Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Peace :) mnie w Sabre wkurza jedno że nie można kupić dużej chmurki tylko max 45ml :cry: w ogóle chyba jakos od chmurek sie odchodzi np Puissance chmurka nie do dostania.Duże chmurki które w miare bez problemu można kupić tylko Fox,OC-17 no i ten Walther zostaje w porządniejszych gazów.
P.S duże mam na myśli 90 ml a nie 265 :)
  • 0

budo_pingwindaboss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To w ramach pokoju tylko się zadeklaruje jeszcze że gdyby się znalazły jakieś stare/niepotrzebne fox i sabre w chmurce to na ochotnika przetestuję, nie lubie nosić czegoś czego nie znam a fox jest po prostu ZA DROGI jak na doświadczenia. Mogło by to co nieco wyjasnić, a czego to się nie robi pro publico bono :)
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
rzeczywiście, mi też chce się rzygać...
'Miotaczegazowe' chyba nie rozumiesz, że rozmawiasz tu w większości z inteligentnymi ludźmi i partyzantka, wyśmiewanie i agresja nic Ci nie da, pierdoląc FARMAZONY przekonasz dzieci w przedszkolu, a nie tu osoby, które umieją pomyśleć samodzielnie i logicznie...

rzeczywiście nie chce się z Tobą dyskutować...
jedynie wspomnę Twoją największą fantazję, że piana ma inną formułę,
bo inaczej by piana nie powstała - kurwa o ja jebie! :) :)
...dali by większe stężenie i paprykami by miotacz rzucał - tak gęsto by było :D

Jeśli 'Miotaczegazowe' będzie tu dalej prowadził swój profesjonalny Public Relations, a inni będą go 'nakręcać' próbami dyskusji - to ja chce bana!!
:lol:
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ten wątek nawet zagranicą był poruszany

a co do cen średnio-półkowego Sabre to w USA cenowo nie ejst tak tanszy duzo od foxa jak u nas
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja rowniez pisalem do Ciebie na priw i co nie laska odpisac bylo?jaki podszywanie pod nicki?i ten koleszka co nozem dostal i go sabre nie uratowalo.............. 8O :) :) :) :) :) :) idz sie lecz czlowieku bo smieszny jestes i ten twoj FOX"najlepszy gaz na swicie" :) :) :) zal zal
  • 0

budo_axel1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tym sposobem przybędzie następnych 100 bezsensownych stron w temacie karzy kupuje to co chce jedni sabre inni oc17 inni foxa i każdy z nich powinien zadziałać wiec proponuje skończyć ta kretyńska dywagacje na temat najlepszego producenta. cieszmy się ze powstają nowe sklepy bo i ceny spadną a jest już w czym wybierać nie to co kilka lat temu prywaty import po 200 zl :twisted:
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dokładnie tak jak pisze AXEL1 - jeden sklep więcej ,ceny niższe - czego chcieć więcej ... a sprzedawcy zachwalali ,zachwalają i bedą zachwalać swoje - normalne ,tak już jest.
Każdy z nas ma swoich ulubionych producentów i nikt tego nie zmieni.
A jak Pan miotaczegazowe bedzie podchodził poważnie do klienta (tzn. szybka wysyłka itp.) to czemu nie miał bym u niego nie kupować ... skoro ceny niższe :roll:
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie będę już sucho dyskutował, bo to bez sensu. Ja mam swoje zdanie i już. Nie będę klepać to samo w koło.

Tutaj jest sporo kozaków co sobie kupiło kiedyś, tam, coś, gdzieś, i jest mega ekspertami......... A nikt nie miał w ręce puchy FL i gada tylko o tym co miał najlepszego...... czyli o Sabre......

Ja ma za to konkretną propozycję dla ludzi, którzy jednak MYŚLĄ i nie chrzanią na sucho.
To też taka forma przeprosin. Jak uważacie, że Sabre jest taki super to dam wam puszki 2 oz. czego chcecie chmura, strumień, piana za cenę pier... Crossfire z kalibra. Cena będzie ta sama i dyskusja się skończy, bo FOX jest NAJLEPSZĄ CYWILNĄ LINIĄ GAZÓW NA ŚWIECIE. :twisted: :twisted:

Nie wiem czy za takie gadanie bany są tutaj czy nie. Cokolwiek. Oferta jest poważna. Jest mail jest strona. Tylko nie piszcie, że ceny te samo co były. Bo dla was mistrzowie wpiszcie sobie w komentarzu jakąś bzdurę, żebym wiedział, że to z budo o daje wam te puszki za 55 zetafonów, brutto, rachunek, nawet ulotkę wam dorzucę. Max daję 10 puch, bo nie jestem mikołajem.

Tyle róbcie sobie co chcecie. Peace'n'love
  • 0

budo_johnysh2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam po dłuższej przerwie :wink:

Niszczą mnie ostatnio:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oraz :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co bardziej polecacie (alternatywa dla frontiersmana) ?
Ten OC17 jest po prostu piękny. Niższa pucha, jeszcze bardziej podręczny. Tylko zastanawia mnie to że pisaliście o nieszczelności - wyczuwaniu subs. z dyszy. Ale jakby nie było w tych egzemplarzach takiego problemu to chyba bym się nie zastanawiał. Gdybym miał wybierać firemaster czy cone raczej bym się nie zastanawiał, firemaster robi konkretną zadyme chociaż drugiej strony jak to mnie pogromca dzisiaj uświadomił, firemater-a nie schowam do np. rękawa... Wiecie jaki może być realny czas wypsikania OC 17?

Pozdr :wink:


Edit:

Ta sama pojemność a puchy różnej wysokości z tą samą średnicą - wychodzi na to że pucha OC17 jest lepiej wypełniona.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
"Pojemność 113 ml (cztery uncje)
(pozwala na ok. 36 sekund ciągłego strzału)
Wysokość 14,5 cm
Średnica 3,7 cm
Środek drażniący rozpylany w formie strumienia
Zasięg ok. 6 metrów
Zawartość OC (kapsaicyny alkalidowej) 2%
Współczynnik ostrości OC 5.3 miliony SHU
Bezpiecznik w formie klapki
Zawiera barwnik UV"


To opis Foxa ze sklepu "miotaczegazowe".
Jak widać kolejny sprzedawca-naciągacz.

Komentarz zbędny.....
  • 0

budo_johnysh2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

"Pojemność 113 ml (cztery uncje)
(pozwala na ok. 36 sekund ciągłego strzału)
Wysokość 14,5 cm
Średnica 3,7 cm
Środek drażniący rozpylany w formie strumienia
Zasięg ok. 6 metrów
Zawartość OC (kapsaicyny alkalidowej) 2%
Współczynnik ostrości OC 5.3 miliony SHU
Bezpiecznik w formie klapki
Zawiera barwnik UV"


To opis Foxa ze sklepu "miotaczegazowe".
Jak widać kolejny sprzedawca-naciągacz.

Komentarz zbędny.....


A ja jeszcze skomentuję ;3

(Powyżej opisany FOX w strumieniu)

113ml / 36s = 3,14ml / sekundę

w porównaniu do frontiersmana (w pewnym sensie są różne bo to firemaster a stream, natomiast FOX cone ma prawie identyczną specyfikację - też 113ml/36s)

Frontiersman FBAD-03 (specyfikacja z etykiety)

255ml / 5s = 51ml / sekundę

Czyli z tego wynika że z takiego frontiersmana wylatuje ponad 16 razy więcej substancji w ciagu sekundy niż z FOX-a. I zakładając że tak jest, to nawet gdyby fronterek był 2x słabszy to i tak w takich samych warunkach prawdopodobnie byłby skuteczniejszy. Chociaż i tak nie wierzę że fox leci przez 36s. Powiedziałbym że raczej 10s.
  • 0

budo_johnysh2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
zrobilo sie kilka postow :X
  • 0

budo_jacek klepak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Informuję, że osoba pisząca pod nickiem miotaczegazowe nie jest właścicielem witryny miotaczegazowe.pl i prowadziła ją jedynie w zastępstwie. Niestety przy wprowadzaniu danych popełniła kilka istotnych błędów i bez konsultacji udzialała się w imieniu witryny na tym forum. Nie wiem jak to się dalej potoczy ale na 100% nie będzie prowadziła tego sklepu dalej. Błędy na stronie będą poprawione jak najszybciej. Konto, z którego pisała będzie zbanowane lub wykasowane. Wszystkie zamówienia po 55 złotych będą realizowane (zostało 8 sztuk). Rozumiem, że użytkownicy mogli się czuć urażeni takim zachowaniem i w imieniu właściciela przepraszam.
Od dzisiaj, aż do końca czerwca, ja prowadzę witrynę. W lipcu wraca ze Stanów Krzysiek i od tego czasu już sam się zajmie wszystkim. Można spokojnie składać zamówienia, bo wszystkie są i były realizowane.

W razie wątpliwości proszę pisać do właściciela [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest od dzisiaj sprawdzany przeze mnie.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Słuchajcie bo głupieję,jak zrozumieliscie to=Ja ma za to konkretną propozycję dla ludzi, którzy jednak MYŚLĄ i nie chrzanią na sucho.
To też taka forma przeprosin. Jak uważacie, że Sabre jest taki super to dam wam puszki 2 oz. czego chcecie chmura, strumień, piana za cenę pier... Crossfire z kalibra. Cena będzie ta sama i dyskusja się skończy, bo FOX jest NAJLEPSZĄ CYWILNĄ LINIĄ GAZÓW NA ŚWIECIE. Twisted Evil Twisted Evil

Nie wiem czy za takie gadanie bany są tutaj czy nie. Cokolwiek. Oferta jest poważna. Jest mail jest strona. Tylko nie piszcie, że ceny te samo co były. Bo dla was mistrzowie wpiszcie sobie w komentarzu jakąś bzdurę, żebym wiedział, że to z budo o daje wam te puszki za 55 zetafonów, brutto, rachunek, nawet ulotkę wam dorzucę. Max daję 10 puch, bo nie jestem mikołajem.
bo ja ze daje 2 gazy za lączną cene 55zl?
  • 0

budo_jacek klepak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
2 oz. = oznaczenie dwóch uncji = 59 ml. 55 zł za sztukę. O to chodziło w tym poście. Na razie to była jedyna taka pomyłka. Zostało 7 sztuk jeszcze.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Spox,moja wina :) zwracam honor.Pozdrawiam
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Informuję, że osoba pisząca pod nickiem miotaczegazowe nie jest właścicielem witryny miotaczegazowe.pl ....

:lol: :lol: :lol:
nieźle ;d

Co do Miotaczy gazowych- większość miała styczność z foxami- sam miałem cały karton z USA :) :) hyhy
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
No proszę, pierniczony paranoik to troll, albo przyszedł po rozum do głowy i odwraca kota ogonem. :) Komedia. :lol:
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
W moim OC-17 gaśnicy (tej ponad 200ml) z hotsparya była nieszczelna dysza, widać było przebarwienie od wycieku, po czasie zaczęła przepuszczać i przy próbie użycia (na szczęscie testowej) poszło ,,bokiem" trochę substancji, śmiechu warte..ale sklep zwrócił pieniądze. Niemniej jednak jestem uprzedzony do tego rodzaju dyszy OC-17 i już więcej jej nie zakupię, odradzam innym-wolę FOX-a.

Pozdrawiam! :wink:
  • 0

budo_jacek klepak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pozostały jeszcze 3 opakowania 2 oz. FL po promocyjnej cenie (55 zł) za sztukę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Google (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024