Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukaszo7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Możę Cizza masz racje ale ja poprostu mówie o tym co ja czytałem.
  • 0

budo_lukaszo7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Może Cizza masz racje ale ja po prostu mówię o tym co ja czytałem.
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Powiem wam jedno. Testowałem sabre red magnum 80 foam ten z tą blokadą na kimś, kto bardzo tego pragnął. Szoook nie wiem co tam dali, ale woda nie pomagała przez bardzo długo. Sam miałem już pietra, totalnie nie wiedziałem co się dzieje. Kolejnym był RSG3 CURD'S POLICE ten z tym klipsem, oczywiście masakra podłoga zasmarkana, kolo się mało nie udusił, a że było lato to wentylator bardzo mu pomógł. Mam zamiar jeszcze przetestować hi-power i fox, ale nie mam już chętnego he he tamten wymiękł po tym rsg 3 klips.A jeszcze jedno co sie tyczy sprzedawanych gazów. w Nysie kupiłem kiedyś gaz w 1997 roku nie pamiętam nazwy, bo zeszła nalepka co była w koło, a tam napis oxsykord serio. Po co podrabiać? Leków jest dużo.
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Są tu tacy, co wątpią w rsg 3 klips. Polecam psiknąć na ścianę i sie zbliżyć.Nie promuję tu niczego, stwierdzam fakt.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Test Sabre Red
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

myślałem, że po takiej dawce koleś minimum 30 minut nie będzie mógł otworzyć oczu.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kamikazee... Zwróć uwagę na to, że gościu po 1 dokładnie się przemył, a po 2 z tego co widzę (filmik 10 habanero peppers) ma do czynienia z "pieprzem" nie od dziś. 10 minut to i tak bardzo dużo.

Co do pytań na temat puissance 90 50 ml. Powiem tak Force 80 75 ml psika drobnymi kroplami które lecą szeroko i w praktyce zasięgu starczy na około 2 m. Jako, że miałem gaśnicę i użyłem to powiem, że leciał zwykły strumień jak ze strzykawki. Zasięg miał chujowy jak 150 (około 2 - 3m :roll: ). Koleś po około 30 sekundach dalej atakował, ale nie dostał na twarz tylko w klatkę piersiową. Ale powiem, że minutę później zarwał od kumpla sutą dawkę w ryj z gaśniczki red pepper 150 ml i się nawet nie przejął (pewnie był naćpany 30 sec to dużo na ucieczkę, jednak ja nie miałem takiej możliwości). Ogólnie chyba mogę polecić Force 80/ Puissance 90... nie zapomnę akcji jak kolega wielkiej masy (koło 1.87 cm i 100 + kg wagi) zaczął się zwijać z bólu po 1 kropli na jęzorze :twisted: .

@Cizzia
Właśnie jaki to ten drugi gaz?

Pozdrawiam
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
co wy na to ... :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cizzia
  • 0

budo_muchozol
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam wszystkich.
Wrzuce swoje trzy grosze do dyskusji i również będę bronił honoru RSG 3 bo jest to jeden z niewielu zadowalającej jakości żelowy miotacz dostępny w Polsce.Na jego plus można zaliczyć bardzo dobre wykonanie,dość dobry zasięg(3metry spokojnie),dobre zabezpieczenie przed przypadkowym strzałem no i to że jest na wyposażeniu kilku koncesjonowanych Agencji Ochrony.Co do substancji drażniącej w tym wypadku PAVA są oczywiście podzielone zdania ale ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że jeżeli się trafi wiązką w okolice oczu to nie ma "bata" :)


Mam też pytanie dotyczące tej gaśniczki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Posiada ktoś ten miotacz w kolekcji?Jak z zasięgiem?
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Mam też pytanie dotyczące tej gaśniczki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Posiada ktoś ten miotacz w kolekcji?Jak z zasięgiem?


Kuźwa :evil: czytałeś post Pogromcy pewnie nie.

Co do pytań na temat puissance 90 50 ml. Powiem tak Force 80 75 ml psika drobnymi kroplami które lecą szeroko i w praktyce zasięgu starczy na około 2 m. Jako, że miałem gaśnicę i użyłem to powiem, że leciał zwykły strumień jak ze strzykawki. Zasięg miał chujowy jak 150 (około 2 - 3m :roll: ). Koleś po około 30 sekundach dalej atakował, ale nie dostał na twarz tylko w klatkę piersiową. Ale powiem, że minutę później zarwał od kumpla sutą dawkę w ryj z gaśniczki red pepper 150 ml i się nawet nie przejął (pewnie był naćpany 30 sec to dużo na ucieczkę, jednak ja nie miałem takiej możliwości). Ogólnie chyba mogę polecić Force 80/ Puissance 90... nie zapomnę akcji jak kolega wielkiej masy (koło 1.87 cm i 100 + kg wagi) zaczął się zwijać z bólu po 1 kropli na jęzorze :twisted: .


Zasięg 6-7 m jest bardzo przesadzony jak testowałem przy dosyć silnym bocznym wietrze zasięg było ok. 3 m.
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Kamikazee oglądnij to
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Potwierdzam, ale dodam jeszcze, że leci go baardzo dużo i raczej "mały fog" to to nie jest. Tylko co z tego jak gówno daje? :P . Ja się RP kilka razy obroniłem, ale co z tego? Wtedy mało brakowało a mogłaby być katastrofa i dużo mnie to nauczyło...

Pozdrawiam
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ten kolo to już nic nie otworzył he he.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czemu to jest żółte? :?: . To nie jest CS przypadkiem? (Force jest trochę żółty)

PS. Żal to gówienko ma 2 razy większy zasięg niż gaśnica puissance... n/c

EDIT:
Właśnie zauważyłem, że to jest Sabre red... ale czemu leci coś żółtego? Może mieszanka CS + OC?
  • 0

budo_muchozol
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Kuźwa :evil: czytałeś post Pogromcy pewnie nie.


Oczywiście że czytałem ten post.Nic o zasięgu nie wspominał...


Zasięg 6-7 m jest bardzo przesadzony jak testowałem przy dosyć silnym bocznym wietrze zasięg było ok. 3 m.


Czyli faktycznie mocno przesadzony.
Pozdrawiam
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
wydaje mi sie ze na innym filmiku z sabre (niebieskim) tez lecialo zolte.

zadzialal elegancko co tu duzo gadac
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Myślę że gaz średniej jakości ,a użyty dobrze czyli z 1 metra to najskuteczniejsza metoda walki. Bez walki widziałem kolesia, który wyciągnął gaz i się zawiesił ,drugi mu go wydarł i mu nasypał zwykłym nato oj zadziałał i to bardzo bo użył go z bliska i się nie zawiesił g...no za 13 pln wystarczyło.
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kolor tego sabre to raczej od koszuli.
  • 0

budo_muchozol
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dużo w tym prawdy że nawet byle badziewiem można się obronić.Kilkanście razy udało mi się złożyć zawodnika(naćpanego,pijanego itp.) miotaczem typu KO CS, TW1000 czy KO PIEPRZ ale tylko ze względu na moment zaskoczenia.Efekt był w większości przypadków zadowalający do utraty przytomności włącznie.
Tylko że czasami mimo zaskoczenia agresor nie specjalnie się wzruszy dawką przyjęta na twarz-kilka razy niestety tego doświadczyłem.Mowa tu oczywiście o RMG z najniższej półki.Te z wyższej dają jednak zdecydowany komfort w postaci lepszego zasięgu i ogólnego działania :twisted:
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja mam Sabre (niebieskie) i leci czerwone :twisted: .
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Cizzia wstawial ten filmik, typek sam sobie psikal i srednio go klepalo, chyba pil piwo i byl i czapeczce. Jakosc filmu byla kiepska ale odnioslem wrazenie ze substancja byla zoltawa, a ze Twoj leci na czerwono to ja nie mowie ze nie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024