Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@miotaczegazowe:

Piszesz wszystko mądrze, ale o tym greenie przesadziłeś. Skoro ktoś mnie atakuje to niech liczy się z konsekwencjami..chyba, że masz zamiar stosować gaz jako narzędzie do ataku. Ja na miejscu atakującego wolałbym żyć i cieszyć się z tego, że żyję i mieć zieloną mordę niż leżeć obity w szpitalu lub 3 lata w pierdlu za napaść..

I zmieć tą informację o 36s pryskaniu-przestudiuj stronę fox-a, chyba 36 1/2 sekundowych strzałów albo coś podobnego..
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Miotaczegazowe, z takim podejściem do tematu strzelasz sobie w kolano. Ja od Ciebie nic nie kupię. Dla zasady.
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

@miotaczegazowe:

Piszesz wszystko mądrze, ale o tym greenie przesadziłeś. Skoro ktoś mnie atakuje to niech liczy się z konsekwencjami..chyba, że masz zamiar stosować gaz jako narzędzie do ataku. Ja na miejscu atakującego wolałbym żyć i cieszyć się z tego, że żyję i mieć zieloną mordę niż leżeć obity w szpitalu lub 3 lata w pierdlu za napaść..

I zmieć tą informację o 36s pryskaniu-przestudiuj stronę fox-a, chyba 36 1/2 sekundowych strzałów albo coś podobnego..


Nie o to mi chodziło. Uwierz mi, że 5.3 spokojnie Cię obroni. Ten zielony ryjek u napastnika może tylko sprowadzić na Ciebie kłopoty.
Mam wykształcenie prawnicze i Klientów też nie zostawiam samych sobie w tej dziedzinie.
W skrócie jest tak, że jak się bronisz przed atakiem to robisz to na podstawie kontratypu (czyli coś co normalnie byłoby przestępstwem nim nie jest) obrony koniecznej. Przeczytaj sobie art. 25 KK. Ja do każdego zakupu dodaje szczegółowe opracowanie, więc się polecam.
Ale wracając do mean green, czy do zanieczyszczonych śmieci typu UZI i Sabre to gdybym ja dostał nim (nawet atakując Ciebie) to od razu lecę do lekarza, pokazuję podrażnioną skórę, wymyślam bajeczkę i skarżę Cię z cywilnego. Poczytaj fora prawne. Oczywiście to jest ekstremum ale po co ryzykować stratę czasu i nerw.
Oczywiście jeśli chcesz mean green to pewnie centuś go ma. Moim zdaniem mean green to jest zły krok ze strony FL, bo nie powinno go być na cywilnym. No ale taka polityka firmy co na mundury to dla cywilów.
Co do czasu strumienia to to są oficjalne dane. Ja strzelam z 4 oz. strumień już ok. 16-17 sekund i nie widzę, żeby miał się skończyć. Mniejsze kanistry wystrzelane całe i tyle ile mówi Fox tyle mniej więcej było.
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Miotaczegazowe, z takim podejściem do tematu strzelasz sobie w kolano. Ja od Ciebie nic nie kupię. Dla zasady.


Daj już spokój trollu. Mówiłem żebyś darował sobie wyciąganie innych nicków...

Trochę mi szkoda, bo widać, że tu mieliście niezłego animatora na wątku.

Nowy "sklepik" i tyle zamieszania.

ps. dostałeś pytania = odpowiedz! Może popytaj dzisiaj szefa to może Ci pomoże powalczyć, bo na razie to wtopa. Hej a może to wreszcie koniec wciskania ludziom głupot i chamstwa z tWOJEJ strony????
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Miotacze gazowe nie przesadzaj,gówno mnie obchodzi zielony "ryjek"u napastnika,broniąc sie moge nawet urwać mu jaja :lol: może juz czas zmienić myślenie brońmy sie,ale żeby nie daj boze biednemu agresorkowi krzywdy na zrobić.A to że Fox dla mundurówki jest głównie to zadna zaleta,nie od dziś wiadomo że te gazy są słabsze bo mają głownie dać czas na zakucie.Zarzucasz centusiowi że sprzedaje te KO,Sabre i "inne gówno,ale po pierwsze centuś nie sprzedaje Sabre,a po drugie sam sprzedajesz Anti-hund i gówno Tw1000 więc o co chodzi?
A Uzi to żadne gówno,obroniłęm sie nim pare razy więc to dobry gaz.
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Miotacze gazowe nie przesadzaj,gówno mnie obchodzi zielony "ryjek"u napastnika,broniąc sie moge nawet urwać mu jaja :lol: może juz czas zmienić myślenie brońmy sie,ale żeby nie daj boze biednemu agresorkowi krzywdy na zrobić.A to że Fox dla mundurówki jest głównie to zadna zaleta,nie od dziś wiadomo że te gazy są słabsze bo mają głownie dać czas na zakucie.Zarzucasz centusiowi że sprzedaje te KO,Sabre i "inne gówno,ale po pierwsze centuś nie sprzedaje Sabre,a po drugie sam sprzedajesz Anti-hund i gówno Tw1000 więc o co chodzi?
A Uzi to żadne gówno,obroniłęm sie nim pare razy więc to dobry gaz.


Ja Ci tylko pisze, że możesz zapakować się tym "ryjkiem" w kłopoty. Wolny jesteś robisz co chcesz. Ja mam wiedzę i doświadczenie i nie będę sobie brudził rąk jakimś śmieciem, który nie dość, że mnie zaczepił to jeszcze nasra mi do papierów...

Z tym zakuciem to :lol: :lol: :lol: A broń dla wojska też jest słabsza niż ta dla cywili?

OC działa podrażniając zakończenia nerwowe, które znajdują się w skórze. To mam nadzieję, że wiesz. Do tych zakończeń nerwowych OC może dostać się tylko przez pory skóry. Prosty test strzelić przez kartkę papieru na szybę. Porównaj tak FL z jakimkolwiek gazem i zobaczysz o co mi chodzi.

FL ma najczystszą kapsaicynę na rynku, która jest rozpuszczona w opatentowanej mieszance. Wnika przez pory natychmiast i działa mocniej, bo może działać. Żadne gadanie o MC nie ma znaczenia, bo tam kapsaicyna leży głównie na skórze i jest wcierana z czasem przez samego napastnika (dlatego UZI ma jej 15%, Sabre 5% itp. itd.)

I masz rację FL to nie sprzęt dla kogoś kto jest wyrywającym jaja kozakiem tak jak ty.

Do jest gaz dla policjanta, który ma przed sobą agresywnego kolesia, który jest gotowy do walki. Dziewczyny, która waży 50 kg i nie może sobie pozwolić, żeby gaz zadziałał po kilku-kilkunastu sekundach, bo jak ją byczek złapie to pozamiatane. Babeczki w sklepie, która codziennie boi się pijaczków, a nie ma się czym bronić. Generalnie ludzi, którzy muszą mieć sprzęt najwyższej jakości, a nie średnią półę...

Żeby Cię jeszcze bardziej zniechęcić do FL to napiszę, że ich właściciel to wojujący chrześcijański aktywista. Wiesz czytanie Biblii i te sprawy...

ps. a od odpowiedzi od klakiera wiatrówkowego się nie upomnisz? Czy tylko ze mną będziesz dyskutował? Może z nim masz kontakt nie tylko przez to forum?????

:twisted:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Z kim mam kontakt?ty wszędzie wietrzysz spisek :) Mówię tylko że przesadzasz,to wszystko :D Wojsko to inna bajka,a Fox krótko działa bo np.słuzby mundurowe nie mają czasu gościa który dostał potem godzinami doprowadzadz do porządku.To nie ja zadałem tamte pytania więc sam sie upominaj 8) Jeszcze raz powoli.uważam ze Fox to dobry gaz i nie trzeba mnie zniechęcać czy zachęcać bo taki sobie kupię,poprostu jestem przeciwny robienia z Sabre czy Uzi gówna bo to dobre gazy .Pzdry
P.S nie odpowiedziałeś czemu sprzedajesz gazy typu Tw1000 itp.
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie nie obrażajmy się nawzajem. Awantura o to co jest ważniejsze - ilość MC czy czystość bazy czy cokolwiek innego - jest rzeczywiście jałowa, dopóki nie znajdzie się kozak, który pozwoli sobie sypnąć Sabre i Foxem i oceni co bardziej daje kopa. Fox mnie bardziej przekonuje, ale jest jest to tylko przekonanie a nie 100% pewność.

@miotaczegazowe
nie oczekiwałeś chyba, że wszyscy ochoczo łykną co piszesz i będą Ci przyklaskiwać. Jak sam słusznie stwierdziłeś udzielasz się tu we własnym interesie - i jako sprzedawca jesteś już na starcie mniej wiarygodny niż hobbysta. Na Twoim miejscu nie wypowiadałbym się tak arbitralnie bez podpierania się konkretnymi dowodami, bo inaczej każdy może słusznie przypuszczać, że karmisz nas marketingową gadką.

1. Piszesz, że Frontiersman to shit - czy masz na to dowody?

2. Gdzie na stronie Foxa napisano, ze National Park Service uzbraja swoich pracowników w foxy przeciwko niedźwiedziom a nie np. kłusownikom - bo Twój wniosek wydaje mi się jednak zbyt pochopny.

3. Koledzy zwrócili słusznie uwagę, że te 36 s ciągłego strzału z pojemnika 4 oz. jest mało prawdopodobne. Mnie jako posiadaczowi greena 3 oz. mało prawdopodobne wydaje się nawet 15 s. ciągłego strzału (po dwóch solidnych jednosekundowych strzałach wg moich subiektywnych odczuć w środku zostało max. dwie trzecie substancji). Może po prostu rozwiej wątpliwości i zaprezentuj jakiś filmik, bo napisać to można wszystko, nawet że leci 2 minuty :) .

I jeszcze jedna sprawa. Z całokształtu Twoich dotychczasowych wypowiedzi wnioskuję, że troska o wysoką jakość obsługi klienta jest dla Ciebie priorytetem - dlaczego w takim razie w punkcie bodajże 7 swojego sklepowego regulaminu nie uregulowałeś w żaden sposób trybu reklamacji wadliwego albo niezgodnego z umową miotacza? (konkurencja z hotspray taki tryb przewidziała) Nie musiałeś tego oczywiście robić, bo ewentualne reklamacje i tak podlegają imperatywnym przepisom ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Gdybyś to jednak zrobił, byłby to ukłon w stronę klienta i dowód na to, że rzeczywiście Ci zależy. O klasie sprzedawcy świadczy zachowanie w razie reklamacji, a nie przy zawieraniu umowy (bo wtedy wszystko jest cacy). Stwierdzenie, że przyjmujesz zwroty tylko w przypadkach określonych w przepisach ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów i odpowiedzialności za produkt niebezpieczny może sugerować co innego i wprowadzać w błąd mniej zorientowanych prawniczo klientów.

Nie traktuj tego co napisałem jako atak - raczej jako konstruktywną krytykę. Ja jednak ciągle mam zamiar kupić u Ciebie w przyszłości parę gazów
pozdrawiam
  • 0

budo_anrzeeelika
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co do FOX-a

1 - niech ktoś pokarze przynajmniej 1 ( słownie jeden ) film na którym ten gaz działa prawidłowo ( pod pojęciem prawidłowo rozumie się momentalny pad na glebę względnie kolana ), filmy które na chwilę obecną są dostępne przedstawiają że nawet spryskane osoby nieletnie ( dzieci ... film z tym murzynkiem ) praktycznie nie reagują na gaz, dziewczyna która dostaje gaśnicą jest dodatkowo popychana rowerami ... generalnie co do filmów żal d... ściska

2 - jak pokazywali koledzy z forum ( trzeba się cofnąć kilka karteluszek ) np. mean green nie leje na odległość ( nawet zbliżoną ) do tego co podaje producent.

3 - nie prawdą jest że z tak małego zasobnika można utrzymać tak długo ciągły strumień

4 - nie trzeba chyba nikomu mówić że firma która na wstępie afiszuje się " my jesteśmy najlepsi " , " nasze produkty są najlepsze na świecie" , jest porostu najczęściej delikatnie mówiąc niepoważną "instytucją"

5 - odnośnie służb mundurowych to każdy kto ma cokolwiek wspólnego z w/w służbami a nawet chodźby był w wojsku wie bardzo dobrze że wyposażenie tych służb to z reguły najgorsze badziewia jakie tylko można wymyślić - wiadomo służby nabywają sprzęt w ramach przetargu a nie patrzą na jakość > jak ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości niech sprawdzi czym fantastycznym dysponuje np. pierwszy napotkany patrol przykładowo policji ( koreańskie auto, analogowe radio , bardzo awaryjny pistolet ( kompozytowy ), gaz chemiczny wz. 75 - marek z wiadomych celów nie podaje ). Generalizując radze nie "jarać" się sprzętami służb ( popatrzcie na fora w/w służb otwarcie piszą że zaopatrują się prywatnie bo w kaburach mają stare przeterminowane chemiki ) .

Odbiegając troszkę od tematu dlaczego przykładowe Sabre mimo że nie prowadzi w Polsce praktycznie żadnej kampanii reklamowej jest tak szanowane ? - wystarczy popatrzeć na np. filmy youtube.

Pisać by można jeszcze wiele - jedno jest pewne to forum jest pełne ludzi którzy naprawdę się znają i żadne sranie po krzakach nie zrobi z byle czego czegoś co jest warte uwagi.


P.S Krzysiu nie jaraj się tak bo naprawdę przesadzasz i robisz sobie koło pióra a nie w tym masz chyba interes.


PA
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Miotacze gazowe-jedno trzeba Ci przyznać :) dzięki Tobie forum odżyło,ale strasznie sie przejmujesz i zachowujesz sie troche jak Cizzia,bardzo żle reagujesz na krytyke,a musisz sie z nią liczyć bo na tym forum nie każdy łyka wszystko jak młode pelikany w przeciwieństwie do "forum" ręcznych miotaczy.Podejście Fox jest najlepszy reszta to gówna bez dowodów jest śmieszne :lol:
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Do żółtodzioba:

Ja jestem takim kozakiem, który przetestował na sobie Sabre i Fox'a 5.3 8) Nie mam z tego wydarzenia "filmiku" niestety. Mam za to doświadczenie hm organoleptyczne :lol: :lol: :lol:

1/ Sama idea gazu na niedźwiedzia jest głupia. Żaden człowiek nie będzie drażnił owłosionego tonowego stwora gazem... A na człowieka, czy mniejsze zwierzę to taka gaśnica zupełnie wystarczy, chociażby z racji ciśnienia. Ja nie znam nikogo kto nosiłby Frontiera do obrony... Ani tu ani w Stanach.

2/ No ale uzbraja, w warunkach gdzie każdy strażnik ma broń. Czyli less-lethal weapon jest przydatny nawet dla osób uzbrojonych.

3/ To są oficjalne dane. Od prawie pół roku próbuję dostać od FL film o ich treningu, gdzie podobno pokazany jest burst wszystkich typów. Jak dostanę nową dostawę to chętnie nakręcę "filmik", bo niestety/stety 4oz. już mi wszystkie poszły :)

Co do zwrócenia uwagi na ten fakt w regulaminie to jest moje niedopatrzenie. Sklep jest ubogi, bo w fazie MR dla Fox'a i jeśli to przedsięwzięcie wypali zostanie zastąpiony nowym. Dzisiaj poproszę o zmianę regulaminu. Naprawdę bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi :-)

Więcej takiej krytyki proszę, bo dzięki Wam możemy ruszyć trochę ten rynek.
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dzięki. O "rozkręcenie" tego forum chodziło :wink:

Problem nie polega na tym, że ja się "jaram" tylko na tym, że macie tu klakiera/ów, którzy kładą Wam do głowy różne głupoty. Nie podejmując merytorycznej dyskusji.

Ja się tu dowiedziałem o Sabre tyle, że ma MC ileś tam i już. Nic więcej. Reszta to wsiadanie na FL i na mnie...

Do tej pory kolega pod nickami damian, piesciarz., andżelika (zaraz pewnie inne) tylko krytykuje. Takie jałowe gadanie. W dodatku pokrzykuje niesportowo z kilku kont...

Ja się postawiłem w roli tłumaczącego się ale przynajmniej ludzie mogą dostać paczkę wiedzy o FL. I tak każdy kto poważnie myśli o obronie przy użyciu gazu poświęci trochę czasu i wszystko sam zweryfikuje.

Co do służb to damian ma rację, że używają gówna typu KO. To jest smutna prawda w Polsce. Policja, straż miejska nie ma nawet kasy na nowe buty. Co myślicie, że gazy będą nosili po 80 dych? Wejdźcie sobie na forum policyjne i poczytajcie.

Sabre nie prowadzi kampani?? :lol: :lol: :lol: :lol: Chyba bilbordowej. Sabre to jest jednak wielka kampania marketingowa. Zresztą na ŚREDNIEJ jakości gaz Sabre jest super. Ale to nie ta liga co FL i to to chodzi przede wszystkim.

"robisz sobie koło pióra", "strzelasz sobie w kolano"... Mógłbyś przynajmniej styl zmienić damian (czy jak Ci tam) :lol: :lol: :lol:

ps. kiedy odpowiesz na moje pytania. Potem ci je przypomnę.
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Miotacze gazowe-jedno trzeba Ci przyznać :) dzięki Tobie forum odżyło,ale strasznie sie przejmujesz i zachowujesz sie troche jak Cizzia,bardzo żle reagujesz na krytyke,a musisz sie z nią liczyć bo na tym forum nie każdy łyka wszystko jak młode pelikany w przeciwieństwie do "forum" ręcznych miotaczy.Podejście Fox jest najlepszy reszta to gówna bez dowodów jest śmieszne :lol:


Wiesz dlaczego się przejmuję? Bo widziałem jak mi kumpla pier.... czarnuch puknął nożem i jakoś go ten cały twój sabre nie powstrzymał... Co z tego, że gaz działa jeśli koleś miał jeszcze czas, żeby złapać kolesia i wsadzić mu nóż w udo. Prosta piłka.

Teraz zacznij dyskutować o tym, że na bank FL by bo nie obronił. I kręćmy dalej tą teoretyczną dyskusję... Nikt bez doświadczenia i bez poddania się działaniu różnych gazów nie jest w stanie ocenić, a teoretyzować to można w nieskończoność.

Dla pier.... 20 złotych oszczędności :oops: :? :? :?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ale nie zacznę dyskutować bo nie używałem Fox i nie wiem czy zadziałał by lepiej więc czemu mam sie spierac? :D Spieram sie jeśli mam inne zdanie,a nie bo dla zasady i prosze nie zarzucaj mi ze kogoś znam osobisćie na tym forum lub coś bo to bzdura totalna.Każdy gaz może nie zadziałać o czym niejednokrotnie tu pisano między innymi Puissance,KO,OC-17. Napisz co myślisz o gazie MP OC-17 bo ma opinię na tym forum jednego z najmocniejszych.
P.S planujesz w przyszłości sprzedawać inne gazy np Mace?
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@miotacze gazowe
cytuję:
"Co do czasu strumienia to to są oficjalne dane. Ja strzelam z 4 oz. strumień już ok. 16-17 sekund i nie widzę, żeby miał się skończyć. Mniejsze kanistry wystrzelane całe i tyle ile mówi Fox tyle mniej więcej było."

Już nie 36s??? Opakowania się pokurczyły???

cytuję:
"1/ Dlaczego piszesz mi na priv jakieś bzdury z innych nicków?
2/ Dlaczego próbujesz robić mi syf na forum miotaczy?"

1-Masz chyba paranoję, trzaski w głowie, ewentualnie zmień dilera.
2-Wyrażam swoją opinię potwierdzoną zresztą praktyką i ok. 10 testami.
Fox to cienizna pod względem MC i te KOSMICZNE 5,3mln......8O 8O 8O
Uważasz że Sabre to syf a ja uważam że fox to syf i oszust marketingowy.
Frontiersmannem odstrasza się niedzwiedzie a nie drażni ale poziom sprzedawców w tym kraju jest żałosny (z wyjątkami) więc wybaczam.

A tak prywatnie to wolę użyć gazu pewnego, od solidnej firmy używającej testów HPLC, z jak największą ilością MC. Dlaczego?
Ponieważ policjant oprócz gazu, pałki, broni służbowej jest osobą przeszkoloną. Może więc sobie pozwolić na użycie słabszego gazu z dużo krótszym czasem dekontaminacji gdyż w przypadku nieskuteczności gazu dysponuje innymi środkami przymusu, co na YT doskonale widać na filmach z użyciem nieskutecznych gazów służbowych czyt. słabszych.

Tymczasem 50kg dziewczyna używająca słabszego gazu nie dysponuje Glockiem czy Waltherem, czy choćby pałką. Więc co będzie jeśli agresor/rzy okażą się naćpani i zdesperowani??? Wolę nie myśleć....

Użycie choćby Sabre z pewną zawartością (HPLC) na poziomie 1,33%MC czyli DWA razy więcej niż Fox skutkuje PEWNOŚCIĄ że gaz zadziała. Może sekundę póżniej ale ZADZIAŁA.

Choćby Sabre M60OC to 50gr opakowanie z formą rozpylania w formie stożka i czasem opróżnienia (testowałem osobiście) w ok. 4s. Daje to efekt sowitego opryskania 2-3 osób w krótkim czasie. O skuteczności Sabre nikogo nie muszę przekonywać gdyż nawet na tym forum NIGDY nie pojawiła się opinia że Sabre Red nie zadziałał skutecznie!!!
W przypadku ataku powinniśmy powiadomić o zajściu odpowiednie służby, ale realia są jakie są i 10-15 min dekontaminacji to za mało. W przypadku Sabre czas dekontaminacji to min 30min a więc wystarczająco do przyjazdu policji.

@miotaczegazowe

Wybaczam wszystkie bzdury które napisałeś bo każdy sprzedawca zachwala swój towar nawet jeśli to gówno w papierku.

Ps. Fox jest mocą porównywalny z KO więc nie wypisuj bzdur że "wódka jest mocniejsza od spirytusu...." I tyle...
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ale nie zacznę dyskutować bo nie używałem Fox i nie wiem czy zadziałał by lepiej więc czemu mam sie spierac? :D Spieram sie jeśli mam inne zdanie,a nie bo dla zasady i prosze nie zarzucaj mi ze kogoś znam osobisćie na tym forum lub coś bo to bzdura totalna.Każdy gaz może nie zadziałać o czym niejednokrotnie tu pisano między innymi Puissance,KO,OC-17. Napisz co myślisz o gazie MP OC-17 bo ma opinię na tym forum jednego z najmocniejszych.
P.S planujesz w przyszłości sprzedawać inne gazy np Mace?


Ok przeprasza. Sorry jeśli uraziłem Po prostu trollowanie tego wiatrówkowego militara jest męczące.

Osobiście mogę się wypowiedzieć jedynie o Sabre i tym co mam na miotaczach, bo tylko to testowałem osobiście i na sobie. O Magnum nic nie wiem i chętnie się dowiem czegoś od Ciebie , bo go chyba ostatnio kupowałeś na hot.

Co do mace to (to nie jest zaczepka) dla mnie to jest dublowanie sabre. Ogólnie w miarę możliwości rozglądam się za jakimś sensownym gazem z EU. Fakt jest bowiem taki, że gdyby nie transport, cła i inne naleciałości to Fox w PL chodziłby po 35-45 złotych w detalu i cała ta nasza ostatnia dyskusja byłaby bez sensu...

Generalnie w najbliższej przyszłości będę wzbogacał Fox'a. Tani sudecon, inerty, gaśnice na stanie, może trochę key chainów, holsterów. Potem zobaczy się co dalej.

Dzisiaj właśnie odrzuciłem jedno zamówienie z Fox'a, bo chcieli mi znowu wcisnąć gazy z czerwca zeszłego roku... Generalnie pewnie teraz gazy wszędzie będą zaliczać +, bo dular do ojro im tnie marże.

Mam kilka upatrzonych "wynalazków" z USA ale to już nie OC, chociaż branża też związana z osobistą ochroną. Generalnie mam ciągoty, żeby ludzie byli bezpieczniejsi. Ot takie zboczenie. Lepiej robić na tym $$$ niż na warzywniaku (chociaż z warzywniaka pewnie by była większa kasa). :lol: :lol: :lol:

Na brak $$$ nie narzekam, więc pewnie trochę się jeszcze pofilantropię :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Powinieneś rozbudować swoją ofertę-hotspray ma wszystko..po prostu lepszy sklep.

A nie odpowiedziałeś na pytanie, które brzmi:

Dlaczego sprzedajesz syf typu TW1000 a krytykujesz Sabre??
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Powinieneś rozbudować swoją ofertę-hotspray ma wszystko..po prostu lepszy sklep.

A nie odpowiedziałeś na pytanie, które brzmi:

Dlaczego sprzedajesz syf typu TW1000 a krytykujesz Sabre??


Mam o niebo lepsze ceny, lepszą jakość, polskie etykiety, nie mylę się notoryczne w zamówieniach.... Mało? Latarki chcesz jeszcze żebym miał??

A TW, KO, UZI mam tylko i wyłącznie dla "zapychu" i do tej pory sprzedałem 1 słownie JEDNO KO.

Pisałem przecież, że ten sklepik miotaczy to jest przylepka, żeby trochę rozruszać internet. Prawdziwy strumień idzie gdzie indziej.

ps. kiedy daniel odpowie mi na pytania odnośnie Sabre? Może jego któregoś nicka też zacytuj i się upomnij.

ps2. coś mi się wydaje, że braliście tutaj to Sabre pod kurek przez tego troll i jego nicki. Teraz to każdy będzie jeździł po FL i miotaczach, bo przecież głupio pisać coś innego......
  • 0

budo_pingwindaboss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Aż mi sie rzygać chce od tych postów. "Wielki brzydki troll na mnie najeżdża" nawet JEŚLI sprzedaje w militariach, to co? A ja znam kogoś kto sprzedaje na miotaczach i swoje zachwala. Też pewnie będę trollem bo sabre używam, bo ma coś mierzalnego jak crossfire właśnie, i to mi się przydawało, i mnie jeszcze nigdy nie zawiodło jako formuła, pozatym jest tańsze a jak coś się używa to się zużywa, a nie czuję że jaja by mi urosły jak bym miał świadomość że mam czadowego marketingowo foxa, dwa razy droższego, chociaż nikt nigdy nie sprawdził czy lepszego/szybszego/szczelniejszego ale za to używanego w hameryce, i to z jaką reklamą! Ja bym tego nie określił ożywieniem forum tylko zaśmieceniem. Jest kolejny sklep, tak, naprawdę już wszyscy wiemy że są tam foxy i że są najlepsze, więc po co to ciągnąć. Co do pomyłek, to wolę dostać streama i mieć, niż się nagle zdziwić że fox mi 40 sekund nie lał... Co do sabre vs fox: są inne formuły, inne wypełniacze, więc co da jakaś tam skala czegoś czy ileś tam procent mega-ultra-czystego pieprzu? Co by się nie nosiło daje to tylko pewną przewagę taktyczną - jeszcze nikt nie zamknął oddziału marines w puszcze, a czasem i nawet oni by nie pomogli jak obrywasz w łeb z partyzanta. Ale jak się myle to napiszcie poprostu "weź ryj zamknij"...
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Aż mi sie rzygać chce od tych postów. "Wielki brzydki troll na mnie najeżdża" nawet JEŚLI sprzedaje w militariach, to co? A ja znam kogoś kto sprzedaje na miotaczach i swoje zachwala. Też pewnie będę trollem bo sabre używam, bo ma coś mierzalnego jak crossfire właśnie, i to mi się przydawało, i mnie jeszcze nigdy nie zawiodło jako formuła, pozatym jest tańsze a jak coś się używa to się zużywa, a nie czuję że jaja by mi urosły jak bym miał świadomość że mam czadowego marketingowo foxa, dwa razy droższego, chociaż nikt nigdy nie sprawdził czy lepszego/szybszego/szczelniejszego ale za to używanego w hameryce, i to z jaką reklamą! Ja bym tego nie określił ożywieniem forum tylko zaśmieceniem. Jest kolejny sklep, tak, naprawdę już wszyscy wiemy że są tam foxy i że są najlepsze, więc po co to ciągnąć. Co do pomyłek, to wolę dostać streama i mieć, niż się nagle zdziwić że fox mi 40 sekund nie lał... Co do sabre vs fox: są inne formuły, inne wypełniacze, więc co da jakaś tam skala czegoś czy ileś tam procent mega-ultra-czystego pieprzu? Co by się nie nosiło daje to tylko pewną przewagę taktyczną - jeszcze nikt nie zamknął oddziału marines w puszcze, a czasem i nawet oni by nie pomogli jak obrywasz w łeb z partyzanta. Ale jak się myle to napiszcie poprostu "weź ryj zamknij"...


Ja chętnie "zamknę ryja" :twisted:

To co piszesz jest ok. Zgadzam się z Tobą. Ja mam złe doświadczenia z Sabre, a dobre z FL. Było pier... na trzy strony i wyszło, że nikt nie nosił FL...

Głupia gadka, bo nie zdawałem sobie sprawy, że to jest wątek fanów Sabre :wink:

W każdym razie mam najlepsze i najtańsze FL w Polsce. Tylko tyle.

Jak rynek da mi czas to zrobię z miotaczegazowe.pl najlepsze (bo jedyne już jest) miejsce w PL tylko o RMG. I dam wam filmy, opisy, gratisy i Sabre ze 20% taniej niż macie teraz, Wszyscy będziemy happy wtedy.

Zresztą są już ludzie, którzy dali się przekonać do miotaczy. Jest już nawet ich spora grupka.

Mam nadzieję, że wcześniej czy później nie pojawi się tu kolejny troll i nie będzie mi robił czarnego PR. A tego po danielu "wiatrówkowym militarze" można się spodziewać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024