Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jak masz farta to i pieprzem kuchennym skutecznie się obronisz.

Pozdrawiam
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
no właśnie ...

Mr. Twinkle - WRÓĆ :)

bez Ciebie to już nie to samo Forum a i mnie wena zaczyna opuszczać ... tak więc przestań sie tam "głupotami" zajmować i .... czekamy na Twoje posty !!!

słyszałem ze z XIII masz konszachty a o cizzi zapomniałeś .... a FE :)

pozdrawiam WSZYSTKICH bez wyjątków - bo bez Was było by zwyczajnie smutno a i podroczyć się od czasu do czasu nie było by z kim :)

Cizzia
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A RSG ma po prostu słabe stężenie - ok. 0,3 % capsaicyny w pojemniku..... Kto w temacie to wie że dawno ulepszyli ten rmg rsg 3 curd,s obecnie ma 15% oc 2000000 shu
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Podaj źródło?
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Fakt ta puszka tam zainstalowana jest inna jak kiedyś....Aro broń......Gaz żel obronny na bazie środka biologicznego Alkaloidu. Jeden z silniejszych żeli dostępnych dla cywili. Skuteczny także na osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Środek silnie drażniący, wywołuje odwracalne reakcje zapalne błon śluzowych oczu, nosa i gardła, powoduje czasowe zaburzenie wzroku, pieczenie skóry, utrudnia oddychanie, uniemożliwiające dalszy atak napastnika. Żel jest skuteczny w warunkach ekstremalnych tj na deszczu, na wietrze i w pomieszczeniach zamkniętych. Żel ma duże działanie na agresywne zwierzęta nie czyniąc obrażeń. Czas działania skutecznego wynosi ok.20-30 min. Symptomy zanikają po ok. 45 min. Używać tylko w wypadku obrony koniecznej.

Dane techniczne:

* gaz obronny w postaci żelu
* pojemność: 65 ml
* czas działania: ok. 20 min.
* zasięg działania gazu: do 4 m
* na bazie środka biologicznego Alkaloidu
* zawartość substancji: – 15% OC (olejku pieprzowego)
* ważność 3 lata
* nie wymaga pozwolenia

TESTOWANY PRZEZ SŁUŻBY MUNDUROWE.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Na różnych stronach różnie piszą :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
normalnie padłem :)

- barni555 –

ale teraz to żeś takiego babola zapodał że żal dupę ściska – mowa tu o tych 15% OC / 2.000.000 SHU, a ponieważ trafiłeś na forum samych upierdliwców co ci wytkną najmniejsze odstępstwo to czytaj ...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ponieważ firma Incorsa jest jedynym dystrybutorem tego środka na Polskę – to zamyka to temat twojej radosnej tffffffffffu - rczości HE HE dożywotnio ... – i nie pisz głupot więcej bo o ile fajnie jest się podroczyć to bzdury są raczej nie na miejscu.

Zastanawiam mnie również panie czołowy znawco rynku RSG 3 kiedy sobie wymyśliłeś iż jego formuła została ulepszona ?! :) bo nawet na stronie dystrybutora nic o tym fakcie nie wspominają więc ...

Cizzia
  • 0

budo_vvania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
sorry Panowie ale nie moglem sie oprzec :)

"Skusiła mnie informacja, jaką otrzymałem od konsultanta o tym, że stosują go służby mundurowe. Faktycznie gaz jest bardzo skuteczny. Ten gaz posiada typowy strumień żelowy co zwiększa jego zasięg. Bardzo wygodnie nosi się go przy pasku. Również wożę go w aucie. Poważnie wygląda w tej kaburze, a możliwość zdemontowania zaczepu i zamontowania go z drugiej strony czyni ten gaz przydatnym również dla osób leworęcznych!"

to jest opinia kupujacego o tym gazie - jej WIARYGODNOŚĆ jest GWARTOWANA chyba tylko przez wlascicieli tego sklepu :)
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
vvania czytam twoje wszystkie posty one są tak podobne do wypowiedzi cizzia że ,aż śmie myśleć że to ta sama osoba no i ta równa ocena rsg 3 od samego początku postów gratuluje wam jednomyślności może na spacer razem sie zgrajcie . SABRE CIZZIA też ci nie gra wiesz dlaczego bo jest bardzo dobre i w miarę tanie a to dla tego ,że nikt nie robi 100pln zysku na butelce tak jak ty na hi - power, dużo sprowadzasz tego jak na tak przy okazji a poza tym to baje jakąś wkręcać trzeba aby się kręciło .Dobra cizzia ściemniaj ich dalej.Ciekawe co teraz na mnie najedziesz he he ,i tak mnie to szczypie.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sabre zalerzy ktore, sa mocniejsze i slabsze, slabsze sa slabe mocniejsza sa mocniejsze, Sabre nie ukrywa ze robi gazy mniej ostre.

powiedz mi chuj Ci do tego ile kto kasuje? to sa sprawy sprzedajacy kupujacy, chyba ze chcesz podwazyc ktoras z wypowiedzi zachwalajaca konkretny gaz, wtedy konkretnie, ktory jest chujowy DPS, Fox, Mace, OC-!7, Wild Fire? Ty stawiasz je narowni z RSG-3 kupionym w Aro bron, powtorzmy ARO Bron hehe a moze tam pracujesz co? :) chociaz watpie
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dzięki za gratulacje ale wcale się nie poczuwam do tytułu !

co do Vvania i całej reszty HE HE chłopie co ty nie wiedziałeś że ja mam 20 kont i co chwile piszę z innego .... :) a no i jeszcze z 10 mam zamiar założyć bo jak widzisz jesteśmy tu tylko ty i ja, reszta to boty, nawet Singlaub to automat :) no i w tajemnicy muszę ci powiedzieć że zajebiocha detektyw z ciebie – rozpracowałeś mnie w 100% nie ma co, przyznaj się to te umiejętności wróżbiarskie w połączeniu z darem proroctwa + oczywiście wiedza wiedza i jeszcze raz wiedza ... :)

w aspekcie cen to jak cię nie stać – NIKT CI NIE KARZE KUPOWAĆ – jak ci nie pasuje :) zresztą rozumiem że swojego służbowego RSG 3 nie zamienił byś nawet za dopłatą na mojego HI POWER(a) HE HE i słusznie bo ja bym ci wcale nie sprzedał. A kwota do zapłacenia jest adekwatna do całego pierniczenia aby te miotacze ściągnąć tu z zachodu. Jak masz lepsze propozycje:

Z UWAGĄ SŁUCHAMY !!! chętnie podklepię ci namiary do ludzi jak masz taniej i lepiej którzy są zainteresowani zakupem ... tyle tylko że tu właśnie kurtyna opada – bo ty gówno możesz załatwić w przeciwieństwie do mnie – koniec kropka.

a tak poza nawiasem sam poczytaj swoje posty których nie tylko wiele nie ma ale i ... :)

Cizzia
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tu mi się podoba. Chyba tu osiądę ha ha :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Szczere wypowiedzi to lubię będę tu na wieki :!:
  • 0

budo_vvania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
barni555: powiem tak dawno nie slyszalem takie komplemetu, stawiajac mnie na równi z Cizzia zaczerwienilem sie ...
a skad wiesz ze umowilem sie na spacer ? kurcze Twoje zdolnosci to nie przelewki... wszak z Bydgoszczy do Stolicy daleko, ale czego sie nie robi....

barni555: i jeszcze nie odpowiedziales skad masz informacje o steżeniu Twojego faworyta i zmianie jego zawartosci

przepraszam za niegazowego posta
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
cizzia to twoja wypowiedz z posta .....................................

Z czystej ciekawości prześledziłem ceny w sklepach internetowych i osobiście sądzę iż w większości wypadków TO ZDZIERCY – dlaczego – ano bo nigdy bym nie dał więcej za dobry miotacz (francuski lub amerykański) jak 60 pln.

Po pierwsze dla tego, że to jeszcze w miarę rozsądne (to w końcu 20 usd) wystarczy polatać po amerykańskich stronach i porównać ceny – wiem wiem ktoś zaraz powie że Polska to USA – zgadzam się niemniej 60 pln BRUTTO to akurat tyle aby opłacić cło, vat i prowizję dystrybutora – tym bardziej że jak ściągają partię to kupują to za grosze – MOŻECIE MI WIERZYĆ.
Po drugie w tej cenie, można npr. wybrać sobie odpowiedni sprzęcik np. HI – POWER / 55 gram ( 60 pln ), OC – 17 / 90 ml ( 60 pln ), FORCE 80 / 75 ml ( 60 pln ) mniejsze pojemności są tańsze. Jak już niejednokrotnie pisałem polecam miotacze o pojemnościach nie mniejszych jak 75 ml gdzie jedynym wyjątkiem jest Hi – Power który w Polsce sprzedawany jest JEDYNIE w opakowaniach 55 gramowych.
Ale i na to znalazłem sposób ot po prostu noszę DWA Wink HE HE – przyznam iż znajomi mówią o mnie czasem „pistoleros z korralu” hi hi ale mnie to wali !!! Za to sam efekt pojawiających się nagle w moich dłoniach dwóch HI POWER – ów sprawia iż no .................... domyślcie się sami Exclamation !!! nawet nazwałem pieszczotliwie swojego pierwszego Hi Powera – żądełkiem - Laughing
Po trzecie jeśli chodzi o większe pojemności to np. ARM II / 300 ml ( 130 pln ) BRUTTO – czyż nie pysznie ?! a i takie cudeńko jak FRONTIERSMAN / 400 ml ( 186 pln ) BRUTTO więc jeśli ktoś chce WAM wcisnąć coś po innych cenach albo pierniczy głupoty że się nie da kupić w tych cenach które ja podaję z czystym sumieniem każcie mu się pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi Smile !!!...no nie da sie cizzia bo ty masz po 200pln
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Załatw mi taniej... geez

BTW najpierw mówisz, że RSG 3 jest lepszy od Hi-Power, to czemu teraz nosisz HI-Powery i skąd je niby masz?

ZBANOWAĆ TROLLA

Pzdr
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
i to hi - powrka tyci tyci za 200 pln
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nikogo nie obrażam wulgaryzmem, piszę to, co myślę używam łagodnych słów czym inni pochwalić sie nie mogą, więc bana za co, za prawdę? ...proszę bardzo, czekam.
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pogromca z Lbn O CZYM TY BREDZISZ i kto nośi hi - power co
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
no widzisz a ja kupilem ostatnio 16oz gasniczke OC-17 za 200 i Puissance za 55pln 75ml :)

ale jak mozesz taniej zalatwiaj taniej a nie klapiesz ze za oceanem sa tansze....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024