Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
cizza wiesz co przeczytałem właśnie twoje pierwsze większe wypracowanie na tym forum (zakładka nr. 33) :) i inne twoje wypowiedzi .. i jestem pod wrażeniem :) znasz się na rzeczy widać przy tym jestes dobrze wyposażony :) czy jest możliwość kontaktu z tobą osobiscie ?? jezeli tak napisz na e-maila swój numer GG czy coś tam ... mój email [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z góry dzięki mam do ciebie jeszcze kilka pytań związanych z poradami i dla tego chciał bym mieć z tobą jakiś kontakt pełen szacuneczek i pozdrawiam
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

cizza wiesz co przeczytałem właśnie twoje pierwsze większe wypracowanie na tym forum (zakładka nr. 33) :) i inne twoje wypowiedzi .. i jestem pod wrażeniem :) znasz się na rzeczy widać przy tym jestes dobrze wyposażony :) czy jest możliwość kontaktu z tobą osobiscie ?? jezeli tak napisz na e-maila swój numer GG czy coś tam ... mój email [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z góry dzięki mam do ciebie jeszcze kilka pytań związanych z poradami i dla tego chciał bym mieć z tobą jakiś kontakt pełen szacuneczek i pozdrawiam


no nie powiem cizzia trochę się napisał.. sporo było hehehe haha hihihi :) ale nie powiem bo delirium też sporo wie i sporo rzeczy podważył o których pisał cizzia ja mam natomiast pytanie do cizzia.CO SĄDZISZ O GAZIE FOX 5.3 STREAM 120ml ? fajnie by było gdybyś się rozpisał na temat tego gazu no chyba że to badziew to przepraszam z góry. Pozdro! :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co do samego – delirium – ( ech gdzie te czasy ) to fakt kolo miał zacięcie i troszkę wiedzy, niemniej nie przypominam sobie aby zagiął mnie w czymkolwiek, zresztą tworzenie własnych teorii w połączeniu z szukaniem dziury w dupie jest w mojej ocenie mocno nie smaczne. Choć przyznaje iż pomimo całej naszej niegdysiejszej utarczki – brak mi go – szczególnie w odniesieniu do jakże częstego ostatnio „bicia piany” na łamach vortalu.

Co do samych miotaczy FOX LABS to chyba drogi kolego ( Darknesss ) pomyliłeś adresy :) – ot w końcu jest tu nowy specjalista hurtownik ( Centus85 ) który powinien rozwiać wszelkie niedomówienia czy odpowiedzieć na możliwe pytania dotyczące tematu i interesujące Ciebie w szczególności. Ze swojej strony po kilku testach i zastosowaniach bojowych mam oczywiście wyrobioną opinię na ich temat ( zarówno w opcji STREAM jak i CONE ) ale pozostawiam tu pole do popisu lepszym od siebie ;)

A i jeszcze jedno bo słyszałem że nasz drogi Centus85 jest dystrybutorem Fox Labs na Polskę – błagam drodzy koledzy i czytelnicy vortalu – bo o ile jestem w stanie zrozumieć brak wiedzy czy kompetencji ale rozpuszczanie plotek tego typu do niczego nie prowadzi :) :) :) jak mniemam jeśli chodzi o Centusa85 jest to prywatna inicjatywa – zresztą podobnie jak w moim wypadku – a jedyną różnicą pomiędzy nami jest to że ja jestem hobbystą i miłośnikiem tematu ( co zawsze podkreślałem ) a moja sprzedaż miotaczy nigdy nie miała charakteru komercyjnego inaczej mówiąc działania w jakiejkolwiek większej skali są mi obce ! – zresztą doskonale wiedzą o tym ci co mnie lepiej znają lub mieli ze mną do czynienia osobiście.

Oczywiście boleję niezmiernie nad tym iż nie ma u nas w kraju LEGALNIE DZIAŁAJACEJ FIRMY która zajmowała by się importem tego typu produktów niemniej gdyby było to takie łatwe proste i przyjemne – zapewne któraś z naszych rodzimych firm z branży już dawno by to robiła.
Sam gdyby tylko znalazł się odpowiedni partner ( mający wiedzę , kontakty i pewien wkład finansowy – i nie mam tu na myśli 5.000 bo to kropla w morzu potrzeb ) to z przyjemnością poważnie zaangażował bym się w temat założenia takiej firmy, nawet niekoniecznie będąc jej udziałowcem czy współwłaścicielem ale dla samego stworzenia czegoś co do tej pory było poza zasięgiem wszystkich innych.

pozdrawiam

Cizzia
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ze swojej strony po kilku testach i zastosowaniach bojowych mam oczywiście wyrobioną opinię na ich temat ( zarówno w opcji STREAM jak i CONE )


ale ja niechcę Twojego słodkiego tłumaczenia co mozna a co nie można.. skoro masz jak to zaznaczyłeś oczywiście wyrobioną opinię no to pochwal się nią. bo dużo gadasz ale wokół tematu. ja chcę konkrety w tym temacie a nie owijanie w bawełnę.Na tym tutaj polega to aby udzielać opinii nie o kolegach naszych a wkońcu o GAZIE. w tym przypadku FOX 5.3 coniektórzy kupują i próbują różne gazy jak leci jaki strumień czy jaki stożek.Skoro osobiście doświadczyłeś jak to działa i widziałeś na oczy działanie foxa to wypowiedz się na ten temat.Niechcę czytać opowieści niczym książka Tolkiena.. :) chę konkretu.Pozdrawiam.

Cizzia


  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ze swojej strony po kilku testach i zastosowaniach bojowych mam oczywiście wyrobioną opinię na ich temat ( zarówno w opcji STREAM jak i CONE )



Ze swojej strony po kilku testach i zastosowaniach bojowych mam oczywiście wyrobioną opinię na ich temat ( zarówno w opcji STREAM jak i CONE )


ale ja niechcę Twojego słodkiego tłumaczenia co mozna a co nie można.. skoro masz jak to zaznaczyłeś oczywiście wyrobioną opinię no to pochwal się nią. bo dużo gadasz ale wokół tematu. ja chcę konkrety w tym temacie a nie owijanie w bawełnę.Na tym tutaj polega to aby udzielać opinii nie o kolegach naszych a wkońcu o GAZIE. w tym przypadku FOX 5.3 coniektórzy kupują i próbują różne gazy jak leci jaki strumień czy jaki stożek.Skoro osobiście doświadczyłeś jak to działa i widziałeś na oczy działanie foxa to wypowiedz się na ten temat.Niechcę czytać opowieści niczym książka Tolkiena.. chę konkretu.Pozdrawiam.
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Potrzebuje kogos kto odsprzedalby nawet sama puszke bez zawartosci RMG75 :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A i tak przy okazji kolego.....policja w tych swoich "butlach na plecach"ma w nich HI-Maxa.....jezeli obstawiasz rozne koncerty itp.toniegdy w zyciu nie kupuj TW1000 bo tylko rozwscieczysz kogos......zakup sobie Hi-Maxa550ml w strumieniu i spokojnie :) :) :)
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
dzieki za info Piesciarz
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

a "psikałeś" już z tych gaśnic HI-MAX czy POLICJA :) a wo gule ten POlicyjny to jest mgła czy strumień ??

a juz przy okazji jak jesteśposiadaczem takiego osprzetu to dsoradz mi co lepiej z gaśnic bo obstawiam z chłopakami tez jakies festyny plenery itp itd i nie wiem na co się skusić czy własnie na HI MAXA w formie Gaśnicy czy Sabre Read a może TW1000 lub biore pod uwagę jeszcze to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Zainwestuj w słownik ortograficzny i przeczytaj co napisałeś przed wysłaniem wiadomości.

HI-MAX jest dostępny w strumieniu i mgle te informacje znajdziesz na stronie producenta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tak jak wcześniej napisał Piesciarz kup HI-MAX najlepszy stosunek jakości, ceny i pojemności. Wcześniej na forum pojawiały się opinie, że strumień i chmura pryskają tak samo.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Darknesss kolego !

Jak jesteś taki spragniony wiedzy to zainwestuj u kolegi - Centusa85 - w sprzęt, kup sobie po stożku mgły i strumieniu co zapewne sprawi że wszelkie wątpliwości czy niezaspokojony głód wiedzy znajdą w końcu swoje ukojenie HE HE HE

A nie szukasz frajera na kajak co ci wszystko poda na tacy – wiedza w dzisiejszych czasach kosztuje :) i to słono więc zapewne lepiej na tym wyjdziesz jak zainwestujesz w Centusa85, ja z kolei jestem na etapie kiedy to NIKOMU I NICZEGO nie muszę udowadniać – jak masz wątpliwości to poczytaj temat od początku.

a odpowiadam komu chcę i kiedy mam na to ochotę ;) - to tak na marginesie

Cizzia
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Test gazu pieprzowego Police OC-17 Magnum produkcji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ze zmienioną głowicą Patent USA.
Pryskałem dokładnie z odległości 100 cm.

Zdjęcie kartki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zajebiście atakuje drogi oddechowe przez 5 minut nie mogłem złapać normalnie oddechu choć od razu wyszedłem z łazienki po pryśnięciu.
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Darknesss kolego !

Jak jesteś taki spragniony wiedzy to zainwestuj u kolegi - Centusa85 - w sprzęt, kup sobie po stożku mgły i strumieniu co zapewne sprawi że wszelkie wątpliwości czy niezaspokojony głód wiedzy znajdą w końcu swoje ukojenie HE HE HE

A nie szukasz frajera na kajak co ci wszystko poda na tacy – wiedza w dzisiejszych czasach kosztuje :) i to słono więc zapewne lepiej na tym wyjdziesz jak zainwestujesz w Centusa85, ja z kolei jestem na etapie kiedy to NIKOMU I NICZEGO nie muszę udowadniać – jak masz wątpliwości to poczytaj temat od początku.

a odpowiadam komu chcę i kiedy mam na to ochotę ;) - to tak na marginesie

Cizzia


znalazł się głupio mądry który myśli że wie wszystko a nic niewie. poczytałeś troszkę jakiś artykułów i myślisz że świecisz... a jeśli myślisz że za Twoją wiedzę Ci zapłacę to tak szybko zobaczysz tę zapłatę jak świnia niebo. a o foxie to tylko z nazwy słyszałeś i nawet w ręku tego nie miałeś. z tego co czytałem te Twoje historie co to za wojowanie żeś uprawiał to boki zrywałem ze śmiechu. sorki.. chcesz się wymądrzać to swojemu dziecku te mądrości przekazuj.. tylko czasem nie kasuj swojego dzieciaka za swoją ogromną wręcz przeogromniastą wiedzę :) ludzie tutaj wymieniają się doświadczeniami a nie głupotą.którą zapewne posiadasz.powrócił jak feniks z popiołów i wielce się szczyci co to nie za pogromca gazów.. gazy to masz ale po grochu z kapustą w święta.
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Test gazu pieprzowego Police OC-17 Magnum produkcji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ze zmienioną głowicą Patent USA.
Pryskałem dokładnie z odległości 100 cm.

Zdjęcie kartki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zajebiście atakuje drogi oddechowe przez 5 minut nie mogłem złapać normalnie oddechu choć od razu wyszedłem z łazienki po pryśnięciu.


KAMIKAZEE Ty lepiej kasuj za ten artykuł bo wiedza kosztuje :) haha :) jak to cizia mizia napisała.Kamikazee chociaż Ty jeden co zawsze wszystko udostępniasz. Swoją stronkę zrób płatną ;P to wtedy wiarka będzie Ci smsy wysyłać za 6 złotych i kasę będziesz robić ;) Pozdro!
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

znalazł się głupio mądry który myśli że wie wszystko a nic niewie. poczytałeś troszkę jakiś artykułów i myślisz że świecisz... a jeśli myślisz że za Twoją wiedzę Ci zapłacę to tak szybko zobaczysz tę zapłatę jak świnia niebo. a o foxie to tylko z nazwy słyszałeś i nawet w ręku tego nie miałeś. z tego co czytałem te Twoje historie co to za wojowanie żeś uprawiał to boki zrywałem ze śmiechu. sorki.. chcesz się wymądrzać to swojemu dziecku te mądrości przekazuj.. tylko czasem nie kasuj swojego dzieciaka za swoją ogromną wręcz przeogromniastą wiedzę :) ludzie tutaj wymieniają się doświadczeniami a nie głupotą.którą zapewne posiadasz.powrócił jak feniks z popiołów i wielce się szczyci co to nie za pogromca gazów.. gazy to masz ale po grochu z kapustą w święta.



Ruhe !
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ruhe !!!!! :!:

Chcesz go puknąć? :wink:
  • 0

budo_slawmat83
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Darknesss przyjacielu. W ten sposób nie wykreujesz się na gwiazdę na tym forum. Niedawno przyłączyłeś się do tematu, swoimi wypowiedziami nie wniosłeś nic konkretnego a czytając Twoje posty odnosi się wrażenie, że obszerną wiedzą w temacie nie grzeszysz. Pomimo tego naskakujesz na "weteranów" forum, nie dość że lepiej zorientowanych w zagadnieniu to także znacznie starszych od Ciebie. Troche szacunku i pokory kolego. Ile ty w ogóle masz lat?
Ostatnio na forum przewija się mnóstwo pytań, na które wielokrotnie udzielane już były odpowiedzi, przez co spada poziom merytoryczny dyskusji. Proponuję, żeby ignorować tego typu zapytania, bo przez to robi się bajzel na forum.
Pozdrawiam!
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Darknesss, kolego sympatyczny. Skoro podobno kupiłeś gazy Fox od Centusia, a szukasz o nich informacji to nic prostszego-poproś kogoś o pomoc. Na pewno znajdzie się chętny na zaaplikowanie Ci Foxa... :lol:
Nabędziesz cennej wiedzy na temat tego gazu :wink:
Na tym forum są osoby które wydały 10 czy 20 razy więcej złociszy na gazy niz Ty.
Sam mam ładną kolekcję, ale dzięki temu wiem "co i z czym i jak się je"
Nie ma nic za darmo, kup sobie jeszcze kilka gazów i potrenuj.
Pozdrawiam Gazomaniaków!
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
to fakt kolega troche naszego doświadczonego gazownika cizie obraził ... ale sa ludzie i parapety jak to się mówi ....

moim zdaniem faktycznie nie którzy pytają o to samo co juz było ale z jednej strony by mozna udzielac info bo moze ktos nie ma czasu aby tyle czytac a chce sie szybko dowiedziec wiec mysle ze powtórzenie komuś nic nie kosztuję :)

pozdrawiam
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wy myślicie że chcę komuśna złość zrobić .. po kiegoja mam zbierać kolekcję gazów? a co ja numizmatyk? bez przesady panowie.ale skoro ktoś ma podobno zajebiście dużą wiedzę no to niech napisze w kilku zdaniach co Fox potrafi a czego nie potrafi. któryś z Was napisał że ja tak się zachowuję jakbym miał obszerną wiedzę.. powiedzcie mi gdzie Wy to widzicie? Gdybym miał obszerną wiedzę na ten temat to po pierwsze wogóle bym tu nie był.. bo bym wiedział co i jak. ale czasami samo pierdolenie że czego to się nie miało i z czym to się nie łaziło i napierdalało po oczach w autobusie jest też bezsensowne. Jeden zachowuje się jak mickiewicz i pisze jakieś litania w jednym poście a drugi krótko i zwięźle.Jeśli bym się uważał za niewiadomo kogo tobym nie pytał się CIZZI co myśli na temat foxa.zadałem mu pytanie jako staremu wyjadaczowi.. a on omija temat szerokim łukiem tłumacząc że miał doczynienia z tym gazem a tak naprawdę wychodzi na to że nie miał.
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

to fakt kolega troche naszego doświadczonego gazownika cizie obraził ... ale sa ludzie i parapety jak to się mówi ....

pozdrawiam

sam człowieku obrażasz ... jak zaczynasz kogoś oceniać zacznij najpierw od siebie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024