Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kolejny sklep,lepszy towar,niższe ceny :)
Generalnie sie zgadzam z tym ze ten maluch troche na wyrost.Owszem Uzi brudny jest jak cholera,jak testowałem na wannie to 2 godziny szorowania rozpuszczalnikiem,ale akurat na twarzy agresora to zaleta niż wada :) No i szkoda ze Fox krótko trzyma,wiadomo że nasze służby za szybko nie dojeżdzają,ale mój kolejny gaz to będzie Fox Cone bo podoba mi sie zasięg i sposób miotania.
P.S tylko nie przyslij mi zamiast Cone np Strema bo sie załamie :wink:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hm pojawia sie dobrze zaopatrzony sklep,a kaliber podwyższa ceny :lol:
Sabre red mk2 stream z 50 zl na 51 (niby nic),ale
Sabre Crossfire z 50 zł na 55zł :D
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Kolejny sklep,lepszy towar,niższe ceny :)
Generalnie sie zgadzam z tym ze ten maluch troche na wyrost.Owszem Uzi brudny jest jak cholera,jak testowałem na wannie to 2 godziny szorowania rozpuszczalnikiem,ale akurat na twarzy agresora to zaleta niż wada :) No i szkoda ze Fox krótko trzyma,wiadomo że nasze służby za szybko nie dojeżdzają,ale mój kolejny gaz to będzie Fox Cone bo podoba mi sie zasięg i sposób miotania.
P.S tylko nie przyslij mi zamiast Cone np Strema bo sie załamie :wink:


Wiesz to nie jest do końca tak. Oni ten brud nazywają barwnikiem... Ok ich sprawa. UZI ma 15% OC, więc zanim substancja się sama zneutralizuje to zawsze minie więcej czasu niż przy 2%. Ale (i to jest główna zaleta FL) im czystsza mieszanka tym szybciej działa. Jest prosty test. Trochę substancji na patyk i na język, do oka ( :wink: ) itd.

Jak byłem w Stanach to widziałem szkolenie pewnej firmy ochroniarskiej przez kolesi właśnie z Fox'a (byli policjanci) i na żywo to robi wrażenie (w sumie wtedy wpadłem na pomysł przeniesienia tego do PL). Całe "szkolenie" sprowadza się do tego, że najpierw ćwiczą z inertami (ta sama pucha i mieszanka ale bez OC). Gadka szmatka, trochę śmiechu, oswajają się z dystansem itd. Nie ma jednak takiego lekceważenia produktu, bo w uSA jest inne społeczeństwo i tam inaczej podchodzą do kwestii bezpieczeństwa. No ale i tak słuchają bo muszą.... Na koniec leją się nawzajem prawdziwymi Foxami i wtedy zaczyna się zabawa....
Nie tak jak filmik z Sabre, czy KO z netu, że facet dostaje, chwilę postoi no i się zaczyna... OC działa tak mocno, że różnice w odczuwaniu bólu są minimalne i po minucie średnia i wyższa półka się zrównują. Chodzi o czas działania, bo te kilka s to kolosalna różnica dla policjanta, ochroniarza itd. To, że Sabre na tych swoich śmiesznych plastikowych opakowaniach pisze, że NYPD nosi Sabre..... W Stanach to chyba jest z milion różnych policji... Kurde oni tam nawet mają różowe gazy dla kobiet.... rotfl
Ja nie widziałem granatu gazowego Sabre, pojemników z wężykiem do wprowadzania do pomieszczeń gazu na cicho-ciemnego, ćwiczebnych pojemników, dobrych gaśnic, chusteczek dekontaminacyjnych itd. Fox to ma i nikt mnie nie przekona, że lepiej zaoszczędzić gramca zielonego i nosić zamiast FL takie UZI albo Sabre...

Sorry, że się rozpisałem po prostu temat ciekawy...
  • 0

budo_pingwindaboss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja tam nie widziałem foxa crossfire ani foxa na niedźwiedzie (chociaż co do tego drugiego to głowy nie dam)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@miotaczegazowe: A masz na zamówienie tego fox-a z wężykiem oraz foxa green cone?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Miotacze gazowe napisał=Ja nie widziałem granatu gazowego Sabre, pojemników z wężykiem do wprowadzania do pomieszczeń gazu na cicho-ciemnego, ćwiczebnych pojemników, dobrych gaśnic, chusteczek dekontaminacyjnych itd. Fox to ma i nikt mnie nie przekona, że lepiej zaoszczędzić gramca zielonego i nosić zamiast FL takie UZI albo Sabre...

miotacze gazowe nie neguje ze Fox dobry jest :) a tu masz
1.treningowy Sabre [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.Granat Sabre [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
3.Pojemnik z węzykiem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
4.Dobra gaśnica [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
5.Dekontaminacja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tak specjalnie dla Ciebie znalazłem :)
  • 0

budo_axel1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Mnie zastanawia jeszcze jedna sprawa mianowicie fox twierdzi że jest najlepszy na rynku bo używa najczystszej bazy a do swoich miotaczy w formie piany pakują taka sama czystość co sabre przy 5% stężeniu czyli teoretycznie jest polowe słabszy jeśli się mylę niech mnie ktoś oświeci oczywiście nie twierdze że fox jest slaby powiem nawet że uważam go za najlepszego na rynku ale tylko formule 53000000
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ok odpowiadam.

1/ Crossfire - fajna opcja strzelać sobie z odwróconego pojemnika. Jest to jakiś patent przyznaje. Tylko, że każdy kto strzelał ze strumienia widzi jaki głupi chociażby jest ten rysuneczek "promujący" Cross'a. Przecież to jest strumień (z tego co się orientuję) czyli jak będziesz w bliskim kontakcie (a chyba do tego się promuje Crossfire) to masz na bank OC w oczach.
Sam myślałem o Sabre i w sumie tylko o Crossie ale na razie się wstrzymam, bo nie będę brał od polskiego dostawcy tylko szukam kontaktu z samym producentem.

2/ Gaśnica na zwierzęta (Bear Attack czy coś takiego) to jest zwykły anti-hund tylko, że większy. To zwykła ściema. Nikt zorientowany do lasu nie pójdzie z czymś takim, bo jest słabe, duże i jak dasz temu miśkowi sekundkę to masz już głowę z krzakach :) . Zobacz sobie sampling klientów Fox'a... National Park Service i z tego co wiem to jest instytucja na całe USA.

3/ Z tym zamówieniem "wężyka" Fox'a to mogę do mieć ale tylko dla instytucji, bo konsultowałem się z prawnikiem i nie masz szans, że uznają ci go za ręczny miotacz gazu obezwładniającego. Czyli to już zwykła broń, pozwolenie i jak cię złapią za rękę jak robisz z nim jakieś cuda to leżysz, bo posiadasz broń bez zezwolenia i traktują cię tak jakby ci z szafy wyjęli AK....

4/ Co do "mean green" to rozumiem, że on jest mocny. ALE ma ten idiotyczny zielony barwnik i to świństwo utrzymuje się na twarzy przez kilka dni.... Ja go mieć nie będę, bo opcja jest taka, że jak kogoś tym pukniesz to nawet jeśli będzie to w obronie koniecznej będziesz miał potem nieprzyjemności, bo debil ma spore szanse, że będzie się skarżył na Ciebie, że miał większe obrażenia, nie mógł iść do pracy, żona go rzuciła itp. itd. Walnąć mu zwykłego Fox'a z dokładką. Działają tak samo szybko, tylko nie mają tego barwnika. Ja go w każdym bądź razie nie będę miał i z tego co wiem to i tak ciągną ze Stanów tylko na zamówienie.

5/ Punkt dla Ciebie Adamooo. Ale ten fronierman to shit. A ta dekontaminacja... Sudecon będzie u mnie kosztował ok. 4-5 zł za sztukę. Nosisz w kieszeni, a tu masz jakiś pojemnik... Ale Fox ma też pojemniki dekontaminacyjne.

6/ Też uważam, że jeśli Fox ma 5% i 2 SHU w pianie to może wyglądać dziwnie. Ale to jest podyktowane tym, że piana to inna technologia. Więcej kapsy i mniejsze SHU to wynik tego, ze czymś trzeba tą substancję wiązać, żeby nie było chmury zwrotnej. Chociaż pisanie na pojemniku formuła z ostrością 5.3 SHU, a potem na etykieci ostrość 2 SHU to jest jednak nieuczciwe. Ale oni ten znaczek formuła policyjna fox 5.3 zrobili swoim firmowym logo...
Ja osobiście uważam, że Fox ma jedyną sensowną pianę, a odwieczny dylemat chmura, strumień, piana niestety idzie w kierunku piany. Mam klientów, którzy biorą pianę do swojego sklepu i mam już jeden odzew, jak babeczka sobie wycięła pijaczka. Precyzyjnie, bez zamykania sklepu itd. Potem przyjechała policja, jego zabrała na izbę i nawet się nie pytali co zaszło, a facet sobie siedział z twarzą w kałuży.....

Na koniec podzielę się z Wami przemyśleniem. Uważam, że to nie Fox jest drogi tylko reszta chce dużo więcej niż jest warta. Jedyną wadą Fox'a jest to, że jednak trzeba wyłożyć te 77 złotych na małego, zamiast 50 na sabre, czy UZI. W przedziale jednak 50 złotych tłoczy się Walther, Sabre, UZI, lepszy Umarex, Klever, Defenol itp. itd. Na wyższą półkę nikt nie wchodzi, bo musieliby tak jak Fox wywalić te setki tysięcy dolców na badania i kilka lat życia. Klient jest klient ale uważam, że w nas za kilka lat będzie tak jak teraz na Zachodzie, gdzie Fox od zeszłego roku idzie jak woda. Praktycznie trzeba wyszarpywać towar (albo brać starocie jak hot's).
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ok odpowiadam.

1/ Crossfire - fajna opcja strzelać sobie z odwróconego pojemnika. Jest to jakiś patent przyznaje. Tylko, że każdy kto strzelał ze strumienia widzi jaki głupi chociażby jest ten rysuneczek "promujący" Cross'a. Przecież to jest strumień (z tego co się orientuję) czyli jak będziesz w bliskim kontakcie (a chyba do tego się promuje Crossfire) to masz na bank OC w oczach.
Sam myślałem o Sabre i w sumie tylko o Crossie ale na razie się wstrzymam, bo nie będę brał od polskiego dostawcy tylko szukam kontaktu z samym producentem.

2/ Gaśnica na zwierzęta (Bear Attack czy coś takiego) to jest zwykły anti-hund tylko, że większy. To zwykła ściema. Nikt zorientowany do lasu nie pójdzie z czymś takim, bo jest słabe, duże i jak dasz temu miśkowi sekundkę to masz już głowę z krzakach :) . Zobacz sobie sampling klientów Fox'a... National Park Service i z tego co wiem to jest instytucja na całe USA.

3/ Z tym zamówieniem "wężyka" Fox'a to mogę do mieć ale tylko dla instytucji, bo konsultowałem się z prawnikiem i nie masz szans, że uznają ci go za ręczny miotacz gazu obezwładniającego. Czyli to już zwykła broń, pozwolenie i jak cię złapią za rękę jak robisz z nim jakieś cuda to leżysz, bo posiadasz broń bez zezwolenia i traktują cię tak jakby ci z szafy wyjęli AK....

4/ Co do "mean green" to rozumiem, że on jest mocny. ALE ma ten idiotyczny zielony barwnik i to świństwo utrzymuje się na twarzy przez kilka dni.... Ja go mieć nie będę, bo opcja jest taka, że jak kogoś tym pukniesz to nawet jeśli będzie to w obronie koniecznej będziesz miał potem nieprzyjemności, bo debil ma spore szanse, że będzie się skarżył na Ciebie, że miał większe obrażenia, nie mógł iść do pracy, żona go rzuciła itp. itd. Walnąć mu zwykłego Fox'a z dokładką. Działają tak samo szybko, tylko nie mają tego barwnika. Ja go w każdym bądź razie nie będę miał i z tego co wiem to i tak ciągną ze Stanów tylko na zamówienie.

5/ Punkt dla Ciebie Adamooo. Ale ten fronierman to shit. A ta dekontaminacja... Sudecon będzie u mnie kosztował ok. 4-5 zł za sztukę. Nosisz w kieszeni, a tu masz jakiś pojemnik... Ale Fox ma też pojemniki dekontaminacyjne.

6/ Też uważam, że jeśli Fox ma 5% i 2 SHU w pianie to może wyglądać dziwnie. Ale to jest podyktowane tym, że piana to inna technologia. Więcej kapsy i mniejsze SHU to wynik tego, ze czymś trzeba tą substancję wiązać, żeby nie było chmury zwrotnej. Chociaż pisanie na pojemniku formuła z ostrością 5.3 SHU, a potem na etykieci ostrość 2 SHU to jest jednak nieuczciwe. Ale oni ten znaczek formuła policyjna fox 5.3 zrobili swoim firmowym logo...
Ja osobiście uważam, że Fox ma jedyną sensowną pianę, a odwieczny dylemat chmura, strumień, piana niestety idzie w kierunku piany. Mam klientów, którzy biorą pianę do swojego sklepu i mam już jeden odzew, jak babeczka sobie wycięła pijaczka. Precyzyjnie, bez zamykania sklepu itd. Potem przyjechała policja, jego zabrała na izbę i nawet się nie pytali co zaszło, a facet sobie siedział z twarzą w kałuży.....

Na koniec podzielę się z Wami przemyśleniem. Uważam, że to nie Fox jest drogi tylko reszta chce dużo więcej niż jest warta. Jedyną wadą Fox'a jest to, że jednak trzeba wyłożyć te 77 złotych na małego, zamiast 50 na sabre, czy UZI. W przedziale jednak 50 złotych tłoczy się Walther, Sabre, UZI, lepszy Umarex, Klever, Defenol itp. itd. Na wyższą półkę nikt nie wchodzi, bo musieliby tak jak Fox wywalić te setki tysięcy dolców na badania i kilka lat życia. Klient jest klient ale uważam, że w nas za kilka lat będzie tak jak teraz na Zachodzie, gdzie Fox od zeszłego roku idzie jak woda. Praktycznie trzeba wyszarpywać towar (albo brać starocie jak hot's).
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Miotaczegazowe, wybacz ale pierd*lisz farmazony. Nie chce mi się nawet podjąć dyskusji.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@Miotaczegazowe

Sabre to shit???
Sabre produkuje uczciwie gazy od ponad 30lat i ma wyrobiona markę. Nie oszukuje ludzi tak jak Fox wypisując BZDURY że gaz ma 5,3mln ostrości. Fox to ściema tak jak 36s ciągłego pryskania..... .
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wszytko ok.......... :) ale w jedna rzecz mi sie niechce wierzyc..........a mianowicie w to,ze puszka 113ml starcza na okolo 36 sekud ciaglego strzalu.............z tego co widzialem FOX ma zasiegowa i szeroka chmure wydaje mi sie,ze pojemnik na jakies 6-7 dobrych strzalow starcza ale 36 sek w 20 nie uwierze a co dopiero tyle 8O :)
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

4/ Co do "mean green" to rozumiem, że on jest mocny.


A Sabre Red ma identyczną moc..... :D :D :D

Więc Mean Green to też "shit"???
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Fox Five powinien dysponować mocą 106.000 SHU podczas gdy Sabre Red 200.000 SHU
Wg. niezależnych testów Sabre Red ma więcej niż deklaruje bo 212.000 SHU A Fox Five 79.200 SHU. Czyżby kolejne oszustwo???
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@ Adamoo

Wg tych testów Uzi ma 94.600 SHU ( 0,62%) a więc więcej od Fox Five.... 8O 8O 8O :!: :!: :!:
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Daniel nie zrozum mnie źle ale z tego co widzę to prawie wszystkie Twoje posty na tym forum to ten wątek, a 80% z nich to deprecjonowanie Fox'a i innych gazów na korzyść Sabre...
Doskonale wiesz ty i ja, że Sabre jest znany ze swoich klakierów i taką "politykę" rekomendują każdemu ze swoich "klientów" :lol: :lol: :lol:
Te teksty o 30 latach... Brilliant :wink: Fakt jest taki, że Sabre stawia na zasypanie cywilnego rynku swoimi produktami, przy okazji pchając marketingowo swoje gazy mundurowym, a Fox robi odwrotnie. I tyle. Zresztą te marki się też hmm nie lubią......
I Fox i Sabre robią swój marketing i tyle. Problem tylko jest taki, że ja nie mam szefa, a ty masz :wink: :wink: :wink: Jak jutro będziesz w pracy to się odezwij do niego to może dadzą Ci do zrobienia i prowadzenia polski blog o Sabre :lol: :lol: :lol: Hej, a może poprowadzisz też te ich sławne "badania" :wink:

W każdym razie bez obrazy
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Daniel nie zrozum mnie źle ale z tego co widzę to prawie wszystkie Twoje posty na tym forum to ten wątek, a 80% z nich to deprecjonowanie Fox'a i innych gazów na korzyść Sabre...
Doskonale wiesz ty i ja, że Sabre jest znany ze swoich klakierów i taką "politykę" rekomendują każdemu ze swoich "klientów" :lol: :lol: :lol:
Te teksty o 30 latach... Brilliant :wink: Fakt jest taki, że Sabre stawia na zasypanie cywilnego rynku swoimi produktami, przy okazji pchając marketingowo swoje gazy mundurowym, a Fox robi odwrotnie. I tyle. Zresztą te marki się też hmm nie lubią......
I Fox i Sabre robią swój marketing i tyle. Problem tylko jest taki, że ja nie mam szefa, a ty masz :wink: :wink: :wink: Jak jutro będziesz w pracy to się odezwij do niego to może dadzą Ci do zrobienia i prowadzenia polski blog o Sabre :lol: :lol: :lol: Hej, a może poprowadzisz też te ich sławne "badania" :wink:

W każdym razie bez obrazy


No ofense ale naśladujesz "Cizzię" A może nim jesteś???

Napisz szczerze i uczciwie prawdziwą zawartość MC w Fox Five.....

Gazownicy czekają na chwilę prawdy......
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Daniel nie zrozum mnie źle ale z tego co widzę to prawie wszystkie Twoje posty na tym forum to ten wątek, a 80% z nich to deprecjonowanie Fox'a i innych gazów na korzyść Sabre...
Doskonale wiesz ty i ja, że Sabre jest znany ze swoich klakierów i taką "politykę" rekomendują każdemu ze swoich "klientów" :lol: :lol: :lol:
Te teksty o 30 latach... Brilliant :wink: Fakt jest taki, że Sabre stawia na zasypanie cywilnego rynku swoimi produktami, przy okazji pchając marketingowo swoje gazy mundurowym, a Fox robi odwrotnie. I tyle. Zresztą te marki się też hmm nie lubią......
I Fox i Sabre robią swój marketing i tyle. Problem tylko jest taki, że ja nie mam szefa, a ty masz :wink: :wink: :wink: Jak jutro będziesz w pracy to się odezwij do niego to może dadzą Ci do zrobienia i prowadzenia polski blog o Sabre :lol: :lol: :lol: Hej, a może poprowadzisz też te ich sławne "badania" :wink:

W każdym razie bez obrazy


No ofense ale naśladujesz "Cizzię" A może nim jesteś???

Napisz szczerze i uczciwie prawdziwą zawartość MC w Fox Five.....

Gazownicy czekają na chwilę prawdy......


Słuchaj cała Twoja wiedza pochodzi stąd:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie pisz ludziom tych danych o MC, Raw SHU, czy dilution, bo to jest zwykły marketing obłożony pseudonaukowym bełkotem (z jakiego Sabre jest znany).

Sabre jest pionierem we wciskaniu ludziom tych bzdur o OC i przyznaje to jest ich wielki sukces. Robią swoje i pchają co się da gdzie się da... Spray do biegania, spray na rower, spray do torebki (różowy), spray z latarką... Napisz może skąd biorą składniki do tych swoich gazów... Wątpię, żebyś wiedział, ba nawet twój szef nie wie. Zresztą nie jego rzecz, bo go obchodzi tylko shippment i cena dulara, coby zarobić :wink:

Fox jest jedyną marką gazów na świecie, która nie ma przylepki na cywilny rynek. To co idzie na mundurowy idzie na cywilny. Ta sama pucha, ta sama formuła, ta sama jakość.
Problem jest oczywiście taki, że jak by się robiło wały tymi produktami to by się straciło mundury, więc nie można oszczędzać i trzeba trzymać jakość. No ale to kosztuje i to jest główna wada i problem Fox'a na rynku cywilnym.... Jakość...

Sabra, którego używa jakaś tam policja w USA to ty nawet na oczy nie zobaczysz, a z taką logistyką to wy tam nawet rzadko oglądacie zwykłe puchy (w tych śmiesznych plastikowych opakowankach)...

Wybacz mi zatem, że przyszedłem tutaj do Ciebie i kilku Twoich nicków i wam tutaj robię problemy.

ps. dlaczego nick pieściarz. pisze nie dość, że tak jak ty ciągle w tym wątku, ciągle o tym samym co ty to jeszcze w tym samym czasie jak ty jesteś na forum pisze mi na pw??
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@miotaczegazowe

Ponawiam pytanie:

Napisz szczerze i uczciwie prawdziwą zawartość MC w Fox Five.....

Gazownicy czekają na chwilę prawdy......

Chyba że jesteś kolejnym wciskającym kit pseudosprzedawcą.

Każdy "prawdziwy" sprzedawca udzieli uczciwej odpowiedzi o towarze który sprzedaje.....

A może nie wiesz???
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

@miotaczegazowe

Ponawiam pytanie:

Napisz szczerze i uczciwie prawdziwą zawartość MC w Fox Five.....

Gazownicy czekają na chwilę prawdy......

Chyba że jesteś kolejnym wciskającym kit pseudosprzedawcą.

Każdy "prawdziwy" sprzedawca udzieli uczciwej odpowiedzi o towarze który sprzedaje.....

A może nie wiesz???


Ładnie się lansujesz z tymi twoimi "gazownikami", prawdziwymi sprzedawcami, uczciwością i MC :lol: :lol: :lol:

Ja na miejscu ludzi, którzy tu się uczciwie udzielają (a nie tak jak my w interesie) kopnąłbym Cię w dupie i napisał, żebyś się nie chował za nimi...

Na każdym forum (otwartym, bo istnieją specjalistyczne fora, o których nigdy się nie dowiesz), czy to w Stanach czy w Polsce każda dyskusja gdzie włazi ktoś z Sabre kończy się na MC i gadaniu o SHU... To są lata i sporo kasy wydanej przez SEC, ot taka polityka firmy. Zamiast w jakość idziemy w marketing.

Oto trzy nogi marketingu SEC:
- certyfikat zarządzania ISO (ZARZĄDZANIA firmą)
- własne labolatorium (bo trzeba wiedzieć gdzie pchać dobre, a gdzie złe. Co idzie tak: dobre mundury/ gorsze cywile, co idzie na Stany, a co na eksport).
- no i ich 1,33% MC przy połowie tego dla FL! A taki HM ma 3% MC.....

Myślę, że ten wątek jest pełen ludzi (nie opłacanych trolli takich jak ty), którzy się z Ciebie śmieją (pewnie zaraz wygrzebiesz jakiegoś swojego nicka i zaczniesz krzyczeć coś innego).
Wiesz dlaczego? Bo doskonale wiedzą, że:

Ból ma swoją granicę. Po kilku minutach FL i Sabre pieką bardzo porównywalnie. Właściwie wtedy jest się w takim stanie, że nie rozróżni się rodzaju gazu (testowałem w Stanach FL i Sabre właśnie, niestety na sobie).

ALE

Gazem masz się bronić.... BRONIĆ kolego, a nie farmazonić o MC... Gaz ma działać już natychmiast, momentalnie! Nie po kilku sekundach! Najbardziej wkurzające jest to, że "sprzedawcy" tacy jak ty to zwykli farmazoniarze, którzy znają gazy tylko z cennika....

Fox Labs 5.3 (a nie five....) działa NATYCHMIAST. A Sabre niekoniecznie. Działa mocniej, a Sabre słabiej (bo nie chodzi tylko o MC ale o to jak szybko podrażnia oko, przenika do skóry, śluzówki). Marketingowe MC to zwykłe chamstwo, bo daje ludziom wrażenie niezawodności i siły.
Weź sobie jutro z magazynu tego Sabre i zamiast chować się w WC przed robotą poproś kolegę, żeby Ci strzelił (ja zapłacę za ten gaz tylko udostępnij mi film, może być z telefonu). Za tydzień chętnie prześlę, ci za DARMO puszkę FL, albo spotkamy się jakoś i zrobimy to samo. Porównasz sobie tak jak się powinno, a nie na papierze.... Możesz sobie potem piać o wyższości SEC. Przynajmniej sam będziesz wiedział co lepsze.

Dobra teraz moje pytania:

1/ Dlaczego Sabre dla mundurów ma wybitą datę produkcji, a dla cywili ważności? (FL ma datę produkcji);
2/ Dlaczego Sabre nawet nie udostępnia postronnym ludziom informacji o swoich gazach dla mundurów? Za to tworzy tysiąc różnych badziewi dla cywilów?;
3/ Dlaczego ich sławne HPLC nie obejmuje produktów na eksport?;
4/ Dlaczego nie piszesz, że dla was Sabre w imporcie jest niewiele droższy niż KO? (to jest dopiero zagadka, jakość za 4 dolce.... MC 1,33% WOW); :lol: :lol: :lol:
5/ Jak uważasz co jest uczciwsze? Zapychanie ludzi gazami i okłamywanie ich biorąc dane i technologie weryfikacji produktów z gazów dla mundurów, czy sprzedawanie tego samego na rynku cywilnym i mundurowym?;
6/ Podaj wiarygodne (i bezstronne) źródła oceny ilości MC dla rzeczywistej szybkości i mocy działania gazu;
7/ Napisz dlaczego SEC sprzedaje wam tylko określone produkty i dlaczego nawet nie fatyguje się zlokalizować etykiet?

A teraz pytania ode mnie do Ciebie

1/ Dlaczego piszesz mi na priv jakieś bzdury z innych nicków?
2/ Dlaczego próbujesz robić mi syf na forum miotaczy?

Proszę Cię serdecznie i z całego serca odpowiedz na te pytania.

W ogóle ta dyskusja to Twoja zręczna prowokacja, którą i tak będziesz prowadził unikając odpowiedzi i pisząc ciągle to samo. Dziękuję Ci jednak bardzo, bo pomimo tego, że uważasz innych użytkowników za idiotów przynajmniej będą mieli przykład jak traktuje ich "pseudosprzedawca" od FL, a jak pracownik miesiąca z Kalibra, czy innego wiartówkowego militara...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024