Skocz do zawartości


Zdjęcie

pistolet gazowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_gienek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pistolet gazowy
odrazu napisze ze nic nie znalazłem w wyszukiwarce!!
mam pytanie co możecie polecić z pistoletów gazowych, co jest najlepsze rewolwer, czy pistolet itp.
i słyszałem o pistoletach które zostały wycofane z wojska tetetki i jakieś jeszcze i to są normalne pistolety no ostrą amunicje ale są przerobione na gazówke
możecie mi coś o tym napisać???
z góry dzięki :-)
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet gazowy
A pozwolenie masz?
  • 0

budo_gienek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet gazowy
to nie dlamnie tylko dla ojca on ma pozwolenie
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet gazowy
No dobra
Osobiscie uważam że jako taka broń gazowa do obrony własnej to raczej chybiony wybór. Jeśli już to chyba najlepsze są pistolety firmy Erma(miałem w ręku strzelałem zachowuje się poprawnie) ew. widziałem przeróbkę polskiego P-83 na na gazówkę. TT to wielki bydlak jesli chodzi o pistolet do obrony a nadodatek paskudny do strzelania. Polecał bym znaleść coś o wyrzej wymienionej firmie Erma i kupić repilikę powiedźmy Walthera PPK. Jak masz jeszcze jakieś pytania-pisz coś poradzimy.
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet gazowy
Dla amatora lepszy jest rewolwer( nie zacina się jeśli masz niewypał to po odciągnięciu kurka jest podana druga komora nabojowa, możesz włożyć dwa pierwsze sygnałowe a następnie gazowe jest prosty w użyciu nie ma bezpiecznika) a co do pistoletów to TT gazowa to poronka za duża i za ciężka.
A tak w ogóle to bron gazowa to całkowita poronka i osobiście wolę żel pieprzowy. Bo masz jeszcze przepisy mówiące o tym, że nie mozesz strzelać z bardzo bliska itp. A co będzie jak wyciągniesz gazówkę a zbir ostrą to leżysz. Broń gazowa to broń zdecydowanie ofensywna a nie obronna i nie zawsze możesz jej użyć. a jak nie masz zezwolenia to idziesz siedzieć itp. Daj sobie spokój.
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet gazowy
Kasprzak w publikacji "Broń obezwładniająca" opisuje testy strzelania z różnych gazówek. TT-ka miała najlepszy zasięg. Ale tp była chyba z przwężeniem w lufie, nie z przegrodą. Tyle, że wg niego nie spełniała wymogów Polskiej Normy.
  • 0

budo_cejzik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet gazowy
Podobnie jak Ripper odradzam używanie pistoletu gazowego do samoobrony, jednak jak ktoś się upiera to lepiej kupic jakaś "przeróbkę" bojowego (np. TT lub P-83) bo te przynajmniej wykonane są z porządnych materiałów a nie z "szajsmetalu".
  • 0

budo_snejk
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pistolet gazowy
Witajcie przeczytałem wasze wypowiedzi na temat pistoletu TT gazowego i nie wiem czemu tak oczerniacie tą broń ja mam ją od 2000 roku j moim zdaniem jest super wcześniej miałem rewolwer gazowy i to była wielka pomyłka wszystkie te rewolwety i pistolety sprowadzane z zachdu są wyprodukowane z jakiś śmiesznych stopów upusc taką broń i zobaczysz co się z nią stanie !!! moja TT jest w 90 % ze stali i możesz " konia nią zabić i nic się z nią nie stanie. pozatym co do wielkości TT gazowej były produkowane dwie wersje jedna 9 mm o orginalnych wymiarach długość (194) a druga 8 mm długości (170) i ja posiadam aktualnie tą mniejszą . Nigdy przenigdy nie zaciała się nie miałem niwypału i niewiam o co tem cały szum .Pistolet był wyprodukowany 1991 roku a stan jego oceniam na BB . :wink: :!: :!: :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024