Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Postanowilem,ze bede tylko Puissance nosil zadziala to zadziala skoro po oc 17 i hi maxie otwieraja oczy................w dzialanie Foxa nie wierze i te filmiki wcale mnie nie przekonuja
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zreszta kilka razy na mnie zwialo OC17 i co...?jaka noc nie przespana pol godziny mnie pieklo i tyle 8O jak ja napisalem,ze na goscia nie podzialal Hi max i OC17 to wszyscy,ze bajki opowiadam ale jak Pogromcy Red Pepper 150ml i Puissance 90 300ml nie pomogl to wszyscy w szoku katowaligo pare stron"wezs opisz jak to bylo itd." sa na swiecie goscie ktorzy by sobie psikneli w gardlo Hi powerem i powiedzieli no dobre moze troszke ostre :) :) :) i nie uzywam TW czy Nato.....kupowalem gazy z najwyzszej polki
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Słuchaj a nie prościej nosić dobry pieprzowy i puissance?po kłopocie.A przy okazji ma ktoś linka z filmem jak leci puissance żel?bo chmurka juz chyba nie dodostania :(
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A propo dobry chemik robi Canon Anti Atack...........mialem ze 3 puszki(wersja pomaranczowa) i powiem,ze kozak=)))dzialal i na pijanych..........dzialanie podobne do Puissance.....polecam :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
pomaranczowa?a nie czerwona przypadkiem jak ten?http://sklep.incorsa.pl/product,313,2150.htmlhttp://sklep.incorsa.pl/product,313,2150.html :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
No to kolor pomiedzy....... :) ale naprawde polecam jako chemika.........ladnie miota jak sabre crossfire zasieg 3 metry spokojnie...........ale w dzialaniu poruwnoje do Puissance dziala i na pijanych :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Porównuje****

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fajna chmurka :)
tazer vs pepper spray :)
nie wiem co ona chciaa zrobic? 8O
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jakas dobra gasniczka :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] OC17


Jezeli juz jakies byly to sory :D
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Centuś nie ma już monopolu w polskim internecie na Foxy.

Tylko świeże sztuki. Wysyłka non-stop. A ceny porównajcie sobie sami. Do tego polskie etykiety i możliwość zamawiania "wynalazków": prawdziwe cop-top, "gaśnice" itd prosto od dystrybutora.

Polecam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
WOW nareszcie Uzi od kogoś innego niż militaria.pl :evil: ceny atrakcyjne,zaczyna robić sie ciekawie :) wprawdzie dziś wysłali do mnie OC-17 z hot spray,ale póki co tylko tam mają ten gaz więc warto go mieć w kolekcji :D
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
P.S ale poziom "forum"tego sklepu żenada 8O ale pewnie niedługo Cizzia tam sie zaloguje i pozamiata :lol:
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Centuś nie ma już monopolu w polskim internecie na Foxy.

Tylko świeże sztuki. Wysyłka non-stop. A ceny porównajcie sobie sami. Do tego polskie etykiety i możliwość zamawiania "wynalazków": prawdziwe cop-top, "gaśnice" itd prosto od dystrybutora.

Polecam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Poprawcie opis foxa w pianie - nie zastosowano w nim formuły 2% OC/5,3 mln SHU tylko 5%OC/2 mln SHU.

Poza tym spoko :)
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dzięki za zwrócenie uwagi. Zaraz pójdą poprawki.

Na forum nie mam wpływu, zresztą na budo są zawodowcy, a tamto forum jest dla przeciętnego użytkownika 8) .....

Jeżeli w komentarzu przy ewentualnym zamówieniu dacie nick z budo to daję dodatkowy -5% na Fox'a i -10% na UZI. Ale to tak między nami. Sekret taki.

Oczywiście rachunek, gwarancja na dyszę itd. Od następnej dostawy będę też w pełni spolszczone etykiety od producenta. Tylko Fox'a nie chcieli przetłumaczyć na lisa :lol:
Dodatkowo każdy klient dostaje opracowanie na temat kontratypu obrony koniecznej, żeby wiedzieć co i jak w przypadku jakichś "nieporozumień" z pol(u)icją.
Generalnie lukier, więc polecam :idea:
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
O nowy sklepik ... i już mam lepszy humor :)
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Po obejżeniu stronki:
1. forum okropne ,dopiero tam będzie chaos - milion różnych bzdur (proponuje wkleić tam tłustym drukiem link do tego forum - jak sobie przeczytają ludziska 359 stron to będzie ok :D )
2. Pustki trochę na półkach.
3. Polskie etykiety ? Żart ?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
dostałem przesyłke z Hot Spray tylko ze zamiast OC-17 Cone dostałem stream 8O napisałem maila i dostałęm 20%rabatu na produkty OC-17 więc przeżyję.Delikatny nalot jak u kazdego OC-17 i wyczuwalny zapach olejku z głowicy.A przy okazji dziurka jest mniejsza niz w moim Uzi.Ktoś wie czy to normalne czy ją zmniejszyli czy zawsze taka była i strumień będzie równie gruby jak w UZi?W sumie jestem zadowolony,przesyłka dobrze zapakowana i ważność do2014,tylko ze nadal chmurke jakąs bym chciał zapasową i myślę moze nad le sabre,ma ktoś?jak działanie?
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Po obejżeniu stronki:
1. forum okropne ,dopiero tam będzie chaos - milion różnych bzdur (proponuje wkleić tam tłustym drukiem link do tego forum - jak sobie przeczytają ludziska 359 stron to będzie ok :D )
2. Pustki trochę na półkach.
3. Polskie etykiety ? Żart ?


1. Zgadzam się ale to jest eksperyment i nie każdy zna budo, zresztą jest inny target tego forum... Zresztą odzwierciedla doskonale ile ludzie wiedzą o RMG....
2. Pustki, bo to sklepik doklejony do sprzedaży Fox'a w innym zakresie niż "sklepik internetowy", który jest tylko dodatkiem
3. Szwaby i centuś przyzwyczaiły już ludzi do przesyłek niezgodnych z zamówieniami, opóźnieniami, przeterminowanym sprzętem (patrz UZI) albo za przeproszeniem do gówna takiego jak KO i inne wynalazki. Ale jak się bierze w ciemno co dają i ma się w dupie klienta tak jest.

Na miotaczach masz na Foxie pełnie polskie etykiety, bo tak to powinno wyglądać. Nie mieszkasz w Anglii, czy Stanach tudzież w Rumunii czy Szwabii tylko w Polsce, gdzie obowiązuje JĘZYK POLSKI. Etykiety są drukowane przez dystrybutora, który ma wyłączność na EU, nie przeze mnie nie musisz się bać ;) Trzeba było się jednak trochę postarać, a nie brać co jest i całować w pierścień jak to robi 100% polskich "sprzedawców" RMG.
Generalnie polecam zakup na miotaczach i porównanie go z innymi sklepami on-line, czy bazarem. Różnica jakości jest...... spora.

ps. jak będziesz chciał to zamówię Ci nawet chińską etykietę. To nie żart.
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

dostałem przesyłke z Hot Spray tylko ze zamiast OC-17 Cone dostałem stream 8O napisałem maila i dostałęm 20%rabatu na produkty OC-17 więc przeżyję.Delikatny nalot jak u kazdego OC-17 i wyczuwalny zapach olejku z głowicy.A przy okazji dziurka jest mniejsza niz w moim Uzi.Ktoś wie czy to normalne czy ją zmniejszyli czy zawsze taka była i strumień będzie równie gruby jak w UZi?W sumie jestem zadowolony,przesyłka dobrze zapakowana i ważność do2014,tylko ze nadal chmurke jakąs bym chciał zapasową i myślę moze nad le sabre,ma ktoś?jak działanie?


Jak wyczuwasz zapach olejku z głowicy to znaczy, że dostałeś używany sprzęt. Pewnie wepchnęli Ci strzelany strumień, bo tylko on im został z danego zamówienia. Czasami tak jest, że jak się coś kończy to się daje coś od siebie, choć niekoniecznie nowe......... Masz też odpowiedź dlaczego dostałeś strumień, a nie chmurę.
Gruby strumień w UZI? Przecież to straszny sik. Syf w UZI jest taki, że wystarczy go tylko na 8 sekund z 2 oz. i 12 z 4 oz. Fox ma odpowiednio 16 i 36 sekund ciągłego strumienia (testowane +/- 2 sekundy). Zresztą tego nawet nie można porównywać.
Przykład: Klienci dostają od Fox'a próbkę formuły w takiej ampułce. Rozlała mi się kiedyś w kieszeni (nie dokręciłem jej) BIAŁYCH SPODNI. Dodane do prania i nie ma śladu! Wylej sobie tego UZI na biały materiał i upierz...
Jak chcesz dobrą chmurkę do kup sobie Fox'a. Dam Ci produkt z początku marca 2010 (datę ważności masz na 5 lat) od produkcji. Tak między nami to śmieszy mnie to Magnum, UZI, Sabre itd. Przecież to wszystko to ten sam syf. W ogóle gdybyście się dowiedzieli za co płacicie te 50 zł w przypadku takiego UZI to byście wzięli sztachety i przeżegnali najbliższych pokemonów z militariów :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie sądze aby był "strzelany"bo każdy na tym forum mówił ze OC-17 i z Hot Spray i inter-arkowska podróba wali z dyszy.Lubię gaz Uzi :D uważam że fajnie leci [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i daje rade rade :) ostatnio np.pięknie zadziałał na psie i pare osób z tego forum również go chwali,a to dla mnie ważniejsze niż cyferki na puszce.Hot spray miał wpadke,ale wybacze im bo pomyłki sie zdarzają,przesyłka w 2 dni,a to że zamiast 60ml cone dostałem 90ml stream to dziwna sprawa bo ąz 2 pomyłki w 1 :) ale z tego co wiem jestem 1 przypadkiem pomyłki więc nie ma co płakać,pomyłki sie zdarzają każdemu(np mojemu znajomemu ostatnio w kalibrze sprzedali crossfire ważny do lipca a o militaria nawet nie wspomne :lol: ).Doprawdy nie rozumiem co ludzie mają do Sabre ,gazy świetnie wykonane,mocne i tanie(nigdy nie słyszałem aby Sabre nie zadziałał lub nie odpalił.Być może mój następny gaz to będzie cone Fox,ale póki co inne spisują sie świetnie,więc szkoda wydawać mi 80 dych na puche 50 ml zwłaszcza że jest sporo wątpliwości co tej mega czystej capsy.
P.SKupując OC-17 liczyłem sie z tym że będzie walił z głowicy i to nie dlatego że ktoś go używał czy coś,jakoś zaden mój używany gaz nigdy nie pachnie potem capsą,poprostu taka jego (uroda) i jak mówił Fedormajk który sprawdzał go pod wodą nic z niego nie ucieka 8)
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

dostałem przesyłke z Hot Spray tylko ze zamiast OC-17 Cone dostałem stream 8O napisałem maila i dostałęm 20%rabatu na produkty OC-17 więc przeżyję.Delikatny nalot jak u kazdego OC-17 i wyczuwalny zapach olejku z głowicy.A przy okazji dziurka jest mniejsza niz w moim Uzi.Ktoś wie czy to normalne czy ją zmniejszyli czy zawsze taka była i strumień będzie równie gruby jak w UZi?W sumie jestem zadowolony,przesyłka dobrze zapakowana i ważność do2014,tylko ze nadal chmurke jakąs bym chciał zapasową i myślę moze nad le sabre,ma ktoś?jak działanie?


Zamówiłem kiedyś u nich OC-17 60ml w strumieniu ,a dostałem 90ml (nie ucieszyłem się z tej promocji bo akurat potrzebny był mi mniejszy gaz ... ale ok został u mnie)
Oczywiście zawartość puszki czułem na głowicy ,ale wszystko ładnie działa.
Nie powiem Ci jakie są różnice między między PM a UZI ,bo uzi nigdy nie miałem :oops:
,ale rzeczywiście dziurka w oc17 jest mała - dlatego wole foxa w strumieniu.

Do Pana miotaczegazowe

Zdziwiły mnie bardzo te polskie etykiety bo nawet produkty wytwarzane w Polsce i przeznaczone na krajowy rynek posiadają instrukcję obsługi i opis produktu dla krajów:

Rosja ,Niemcy ,Turcja ,Francja ,Wielka Brytania ,Włochy ,Ukraina ,Hiszpania ,Rumunia ,Holandia ,Kazachstan ,Grecja ,Portugalia ,Belgia ,Białoruś ,Czechy ,Węgry ,Serbia ,Szwecja ,Austria ,Bułgaria ,Szwajcaria ,Dania ,Słowacja ,Finlandia ,Norwegia ,Chorwacja ,Bośnia i Hercegowina ,Irlandia ,Litwa ,Albania ,Łotwa ,Macedonia ,Słowenia ,Estonia ,Czarnogóra ,Luksemburg ,Malta ,Islandia ,Andora ,Liechtenstein ,Monako ,San Marino ,Watykan ... ALE NIE POLSKA
:evil:
...tak w ramach wyjaśnienia :)
Życzę powodzenia oby wszystko ładnie się rozkręciło ,bo dobrych sklepów z gazami nigdy za wiele .Pozdrawiam.
  • 0

budo_miotaczegazowe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

dostałem przesyłke z Hot Spray tylko ze zamiast OC-17 Cone dostałem stream 8O napisałem maila i dostałęm 20%rabatu na produkty OC-17 więc przeżyję.Delikatny nalot jak u kazdego OC-17 i wyczuwalny zapach olejku z głowicy.A przy okazji dziurka jest mniejsza niz w moim Uzi.Ktoś wie czy to normalne czy ją zmniejszyli czy zawsze taka była i strumień będzie równie gruby jak w UZi?W sumie jestem zadowolony,przesyłka dobrze zapakowana i ważność do2014,tylko ze nadal chmurke jakąs bym chciał zapasową i myślę moze nad le sabre,ma ktoś?jak działanie?


Zamówiłem kiedyś u nich OC-17 60ml w strumieniu ,a dostałem 90ml (nie ucieszyłem się z tej promocji bo akurat potrzebny był mi mniejszy gaz ... ale ok został u mnie)
Oczywiście zawartość puszki czułem na głowicy ,ale wszystko ładnie działa.
Nie powiem Ci jakie są różnice między między PM a UZI ,bo uzi nigdy nie miałem :oops:
,ale rzeczywiście dziurka w oc17 jest mała - dlatego wole foxa w strumieniu.

Do Pana miotaczegazowe

Zdziwiły mnie bardzo te polskie etykiety bo nawet produkty wytwarzane w Polsce i przeznaczone na krajowy rynek posiadają instrukcję obsługi i opis produktu dla krajów:

Rosja ,Niemcy ,Turcja ,Francja ,Wielka Brytania ,Włochy ,Ukraina ,Hiszpania ,Rumunia ,Holandia ,Kazachstan ,Grecja ,Portugalia ,Belgia ,Białoruś ,Czechy ,Węgry ,Serbia ,Szwecja ,Austria ,Bułgaria ,Szwajcaria ,Dania ,Słowacja ,Finlandia ,Norwegia ,Chorwacja ,Bośnia i Hercegowina ,Irlandia ,Litwa ,Albania ,Łotwa ,Macedonia ,Słowenia ,Estonia ,Czarnogóra ,Luksemburg ,Malta ,Islandia ,Andora ,Liechtenstein ,Monako ,San Marino ,Watykan ... ALE NIE POLSKA
:evil:
...tak w ramach wyjaśnienia :)
Życzę powodzenia oby wszystko ładnie się rozkręciło ,bo dobrych sklepów z gazami nigdy za wiele .Pozdrawiam.


Najwyższy czas, żeby to zmienić. Fox celuje w służby mundurowe, a rynek cywilny robi i tak przy okazji. Ja ich cenię za jakość, chociaż lepiej sprzedawać UZI, czy Sabre, bo lepsze marże są. Nie dziwię się więc centusiowi, militarom itd. bo im po prostu chodzi o $$$.
Taki UZI z militariów, na którym "oszczędza" się te 25 złotych w porównaniu z Foxem w capco kosztuje dosłownie kilka dolarów... Jedyne co to, że ostatnio siadła im logistyka (po całości) i zjechali z ceną (wcześniej to był śmiech). Tak naprawdę dostajecie gazy warte grosze, że są tańsze np. do Fox'a....
To nie jest tak, że gaz nie działa. UZI działa, Sabre działa, ba nawet KO działa. Tak jak jeździ mały fiat i nowy samochód z salonu.
Zresztą każdy chwali swoje. Fox idzie gdzie indziej, KO idzie gdzie indziej. Wszystko zależy od wiedzy i doświadczenia.
Dzięki za dobre słowo i polecam się :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024