Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam wszystkich !

Przepraszam iż tyle się nie odzywałem niemniej ........;)))))))))

BARDZO MNIE CIESZY IZ POZIOM MERYTORYCZNY DYSKUSJI ZDECYDOWANIE SIĘ POPRAWIŁ -od ostatniego mojego logowania ;) )) he he

jeszcze nie wszystko złapałem bo jak widzę dyskusja nabrała tempa ale dzis poczytam i pozwole sobie wypowiedzisc w interesującym nas temacie. Oczywiście że nie omieszkam opowiedziec o kolejnej z "akcji" ze mna w roli głównej - juz taki ze mnie społeczny mściciel HE HE ;) ))

[/b] pozdro dla porto i Mr_Twinkle co do reszty to milo was poznać
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witaj cizzia, miło znów widzieć. Uspokój czasem emocje, bo masz sporo ciekawego do powiedzenia i Cię jeszcze stąd wywalą a tego chyba nie chcemy ;)

Czekam z niecierpliwością na Twoje dalsze opowiadania.

P.S. sprawdź proszę priv

Pozdrowienia.

A to by nie offtopować, 18% OC i 3 mln SHU:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
................. to co, przejdźmy od razu do konkretów –

tr. się powtórzę (ci co czytali moje wcześniejsze posty zapewne wiedzą o czym piszę) ale chyba przyda się pewne podsumowanie:

POLECAM ZDECYDOWANIE: ......

(wszystkie poniższe miotacze da się kupić w Polsce !!!)

zacznę od słabszych (ale mieszczących się w granicach PRZYZWOITOŚCI tzn. gdy będzie potrzeba nie powinny zawieść !!! ......

EQUALIZER gaz amerykański pieprz 2 miliony SHU mgła – w mojej prywatnej skali ocen – dobry standard ale nic ponadto, - sprzedawali go między innymi w INTER ARMO w Warszawie – polecam ten sklep za fachowość i profesjonalizm oraz inne zalety do których zaliczam dość dobre merytoryczne przygotowanie sprzedawcy jak czegoś nie wiedzą to nie wciskają kitu a to mi się podoba !!!,
SABRE RED gaz amerykański pieprz 2 miliony SHU (różne formy substancji) – w mojej prywatnej skali ocen – standard ale nic ponadto, - wyłączność na ten gaz w Polsce posiada Firma KALIBER z Warszawy którą również polecam z czystym sumieniem !!! ci Profesjonaliści współpracowali kiedyś z portalem spłonka niemniej po ....... zresztą to nieistotne po czym, ale miałem w tym swój mały udział ;) – sedno – teraz nie mają nic wspólnego z tymi łachmaniarzami ze spłonki i sprzedają na własna rękę. Posiadają FACHOWĄ obsługę - (chcę pozdrowić Panią Iwonę Nowak – handlowca – która to osoba, zajmuje się handlem internetowym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), - jedyny minus to zabezpieczenie Twist on Lock ale o tym było już sporo na forum niemniej producent podaję iż produkuje również miotacze z Flip Top - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - niska ostrość ;) (2 miliony SHU – na ludzi w zupełności wystarcza HE HE – to wymóg policji stanu Nowy Jork w którym to stanie są bardzo rygorystyczne przepisy dotyczące wszelkich zabawek typu self-defense (nawet głupiego shurikena czy nunchaku mieć nie można że o kupnie nie wspomnę) a o takim FOX Labs czy DPS Xstream to można zapomnieć nawet w stanach bo zakaz !
LE – 10 gaz amerykański pieprz 2 miliony SHU mgła ale są i inne formy – w mojej prywatnej skali ocen – dobry standard ale nic ponadto, - nie miałem - ale mam zamiar kupić i przetestować bo słyszałem dobre opinie na jego temat niemniej nic co by mnie powaliło – polecam tu dystrybutora Firmę HOLSTERS PROFESSIONAL EQUIPMENT z Kielc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ta POWAŻNA i UCZCIWA Firma posiada w swojej ofercie sporo więc można dobrać coś dla siebie,

Są jeszcze UZI (amerykański pieprz), TERMINATOR (amerykański pieprz), SMITH & WESSON, WALTHER, inne .......

Do moich ulubionych zaliczam :

HI – POWER - OC
(w Polsce dostępna na razie tylko mgła – ale jak się da zauważyć zdecydowana większość gazów pieprzowych produkowana jest w takiej właśnie formie a moje doświadczenia ;) HE HE życiowe wskazują iż MGŁA jest OK. i w mojej ocenie ci który jej nie doceniają są w błędzie !!! bo po pierwsze porządne miotacze są produkowane w oparciu o olejo-żywicę która genialnie do wszystkiego przywiera a jeszcze w formie stożka mgły wręcz FANTASTYCZNIE pokrywa buzie ubrania i inne powierzchnie ;) )))))))) – działanie opisałem kilka postów wcześniej – BOMBA !
FORCE 80 – CS (zarówno żel jak i mgłę)
Pełen asortyment tych gazów ma chyba jedyny przedstawiciel na Polskę Firma INTER ARK z Warszawy, można się spierać co do poziomu merytorycznego sprzedawców będących jednocześnie właścicielami ale w końcu chodzi o działanie a to JEST ZACNE !!! he he znam osobiście i to całkiem nieźle ta Firmę i powiem tak faktem jest że mają głęboko w DUPIE pana „Janka” z ulicy co przychodzi kupić jeden miotacz – to hurtownicy. Ale i tak ich polecam !!!
OC – 17 – OC
Dostępny tylko w mgle gaz amerykański renomowanego producenta (Fox Labs) nie markowany przez co TAŃSZY niby tylko 2 miliony SHU ale ......... (poczytajcie moje posty) NIE CHCIAŁ BYM TYM DOSTAĆ i tyle .......... dostępny w INTER ARK

ARM II - CS (zarówno żel jak i mgła) rasowy “żabojad” HE HE
Prawdziwe cacuszko !!!! (też już o nim pisałem) 300 ml w żelu silnie stężonego CS z uchwytem pistoletowym i dyszą High Jet Fog – TO COŚ CZYNI PRAWDZIWE CUDA i bez znaczenia czy jest ich 5 czy 10 !!!
Tr. info na jego temat [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FRONTIERSMAN - OC (dla mnie to nowość do tej pory nie używałem ;)
Dostępny jedynie w formie mgły przewidziany do obrony przed niedźwiedziami !!! w mojej ocenie to taki DUŻY (400 ml) Hi – Power – czyli musi być spoko – żal mi było wywalić go zwyczajnie w powietrze co by zobaczyć jak działa – no łosiem nie jestem ;) ) a i te 200 stówki co kosztuje na ulicy nie leżą.

NICZEGO INNEGO NIE POLECAM BO W MOJEJ OCENIE BĘDĄ TO NIE NAJLEPIEJ ULOKOWANE PIENIĄŻKI

Pozdrawiam ALL

Cdn..........

Cizzia
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
OC – 17 – OC z INTER ARK to własnie police magnum,niedawno go kupiłem(w żelu) ,niestety z kazdym dniem czuje że się ulatnia,wypadł mi pare razy z ręki ,kiedy trenowałem przed lustrem i być może to jest tego przyczyną.Po prostu z kazdym dniem jest tej zawiesiny mniej (dodam że nie korzystałem z niego).Druga sprawa co mi się bardzo nie podoboba,ze kupujac gaz 70ml dostaje się tak naprawde 50,55ml,nie jest wypelniony po zaworek jak force 80.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Cizia twierdzisz że najlepszy jest ARM II,ze jest najskuteczniejszy.W takim razie czemu na polskim rynku królują niemieckie a nie francuskie : force80,armI,arm2 i dlaczego większosc sprzedawców ,, w sklepach militarnych'' poleca jednak OC twierdząc ze CS z Francji są do dupy i nie skuteczne a najlepsze tylko amerykańskie np:police magnum.Ja tego nie rozumiem ... ,skoro ten ARMII jest taki dobry to dlaczego nie moge go dostac w Polsce :/
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

OC – 17 – OC z INTER ARK to własnie police magnum,niedawno go kupiłem(w żelu)


Jesteś pewien, że w żelu?
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie jestem pewien tak mi powiedział sprzedawca, po drugie na pojemniku nie pisze w jakim jej stanie skupienia.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Na stronie sklepu w USA pisze Stream,wiec to jest chyba cos na kształ żelu.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przeczytalem temat i zdecydowalem sie na PRO SECUR ostatnio po mojej okolicy kreca sie zlodziejaszki co poppierdalaja rozne pierdoly, a ja nielubie byc okradany. Zastrzelic takiego szkoda, a ze ich moze 2-3 byc to stwierdzilem ze do batona gaz sie przyda.

Czy ten walther to dobry wybor? Wiem, ze na sprzecie do obrony niepowinno sie oszczedzac, ale nieukrywam skusil mnie stosunek cena-jakosc, mam nadzieje, ze gaz spelni (tfu) swoja role i bedzie w stanie (tfu) obezwladnic oponeta.....

Moglby polecic ktos jakis dostepny na polskim rynku gaz +400ml? Aktualnie tej wielkosci znalazlem tylko TW 1000 i cos Koltera, ale w zelu a ja bym wolal "chmorke" zna ktos stezenie OC itd. TW 1000 pepper-fog, czy to skuteczny gaz? malo o nim informacji znalazlem. Zalezy mi zeby pryskala poprzez hmm (niewiem jak sie wyrazic) nacisniecie "raczki"(?) z boku, nie od gory "przycisku" jak to zwykle w RMG bywa, chyba taki "spust" o jaki mi hodzi jest w tej butli:
Dołączona grafika
a jesli nie bylbym wdzieczny za wyprowadzenie mnie z bledu (o ile ktos zrozumial o co mi chodzilo :lol: )
  • 0

budo_beststaf20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) :) ZOBACZ SE ZENEK TEN GAZ... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] powinien byc dobry aczkolwiek nie psikalem kolterami i nie w9iem jak silne maja dzialanie ale ponoc dosc dobre z tego co ludzie mowili i opisywali na stronach gdzie gaz mozna kupic i dac mu opinie to bardzo go sobie chwalili i twiertdzili ze napastnik wymieka jak tym doistanie i nie nadaje sie do niczego. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale ja osobiscie bym bral tego hehe... Taka beczka moze kogos zabic jak zadlugo go tym bedziesz traktowal po mordzie. Mojim zdaniem napastnik 1 jakby tym lapal przez 10 sekund non toper to po 3 sek juz by lezal po 6 zaczolby sie dusic a po 10 przestalby oddychac i juz by prawdopodobnie nie zaczol. MASAKRA :twisted: :twisted: :twisted: A CO DO JEDNEJ OSOBY CO PISALA o tym ze jej sie gaz ulatnia i ze zamiast 70 ml jest 50 czy 40 to w kazdym badz razie gdy bylby sam plyn to ten gaz by psikal na pol metra. Dlaczego? Poniewaz czesc puszki musi zawierac cisnienie. Cisinienie pozwalajace na wystrzelenie gazu na dana odleglosc. Ja w swojim CS - ie FORCE 80 zel rowniez mam zapas powietrzaq pod cisnieniem a jak bralem gaz w sklepie wydawal sie pelny. po wstrzasnieciu wydalo mi sie ze jest go jak by mniej a wszystko to przez bardzo dobre stezenie powietrza pod cisnieniem. Czy jak kto woli propanbutanu moze czegos innego ponoc palna ta substancja wiec wydaje mi sie ze propan to jest. 8) No i to by bylo na tyle... hehe pozdro i pisac swoje przezycia z gazem w reku gdy ktos was napada a wy sie musicie bronic E.O.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jana twoim miejscu zamówiłbym ten

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Skoro cizia twierdzi ze to jest najlepszy CS w Europie ;) to ja mu wierze na słowo,ja tam mam w dupie czy atakujacy troll straci po tym wzrok lub wytną mu kawałek płuca albo będzie warzywem.Z tego co slyszałem ten gaz sprowadza smierc i zniszczenie bo przy takim stężęniu i takiej ilosci wydaje się alternatywą dla tastera czy berety 92f.Jedno jest pewne mój nastepny gaz to będzie CS w 400,300ml butli a nie jakies 70ml OC17,bo jeszcze mi się nie zdażyło żeby podszedł do mnie 1 koles czy 2 kolesi.Zazwyczaj jest ich 4,5 albo i wiecej a wtedy 70ml niewiem jak dobrego gazu to po prostu za mało.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wracajac do twojego postu Best,to za kazdym razem kiedy trzymam swojego police magnum w kieszeni ,to swedzi mnie pózniej ręka kiedy po niego siegam.Prawda jest taka ze zostalo mi mniej niz polowa z tych 70ml i nie można tego wytlumaczyc cisnieniem.Po prostu to gówno się ulatnia i nic na to nie poradze.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Maxpaster, rowniez licze sie z postami @cizia (jak i zreszta niektorych innych tu piszacych) ale niestety ten gaz w bialej butli chyba niejest dostepny w Pl a ja niechce sie bawic w miedzynarodowe paczki.

No i ponawiam pytanie: zna ktos stezenie OC w TW 1000, badz zna inne dostepne gazy w opakowaniach 400ml i wiecej? (poza TW i Kolterem, w chmorze i z chwytem "gasnicowym")
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
wiec tak - CZYTAJCIE Z WIĘKSZĄ UWAGĄ !!!!!


wstawiłem swojego posta aby ukierunkować Wasze e/w zakupy to raz a dwa

WSZYSTKIE OPISANE W MOIM OSTATNIM POSCIE MIOTACZE Z ARM II NA CZELE MOŻNA KUPIĆ W POLSCE !!!

bo i jaki byłby sens opisywania nawet najlepszych miotaczy jeśli ich dostępność na naszym rynku była by zerowa !?

pozdrawiam

Cizzia
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a i jeszcze jedno małe sprostowanko pomyliłem się jeśli chodzi o linka do firmy HPE Polska z Kielc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cdn.

Cizzia
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
czytalem uwaznie, jednak nieczesto oceniasz gazy pod katem cena/jakosc, a ja potrzebuje czegos na zlomiazy, na inny kaliber ludzi mamy inny kaliber sprzetow ;)

Jak robimy obchod z ojcem to ja mam psy on batona, ale huj wie co moze sie zdazyc (tyly szklarni, uliczka nieoswietlona, duzo zakamarkow) wiec i gaz niezaszkodzi, ale ojciec ma obiekcje do wydania 70-80pln na to (bo jestesmy juz "uzbrojeni") wiec po przeczytaniu roznych wypowiedzi polecilem mu walthera za 40pln 55ml, no albo Force 80 25ml, Ty rozumiem bralbys mniejszy Force.

Ja z koleji popierdalam na wozku i wiem, ze wygodniej mi bedzie uzywac "gasnicy" niz cisnac kciukiem z gory....... stad zainteresowanie TW 1000, a i zasieg mnie zachceca i chmora pewnie duza

Moglby ktos podac adresy sklepow z Warszawy, badz linki do sklepow www, gdzie dostane FRONTIERSMAN 400ml, ja niestety niemoge znalezc (w splonce kiedys chyba byl, ale splonki chyba juz niema :? )
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Frontiersman był dostępny w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -dzwonisz i pytasz, jak obecnie nie ma to pewno będzie, trzeba zadzwonić. Jeśli teraz miałbym brać gaśnicę to byłby to Frontiersman lub ... ARM II :)
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sabre cs+oc, niestety prawie nic nie widać:


  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
W jednym z ostatnich postów poruszono kwestię ceny miotaczy gazu, prawdą jest iż najtańsze pojemniki można kupić już od (w Warszawie na stadionie 10 pln) w sklepach 12 – 15 pln - mam tu na myśli miotacze niemieckie o pojemności do 40 ml typu KO, NATO itp. Wszystkie on co ciekawe oparte są na substancji CS i jeśli chodzi o moje osobiste zdanie to raczej nie pokładał bym w nich wielkich nadziei
– czyli ZDECYDOWANIE MOGĄ ZAWIEŚĆ W REALNYM STARCIU.
Zdania na ich temat są podzielone niemniej wcale nie jest rzadkością, iż spory procent ludzi którzy tym obskoczyli mogli nie tylko walczyć dalej ale wręcz byli jeszcze bardziej rozjuszeni a przez to NIEBEZPIECZNI. Od 25 do 60 pln można już kupić praktycznie wszystko jedynym ograniczeniem jest pojemność, przyznam iż nigdy nie wpadło mi do głowy zastanawiać się czy 60 pln za dobry gaz to drogo ?! ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam że nie !!!

JEŚLI MACIE ZAMIAR OSZCZĘDZAĆ NA ZDROWIU ........ – TO MI NIC DO TEGO !!!

Z czystej ciekawości prześledziłem ceny w sklepach internetowych i osobiście sądzę iż w większości wypadków TO ZDZIERCY – dlaczego – ano bo nigdy bym nie dał więcej za dobry miotacz (francuski lub amerykański) jak 60 pln.

Po pierwsze dla tego, że to jeszcze w miarę rozsądne (to w końcu 20 usd) wystarczy polatać po amerykańskich stronach i porównać ceny – wiem wiem ktoś zaraz powie że Polska to USA – zgadzam się niemniej 60 pln BRUTTO to akurat tyle aby opłacić cło, vat i prowizję dystrybutora – tym bardziej że jak ściągają partię to kupują to za grosze – MOŻECIE MI WIERZYĆ.
Po drugie w tej cenie, można npr. wybrać sobie odpowiedni sprzęcik np. HI – POWER / 55 gram ( 60 pln ), OC – 17 / 90 ml ( 60 pln ), FORCE 80 / 75 ml ( 60 pln ) mniejsze pojemności są tańsze. Jak już niejednokrotnie pisałem polecam miotacze o pojemnościach nie mniejszych jak 75 ml gdzie jedynym wyjątkiem jest Hi – Power który w Polsce sprzedawany jest JEDYNIE w opakowaniach 55 gramowych.
Ale i na to znalazłem sposób ot po prostu noszę DWA ;) HE HE – przyznam iż znajomi mówią o mnie czasem „pistoleros z korralu” hi hi ale mnie to wali !!! Za to sam efekt pojawiających się nagle w moich dłoniach dwóch HI POWER – ów sprawia iż no .................... domyślcie się sami :!: !!! nawet nazwałem pieszczotliwie swojego pierwszego Hi Powera – żądełkiem - :lol:
Po trzecie jeśli chodzi o większe pojemności to np. ARM II / 300 ml ( 130 pln ) BRUTTO – czyż nie pysznie ?! a i takie cudeńko jak FRONTIERSMAN / 400 ml ( 186 pln ) BRUTTO więc jeśli ktoś chce WAM wcisnąć coś po innych cenach albo pierniczy głupoty że się nie da kupić w tych cenach które ja podaję z czystym sumieniem każcie mu się pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi :) !!!

Cdn.

Cizzia
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dla prawdziwych smakoszy, hobbystów, miłośników etc. Pozwalam sobie wkleić pewien link odnośnie ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 3 grudnia 2001r. Szczególnie polecam:

Załącznik Nr 2 – Wykaz wyrobów i technologii o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym - WT – podpunkt 5

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozostaje mi jeszcze dodać że jeśli ktoś chciałby zapodać sobie krótki ale JAKŻE TREŚCIWY kurs z zakresu substancji „bojowych” – w oparciu o OBOWIĄZUJĄCE PRAWO w pełni ujętych oraz wyszczególnionych do bólu - polecam poczytanie sobie z czystym sumieniem.

Pozdrawiam ALL

Cizzia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024