Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
też takie opinie słyszałem. Dzisiaj fox przejdzie test oryginalności pod uv powinien świecić bo podobnież ma barwnik. Oc-17 wożę w samochodzie a drugi w robocie zostawiłem też wrazie czego ;)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
ja tylko tak informacyjnie :D

a w twoim przypadku to bym staral sie jeszcze o jakas gasniczke
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Na pewno by to nie było złym pomysłem najlepiej dwie jedna do autka i druga do sklepu (monopol) obydwie żelowe mmm to już coś a w razie czego to i można taką gaśniczką kogoś w łep walnąć :twisted: jak na razie brak funduszy poradzę sobie z tym co mam :D
  • 0

budo_mr.art.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dla mnie fox jest zajebiscie skuteczny ostatnio miałem okazje uzyc foxa na podpitym gosciu ktory to chcac sie chyba popisac przed kolega kopnoł w moje auto efekt rozbita przednia lampa,gosc dostał z 2 metrow chmura z foxa przy padającym deszczu padł na kolana panika żyganie potem sie okazalo ze to jakis sasiad mojej dziewczyny i żal jej sie zrobilo wiec powiedzialem ze jak nie chce zeby cierpial niech przemyje mu morde mlekiem,efekt był taki ze mimo jednego litra mleka dopiero po 20 minutach zaczoł widziec.
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
podaje linka do filmiku z testu foxa sory za tragiczną jakość filmu :( .
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
podaje linka do filmiku z testu foxa sory za tragiczną jakość filmu :( .
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

podaje linka do filmiku z testu foxa sory za tragiczną jakość filmu :( .


I to jest to !!! Leci super jak u znajomego, identycznie. Podobnie leciał mój OC-17 stream 4 oz ( import USA) tylko bardziej śmierdział niz Fox :)
Sabre Crossfire na ten przykład sikał wąskim strumieniem punktowym ( inaczej balistycznym) , zasieg też OK. Ale już w nocy Sabre sie nie przyda bo zero widać co leci.
Pozdrawiam,
fedormajk
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Owszem również uważam ze strumień z foxa i np.Uzi jest lepszy od crossfire,ale nie gadaj ze w nocy "sie nie przyda" :) celuje sie "intuicyjnie"puchą a nie "sikiem" :D
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Owszem również uważam ze strumień z foxa i np.Uzi jest lepszy od crossfire,ale nie gadaj ze w nocy "sie nie przyda" :) celuje sie "intuicyjnie"puchą a nie "sikiem" :D


W sumie można by nawet spytać grzecznie gościa czy już dostał :) żeby niepotrzebnie nie marnować amunicji. Ale sorry , zapomniałem ,że SABRE to najlepszy gaz w Polsce :lol:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Eh a ty swoje :lol: wez przeczytaj dokładnie przyznałem ci racje i nawet napisałem ze wole Uzi :) tylko nie zgadzam sie ze Sabre w nocy nieprzydatny :-)
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Eh a ty swoje :lol: wez przeczytaj dokładnie przyznałem ci racje i nawet napisałem ze wole Uzi :) tylko nie zgadzam sie ze Sabre w nocy nieprzydatny :-)


Stary ja też żartowałem. Zimnego kapsela tobie.
Pozdrawiam
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
wzajemnie :)
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@PumaKP
Dobra robota.
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

@PumaKP
Dobra robota.


Dzięki :D
  • 0

budo_vvania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
dzis mialem na rowerze mala przygode. jade szosówka po wsiach zabitych dechami a tu leci na mnie kundel dosyc duzy. przyspieszam ale to bydle bignie kolo mnie, szczeka i rzuca sie na moja noge, ja zwalniam, przyspieszam, zeby go zgubic, ale kundel zapinadala dalej, siegam do kieszeni, wyciagam lekko przeterminowanego czerwonego Walthera i psikam, przy predkosci ok 30 km.h przez 2 sek., chmura leci z wiatrem, piesek prawie wcale nie dostał, ale o dziwo spasował. to juz drugi taki moj przypadek, ze pies nie dostaje w pysk, ale ucieka. Wydaje mi sie ze, ten syk wylatujacego gazu je bardziej straszy niz sam gaz:)
macie podobne spstrzezenia?
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

dzis mialem na rowerze mala przygode. jade szosówka po wsiach zabitych dechami a tu leci na mnie kundel dosyc duzy. przyspieszam ale to bydle bignie kolo mnie, szczeka i rzuca sie na moja noge, ja zwalniam, przyspieszam, zeby go zgubic, ale kundel zapinadala dalej, siegam do kieszeni, wyciagam lekko przeterminowanego czerwonego Walthera i psikam, przy predkosci ok 30 km.h przez 2 sek., chmura leci z wiatrem, piesek prawie wcale nie dostał, ale o dziwo spasował. to juz drugi taki moj przypadek, ze pies nie dostaje w pysk, ale ucieka. Wydaje mi sie ze, ten syk wylatujacego gazu je bardziej straszy niz sam gaz:)
macie podobne spstrzezenia?


W podobnej sytuacji zatrzymałem rower i udałem ,że się schylam po cos. Od razu spierd....ł. To instynkt i doświadczenie karzą im mysleć, że człowiek jak się schyla to raczej po kamień, którym zaraz oberwą :) Metodę polecam bo czasem szkoda dobrego gazu po prostu na te kundle.
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Już parę lat temu jak wracałem ze sklepu i podleciał do mnie doberman to dostał z bliska dezodorantem... Jak wyjąłem puszkę z siatki podleciał i wąchał mięso w siatce jak zbliżyłem puchę przystawił nos i pokazał zęby wtedy dostał. Za tamtych czasów nie zawsze nosiłem gaz ze sobą nie to co teraz. Pewnie syk mocny zapach jak dla psa i alkohol który jest w dezodorancie pomógł...
  • 0

budo_uel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam wszystkich gazomaniaków!

Obrona przed dużymi, agresywnymi psami nie jest łatwa. W realu ciężko jest zachować zimną krew przed atakującym psem. Jeżeli znajdziemy się w jakimś ustronnym miejscu warto oprócz gazu zabrać sobie jakiś wabik, tzn przedmiot na który pies zwróci uwagę i kiedy już się rzuci na ten przedmiot żeby go rozszarpać wtedy z bliskiej odległości pryskamy gazem. Niestety może to zadziałać tylko na niewyszkolene psy.

Jestem ciekawy jak ta nowa zabawka będzie działała na pieski. Prędkość wystrzału jest inponująca, niestety nie wiadomo na ile zawarty w tym produkcie środek jest skuteczny?

Szczegóły na stronie producenta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Witam wszystkich gazomaniaków!

Obrona przed dużymi, agresywnymi psami nie jest łatwa. W realu ciężko jest zachować zimną krew przed atakującym psem. Jeżeli znajdziemy się w jakimś ustronnym miejscu warto oprócz gazu zabrać sobie jakiś wabik, tzn przedmiot na który pies zwróci uwagę i kiedy już się rzuci na ten przedmiot żeby go rozszarpać wtedy z bliskiej odległości pryskamy gazem. Niestety może to zadziałać tylko na niewyszkolene psy.

Jestem ciekawy jak ta nowa zabawka będzie działała na pieski. Prędkość wystrzału jest inponująca, niestety nie wiadomo na ile zawarty w tym produkcie środek jest skuteczny?

Szczegóły na stronie producenta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Na stronie producenta podają 430km/h... Wolał bym nie dostać tym z metra w twarz, i jak widać po filmiku nie wywoływało to jakiś porażających efektów przypominam że to byli aktorzy... Moim zdaniem otwierali po tym oczy. Na pewno uderzenie gazu z taką prędkością zaskakuje ale nic nie mówią o stężeniu. Powiem tak dobre na jedną góra dwie osoby a później ?? Będziemy mieli czas na przeładowanie i noszenie kilku nabojów?? Psa który by skakał ciężko tym trafić. Osobiście nigdy nie byłem za takimi wynalazkami. Choć nie twierdze że to jest do dupy.
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Niby fajne,ale tylko 2 strzał :? poza tym kiepawa moc raczej,zero podrażnień,otwarte oczy.Już dawno sie przekonałem ze jak nie podają stężenia to znaczy ze jest do dupy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024