Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przejrzałem te filmiki dokładnie widać jak dostanie w twarz to już nie walczy a okulary też nie pomagają widać to na przykładzie ratowników medycznych którzy wchodzą w chmure w okularach i za chwile ja zdejmują przecierają oczy i polewając je wodą.
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ten to tw pepper ale na filmach są cs1% gigant pojemność 750 mili oraz nowsza biała butla z napisem policja nie używaja jej na filmach ale widać na niektórych ujęciach jak ma w ręku lub wystaje wsadzona płytko do kieszeni kurtki.
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zobacz 15 zdjęcie z foto reportażu na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ma jeden włożoną do kieszeni gaśnise cs najnowszego wzoru dostarczaną dla policji niemieckiej.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , na tych gazach pisze RSG 8 profesional , czyli to jest to , [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , a biała gaśniczka to ta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , ogólnie obydwie niezbyt rewelacyjne , jeśli chcą wspierać krajowy przemysł , to powinni używać chociaż produktów KKS z porównaniu z tymi wynalazkami Police RSG , a nawet OC 5000 ( w Polsce sprzedawany przez Sharga , jako Red Pepper Gel ) w wersji gaśnicowej byłyby bardzo skutecznym sprzętem .
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co prawda to prawda niewiem dlaczego ale rsg police daje leprzy efekt sponiewierania niż red pepper mimo że ma tyle samo procęt i shu
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sprawdziłem w Polsce nie ma żadnych ograniczeń z Z CR jest tak samo rozpisany jak CS czyli koncesja dla sprzedawcy nie na w spisie RICZ jako zabroniony.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , a w tym sklepie można kupić miotacze z CR , wysyłają do Polski , ale wbrew reklamie przy tym stężeniu mocy 30% OC , na pewno nie będzie :) :) :) , ma to moc około 1% CS
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
TAK jest jak mówiłem nikt nie będzie ryzykował większych stężeń by płacić odszkodowania za utratę zdrowia. ZAWSZE na końcu odpowiada producent. TERAZ sprawa NIEMIEC WOLNO POSIADAC WSZYSTKIE miotacze CS, CN, OC MAJACE ATEST BKA czyli zrobione zgodnie z niemiecką normą inne nawet robione w Niemczech ale bez niemieckich napisów mogą zostać zabrane bo policjant niemiecki nie wie co to jest i zabiera na wszelki wypadek profilaktycznie, jeśli znasz język możesz mu wytłumaczyć, czasem skutkuje. O normach Niemieckich już kiedyś pisałem Czyli jak ktoś chce mieć miotacz na terenie Niemiec to najlepiej tam go kupić, z tym nie na problemu jest wybór i sprzedają nawet w punktach dorabiających klucze a w specjalistycznych sklepach można wybierać. Jest jeden wymóg 18 lat
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
megasmig - brawo za ten link do strony z CR
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam mam pytanie do bardziej doświadczonych gazomaniaków czy mogę posiadć gaz będąc po piwie
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
posiadać możesz ale z użyciem już gorzej ... jeśli napsikasz komuś będąc na gazie nawet jak będzie agresywny ale trzeźwy prawo jest po jego stronie , sytuacja wygląda lepiej jak ty po alko i ten co mu napsikałeś po alko - wtedy policjant zdecyduje co w wami zrobić , może nic a może coś - w grę wchodzi wiele czynników ... ilość wypitego przez ciebie alkoholu , ilość przeciwników , ich zachowanie ( łobuzerka , wandalizm , napad ) , czy broniłeś siebie czy innych no i czy w wyniku twojego działania nie ponieśli trwałego uszczerbku na zdrowiu ( zasada 7 dni )

a najlepiej jak już psikasz działaj jak zorro - znikając w ciemności niczym sen jaki złoty :)

cizzia
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie oni mnie wzieli na rutynową i wtrakcie okazało się że mam PM-a 90 ml co do ilości to byłem po piwie
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
, test słynnego UDAPA ;-)
  • 0

budo_browar25
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Igły w płucach, brzmi ciekawie :D Szkoda, że u nas nie kupi takiego towaru.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
szkoda że HI POWER(a) nie widziałeś w akcji :) a poza nawiasem , to nie do końca się mogę zgodzić co do tych igieł wyłącznie po UDAP, zwyczajnie weź pospolitego KO szczaka w stożku walnij gdzieś w zamkniętym pomieszczeniu i sztachnij się oparami ... :) a dla tego w zamkniętym bo mam wrażenie że on się jakoś szybciej rozprasza na powietrzu, może dla tego że propellantem jest butan albo propan ( dawno już nie miałem w rękach i dokładnie nie pamiętam, no i preferuję miotałki amerykańskie ) ale efekt igieł powinien cię mile zaskoczyć ... he he


cizzia
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Podobny efekt jak w/w daje puissance 90 fog a tak że arm ll
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co do ARM II , to gaśniczki pieprzowej nie polecam , bo szału nie ma , CS ok .Co do UDAPA to efekt jak na krótkie pśiknięcie na dworze i tylko wejście w chmurę bardzo dobry , czytałem na amerykańskich forach , że ten gaz ma super efekt inhalacyjny , co przy tym stężeniu nie dziwi . ;-)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a ja swojego byłego szefa 30 minut reanimowałem :) jak wlazł tylko na moment w opad po HI POWER pierdoli i pierdolił że on był w wojskach chemicznych czy saperach bo już nie pamiętam i że jego byle co nie bierze , a ja mu że mam takie coś co go weźmie to się uparł sprawdzić i kazał na klatce schodowej u klienta napsikać ( dobrze ze tego klienta akurat w apartamencie nie było ) staliśmy na półpiętrze sypnąłem w górę schodów kolo zrobił kilka kroków w górę - i po jabłkach :) oczy wyłączone , potworny kaszel, a ślinił się i z noska kapało paskudnie ... dobrze że to nie wysoko było bo dałem jakoś radę go wyholować ślepego na dwór - a fart to miał taki że to zima była i śniegu było troszku - ale i tak zanim wsiedliśmy do samochodu i kolo dał radę jechać to dobra godzinka minęła a tylko go liznęło !

cizzia

UDAP - bardzo dobry ale już są lepsze :) no i HI POWER wróć ... ( dobrze że mam jeszcze 2 puchy - jedną nosze a 2 w zaspawanym blistrze czeka ) i choć teoretycznie przeterminowane obie, to jak ostatnio robiłem próbę wodną to tipes topes a i po lekkim wstrząśnięciu pieni się jak głupi wiec myślę że bez problemu zadziała bo sama substancja ostrości nie traci no nie wiem jak będzie po np 10 latach :) bo mi się jeszcze nie trafiło aby się tyle jakiś miotacz ostał ;)
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ten Hi Power miał 15% OC / 3.000.000 SHU / 3% Major Capsaicinoids ? Czemu go wycofali?
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
........
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024