Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A teraz wyobraź sobie, że jesteś naćpany/nawalony, twoja reakcja na bodźce zewnętrzne jest ograniczona. Zatrzyma Cię katar i pieczenie?
W przypadku gazów trzeba zakładać maximum zagrozenia ze strony napastnika. Gaz MUSI zadziałać - bo jak nie to przejebane.
  • 0

budo_echis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olkusz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
wiesz to byla reakcja na niewielka mgielke pozostajaca po strumieniu - jakbym dostal w twarz dawke mysle ze nawet pod wplywem alkoholu by mnie powalilo - napewno oczy bym nie otworzyl a wcieranie tylko by pogorszylo - wiec ten rsg 3 nie mozna nazwac bezskutecznym podobnie jak wiekszosc gazy chyba, fakt cizzia ma dobry sprzet na sprzedaz - i pewnie bardziej skuteczniejszy, mocniejszy - chodz mi starcza ten co mam, przy obecnej cenie waluty napewno gazy pojda w gore ze stanow jeszcze bardziej
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Rozwijając to o czym pisał – liman –

RSG 3 JEST MIOTACZEM POLICYJNYM !!!

A to sprawia że jego moc jest ściśle określona jak i ukierunkowana nie na obronę konieczną – bo od tego każdy Policjant ma pistolet ! – ale na odwrócenie uwagi do chwili obezwładnienia i zakucia w kajdanki !
Z tego też powodu zarówno sam czas jego działania jak i moc pozostawiają wiele do życzenia – a my tu skupiamy się na zabawkach które nie dają ŻADNYCH szans e/w agresorom i to bez znaczenia czy są po koce, amfie, pcp, alko czy miksach jednego z drugim.

Jeśli myślisz że ten RSG 3 zatrzyma zdeterminowanego schaba który będąc po czymś chciałby Ci kolego dojebać to możesz mieć spory problem i się mocno rozczarować !!!

I jeszcze jedno - wszystkie testy prowadzone w kontrolowanych warunkach – czyli gdzie masz pełną świadomość że jest woda, nie ma wiatru, i nikt na tobie krakowiaka zaraz nie zatańczy są w mojej ocenie O KANT DUPY POTŁUC bo z realem to nie ma nic wspólnego !

I na koniec gdyby RSG 3 był całkowicie nieskuteczny to jaki by miało sens jego produkowanie :) tak więc że działa to wszyscy wiemy – zresztą wystarczy zwykła sól – nasyp sobie do oka to stwierdzisz że chuj z tym rsg 3 bo od dzisiaj to Ty tylko z torbą soli będziesz chodził !!!

Cizzia
  • 0

budo_echis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olkusz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
i mi to starcza-pracuje w osrodku opiekunczym na zmianie mam 100 osob w nocy i musze jakos w ryzach ich utrzymac, mam tez osoby po zk - takie oddwrocenie uwagi mi starczy by podjac stosowne dzialania w razie napasci - poza tym zawsze mam batona 18 wiec poprawie;-)pozdrawiam ps ladnie to podsumowales :twisted: i pomalu zbieram kase na te twoje cuda;-)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
spoko chłopie !

ja INTENSYWNIE pracuje nad zalegalizowaniem mojej skromnej działalności no i przedewszystkim cenami - wiem że drogo - ale ja jestem jedynie skromnym hobbysta a nie hurtownikiem !!! wiec i czego się spodziewać ?!

co do reszty to superos że nasz skromny temat tak wielu ludzi interesuje -

szczeg z branży :) ;) :)

Cizzia
  • 0

budo_echis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olkusz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
ano moglbys sklepik zalozyc maly;)nie tylko z gazami ale ogolnie kilka fajnych rzeczy ze stanow do sprowadzenia;)ja z checia bym kilka taktycznych zamowil...tylko patrzac na kurs dolara troche mi slabo 8)
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
liman mam tu u siebie niezłego świra do uspokojenia myślę że zasłużył na force 80 w ryło ale zapytam się was co byście zaproponowali na totalnego wariata dodam że gość jest naprawdę nieobliczalny a ja nie mam pewności czy force 80 da rade czekam na wasze rady
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Na wariatów coś do czego pasuje 9 mm albo kij z kupą.

Gaz nie jest po to, żeby na kogoś polować, ale po to, żeby się bronić.
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tu chodzi właśnie o obronę
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tu chodzi właśnie o obronę .Wiesz ja nie jestem typem sadysty po prostu szukam czegoś naprawdę mocnego w żelu potrzebuje rady a nie pouczeń wiesz każdy odpowiada za siebie i wszyscy to wiedzą H-POWER to chmura jak zrozumiałem więc w pomieszczeniu go nie użyje tu nie chodzi o kase to może kosztować nawet 500 ma mieć buta bez litości cizzia czy jest coś takiego za wodą .
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Widzisz szanowny kolego –

Na świecie jest wszystko czego tylko dusza zapragnie :) wiec nie zadawaj głupich pytań !

Ale wracając do tematu – przedstaw problem szerzej jeśli chcesz konkretnych rad czy informacji – bo jak do tej pory to piszesz bardzo enigmatycznie !

Co do reszty to oczywiście że jak sypniesz chmurą w pomieszczeniu to się wszyscy zesrają – niemniej ja wiem że w walce to nie problem, bo osobiście potrafię dać susa spod gaśnicy HE HE więc ... zmierzam do tego że jak sypniesz i dasz w długą to się tobie nic nie stanie – czego zapewne nie będzie można powiedzieć o reszcie przebywających w tym pomieszczeniu HE HE ..., dodam jeszcze że istnieją bardzo skuteczne sposoby operowania środkiem w postaci CONE / FOG przy niesprzyjających warunkach tzn. np. silnym wietrze czy właśnie w pomieszczeniach zamkniętych – a mówię tu o „przyłożeniu” które nie tylko pozwoli na ograniczenie ofiar w osobach postronnych ale i dostarczy niewiarygodna wręcz ilość wrażeń twojemu napastnikowi :) .

Jednocześnie analizując to co piszesz wydaje mi się że jednak masz spory problem i jego rozwiązanie może wcale nie leżeć w gazie tylko w Tobie. Ponieważ jedyną skuteczną bronią która kończy starcie raz na zawsze jest .45 ACP :) ( bo jednak 9 mm to stanowczo za mało ) tak więc idąc tym tropem już wiesz co masz kupić ;)

A poważnie to myślę że – nie ma środka w 100% skutecznego choć jest kilka bliskich ideału :) jednocześnie jeśli kasa nie ma znaczenia to poważnie rozważył bym opcje zakupu TASERA w tej materii polecam M18L Advanced Taser e/w C2 ( obydwa w wersjach z celownikiem laserowym – bo są i bez ) – jest tylko jeszcze jedna sprawa mianowicie jeśli psychicznie nie jesteś gotowy na realne starcie to nawet najlepsze zabawki raczej Ci nie pomogą !!!

Cizzia
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jako, że miałem przyjemność starć z "pojebanymi" to pozwolę się wypowiedzieć. Pierwsza sytuacja była na wsi. Koleś mimo, że dostał chmurą OC-17 w ryj dobiegł do mnie jak byłem na rowerze, zwalił mnie z niego i rzucił nim we mnie. W przypływie adrenaliny "zaatakowałem rower" (tzn mimo wszystko poszedłem na przód i zablokowałem rower rękoma. Koleś dalej leciał na mnie i jak głupi dalej sypałem w niego oc - 17. Zatrzymał się nie zakrywał twarzy rękoma a ja sypałem i sypałem na ryj :) . Tak się wystraszyłem, że mimo iż się wycofał doleciałem jeszcze z batonem (z tego zamieszania nie wiedziałem czy się wycofuje czy mnie szuka) i przyp********* z całej siły w jego ramię. Efekt po batonie 0, gazu prawie pół puszki wyjebałem... Ale przyznaje jakaś odległość między nami była (co najmniej 70 cm od puszki). Jakoś nie miałem zamiaru się zbliżać... Po miesiącu wróciłem na wsi i 2 koledzy którzy ze mną byli opowiedzieli mi coś ciekawego... żoneczka tego gościa latała po wsi i mnie szukała, ponieważ facet przez 2 h mimo polewania wodą nic nie widział... Przez 2 dni zapalenie spojówek... Co do Force80 to gaśniczka puissance 90 zadziałała na innego "zjebanego" przez około 30 sekund.

Pozdrawiam i przepraszam za składnię śpieszy mi się :wink:
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wnioskuje zatem że force 80 zadziała na 30 sekund
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie ma reguły... ja strumieniem nie trafiłem (chyba) prosto w twarz... Ale myślę, że gaz jest skuteczny :wink:
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie ma reguły... ja strumieniem nie trafiłem (chyba) prosto w twarz... Ale myślę, że gaz jest skuteczny :wink:
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
HELLO coś cicho moje ulubione forum śpi wstawać koniec ruchan...ka do pisania
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
......... kurwa to Forum schodzi na psy

słuchaj - bankowy – czy jak ci tam, cóż za elokwencja ... wręcz błysk intelektu , ty chyba również powinieneś pomyśleć o karierze pisarskiej – normalnie same gwiazdy ostatnio tu mamy :) :) :)

Cizzia
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
po co ci gaz bankowy :) pokonasz wroga intelektem 8)
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co ty tylko nie pierdziel że zaś ci ktoś nie pasi a w tym wypadku ja
  • 0

budo_bankowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
CIZZIA jedziesz tu kurwa na kogo chcesz i nikt ci nic nie pierdoli słodzą ci tylko i w dupe wchodzą licz sie też ze swoimi postami bo nie są miłe a jeśli mnie zablokują to i ciebie postaram się o to. To czyta cała Polska nie dziwie sie że ktoś czuje urazy do ciebie zacznij się hamować myślałem że fajny z ciebie koleś ale jestem bardzo rozczarowany twoją sławę przysłania twoje hamstwo i przestań cytować te swoje hujnie za dużo shrek'a się na oglądałeś myślę że nie obraziłem majestatu serio serio
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024