Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
to się teraz sprawdza u naszych wschodnich przyjaciół 3.200.000 SHU i 20% OC ??? ! :)

, ,

mały przegląd co można nabyć [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cizzia
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
TECHRIM robi miotacze od15 lat jak zamówisz będzie 50% zawsze chcieli być lepsi od USA
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , na skutek różnych rozgrywek ruskie normy zezwalają na 20 mgCR , 150 mg CSlub CN,albo 1000mg OC , lub 2000 mg IPC , czyli syntetycznej papryki , czyli miotacz ma jak widać np 0,22 kapsaicyny i 0,15 CS , czuli szału nie ma lekko mówiąc .Nie wiem jakim cudem ale Klever załatwił sobie pozwolenie na sprzedaż w Rosji i prawdziwym hitem jest tam KO , choć oczywiście nie trzyma rosyjskich norm .W najlepszym razie ruski miotacz ma taką moc , jakby użyć np zielonego i żółtego NATO na raz , o ruskich gazach może jeszcze coś napisze ;-)
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a skónt to wisz?:D
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie

ponieważ jest mi bliżej do zgniłych kapitalistów a HI POWER od dawna nie jest już produkowany z kolei Frontiersman posiada wyraźną informację aby nie stosować go na ludziach ( rzecz dyskusyjna ... :) ) jednak po zastosowaniu jak będzie ktoś miał przez nas kuku to możemy mieć poważne kłopoty

dlatego z dumą przedstawiam mojego nowego przyjaciela 5.000.000 i 23 % OC ( są i w słabszej wersji 18% )

Dołączona grafika

Dołączona grafika

fajny coooo :) HE HE i ma nową głowice pistoletową - cudeńko

cizzia
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , masz Radnus , a jeśli cię to naprawdę interesuje , mogę wrzucić ci więcej nawet orginalnych tekstów , bo mówię po rosyjsku ;-) , gratuluje cizzia fajny sprzęt
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie mam żadnej wiedzy na temat rosyjskich norm ale widziałem 2-lata temu w ich sklepach z bronią gazy z całego świata miotacze też sprzedają w tak zwanych sklepach dla szpiegów czyli elekronika podsłuchy nagrywanie wykrywanie tych urządzeń, Są gazy produkowane USA nawet udap nie spotykane w Europie, pakistańskie, niemieckie francuskie , chińskie i naturalnie rosyjskie. O bardzo zróżnicowanych wartościach oc czy cs a w jednym ze sklepów zlokalizowanym przy dużej strzelnicy były też POLSKIE wyroby.DLA CZEGO KO jest tak tam popularne bo jest w miare dobre a przede wszystkim dużo tańsze od konkurencji
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Znając realia w Rosji , ktoś z klevera , pewnie wiedział do kogo , w jakim resorcie i z jaką sumą uderzyć .Normy są takie jak widać , ale jeśli masz znajomości i kasę w Rosji wolno ci więcej , znam pewnego kierowcę jeżdzącego swego czasu do Rosji , u którego milicja znalazła nielegalny w Rosji gaz , bo nie wiedział , że takiego mieć nie można , mógł za to nieżle oberwać , ale 100 $ , załatwiło sprawę ;-) Można by o tym długo , ale jeśli ktoś nie wybiera się do matuszki Rosiji, jak oni mówią na swój kraj , to nie potrzebuje takiej wiedzy .Ogólnie rosyjskich gazów lepiej ani nie sprowadzać , ani nie używać , stężenia mają bardzo marne .
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
obecnie w USA frontalny atak reklamowy przeprowadza RUGER ze swoją nową zabawką [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jak dla mnie podstawowy jej minus to pojemność 11 g - owszem żeby pogonić namolnego kolegę to może i starczy jednak w realu ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

na szczęście jest i coś bliższego memu sercu ... :) cieszy również wysoka jakość wykonania

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zabawka w bardzo podobnej wersji prezentowana była 3 lata temu na iwie w Norymberdze pod nazwą tornado może ruger kupił patent bo oni raczej produkują broń palną, albo robią dla nich nowszą wersje
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Apropo Rosyjskich gazów słyszałem że tak niskie stężenie oc spowodowane jest tym że dodawany jest sok z cytryny acz kolwiek źródło jest nie potwierdzone
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Niskie stężenie spowodowane jest normami prawnymi , można coś tam kombinować rozpuszczalnikami , ale i tak szału nie będzie . ;-)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ,patrząc na to chyba już nigdy nie będę narzekał na poręczność pojemników .Przecież to jest wielkości muchozolu :)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wydaje ci się że jest wieliki, dlamnie to wygląda na zykł 90 lub 120 ml
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam,

przeglądając sieć wpadła mi w oko taka oto naszywka :)

Dołączona grafika

a ponieważ nie widziałem jeszcze aby "szanowni gazownicy" posiadali swoje oznaczenie, albo godło naszego sławetnego cechu, dlatego proponuję przyjąć pod głosowanie moją propozycję - może by jeszcze jakiś grafik LOGO wymyślił ew. wkomponował , można również by dodać jakiś tekst np Polish street gasman fighters ;) - a jak się znajdzie większa liczba chętnych ( no i wyznaczymy jakieś kryteria przyznawania - oczywiście związane z vortalem ) to ja mogę znaleźć taniego wykonawcę.

Cizzia
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ,http://www.publikative.org/wp-content/uploads/2012/11/Polizei-pfefferspray.jpg ,http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QlLcY_cE8w8#at=30 , [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , nie wiem kto jest expertem od gazów w niemieckiej policji , ale chyba TW1000 , stanowczo nie jest najlepszym wyborem , na dobrą sprawę użycie tego w samoobronie spowoduje . że 80% popryskanych osób , będzie w stanie dalej walczyć , co zresztą widać :)
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
TO nie jest pepper to 1% cs widać to po kolorze strumienia jest biały .
  • 0

budo_stachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Z tego co słyszałem to chyba posiadanie gazu pieprzowego dla osób cywilnych w Niemczech jest zabronione, dziwne to trochę.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
, wątpie Zgred , poza tym nie sądzisz, że to za słabo działa na 1% CS ?
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Możesz mieć ale tylko z niemiecką etykietą na której pisze , że jest odstraszaczem zwierząt , inne są traktowane jako nielegalna broń ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024