Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sory za zasmiecanie ale zobaczcie jeszcze to....... :) Jestem za :) :) :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


yyy a co to dokładnie? kastet wraz z gazem? :) że niby.. psiknąć i przypierdolić? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :lol: :lol: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_szlifierz00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sory za zasmiecanie ale zobaczcie jeszcze to....... :) Jestem za :) :) :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Super sprzęt, centus85 - będziesz miał może w swojej ofercie"?
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sory za zasmiecanie ale zobaczcie jeszcze to....... :) Jestem za :) :) :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


To może 3 w 1 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i gaz ciekawe czy coś takiego pojawi się na rynku.
  • 0

budo_szlifierz00
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sory za zasmiecanie ale zobaczcie jeszcze to....... :) Jestem za :) :) :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Super sprzęt, centus85 - będziesz miał może w swojej ofercie?
  • 0

budo_johnysh2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kastet z wbudowanym gazem, paralizatorem, wypas. Myślę że łatwiej byłoby się obronić. Trzeba tylko trafić w morde x3
I żeby to u nas w PL było na legalu... Marzenia :)
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a te gazy INFERO czy jakoś tak dobre są ???
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Kastet z wbudowanym gazem, paralizatorem, wypas. Myślę że łatwiej byłoby się obronić. Trzeba tylko trafić w morde x3
I żeby to u nas w PL było na legalu... Marzenia :)


Jakby dobrze rozreklamowali to i "dresy" by brały, bo "kastet" a kastet już fajny. Wtedy, by Ci się odechciało takich zabawek na rynku :wink: .

Pozdrawiam
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Gazy INFERNO produkowane i markowane przez firmę specjalizującą się w produkcji noży COLD STEEL.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

warto jedynie wspomnieć że wszystkie są pod postacią – piany – uznanej przez Cold Steel(a) jako najskuteczniejsza ( na stronie jest sporo filmików z samego zastosowania ), na rynku pojawiały się jakiś rok może 1,5 temu ale nie wzbudziły ogólnego aplauzu. Ich skład opiera się na połączeniu / 8% Oleoresin Capsicum and 2% black pepper / co ma dawać podobno lepsze efekty jeśli chodzi o podrażnienie samej skóry. Ponieważ strona www odpowiada na wszelkie kwestie dotyczące w/w produktu dlatego wszystkich bardziej zainteresowanych odsyłam właśnie do niej.

Cizzia
  • 0

budo_johnysh2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Kastet z wbudowanym gazem, paralizatorem, wypas. Myślę że łatwiej byłoby się obronić. Trzeba tylko trafić w morde x3
I żeby to u nas w PL było na legalu... Marzenia :)


Jakby dobrze rozreklamowali to i "dresy" by brały, bo "kastet" a kastet już fajny. Wtedy, by Ci się odechciało takich zabawek na rynku :wink: .

Pozdrawiam




:) wiadomo że szanse zawsze będą równe (w pewnym sensie, że broń jest dostępna dla każdego tak samo), to samo można powiedzieć np. o samych gazach :) Tyle, że dresy by pewnie nie chcialy wydawac (strzelam) 120zł na kastet z malym pojemniczkiem gazu, skoro mogliby kupić komplet na targu za 30zł.
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przydatna rzecz prosto ze świata allegro:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Produkt znam osobiście i podpowiem, że zgodnie z instrukcją i praktyką trzeba zakupić 2 sztuki.
Pierwszą wycieracie dokładnie twarz i oczy z capsy a drugą wyciskając chusteczkę zakraplacie oczka.
Pojedynczą niewiele zdziałacie.

Pozdrawiam,
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@Jonysh2

Dla większości "dresów" gaz jest "be" bo to tylko dezodorant, czy tam broń dla bab. Tym lepiej dla nas.

@Cizzia
Może na forum się nie udzielałeś ale widzę, że temat (ogólnie gazów, a nie forum) dalej śledziłeś :) .

Pozdrawiam
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
z tego co wiem polska policja używa gazów HI MAX tylko że z niebieską naklejką POLICJA ??? czy się mylę ???? bo ja ostatnio u policjantów widziałem gazy SABRE RED ale w formie gaśnicy mieli je przy sobie w kaburach od kiedy to policjanci z patrolu noszą takie gazy ???? czy może cos sie zmieniło a ja nie wiem .. pozdrawiam
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Z tymi sabre red u policji to chyba jakaś prywatna inicjatywa e/w zakup zrealizowany przez jakiegoś komendanta w mikroskali.

z ciekawostek wklejam pewne zdjęcie bo kiedyś zarzekano się że HI MAX jest produkowany jedynie w formie STREAM co jest nieprawdą

Dołączona grafika

Cizzia
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a powiedz mi czy ten Hi-Max a ten obok we mgle to moc i zawartość ta sama i tylko inny sposób rozpylania ??? czy moc jest różna.

A co do gazów SABRE RED u policji z moich okolic to jest taka sprawa że na dzien dzisiejszy nie widze u wszystkich policjantów gazów a jak kuz mają to te duże gaśnice po 400ml i to przeważnie są TW1000 ale kilku ma Sabre Redy

P.S gdzie można kupić taki gaz dla słuzby granicznej tz. z taką naklejką ?? hihi
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jakie wymiary mają hi-maxy?
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Różnica w tych dwóch gazach przedstawionych powyżej ( oczywiście oprócz naklejki :) ) polega na zastosowaniu innej formuły samego gazu pieprzowego - w wypadku HI MAXA z czerwoną naklejką jest to formuła MPG ten z zieloną naklejką ( dla Straży Granicznej ) oparty jest o formułę LE – 10. W praktyce różnica w samej skuteczności jest niezauważalna choć ja osobiście skłaniam się do LE – 10, co do samej możliwości nabycia owego cuda :) to od czasu do czasu można to sobie kupić w jednej z najlepszych Polskich Firm – mianowicie HPE z Kielc, oczywiście jeśli coś im zostanie z partii wyprodukowanej na zamówienie w tym wypadku SG no i wie się do kogo uderzyć ;) , ponieważ w normalnym obrocie są jedynie te z czerwoną naklejką w postaci STREAM.

Dla poparcia swoich słów wstawiam jeszcze kilka zdjęć :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Cizzia
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
ps. w celu doprecyzowania

tak więc mozna kupic HI MAX pod postacią STREAM i FOG ale tylko w odniesieniu do miotaczy gaśnicowych - mniejsze pojemniki są dostępne jak napisałem jedynie w opcji STREAM

dopisuje tą informację bo zaraz znajdą się tacy ... :) :) :) co to wytkną iż nie dodałem na poczatku

Cizzia
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a "psikałeś" już z tych gaśnic HI-MAX czy POLICJA :) a wo gule ten POlicyjny to jest mgła czy strumień ??

a juz przy okazji jak jesteśposiadaczem takiego osprzetu to dsoradz mi co lepiej z gaśnic bo obstawiam z chłopakami tez jakies festyny plenery itp itd i nie wiem na co się skusić czy własnie na HI MAXA w formie Gaśnicy czy Sabre Read a może TW1000 lub biore pod uwagę jeszcze to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


przy okazji co są warte gazy Kolter Guard ???
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a może ktoś wie jaki gaz używa policja w tych dużych butlach plecakowych, niżej link do foto :)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

a może ktoś wie jaki gaz używa policja w tych dużych butlach plecakowych, niżej link do foto :)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



musiałem to napisać :D
najlepszy jest nagłówek cytuję : ,,...Po starciach w Warszawie 2 związkowcy trafili na OIOM... " hehe się nie dziwię :D z takiego strumienia dostać w oko to masakra :D hahah
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024