Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Używałeś jej? :) . Jestem ciekawy jak jest z zasięgiem, działaniem i wydajnością.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

i na koniec wypowiedział byś się obiektywnie na Vortalu jak to jest z tą pojemnością w Twojej nowej zabawce ... :) czy sądzisz że jest mało ... :) ?! albo waga ściemniona :) ?! a moze wydaje Ci się że mogło by zabraknąć ... HE HE :)

pozdro Ambull i do zabaczycha - swiat jest mały - jesteśmy w kontakcie

Cizzia


Malo nie jest i rzuca sie to ze jest nalana prawie po brzeg, w lapie czuc ze pol kilo ale na moje oko i nietylko moje :P policzylem objetosc butelki wzorem objetosci walca i wychodzi 3,65ml (liczylem wysokosc nie calej butelki tylko do miejsca do ktorego mam wrazenie nalany jest gaz i odjolem 1mm na grubosci scianki) cala butelka to prawdopodobnie okolo 400ml
tak to jest ze produkty z US sa podawane w uncjach.....

ale olac juz wielkosc jest spory i nalany do pelna (puissance i walter nie sa takie pelne) ale ta glowica... dluga, szeroka ale bardziej dluga, no extra :) wyglada jakby jesnym strzalem mogla oblac rzad ludzi :)

powirdzcie frontiersman tez jest lany do pelna (w sesie do pelna to jak cola 2l)

pewnie ze maly dodatkowo przychodzi (przychodzila?) tam do was na pola panna ktora jest kumpela mojego ziomka dobrego a jeszcze bardziej jego dziewczyny bo oni wszyscy pracyja razem :) nawet przez nia mialem probowac uderzac gdybys ze mna dilla krecic hehe :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
.............................. dla wszystkich zainteresowanych :)

ponieważ dostałem sporo maili w sprawie dostępności tego i owego :) więc postanowiłem wyjść naprzeciw wszystkim zainteresowanym i zamieścić dwa ogłoszenia dotyczące moich skromnych możliwości w tej sprawie, a oto i one:


HI POWER http://www.forum-kul...showtopic=92593

OC – 17 http://www.forum-kul...showtopic=92594


mam nadzieję że uda się wam dobrać coś co zaspokoi oczekiwania większości – przykro mi jedynie że tak skromnie ... ( choć to i tak właściwie wszystko co mi zostało z przesyłki która była raczej skromna )

Cizzia
  • 0

budo_lllewy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co do "trefnych" OC 17, to zdarzają się nie tylko w Inter-ark. Na początku stycznia zamówiłem OC 17 w Gascolcie. Okazało się że nie mają na stanie. W Inter armo też się skończyły. Poczekałem, bo mi się nie śpieszyło, przysłali ten "nowy" :? model w żelu.
Czyżby inter-ark uruchomił własną linię produkcyjną ? :lol: Mam nadzieje że Chiniole czy kto tam inny to składa, upchali w puchę to samo co było w starej chmurze, bo mam wrażenie że producent się nie zmienił ( Cizzia pisał o rażących różnicach, między OC 17 kupionych w Polsce i USA ) Może to tylko kryzys na rynku plastiku w chinach , stąd gorsze wykonanie :lol: Żel mi pasuje, skopany przycisk też bym wytrzymał, gdyby gaz palił jak ten stary. Pozostaje chyba tylko zrobić test albo odesłać dziadostwo...
Jeszcze jedno, czy w takim wypadku można się niedługo spodziewać trefnych-nowych miotaczy we wszystkich sklepach? Widział ktoś może nową dostawę OC 17 w chmurze? Mam nadzieję że nie pojechali po całości. Przepraszam że trochę off ale się wkur..... i chciałem ostrzec.
Z drugiej strony skoro żyjemy w kraju, gdzie podrabia się pieprz, to czemu nie miotacze pieprzu :lol: Pozdro dla wszystkich
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@lllewy

Zrób zdjęcia puszki tego żelu i wrzuć na forum dla porównania.
  • 0

budo_lllewy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wstawiam dwa zdjęcia, cyfrówka mi siadła i się ładuje.

Przycisk:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nalepki na puszce, krzywo przylepione, z przodu też to widać, niby pierdoła a jednak :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jak będzie trzeba wstawię więcej. Daje tylko linki, bo zdjęcia są w dużej rozdzielczości.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Identyczny jak te co widzialem w inter ark.Kiedys mialem OC-17 z inter ammo i mial inny przycisk,dysze :roll: Jak dla mnie to inter ark zamawia jakies zwykle pieprzowki i wali naklejki sciemniając ze to OC-17.To mi przypomina jak kiedys rozmawialem z pewnym sprzedawcą-pytam o taki jeden gaz i czy jest on w chmurze czy w żelu :D on mi go daje i mowi ze w zelu i chmurze jak tylko pan chce 8O pewnie jakis magiczny co sam poznaje jak ma psikac :roll:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przydal by sie filmik jak leci ten "OC 17 zel" i jakis "test".Moj kumpel kiedys strzałem w ryj z OC-17 (z inter ammo) chmurą pieknie połozyl drecha,goscia poprostu zmiotło,tyle ze dostal z jakis 5 cm centralnie. :)
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Inter-Armo bierze OC-17 z Inter-Ark.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tu zdjęcia chmury OC-17 kupionej w Inter-Armo.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
@lllewy
Sprawdź datę przydatności z białej naklejką by Inter-Ark czy zgadza się z datą z czarnej naklejki.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wiem ze inter ammo bierze z inter ark,napisalem mialem "kiedys",zreszta taki sam jak na twoich zdjeciach.Obecnie w inter ark inne sa (spust)niz na zdjeciu. :roll:
  • 0

budo_lukaszo7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie, jeśli ktoś jest zainteresowany to mam do sprzedaży gazy firmy Fox Labs 5.3 million SHU 2% OC formula. Chyba nie muszę przedstawiać wam tej firmy. Są to gazy 2, 3 OZ z Flip Topem w formie strumienia i stożka.

Zostały przywiezione z Finlandii przez mojego kolegę który kiedyś pracował ze mną jako ochroniarz na dyskotekach. Ja robie w tym fachu cały czas a że jeśli chodzi o moje bezpieczeństwo nie lubię oszczędzać zawsze chciałem używać gazów Fox Labs. Miałem tego sporo również w pojemności 4 OZ ale rozeszły się wśród kolegów z bramki. Zostały tylko 1 szt 2 OZ i 3 szt 3 OZ (120zł 2 OZ, 150zł 3 OZ). Jeśli będzie zainteresowanie mogę poprosić kolegę żeby jeszcze parę podrzucił (jest w Polsce co miesiąc). Gazy mają naklejki w języku Fińskim. Są kupione od jedynego dystrybutora Fox Labs na Europe firmy SO Import.

Co do działania to powiem krótko ręce na twarz, bah na kolana no i oczywiście wzywanie imienia Pana Boga na daremnie. Działa piorunująco. Ale to co w mojej pracy jest ważne to te 2% OC co pozwala szybko ogarnąć agresora i zakajdankować go w oczekiwaniu na Policje.

Zdjęcia mogę podesłać na maila.

Mój mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam. Jestem tu nowy, no prawie, bo śledzę to forum prawie od początku. Mam pytanie o fox. Do kiedy mają one gwarancję
  • 0

budo_lukaszo7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Gazy mają wybitą na pojemniku date 101408 (miesiąc/dzień/rok). Jest to data produkcji. Poniżej cytat z jednego z Amerykańskich sklepów z gazami:

adres strony: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Fox Labs Warranty:
Fox Labs products are guaranteed to be free of manufacturer defects for 2 years. If your Fox Labs product fails to function normally within 2 years, return the can to us and we will send you a new one. Fox labs has the manufacture date printed on their cans. This is a "birth date", not an expiration date. You may verify this with Fox Labs. Go to foxlabs.com.

W skrócie gazy funkcjonują normalnie przez 2 lata od daty produkcji a data na puszce to data produkcji a nie końca przydatności.

Pomyliłem mój adres email prawidłowy to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_barni555
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ten fox to konkret zgłoszę się już niebawem po jeden
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Moim zdaniem, za podobną cenę lepiej załatwić sobie Hi-Powera :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_lukaszo7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sam myślałem nad Hi-Powerem ale trochę poczytałem na zagranicznych forach i nie wspominają tam o Hi-Powerze. Dlatego zdecydowałem się na Foxa bo wydawał mi się produktem sprawdzonym.

Nie jestem żadnym specjalistą i nigdy nie miałem Hi-Powera nawet w ręku. Kierowałem się opiniom innych. Miałem dosyć OC-17 w chmurze bo w dużym zamieszani najczęściej albo ktoś mnie poczęstował albo ja kogoś no i w pomieszczeniu nie można z tego korzystać. Chociaż żelu też się najadłem.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
co do Hi POWER(a) i jego oceny na innych forach to powiem tak ...

w USA mówi się i dyskutuje właściwie jedynie o 2 rodzajach gazu pieprzowego i jednym z nich jest właśnie HI POWER

Cizzia
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A drugi to jaki?
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zastanawiam sie na zakupem Puissance 90 50ml gel liquide - i tu mam pytanie do forumowiczów no i do Cizzi oczywiscie - czy warto.
Byly opinie ze to nic innego jak Force 80 tylko z innym napisem
ale tez wyczytalem tu ze gasnica kogos zawiodla.
Czy uzywal kto tego gazu?
asnica ponoc sie nie sprawdzila.
Czy uzywal kto tego gazu?
Czy rzeczywiscie jest taki mocny...i jak dziala na pijanych agresorów?

Ciekawy ma wylot, taki szeroki - czy żel leje sie takim grubym ciurem i czy 4 m to realny zasieg.

Zasypalem pytaniami ale prosze o odpowiedzi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024