Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jedynym sklepem w Lublinie w ktorym sa Puissance oraz inne chemiki jest Gascolt
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A te puissance i force co Ty albo kumpel używaliście, to był żel czy chmura?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
puissance jest w porządku,jak wziąłem krople na język kiedyś to myslałem ze jajo zniose :) tylko strasznie przywyklem do zabezpieczenia a puissance ma poprostu guzik głebiej,ale poważnie myślę nad zakupem bo mam Uzi 90ml i szukam czegoś jako uzupełnienie.A kolega wyżej ma racje to zwykła farba,która ma spowodować że jak ktoś po spryskaniu komuś d******y to trudniej z fioletowym ryjem będzie sie wyprzeć. :D
P.S mam pytanie bo nie ogarniam,dwa 1 filmy przedstawiają ten sam gaz czyli fox stream
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
więc czemu tak jak na moje oko roznie leca?jeden jak strumien ale tak jakoś chmurkowo(nie wiem jak to wytlumaczyc) a drugi taki prawdziwy gruby glut??
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Glownie uzywamy tylko zeli 75ml ale zdarzylo mi sie uzyc chmurki 50ml.......... :) zreszta ciezko teraz dostac chmure 75ml Puissance................wczraj byla awantura goscie uciekli do samochodu ale tylko tylnie drzwi zablokowali koleszka nie pomyslal i wsadzil gasniczke Sabre i sie pyta ich "chcecie" i co.....?goscie wyrwalipuch a koledze sam uchwyt pistoletowy zostal.....jak koleszka otworzyl drzwi i zabral im sama puszke to nasypalem im OC17 chmurka z Hot spray :) :) :) niby odjechali ale nie zadaleko :)
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

P.S mam pytanie bo nie ogarniam,dwa 1 filmy przedstawiają ten sam gaz czyli fox stream
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
więc czemu tak jak na moje oko roznie leca?jeden jak strumien ale tak jakoś chmurkowo(nie wiem jak to wytlumaczyc) a drugi taki prawdziwy gruby glut??

Rożnie lecą bo różne pojemności przez co inne ciśnienie.
Dołączona grafika
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pojemności pojemnościami, a mnie sie wydaje ze różnie lecą bo maja inne dysze pomimo, że oba są strumieniami. A ta różnica jest ponieważ jeden to cop top (ten gruby glut) a drugi flip top (bardzie rozproszony strumień) - wystarczy popatrzyć na zdjęcia obu wylotów by stwierdzić że sie wyraźnie różnią.
Co do pojemności to zarówno ten 120 ml (test w pokoju) jak i 60 ml (Dorf czy jak mu tam is on fire) leca podobnym rozproszony strumieniem.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
bardzo trafne stwierdzenie,bez wątpienia masz racje,dzięki :o
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Orientujecie sie dlaczego tylko niektóre gazy działają do góry nogami np. czyli Sabre lub taki crossfire a inne nie?co to takie trudne?chyba nie skoro wszystkie dezodoranty,które mam w domu i inne rzeczy nie mają z tym żadnych problemów.Aha i jeszcze pytanie waham sie między OC-17 90ml strumień a Crossfire :? co wziąć?warto brać croossfire ze wzgłędu na to że wali do góry nogami?trochę nie podoba mi sie ten cienki sik.A może wziąć bodyguarda żel z HPE?ma ktoś
P.S a tak z ciekawostek przejeżdzałem koło smyka(Warszawa) w kierunku pl.na rozdrożu i co widze,jakiś sklep z wiatrówkami i napis na pół metra GAZY,Żele :) był ktoś?pojadę i zobaczę asortyment ale bodejrzewam ze KO i TW1000 :lol:
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
trzymaj dezodorant 'prosto' i psiknij, potem trzymaj do góry nogami i psiknij.. (nie wstrząsaj!)
leci tak samo?
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
sabre - cs


  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

trzymaj dezodorant 'prosto' i psiknij, potem trzymaj do góry nogami i psiknij.. (nie wstrząsaj!)
leci tak samo?

Dokładnie przed chwilą tak zrobiłem i leci do góry nogami jak rasowy crossfire a nie jak spray do mebli z biedronki :) dezodorant to samo
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

sabre - cs


A może to był pieprzowy wraz z gazem CS.
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dokładnie - ten sabre to 3w1, bo nie doszukałem sie innego w ofercie, szkoda ze u nas takiego nie ma - chodzi mi o takiej pojemnosci.

Co do sabre magnum - to wlasnie w taki sposob psika, i jak widac jak na takiego sredniaka reakcja natychmiastowa
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sabre na tym forum ma 'kiepską'opinie przez niektóre osoby np. Cizzia lub Fedormajk,którzy zawsze jechali po Sabre a wychwalali Oc-17,Foxa itp.A pamiętajmy żę równie ważne co moc gazu jest też niezawodność a nigdy nie słyszałem aby Sabre sie rozszczelnił,stracił ciśnienie itp.a np taki Oc-17 komuś tam nie psiknął lub ktoś tu pisał żę nowy z Hot Spray ma rurke zabarwioną gazem.Sabre zarzucało sie ze kolo po piwku w czapce poprostu sobie gada i nic,ale oczu to nie otworzył :) A tu np.jest filmik jak gościu dostał frontiersmanem nie otworzył oczy i dupa :D niczego to nie dowodzi że ktoś nie drze ryja i nie trze nim po chodniku.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Zaraz,że Sabre nie uznaję? Sabre Frontierek czemu nie. Crossfire w sumie rewelacja za działanie przy odwróconej puszce.Ja po prostu lubiłem zawsze te mocne lub wyrafinowane.

. Z dostepnych w Polsce pochwalę OC-17 te z USA za moc i długie działanie i trudną zmywalnośc z gęby oraz Fox za niemal natychmiastowe działanie. Najlepszy był dla mnie Hi-Power - obecnie nie dostepny raczej. Mam ostatnie dwa i raczej trzymam na czarną godzinę . Ostatnio wpadł mi w ręce UZI i ... jestem pod wrażeniem. Reszta gazów pieprzowych wg mnie jest za slaba ,żeby gwarantowała pewność w sytuacji gdy np. jestem sam i nie mam pomocy. Dla ochroniarzy i na bramki mogą być przydatne niemal każde i takie oni kupują i też sobie chwalą.
CS już przestałem uzywać.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Spoko.Co mam wybrać Fedor bo sam nie wiem,raczej żel lub jakaś bardzo skupiona chmura(stary czerwony walther był genialny,ale ten nowy to już co innego).Póki co waham sie nad Sabre crossfire a OC-17 90ml.Sabre działa w każdej pozycji ale strumień z niego cienki jak siki pajaka,za to z OC-17 leci konkret jak z Uzi. Co mi radzisz?a może coś innego.
P.S wiesz może ile wysokoścki ma crossfire mk3.5 z military??
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
kup ten - niezła promocja;d
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wiem widziałem :) i powiem że poważnie sie zastanawiałem,ale przywykłem do 90 ml czyli 12cm i nie wiem czy jakieś geje sie mną nie zainteresują :roll: jak zobaczą taką armate w kieszeni :lol: A poważnie to chyba za duży,wolałbym coś wielkości Uzi90 ml bo taki mam i rozmiar jak dla mnie idealny,ani za mały ani za duży.
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
mk 3.5 = puszka 90ml.
dziękuję, dobranoc

...nie wiem czy jakieś geje sie mną nie zainteresują :roll: jak zobaczą taką armate w kieszeni :lol:


hehe :) :) :lol:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
1 filmik jaki znalazłem z Sabre crossfire

strasznie cienki ten sik
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
sabre crossfire



mam pytanie do Daniela i innych którzy używali sabre red niebieskiego w strumieniu i hi maxa.
czy one maja taki cienki jak dupa węża sik? czy łatwo tym oblać twarz i oczy...bo np. w przypadku 2 napastników trza spryskać dwa ryje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024