Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Też mam ten problem że czest wyciągam skierowanego w inną stronę Sprawę rozwiązuje klips jak jest. Często wylatuje mi z ręki przy " treningu" Nie wiem z czego oni robią te puszki ale nawet przy upadku z nie wielkiej wysokości robią się wgniecenia że można kawałek palca wsadzić. Strach pomyśleć jakby to wypieprzyło.
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Swoją drogą kiedyś myślałem że jak będzie potrzeba to kogoś palnę tą ręką w której mam gaz ale teraz się boję że mi się wgniecie i co gorsze wypierd.....
  • 0

budo_browar25
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ewentualnie można potraktować pojemnik z gazem jako kubotan :D Klips? Mógłbyś podesłać linka gazu z takim klipsem? Chętnie bym zobaczył, może uda mi się dorobić jakąś atrapę do mojego :D Co do wgnieceń to fakt, ja nosze swój w kieszeni, razem telefonem który jest w pokrowcu, a na gazie jest już parę wgnieceń i nie wiem od czego.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

http://weko.com.pl/sklep_c/product_info.php?cPath=56_81&products_id=1705 ,,pojawiła się w końcu w Polsce nowa pojemność Police Rsg - 50 ml, 11 cm wysokości , gaz godny , ale cena dość zaporowa , jak za 50 ml , co ciekawe mają i żel i stream (tłumaczony przez dystrybutora jako płyn ), a także pianke ,( w Niemczech jest także cone tej pojemności ) .


Po co przepłacać jak można kupić bez pośredników u importera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Klips to jest coś takiego jak w długopisie czy nożu typu folder ta część która jest na zewnątrz kieszeni. Zobacz np.gaz Puissance 90 ten dzyndzel z boku u góry.
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Żeby było można użyć jak kubotanu lub yawary dobry by był w obudowie które mają też klipsy ale te co są w kraju to obudowa nie zła ale gaz do dupy lub zamała pojemność.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .Wiem że importerem Police Rsg jest sharg ,ale mają mały wybór pojemności 50 ml .Ten gaz interesuje mnie głównie dlatego ,że maja chmure stożkową o najlepszym ciśnieniu ze wszystkich dostępnych w Polsce , co prawda wielkie puchy , ale niestety coś za coś ,dlatego mam w swojej kolekcji 63ml, a gdyby bylo 50 ml , też może bym się skusił , co ciekawe ten gaz , był w Niemczech zwycięzcą testu , jako gaz dla cywila w 2011 roku .Pozdrawiam
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kto z was ma jakieś materiały szkoleniowe na temat gazu. Jak na temat sztuk walki to płytek ,kaset książek mam o wszystkim co chyba istnieje ( w większości oryginały) to na temat gazu znalazłem tylko dwie pozycje których nigdzie za granicą nie mogę kupić. Pozostaje sprowadzić ale może ktoś już ma i wie czy jest to coś warte. Pozdrawiam
  • 0

budo_browar25
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Za friko mogę polecić tego e-booka: "The Self Defense Weapons' Book Of Fact". Jest nie tylko o gazach, ale i paralizatorach, a także o tym jak postępować w sytuacji zagrożenia itp. Są opisane taktyki obrony przy użyciu gazu i paralizatora jednocześnie. Nie jest to może jakoś szczególnie rozbudowany e-book (83 strony), bardziej poradnik, ale czyta się ciekawie i jest parę interesujących rzeczy. Po polsku to chyba żadnych pozycji książkowych nie ma, a szkoda. Tu można go znaleźć wspomnianego e-booka: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Widziałem coś chyba kiedyś na amazonie, jakąś książkę typowo o gazach, ale już nie pamiętam nawet tytułu. Za friko niestety nie była ;)
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
, obejrzyj jeszcze to w Polsce niestety wiedza o gazach sprowadza się do tego , że sprzedawcy polecają gazy używane przez policje , lub tanie .O taktyce , sposobach walki z użyciem gazu itp, bardzo trudno coś znaleść ;-)
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tego e-books już widziałem. Bardziej chodzi mi o DVD ale na amazonie nie ma .Może coś wydał Palladin Press.Jak już pisałem znalazłem dwie pozycje tylko nie wiem czy są warte sprowadzenia.
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Bardziej mi chodzi o coś takiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozycje S. Franco mam.
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
W link który podałem wpisałem inne dlatego na telefonie mogą być problemy z otwarciem bo w moim tak jest. Natomiast na.compie nie ma takiego problemu. Sorry
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jednak na Amazonie można kupić to DVD. Będę musiał to sprowadzić.
  • 0

budo_fanta9
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czy ktoś coś wie o gazie INFERNO produkuje go Cold Steel z dodatkiem czarnego pieprzu.Przy okazji dość długi filmik na ich stronie.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , tego na pewno jeszcze nie widzieliście :) :) :)
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Za friko mogę polecić tego e-booka: "The Self Defense Weapons' Book Of Fact". Jest nie tylko o gazach, ale i paralizatorach, a także o tym jak postępować w sytuacji zagrożenia itp. Są opisane taktyki obrony przy użyciu gazu i paralizatora jednocześnie. Nie jest to może jakoś szczególnie rozbudowany e-book (83 strony), bardziej poradnik, ale czyta się ciekawie i jest parę interesujących rzeczy. Po polsku to chyba żadnych pozycji książkowych nie ma, a szkoda. Tu można go znaleźć wspomnianego e-booka: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Widziałem coś chyba kiedyś na amazonie, jakąś książkę typowo o gazach, ale już nie pamiętam nawet tytułu. Za friko niestety nie była ;)


przeszukałem tę stronę ale nie ma nigdzie link do pobrania.
  • 0

budo_browar25
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Faktycznie, coś jest nie tak. Link po kliknięciu którego można było kiedyś pobrać e-booka, teraz nie dział :/
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jak masz e-booka to wrzuć na jakiś rapidshare
  • 0

budo_browar25
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024