Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
i jest w sumie tani,bo w granicach 10 ,17 zł cieżko znaleść coś lepszego,ale ze skutecznoscią gazów oc bym nie przesadzał,ponieważ czasmi wyzwalają większą agresje w psach.
  • 0

budo_annihilator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
mam w posiadaniu jeszcze kolter guard maxa, który noszę wspólnie z przetestowanym anti hundem i moje pytanie, jaka jest Wasza opinia o produkcie KOLTER GUARD MAX 60 ml(5%OC, 2mln SHU, zabezpieczenie flip - top) - całkiem fajnie się prezentuje, a czy ktoś psikał tym w praktyce? Cena nie jest mała (około 50zł), co sądzicie o marce KOLTER? JEst to najsilniejsze stężenie wśród kolterów, więc przypuszczam, że jakiś efekt na ludzi powinno mieć;)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
...się zastanawiam, w jakim świecie wy żyjecie. chyba w innym niż ja. jeden w wieku 15 lat łamie szczeke pacjentowi, drugiemu nos, rozwala w sumie 4 i gaz go się ima... nastepny testuje na dwoch atakujących go z nienacka (choc byl przygotowany, gaz miał) psach-ludojadach.
Mój kuzyn kiedyś walczył z szajkami w dresach. Atakowali go wieczorem, na jego szczescie niosł siatke z konserwami, przywalił jednemu, reszta uciekła. To byli ludzie ćwiczący jogging, jak się pozniej okazalo. Innym razem ćwiczył składanie sie z klamką gazową przed lustrem w kiblu. Pech chciał, że gazowy wypalił, wyczołgiwał sie na balkon. Mnie to śmieszy. Ale zakladam, ze podobne historie niektorym przysparzaja wypieków...
  • 0

budo_annihilator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie wiem co Cie dziwi, ja ZAWSZE mam przy sobie gaz, właśnie o to chodzi, żeby nie dac się zaskoczyć i być ZAWSZE przygotowanym, zdarzenie opisałem w ramach testu Anti-Hunda, bo ktoś pytał o dobry gaz na psy, co ciekawe opisywany Anti Hund przeżyl dwie zimy (!) noszony ZAWSZE w kieszeni kurtki i zadziałał bardzo dobrze - teraz kupiłem sobie nowy bo zacząłem ufac temu modelowi (choć na początku podchodziłem sceptycznie do niego)
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Xies zdziwiłbys się co może zrobić gaz,mi nigdy nie przyszło do głowy żeby go użyć przeciwko drugiemu człowiekowi.Co nie zmienia faktu ze został użyty na mnie,tylko dlatego że nie dałem się okraść.Mam 16lat od 3lat cwicze boks i bjj, od 2lat codzienie wstaje o 6 rano i do 7 biegam wzdłuż plaży.Wydawało mi się że będe w stanie się obronic i co ...... dostałem gazem w oczy.Nie byłem w stanie stać, a tymbardziej prowadzic dalszej walk.Dostałem cegłą w potylice , kiedy już lezałem a do dzisiaj mam problemy ze wzrokiem.Zaden paralizator,baton,czy wieloletni trening bjj lub boksu nie da ci tyle co dobre OC użyte na przeciwniku z odleglosci 3,4 metrów. Mocny gaz według mie,jeżeli umiesz go wydobyc i uzyc w ciagu 0,5 sekundy,jest wręcz niezastąpiony.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Mnie to śmieszy. Ale zakladam, ze podobne historie niektorym przysparzaja wypieków..




Przygody twojego kuzyna,jak najbardziej,tylko nie wiem co jest smiesznego jak zatakuje cie 100kg bernardyn to co zrobisz ?,albo podejdzie do ciebie 6 osobowa grupa dresiarzy to jak zareagujesz ?. Uwierz mi To nie są historie o których się opowiada przy piwie,czy kumplą na przerwie.


  • 0

budo_annihilator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Znacie jakieś dostępne w Polsce mieszanki CS + OC?
I drugie pytanie: testował ktoś gazy CS firmy WINPRO? jestem ciekaw opinni bo strasznie drogie mają gazy... kilka mililitrów, maluteńka buteleczka i już prawie 50zł...
  • 0

budo_separatysta
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolicznaja

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To ja powiem tak. Wchodzę sobie wczoraj do kibelka w pewnym markecie. Gdzie tam! Supermarkecie, do super kibelka!
Wbijam się do kabiny, bo pisuarki zajęte były. A lać mi się chciało. I co? :roll:
:oops: Zamiast lać to zacząłem płakać nad tą muszlą (wzruszyłem się), bo ktoś się bawił w kabince gazikiem. Cholera wie jakim (jakiś pieprzny). Zamiast się odlać to o mało się nie zesrałem z wrażenia.
Więc cóż. Lałem na bezdechu i płakałem przy tym niemiłosiernie.
Ale to tak na marginesie. 8)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
haha :) zabawne i wzruszajace zarazem.. :wink:
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


To filmik, na którym polska Policja wali gazem kiboli. Mają jakieś "gaśnice", nie wiadomo jakie, ale na pewno nie są to małe miotacze "osobiste" ani wielkie miotacze plecakowe.
3 osobników spośród tej stadionowej hołoty, którzy zebrali po pysku już raczej nie ma ochoty na atak na policjantów. Filmik trzeba obejrzeć uważnie, najlepiej kilka razy.

A co do winpro to zobacz tu:
http://budo.net.pl/v...er=asc&start=75

duży zasięg, gęsty żel, duże pokrycie powierzchni, szybko się zużywa (więcej substancji wylatuje w krótszym czasie)
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Znacie jakies jakies dobre sklepy online na terenie Europy które zajmują się sprzedarzą gazów.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
bo chcialbym kupic foxy labs ten czerwony i nigdzie nie moge go dostac.
  • 0

budo_pieswidmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 656 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
cizzia , jesli to możliwe to proszę o kontakt na maila szymonak(na)o2.pl
  • 0

budo_beststaf20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) :) HEHE ja to odrazu obejzalem ten film kilka razy bo duzo sie dzialo... Fajne haslo Jazda z kurwami... Ale co ci biedni policjanci im zawinili ze ich komendant na mecz poslal... A co do gazow jakimi walili w kiboli to byly zwykle OC ale jak stezone nie wiadomo ale raczej slabo bo ci co dostali tym... byli w znakomitej formie do spieprzania z miejsca gdzie ich cos po pyskach pojechalo :) :) osobiscie wiem ze jakby dostali CS - em to raczej nie byli by w stanie tak fajnie uciekac i skakac przez siedzenia jak w biegu przez plotki tylko by sie gdzies wylozyli po drodze heheheee... No ale CS - a policja nie moze uzywac bo jest na tyle nie bezpieczny ze czesto bywaly skargi na policjantow ze komus twarz wypalilo razem z oczami i dupa :) :) wiec chcial czy nie chcial musza psikac OC z zoltym barwnikiem ktory ulatwia dodatkowo identyfikacje lobuza ktory bardzo nie lubi policji i musi im to na meczu udowodnic poddajac swoj pysk dzialaniu palki badz gazu.
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Foxy Labs jest najlepszy teoretycznie to nie mozna wysylac OC ze Stanow do Europy,ale na ebayu nie ma tych problemów.Przynajmniej placąc przez paypal ,warto kupic np:foxylabs za 14baksów z futerałem +przesylka UPS 12baksów.Ciekawe czy celnicy mogą się przyjebac do OC,pewnie tak skoro nie mozna sprzedawac OC wyprodukowanych w Stanach poza jego granicami,to z przesylka ze Stanow do Polski mogą być problemy.Może już ktos kupowal np: foxy labs na ebayu ? i ma doswiadczenie z kupnem tego typu rzeczy.Ja zaryzykowalem ;) kupilem 4 w zelu hehe razem z przesylka wyszło 70baksów,jezeli nie dojdzie to oddacza mi kase z paypalu.
  • 0

budo_annihilator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
ciekawe czy dojdzie, trzymam kciuki

Czy ktos mógłby wskazać jakieś miejsce w Polsce gdzie można kupic gazy Sabre? Najbardziej interesuje mnie model 3 in 1, czyli mieszanka CS+OC, czy to w ogóle można kupic w Polsce?
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
http://budo.net.pl/v...r=asc&start=525
  • 0

budo_annihilator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
jak mogłem przeoczyć tak cennego linka, :wink: dzięki wielkie!
  • 0

budo_maxpaster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czy ktos z was wie,gdzie mozna kupic kabure na gaz,ale z klipsem a nie na pasek.Interesuje mnie cos takiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Gazy Sabre 3+1 "kaliber" zamawiać nie będzie,a przy najmniej tak mówili jakiś rok temu.

Magnum:
Na odległość 2m strzela prawie w linii prostej, na tę odległość poleciało tak na oko 100 malutkich kropelek, a po 1m typowa chmurka była zwiewana w bok, choć wiatr był niewielki. Gaz był już na wyczerpaniu a jednak poleciała z niego naprawdę spora dawka i na bardzo przyzwoitą odległość. Moim zdaniem słusznie nazywa sięPolice Magnum.

Walther Pro Secur płyn:
Ciut się zawiodłem, wylatuje płyn ale o zasięgu zdecydowanie mniejszym niż w Sabre na 2m był już zauważalny opad. Wiadomo do pomieszczeń zamkniętych ale zasięg powinien być większy.

A wracając do domu psiknąłem na drzewo na drzewo z odległości około 2m i powoli podszedłem, chciałem powąchać (wcześniej już parę razy smarowałem się po twarzy gazami, dwa razy się leciutko zainhalowałem, ale nigdy wcześniej nie dostało to mi się to do oczu), podszedłem do drzewa i szok!! oczy zamknęły się same musiała dosięgnąć mnie naprawdę niewielka dawka bo było bezwietrznie. Po około 3 minutach mogłem dopiero otworzyć oczy a piekło naprawdę bardzo. Po godzinie dopiero przeszło całkowicie.
Ogólnie polecam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024