Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_swirek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
cizzia jak ci sie niepodoba to nie czytaj.To publiczne forum i bede pisal co mi sie podoba. :roll:
  • 0

budo_beststaf20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) :) TEN FILMIK SOBIE ZOBACZCIE... tak dziala wlasnie mieszanka CS z CN brawo dla tego pana co sie na ziemi trzacha :roll: :roll: Ja mam FORCE 80 zel ale jeszcze nie testowalem tam jeden koles opowiadal o tym ze psiknol tym zelem w znak ze buzowalo na tym znaku powierzchnia 50 cm z odleglosci 2 m no i ze jak se wachnol to nic... no ciekawe ciekawe bo ja tam swojim jeszcze nie psikalem FORCE 80 w zelu ale caly w chmurce wypsikalem wiec jak psiknolem na powierzchnie CHMURKA i powachalem nos mnie palil jak stopiedziesiat mimo ze schmielony zdrowo bylem... a jak psiklem w powietrze i po odczekaniu chwili przechodzilem przez ten rejon oddechu sie zlapac nie dalo bo jak wdychalem powietrze to wdechu nie zdazylem zrobic i blok... dalej nie szlo. Wiec ciekawy jestem co do tego CS-a w zelu... nie wiem czy mam isc go zaraz psiknac na sciane i sobie wachnac... bo mi zal na takie zabawy. Wole miec pelna puche bo mi sie tutaj zaduzo dresow kreci i chodza minimum 3 wiec wole nie ryzykowac utraty puchy. Ogladac filmy na you tubie bo duzo ich tam z uzyciem gazow. Szkoda ze marek nie podaja :) :) DO ZOBACZYSKA :) :)
  • 0

budo_beststaf20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 8)
  • 0

budo_parkurnik
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Piana jeszcze w miarę OK, ale żelu nie mogłem z początku uruchomić jedną reką, tak ciężko się wciskało. Dla niewprawnej osoby może to być DUŻY problem.


Potem przycisk chodził już lekko, nie wiem skąd ten pierwotny duży opór.


A nie miałeś tam przypadkiem takiego dzyndzyka łączącego przycisk z głowicą ?
Pierwsze użycie - rozerwanie dżynksa - duży opór.
Następne - dżynks nie blokuje przcisku - mały opór.

Znalazlem dosyc ciekawy moim zdaniem gaz Red Pepper czerwony za 25zl, ma stezenie 15% i 2mln SHU wiec wydaje sie byc bardzo dobry tymbardziej jak na ta cene. Chcialbym poznac Wasza opinie o nim (...) nie mowie o zielonym ktory jest podobno bardzo slaby ale o tym drugim. Slyszalem ze jest bardzo skuteczny i mocny

Radzę Ci go nie kupować. Tak się składa, że jest to mój pierwszy i jak dotąd jedyny gaz, którego jeszcze nie miałem okazji użyć na ludziach ani psach (więc nie znam jego faktycznej mocy), ale za to przeszedł już jeden mini test, po którym zacząłem się naprawdę mocno zastanawiać nad jego zmianą. Dlaczego? Otóż dlatego, że gaz ten ma bardzo ciężko chodzący przycisk dyszy. Na 3 próby psiknięcia, tylko jedna zakończyła się sukcesem, ale musiałem włożyć w to trochę siły, co moim zdaniem jest nieporozumieniem. :?


Nie było tam blokady, którą zerwałeś przy pierwszym psiknięciu ? Która próba zakończyła się sukcesem ?
  • 0

budo_parkurnik
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

8)


Tytuł "Tony gets pepper spray", a Ty piszesz o CS z CN.

:) :) TEN FILMIK SOBIE ZOBACZCIE... tak dziala wlasnie mieszanka CS z CN brawo dla tego pana co sie na ziemi trzacha :roll: :roll: Ja mam FORCE 80 zel ale jeszcze nie testowalem tam jeden koles opowiadal o tym ze psiknol tym zelem w znak ze buzowalo na tym znaku powierzchnia 50 cm z odleglosci 2 m no i ze jak se wachnol to nic...


Może to buzował pędnik lub rozpuszczalnik.

no ciekawe ciekawe bo ja tam swojim jeszcze nie psikalem FORCE 80 w zelu ale caly w chmurce wypsikalem wiec jak psiknolem na powierzchnie CHMURKA i powachalem nos mnie palil jak stopiedziesiat mimo ze schmielony zdrowo bylem... a jak psiklem w powietrze i po odczekaniu chwili przechodzilem przez ten rejon oddechu sie zlapac nie dalo bo jak wdychalem powietrze to wdechu nie zdazylem zrobic i blok... dalej nie szlo.


Bo Ty miałeś w chmurce, czyli że rozpylił. A jak rozpylił to część mogła się jeszcze przez chwilę unosić z tego rozpylenia i to poczułeś, a nie opary z tego co osiadło.
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Nie było tam blokady, którą zerwałeś przy pierwszym psiknięciu ?

Nie było (a przynajmniej nic takiego sobie nie przypominam). :? A powinna być? Miałeś kiedyś Red Peppera?

Która próba zakończyła się sukcesem ?

I tutaj Cię zaskoczę: środkowa! :D Ale za to jak już dmuchnęło, to całkiem konkretnie! Odgłos był zupełnie jak gdybym siknął z gaśnicy.
  • 0

budo_parkurnik
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Nie było tam blokady, którą zerwałeś przy pierwszym psiknięciu ?

Nie było (a przynajmniej nic takiego sobie nie przypominam). :? A powinna być? Miałeś kiedyś Red Peppera?


Takiego średniego nie.

Która próba zakończyła się sukcesem ?

I tutaj Cię zaskoczę: środkowa! :D Ale za to jak już dmuchnęło, to całkiem konkretnie! Odgłos był zupełnie jak gdybym siknął z gaśnicy.


Jak środkowa, to możliwe, że przycisk jest wadliwy w tym egzemplarzu lub wogóle w tych modelach.
Ktoś miał jeszcze problemy z zaworami Red Pepperów ?
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

A nie miałeś tam przypadkiem takiego dzyndzyka łączącego przycisk z głowicą ?
Pierwsze użycie - rozerwanie dżynksa - duży opór.
Następne - dżynks nie blokuje przcisku - mały opór.

Ty - faktycznie !! Po napisaniu poprzedniego posta odszedłem od kompa i postanowiłem przyjrzeć się dokładniej temu gazowi. Podniosłem klapkę, zajrzałem głębiej i ... tam jest jakaś cienka biała linka !! Z jednej strony łączy się ona z głowicą, a z drugiej strony wchodzi do takiej małej "dziupli" pod sprężynką podnoszącą klapkę. Linka jest wciąż nienaruszona, więc dlatego po drugiej próbie która okazała się być pomyślna nie udało mi się wcisnąć tego gazu po raz kolejny! Postanowiłem zrobić zdjęcia, żebyś mógł obczaić czy to rzeczywiście może być to i czy nic się nie stanie jeżeli ją przetnę. Zdjęcia są niestety w słabej rozdzielczości, gdyż robiłem je Sony Ericsson'em K310i, który ma tylko 0,3 MPx:
- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Linkę oznaczyłem oczywiście czerwonym kółkiem. :wink:

Coś mi się wydaje, że po przecięciu tej linki i zrobieniu kolejnego testu, Red Pepper może się okazać czarnym koniem!
  • 0

budo_annihilator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
co do buzowania gazu force 80 w żelu po kontakcie ze ścianą - miałem to samo na moim próbnym kolterze guard pro ! (pieprzowy) i tez nic nie czułem po powąchaniu!. a buzowanie było dosyć konkretne,
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
police magnum ;) w żelu to swietna sprawa,chociaż kultura wypowiedzi poprzedników raczej nie nastraja do pisania postów.Chociaż nie ;) przedstawie wam historie z cyklu gaz kontra pies.To było tak obok domu mojej babci sąsiedzi mają owczarka który szczeka na wszyskich,nie ma znaczenia czy przechodzisz po 2 stronie ulicy czy obok ich płotu.Ten pies ma kompeks terytorium i i wydawało mu się że jest samcem alfa na dzielnicy hehe przynajmniej do wczoraj.No dobra jak już się domyslace podszedłem do płotu i walnąłem mu taką małą chmurke hehe,efekt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie miedzy bajki mozna sobie wsadzisz piszczenie czy skowyt z bólu pies porostu spierdolił !!! na drugi koniec domu.Poszedłem dalej tzn:zeby sądziedzi mnie nie namierzyli( przyjaciele rodziny a niechcialbym zepsuc relacji z nimi ).Patrze a pies nagle wraca ale juz nie szczeka !!!! tylko spojrzał na mnie i zrobił wielkie oczy niemalże wytrzeszcz na mój widok,i zaczął drapać pyskiem o drzewo.Nie patrzcie na mnie jak na sadyste,po prostu chcialem sprawdzic na ile jest skuteczny gaz a po drugie ten pies się rzucał ;) .Wraca po 30minutach a pies juz w budzie drapał się dalej łapą po pysku.Tak wiec police magnum mimo ze oc jest kurwesko skuteczny i z calym sercem go polecam.
  • 0

budo_swirek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
sorry max paster ale to nie police magnum jest kurewko skuteczny,ale ty jestes kurewsko glupi.Pies byl na swoim terenie za plotem i ma prawo sobie szczekac jak mu sie podoba i na kogo,mam nadzieje ze kiedys nie zamkna furtki i wygryzie ci dupe.Walnij sobie w ryj,bedzie z pozytkiem dla wszystkich.P.S gazy sluzą do obrony kretynie :roll:
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
swirek smieciu ,masz problem ze zrozumieniem słowa czytanego imbecylu,kurewsko głupia to była twoja stara ,ze urodziła takiego debila jak ty.Przeczytaj sobie topick trollu,omawiamy tutaj działanie i skutecznosc poszczególnych gazów,opierając sie na sytuacjach z życia ,a ty wprowadzasz off topy moralizujac moje zachowanie,z takimi tekstami lapsie to zapraszam na forum teologiczno moralizatoskie bo po twoich chamskich postach stwierdzam ze ma gorsze rzeczy na sumieniu.Skutecznosc !! chwascie myli ci się z oceną mojego zachowania a nie przywykłem do wysłuchiwania uwag od takich ulicznych buraków jak ty ! bo NIE JESTES ŻADNYM AUTORYTETEM dotarło ??
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

sorry max paster ale to nie police magnum jest kurewko skuteczny,ale ty jestes kurewsko glupi.Pies byl na swoim terenie za plotem i ma prawo sobie szczekac jak mu sie podoba i na kogo,mam nadzieje ze kiedys nie zamkna furtki i wygryzie ci dupe.Walnij sobie w ryj,bedzie z pozytkiem dla wszystkich.P.S gazy sluzą do obrony kretynie :roll:


OoO pies za płotem ? hmm ciekawe ja stwierdzam ze jestes zakompleksiony cieciem który jeszcze nie dostał w ten zapryszczały ryj za takie teksty czujesz się bezpiecznie bluzgajac przez internet ,myslisz ze na podstawie 1 posta można ocenic sytuacje i ocenic ją w tak skrajny i buracki sposób to jestes w błedzie .Bo ten kundel pogryzł juz 3 osoby a ogrodzenie leży na przeciw mojej działki.Więc kurwa zrobiłem to na co miałem ochote ! i nie twój zasrany interes oceniac mnie bucu.
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Na wstępie chciałem wszystkim powiedzieć, żebyście zapomnieli o tym co napisałem w swoim poprzednim poście na temat tej rzekomej blokady w Red Pepperze. Dlaczego? Zapraszam do czytania:

Dzisiaj wyszedłem ze swoim gazem na dwór i spotkałem się z kumplem, który interesuje się bronią i miał już w swoim życiu kontakt z kilkoma gazami. Postanowiłem pokazać mu swojego Red Peppera. Najpierw długo nie był w stanie wypatrzeć tej linki, której zdjęcia umieściłem w poprzednim poście, więc postanowiłem cyknąć gazowi fotkę na miejscu i pokazać kumplowi w powiększeniu na ekraniku komórki o co mi dokładnie chodzi. :D Kiedy spojrzał na zdjęcie to się zdeka zdziwił i powiedział, że to nie jest żadna linka, gdyż za bardzo się błyszczy, tylko przedłużenie sprężynki, która upuszcza/podnosi klapkę !! To dlatego mój kumpel początkowo długo nie czaił o jakiej lince mówię i nie był w stanie jej wypatrzeć. :wink: Kurwa, a ja wczoraj patrzyłem się na to pół wieczora i dałbym sobie wtedy głowę uciąć, że wyglądało mi to na białą linkę (nawet dotykałem ją pęsetą)! :lol: Potem kazałem mu psiknąć swoim gazem na próbę (przedtem oczywiście uprzedziłem go, że przycisk może bardzo ciężko chodzić), a on wziął go do ręki, nacisnął spust i poleciała piękna szpryca. Zdezorientowany postanowiłem sam go wypróbować, więc i ja wziąłem go do ręki i puściłem krótką szprycę, którą ostro zawiał wiatr (dobrze, że nie wiało w moją stronę, inaczej wróciłbym do domu cały pomarańczowy). Tym razem nie czułem absolutnie żadnego oporu !! Nie rozumiem, czemu nie byłem w stanie wcisnąć tego gazu podczas pierwszego testu parę miesięcy temu? :roll: Już sam nie wiem co mam o tym Red Pepperze myśleć... :? Tak jak wcześniej, także i tym razem nie sprawdziłem mocy tego gazu, gdyż nie siknąłem nim na żadną płaską powierzchnię, tylko psikałem w powietrze. Ale za to mogę z całą stanowczością stwierdzieć, że zawartość Red Peppera jest bardzo podatna na wiatr, więc najlepiej jest sikać w przeciwników z bardzo małej odległości! Obiecuję, że następnym razem postaram się przetestować jego moc.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

sorry max paster ale to nie police magnum jest kurewko skuteczny,ale ty jestes kurewsko glupi.Pies byl na swoim terenie za plotem i ma prawo sobie szczekac jak mu sie podoba i na kogo,mam nadzieje ze kiedys nie zamkna furtki i wygryzie ci dupe.Walnij sobie w ryj,bedzie z pozytkiem dla wszystkich.P.S gazy sluzą do obrony kretynie :roll:


Ty powiem ci cos jeszcze ,pomijając że nie warto marnować klawiatury na ciebie.Po prostu udowodnie ci że jestes strasznym hipokrytą,bo ludzi którzy dla jaj,walą sobie gazem po oczach nazywasz swoimi kolegam a mnie człowieka którego nieznasz ,kolesia kóry raz uzył gazu na psie jak ty to okresliles w obronie koniecznej a ten nie zadziałał,który chciał tylko sprawidzc czy police magnum nie zawiedzie mnie jak red peeper w sytuacji krytycznej !! i ty mnie smiesz oceniac NIE JESTES AUTORYTETEM ty nie masz prawa mnie oceniać !!!!!!!!!!!!!!!!!! i wyjazd śmieciu z forum !!! bo niczego konstruktywnego do niego nie wnosisz !
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Poza tym mam wrazenie ze nigdy gazem nie dostales.Stan pod murem,niech ci kumpel walnie i sporo cie to nauczy.

Owszem, nie dostałem nigdy gazem po oczach i nie zamierzam. A niby czego miałoby mnie to nauczyć? :roll:

Do tej pory korzystalem z 40ml gazow ktore maja 9cm wysokosci i juz taki niezle mi wypycha kieszen w spodniach, jak sobie kupie 55 czy 90ml to mi sie do tej kieszeni nie zmiesci albo bedzie wystawal itd

Absolutnie się z Tobą zgadzam! Mi również ten Red Pepper idealnie mieści się w dłoni i wypełnia kieszeń na styk, więc nie rozumiem, jak co niektórzy tutaj mogą łazić z takimi wielkimi gazami (albo z jakimiś gaśnicami). :? Kiedy tak spoglądam na swój dezodorant stojący na półce (150 ml STR8 Adventure), to zastanawiam się gdzie Wy to ludzie chowacie ?? W zimie, jedyne miejsce gdzie możnaby upchnąć taki wielki gaz to wewnętrzna kieszeń kurtki, no ale w kryzysowej sytuacji trzebaby tę kurtkę odpiąć, na co nie zawsze jest czas (no chyba, że ktoś na kilkunastostopniowym mrozie chodzi rozpięty, w co wątpię). :roll: Natomiast w lecie to już w ogóle odpada noszenie takiego wielkiego gazu! Ewentualnie możnaby go założyć na plecy (niczym butlę z tlenem jak jakiś nurek). :wink: To już chyba lepiej kupić sobie 2 małe gazy (ok. 50 ml), po jednym na każdą kieszeń spodni, a potem używać ich niczym Pistoleros z Corralu! :lol:

PS A tak w ogóle to wyluzujcie trochę panowie, bo z tego tematu powoli zaczyna robić się jakiś rynsztok. :!:
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Na wstępie chciałem wszystkim powiedzieć, żebyście zapomnieli o tym co napisałem w swoim poprzednim poście na temat tej rzekomej blokady w Red Pepperze. Dlaczego? Zapraszam do czytania:

Dzisiaj wyszedłem ze swoim gazem na dwór i spotkałem się z kumplem, który interesuje się bronią i miał już w swoim życiu kontakt z kilkoma gazami. Postanowiłem pokazać mu swojego Red Peppera. Najpierw długo nie był w stanie wypatrzeć tej linki, której zdjęcia umieściłem w poprzednim poście, więc postanowiłem cyknąć gazowi fotkę na miejscu i pokazać kumplowi w powiększeniu na ekraniku komórki o co mi dokładnie chodzi. :D Kiedy spojrzał na zdjęcie to się zdeka zdziwił i powiedział, że to nie jest żadna linka, gdyż za bardzo się błyszczy, tylko przedłużenie sprężynki, która upuszcza/podnosi klapkę !! To dlatego mój kumpel początkowo długo nie czaił o jakiej lince mówię i nie był w stanie jej wypatrzeć. :wink: Kurwa, a ja wczoraj patrzyłem się na to pół wieczora i dałbym sobie wtedy głowę uciąć, że wyglądało mi to na białą linkę (nawet dotykałem ją pęsetą)! :lol: Potem kazałem mu psiknąć swoim gazem na próbę (przedtem oczywiście uprzedziłem go, że przycisk może bardzo ciężko chodzić), a on wziął go do ręki, nacisnął spust i poleciała piękna szpryca. Zdezorientowany postanowiłem sam go wypróbować, więc i ja wziąłem go do ręki i puściłem krótką szprycę, którą ostro zawiał wiatr (dobrze, że nie wiało w moją stronę, inaczej wróciłbym do domu cały pomarańczowy). Tym razem nie czułem absolutnie żadnego oporu !! Nie rozumiem, czemu nie byłem w stanie wcisnąć tego gazu podczas pierwszego testu parę miesięcy temu? :roll: Już sam nie wiem co mam o tym Red Pepperze myśleć... :? Tak jak wcześniej, także i tym razem nie sprawdziłem mocy tego gazu, gdyż nie siknąłem nim na żadną płaską powierzchnię, tylko psikałem w powietrze. Ale za to mogę z całą stanowczością stwierdzieć, że zawartość Red Peppera jest bardzo podatna na wiatr, więc najlepiej jest sikać w przeciwników z bardzo małej odległości! Obiecuję, że następnym razem postaram się przetestować jego moc.



Z tego co piszesz ,nie oglądałem wczesniejszych fotek to wydaje mi się ze masz na mysli cysterne red pepera bo w mniejszych pojemnikach,a mialem 3 głównie te 40ml zielone nie było zadnej linki czy też przedluzenia sprężyny.Cizia kiedys napisal ze na dłuższ mętę niewazne jest stęzenie capstycyny czy czy też cn tylko ilosc gazu w pojemniku.To w sumie prawda,ale red peeper jest najgorszym tego przykladem bo w działaniu jest najslabszy z wszyskich gazów jakie miałem i chyba jakie są dostepne na rynku .Owszem na normalnego czlowieka zadziała,ale na psa czy zacpanego dresa to za bardzo nielicz,z moich obserwacji wynika ze kazdym razem kiedy tzn: z kazdym kolejnym uzyciem kiedy gaz wylatuje z pojemnika,to jest coraz slabszy w działaniu.Nie chodzi o zasięg tylko o same działanie na przeciwnika za kazdym razem jest gorzej.Doszło do tego ze jak w 40ml pojemniku było 20 ml to waląc w twarz przeciwnik prawie nic nie poczuje.To jest pewne i nieliczy na to ze obronisz sie z tą cysterną przed psem ! po pierwsze bardziej go wkurzysz,bedzie grozniejszy niz przed uzyciem twojego gazu .Po drugie niezapomniajmy ze refleks u psa to rzecz heh niesamowita i raczej ciezko bedzie ci go gazowac az do skutku.Jednym slowem na to ze red peeper po 1 strzale 2,3 sekundowej chmurze prosto w pysk zadział !!!!!!! to nie licz bo się przejedziesz tak jak ja.
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
maxpaster: Ale ty mówisz o zielonych Red Pepperach, natomiast ja mam czerwonego! Właściwie to nie wiem czym te 2 rodzaje się różnią (a tak w ogóle to na jednej stronie internetowej widziałem również czarnego 8O ), ale słyszałem, że te zielone są słabsze. Natomiast kilku ludzi na tym forum wychwalało już wcześniej czerwonego Red Peppera, ale tylko tego w formie gaśnicy, bo te mniejsze modele (40 ml) akurat nie cieszą się zbyt dobrą opinią.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tak mialem zielonego O: i nie polecam no chyba do teroryzowania staruszek w parku a z czerwony to moim zdaniem ; tylko inny spust i kolor pojemnika,ale go nie testowałem i nie wiem czy jest skuteczniejszy od zielonego.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
...taaaaa

co by zamknąć temat - swirek - FRAJERZE - (kolejny łachmaniarz sie trafil ;) ) HE HE) klops na jape / milcz i ssssssijj ) - kto ty kurna jestes ze smiesz sie wypowiadac GNOJU jak Gowno wiesz !!!! - ja nikomu bez powodu nie jade ! wiec i ty SYNKCIU pochamuj wroty bo z lepszymi od ciebie przyszło ci dyskutowac !

co do reszty / szacunek maxpaster / tez bym sie wsciekł - !

teraz tak - MAŁE GAZY - czyli do 40 ml - .......;))) dobre sobie - zabaweczki na chomika dla domowych dreczycieli :) !!! - z MOICH ZASTOSOWAN W REALU wynika iz gowno chlopu nie zegarek - oczywiscie od dawien dawna nie STOSUJE nic mniejszego niz 2 x 55 g a i to ze wzgledu na sentyment do HI POWER (po 1 zastosowaniu) ;) no i porecznosc jesli chodzi o warunki letnie ! - co do lata to i owszem i ja chcac nie chcąc ;) postanowilem tr odchudzic uliczny aresnal zabierany ze soba tzn.

/ zamiast batona 26" nosze 18" niby nic ale ....;) ten tylko co ma obydwa - !! zrozumie co mam na mysli ;) )))) do tego obowiązkowo 75 ml FORCE 80 GEL i / lub ;) 2 x HI POWER no nie zapominam o OC - 17 220g ale to juz jak wracam wieczorem i moge bluze albo fleka zapodac ;)

co do Red Peppera - jego jakosc i działanie oceniam jako co najmniej srednie - nigdy nie miałem i nie mam zamiaru go kupic niemniej wszelkie info oraz wnioski wyciagam z zastosowania ludzi ktorych znam jak i wnikliwego śledzenia info co do WSZELKICH miotaczy - ot polegam jedynie na produktach markowych i własnorzęcznie przetestowanych i sklasyfikowanych - a Red pepper do takich MA DALEKOOOOO - doswiadczenia nauczyly mnie ze nawet slabe gazy POTRAFIA ZADZIALAC - niemniej istotne znaczenie MA :

1. ilośc substancji ktora dostaje nasz oponent - na morde ;)

2. moc samego zastosowanego gazu

3. stan psychiczny napastnika

4. dzialanie e/w srodkow chemicznych /kokaina, alko, psp, crac/ itp.

Cizzia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024