąż śmierdzi pieprzem ale ten zasrany pomarańcz tak w nią wniknął że nie wiem czy pralnia chemiczna pomoże. A co do Hordy to wypierdolił 2 kurtki, koszulę, jedne portki oraz ową szafę a ścianę szorował jakimś płynem z górnej półki bo za cholerę nie szło w pokoju wytrzymać ... taaa ponoć ciągle w mieszkaniu jeszcze śmierdzi choć od 2 dni balkon otwarty na oścież pomimo zimy :) – więcej nic nie powiem.

Cizzia
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

to z psta cizzia .......Ot dla zabawy i z czystej ciekawości potrenowaliśmy chwilę z Hordą (zaznaczę że nie jesteśmy wirtuozami noża, ale pewne doświadczenia MAMY a szczególnie Horda HE HE .............HORDA ty masz licencje papugi czy tak po znajomości bronisz swego kolesia...wy po prostu we wszyskim jesteście naj naj ....spadam z tej ściemy....nara..


:*
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Powiem tak.......co do RSG3 uzylem juz z 6 pojemnikow na roznych agresorow na bramce i zawsze dzialal :) nie powiem,ze to najlepszy miotacz ale nie wyrobil bym na HI Powera nowego co tydzien wiec kupujemy cos w miare taniego a jak nie zadziala to wtedy dzialamy my :) :) :) Pozdro Dla Cizzi
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
witam wszystkich mam pytanko czy ten sabre 80 magnum piana o którym pisze ten barni555 jest mocny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024