Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Np. RSG3 to bardzo mocny gaz, ale jeżeli ktoś sypie nim po boku polika, prawie po uchu, no to nie zadziała lub z trzech metrów przed twarz a nic na nią. A potem pisze po forum, że to kicha, to mnie trafia. Gdyby się konkretnie odważył wymierzyć i dobrze zlać po gębie, nie ma szans ten kolo,rsg 3 ma wąski strumyk płynu to prawda, ale mocny wyrzut nawet przy zamkniętych oczach z bliska podejrzewam, że sam sie pod nie wpłynie. Rsg 3 curd, police i hi-power np. mi by wystarczyły zawsze mam dwa. :!: Np. aro broń podaje, że oc 15% 2000000 shu rozkręciłem go. Puszka czarna, bez napisów dziwne na wkładzie wymiennym są napisy itd. wymienny to zielona pucha, a tu czarna np. sabre red foam 80 magnum - po ściągnięciu głowicy pasuje tam idealnie, więc może pchają tam coś lepszego niż oryginał, bo renoma z tego sklepu i tego gazu rośnie i naprawdę ma kopa, to taka tam uwaga.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@Ambull
Ja tylko powiedziałem, że mój leciał czerwony, nic nie sugerowałem. :wink:

@up
Napisz jeszcze raz tego posta, ale tym razem dokładniej i bardziej zrozumiale plzz :P (no offence)

Pzdr
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Na filmie z sabre po chwili widać że też jest czerwony a żółty to odbitka od koszuli
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
co do RSG 3 ...

jak nie trafisz prosto w gały to DUPA ZBITA - wiec co to za środek ...?!

jeśli jest tak jak go reklamujecie czyli ... - stosują go wyspecjalizowane jednostki to OK - w relacji nas 5 on jeden i dostał centralnie po gałach ...

- w temacie obrony na ulicy GÓWNO chłopu nie zegarek i za chuja egzaminu nie zdaje !!! - za słaby :)

warto wspomnieć że sama dysza jest SPAPRANA - co to znaczy - ano w zawór dyszy jest wsadzony "dzióbek" ( niewielka plastikowa rurka mocno przewężona ) która w dodatku potrafi wypaść lub się obluzować - że o samej zmianie kierunku piskania nie wspominam ... miałem kilka RSG 3 i ... poza wyglądem raczej były to źle wydane pieniążki !

a mając na uwadze obronę własnego zdrowia czy życia to ten co go kupi z tym zamiarem i chciałby go zastosować w relacji 1 vs xxx czy nawet 1 vs 1 ale nie trafi w oczy ... dostanie WPIERDOL bo ten środek NIE ZADZIAŁA !!! – owszem w kontrolowanych warunkach, lub na zasadzie poskromienia czy odwrócenia uwagi zda egzamin, ale nie w relacji obrony koniecznej ... – tyle z moich obserwacji.

Cizzia
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przecież każdym strumieniem trzeba trafić w ryj :?:
Co do filmiku, to ja tam widzę tylko żółty strumień... Może ślepy jestem :twisted:

Pzdr
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
im mniej celowania i wieksza szansa trafienia tym lepiej :D
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
fakt rsg 3 trzeba bobrze mieżyć albo wp...dol ale jak już trafi to jest raj .ale jak dobrze czytam to i gaśnicą można nie trafić
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pewność siebie i szybkość działania kluczem do sukcesu
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dlatego profesjonalnej ochronie rsg 3 działa a amatorzy biegają z gaśnicami oc 17
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Taki kraj w US zawodowcy biegaja z Fox-em czy Hi-Powerem we Francji z Force a u nas z RSG-3
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przez dysze rsg 3 curd spokojnie przeleci piana sabre 80 magnum o wiele gęściejsza i nic tam nie wypadło i to jak wylatuje cizzia a gdzie profesjonalnie można użyć hi - power odpowiem ci na pewno nie tam gdzie jest najwięcej zadym bo to chmura czyli du...pa zbita...no gdybyś kupił fox od kolegi no to co innego nie kolego co masz tego foxa ty już go zamawiaj bo tu kolejki sie ustawią za tą cenę pozd...
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To niemcy są idioci bo rsg 3 curd.s noszą co za biedacy a tyle za merce biorą nie
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pytanie do cizzia irytuje cie że dobrze piszą o rsg 3 i o sabre chyba jaże dla czego jak sprawdziłeś że rsg 3 curd,s jest słaby golisz sie nim czy wciskasz do herbatki sory ale nie na rękę ci te opinie da sie wyczuć
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Brani555 –

nic w tym stylu szanowny kolego ( że mi nie na rękę ) a co do twojego wyczucia to od razu gabinet z psychoanalizą zakładaj bo jak widzę marnujesz swój wielki talent na dyskusję z nami prostaczkami :) Osobiście mam w kutasie kto, co, komu i czym - tym bardziej iż od dawien dawna nikomu nie napsikałem – jakoś ( na szczęście ) kłopoty mnie omijają.

Wracając do profesjonalnego użycia gazu – TO SPRECYZUJ POJĘCIE :) - bo za cholerę nie kumam co masz na myśli ... he he

W temacie FOXA to mam w swojej kolekcji kilka opakowań ( w dodatku różnej postaci i pojemności – wyobraź sobie że są takowe a nie tylko stream ) – sam gaz jest zajebisty – ale znam wiele innych środków które również z czystym sumieniem mogę nazwać tymi słowami zresztą nigdy nie wypowiadałem się o nim źle.

Teraz co do amatorki :) to może tak : ja zabiorę swoją gaśnicę OC – 17 a ty swój RSG 3 i sobie nasypiemy ... myślę że szybko się okaże kto tu jest AMATOR he he w dodatku amator kiepskiego gówna bo za takie uważam RSG 3. Jednocześnie z dwojga złego zapewne wybrał bym SABRE które w mojej ocenie jest środkiem skutecznym choć przeciętnym i tego zdania będę się trzymał.

Zastanawiające jest również co żeś się tak uparł aby lansować to badziewie ??? – bo i po co stosować kiepskie środki jak można mieć miotacze z pierwszej ligi. Co do reszty to gdybyś zadał sobie trudu i poczytał dokładnie temat w którym zabierasz głos wiedział byś że co do samego zastosowania jak i skuteczności to właściwie prawie wszystko zostało już napisane i powielanie tego wydaje się być .... :)

Na koniec pozostaje mi jedynie powiedzieć tak – to że od czasu do czasu wystawię jakiś miotacz na Vortalu wynika głównie z tego że mnie o to proszą inni, a ponieważ jak na razie jedynie ja potrafię skutecznie załatwić takowe cudeńka to tacy jak ty ( amatorzy RSG 3 :) ) starają się mi zarzucić chuj wie co ?!

Zresztą zapytaj na forum czy jest taki idiota co by zamienił HP na RSG 3 a że produkują go jedynie w postaci cone / fog - to już dzisiaj pisz skargę do Guardian, pewnie specjalnie dla ciebie zamkną fabrykę na patyk a sami w workach pokutnych pójdą na kolanach w kierunku Jasnej Góry prosić Boga o wybaczenie że nie robili stream.

Cizzia
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

fakt rsg 3 trzeba bobrze mieżyć albo wp...dol ale jak już trafi to jest raj .ale jak dobrze czytam to i gaśnicą można nie trafić

Ta gaśnica leciała strumieniem a myślałem, że poleci "fala kropli" (tak jak w podręcznej wersji puissance90). Zresztą chyba była lewa ze względu na chujowy jak nieszczęście zasięg

Barni555 po 1 mam prośbę, pisz wszystko w 1 poście.
po 2 Uważasz, że jak ochrona jest profesjonalna to może używać słabszych gazów? Moim zdaniem powinni mieć pod ręką słabszy i mocniejszy... wiadomo chyba czemu.

Całkowicie zmieniając temat mam pytanie do gazomaniaków. Jak trzymacie swoje miotacze? Kolega w chwili używania naciska dyszę kciukiem, a obejmuje 4 palcami. Owszem bardzo dobra manewrowość jeśli chodzi o celowanie ale... Moim zdaniem, jeśli dojdzie do bliższego kontaktu to łatwiej taki gaz wyrwać. Ja dyszę naciskam palcem wskazującym a puszkę obejmuję. Zalety to:
+ znacznie łatwiejsze wyjęcie z kieszeni
+ raz jak napastnik rzucił we mnie ROWEREM i trafił mnie w łapy (zasłoniłem się) gaz mi nie wypadł i po chwili użyłem z pełną skutecznością :) (wydaje mi się, że trzymając tą pierwszą metodą, by mi wypadł)
minusy:
- mniejsza manewrowosc
- chyba nawet mniejsza celność

Z powodu, że dawno nie było sensowniejszych dyskusji w dziale zatem... wypowiadajcie się :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
cizzia takiej też odpowiedzi się spodziewałem od ciebie jednak przeczucia mnie nie zawiodły masz dobre gazy ale przeceniasz je a inne krytykujesz udostępnij nam choć jeden film z twoich testów z kiebskim działaniem gazów z europy a ci uwierzą tłumy temat zmieniony
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Szanowny kolego – barni555 –

pomyliłeś pojęcia ponieważ ja nie mam dobrych gazów, ja mam NAJLEPSZE GAZY DOSTĘPNE NA ŚWIECIE !!! ( dopuszczone w obrocie cywilnym – w dodatku oryginalne i z długą gwarancją :) ) choć gdybym się uparł prawdopodobnie mógłbym załatwić sobie coś jeszcze mocniejszego tyle tylko że nie ma takiej potrzeby.

co do odpowiedzi której udzieliłem i twoich przeczuć, słyszałem że wróżka AIDA ma wolny etat, warto aby taki talent jak twój nie marnował się w ochronie ... poniżej masz linka który ułatwi sprawę, a jak powiesz że jesteś z polecenia od cizzi – fuchę masz murowaną HE HE.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wracając na koniec do filmów to raczej trudno o aktorów czy statystów, chyba że sam chciałbyś wystąpić ... sprzęt do nagrywania mam, miotacze też a jeśli chodzi o skuteczność – w tym wypadku IDC kontra reszta świata .... chmmmm zapowiada się bardzo interesująco !

słowo na temat ostrości – tak więc zapewniam cię raz jeszcze że jest WYRAŹNA różnica pomiędzy jakimkolwiek gazem produkowanym przez szwajcarów a choćby zwykłym KO że o innych przyzwoitych pozycjach nawet nie wspominam ... ot ten twój RSG 3 zwyczajnie nawet nie jest klasyfikowany ... :)

popraw jeszcze składnię i pisownię, ponieważ jak widzę masz z tym pewien problem ...

Cizzia

Ps. Mam nadzieję że nie obraziłem śmiertelnie majestatu, co złego to nie ja :)

niemniej pisanie że ta chała ( rsg ) którą jesteś tak zachwycony jest skuteczna i zapewnia odpowiedni stopień bezpieczeństwa, jest mówiąc DELIKATNIE mocną przesadą.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

To niemcy są idioci bo rsg 3 curd.s noszą co za biedacy a tyle za merce biorą nie

:lol: idac tym tropem w Japoni powinni miec zajebiste miotacze. :lol:
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Masz dobrą baje cizzia nie ma co .Szkoda że nie mogę ci napisać, gdzie pracuje bo by ci gały wyszły ,ale tam rsg 3 działa z tym ,że my najpierw rąk używamy. Gaz to dodatek przy pasie na emeryturze przemyślę twoją ofertę z wróżką pozd. Etat bajko pisarza polecam dla ciebie ponoć w tvn jest wolny, co złego to nie ja panie docencie z J.POLSKIEGO KONIEC TEMATU.Błędy są tu u wszystkich myślisz ,że ktoś zwraca uwagę na błędy jak się wypowiada chyba tylko ty.Więcej nie mam zamiaru się z tobą przekomarzać .
  • 0

budo_vvania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
cizzia - miód na moje serce karmacie :) masz pewne miejsce w mojej loży szyderców :)

w temacie RSG dokopalem sie czegos takiego na forum:
"A RSG ma po prostu słabe stężenie - ok. 0,3 % capsaicyny w pojemniku, jak podaje producent." - wypowiedz Mr Twinkle... kto czytał ot forum to wie ze koles ma spora wiedze w temacie - a swoja droga moglbys sie odezwac :)

i teraz, jezeli to jest dobry gaz to ja nie jestem vvania

barni555 - bylo juz sporo takich co mowili kim sa, co wiedza i co maja w teczkach ...
a jak juz powolujesz sie, to pisz konkretnie a nie zawijaj kim to nie jestes i gdzie pracujesz...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024