Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

swoimi wypowiedziami nie wniosłeś nic konkretnego
Pozdrawiam!

a co Ty wniosłeś w tej chwili? też nic.. więc niewiem po kiego się udzielasz.
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ruhe !



to także było zbędne... zobaczcie sami ile Wy zbędnych rzeczy wnosicie do tego tematu...
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ale znany osobnik zachowuje się jak nastolatek "a ja coś wiem ale nie powiem o ile nie dasz mi cukierka."
Żałosne.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

to fakt kolega troche naszego doświadczonego gazownika cizie obraził ... ale sa ludzie i parapety jak to się mówi ....

moim zdaniem faktycznie nie którzy pytają o to samo co juz było ale z jednej strony by mozna udzielac info bo moze ktos nie ma czasu aby tyle czytac a chce sie szybko dowiedziec wiec mysle ze powtórzenie komuś nic nie kosztuję :)

pozdrawiam


Kolego, zwróć uwagę że to są ciągle te same pytania:
jaki gaz polecacie, jaki gaz najlepszy, jaki gaz dla dziewczyny, itd.
Nie da się słowami wytłumaczyć "laikowi" jak pryskają różne gazy, jak działa gaz, jaki wpływ ma wiatr, jakie są różnice w ostrości itd. Jeśli w "realu" nie wypsika kilku puszek i nie wysmaruje twarzy gazem...
To tak jak z kobietami, masz ich kilka, macasz, smakujesz :D a tylko jedna zostaje na zawsze
Aby wybrać odpowiedni gaz potrzeba czasu, wiedzy (choćby z Vortalu) i trochę kaski.
Pozdrawiam

@Darknesss, to o co pytasz pisze wyraznie na tym forum...
  • 0

budo_axel44
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
hej, możliwe że już to pytanie było ale nie moge znaleść konkretnej odpowiedzi ...

zainteresował mnie ten gaz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jaki to ma wo gule zasięg ??? jak działa ??? da się rade tym obronić ??? lepszy od np: TW1000

pozdrawiam i prosze o odpowiedz
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

hej, możliwe że już to pytanie było ale nie moge znaleść konkretnej odpowiedzi ...

zainteresował mnie ten gaz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jaki to ma wo gule zasięg ??? jak działa ??? da się rade tym obronić ??? lepszy od np: TW1000

pozdrawiam i prosze o odpowiedz


jak na moje to troszkę niebezpieczny :D propan butan :D ma hehe :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tak wiec w odpowiedzi naszemu dociekliwemu darknesssowi powiem tak :

cofnij się kolego o 141 stron tego tematu dokładnie do karty nr. 119 i poczytaj -

http://budo.net.pl/v...=asc&start=1770

a następnym razem jak masz zamiar zabrać głos w jakiej sprawie – TO POMYSL DWA RAZY – bo w tym temacie wielu było już takich radosnych tffffurcuf ja ty :)

a i jeszcze jedno - OD MOJEGO SYNA TO CI WARA FRAJERZE !!! wiec kontroluj bajerę bo się nie miło rozczarujesz ...


Cizzia
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

zainteresował mnie ten gaz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jaki to ma wo gule zasięg ??? jak działa ??? da się rade tym obronić ??? lepszy od np: TW1000

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wg mnie lepszy od TW1000.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Mało co mi kolegi nie zajebali, bo to gówno w ogóle nie zadziałało...

(De fakto mnie prawie też).

Pozdrawiam
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co fakto, to fakto.

Sorry, czasami nie mogę się powstrzymac. :wink:
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Tak wiec w odpowiedzi naszemu dociekliwemu darknesssowi powiem tak :

cofnij się kolego o 141 stron tego tematu dokładnie do karty nr. 119 i poczytaj -

http://budo.net.pl/v...=asc&start=1770

a następnym razem jak masz zamiar zabrać głos w jakiej sprawie – TO POMYSL DWA RAZY – bo w tym temacie wielu było już takich radosnych tffffurcuf ja ty :)

a i jeszcze jedno - OD MOJEGO SYNA TO CI WARA FRAJERZE !!! wiec kontroluj bajerę bo się nie miło rozczarujesz ...


Cizzia


Stary tymi tekstami to dzieci w przedszkolu strasz ok?bo co? po numerze ip będziesz mnie szukać? pfff hehe.. weź mnie nie rozśmieszaj... takie groźby to puszczaj do tych co znasz.. i wiesz komu możesz a komu nie.Jeśli chodzi o Twój obszerny artykuł nt foxa to już go czytałem. myślałem ze go kiedykolwiek użyłeś tak jak i tego gazu co w autobusie żeś użył co ze swoim dzieckiem żeś jechał. no ale dobra... Twoje dziecko to mnie tyle obchodzi co mój bobel wywalony do kibla po wczorajszym obiedzie.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Cóż różne potyczki i swary już miałem na vortalu – jedne słuszne inne nie - ale takiego KURESTWA to tu jeszcze nie było, co do reszty to mam nadzieję że cię wypieprzą z tego Forum bo nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Ponieważ pomimo mojego specyficznego charakterku :) nikt jeszcze nie narzekał na moją skromna osobę, a i z tego co mi wiadomo wielu wzorowało się niejednokrotnie na moich postach i to z pozytywnym skutkiem, dlatego też w obecnej chwili ktoś taki jak ty może mi naskoczyć, z przyjemnością spotkał bym cię w realu i zobaczył co wart jest ten cwaniak kryjący się pod tym straszliwym nickiem ... :)

a spotkać mnie można w stolicy

Cizzia
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Cóż różne potyczki i swary już miałem na vortalu – jedne słuszne inne nie - ale takiego KURESTWA to tu jeszcze nie było, co do reszty to mam nadzieję że cię wypieprzą z tego Forum bo nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Ponieważ pomimo mojego specyficznego charakterku :) nikt jeszcze nie narzekał na moją skromna osobę, a i z tego co mi wiadomo wielu wzorowało się niejednokrotnie na moich postach i to z pozytywnym skutkiem, dlatego też w obecnej chwili ktoś taki jak ty może mi naskoczyć, z przyjemnością spotkał bym cię w realu i zobaczył co wart jest ten cwaniak kryjący się pod tym straszliwym nickiem ... :)

a spotkać mnie można w stolicy

Cizzia

kurestwo to w stolicy i to jeszcze większe.. bo któż mógłby podpisywać się CIZZIA jak się jest facetem. No chyba że miriam jesteś. ale to raczej nie wchodzi w grę bo masz dziecko.Ojej jaki Ty skromny jesteś. mm.. masakra.opisując jedno zdarzenie na całą stronę no rzeczywiście skromność... przy tych twoich postach zasypia się.bo Twoje opowiadania ciągną się jak flaki z olejem zamiast pisać konkretnie.no trzeba przyznać ze charakterek to Ty bardzo masz specyficzny.Widzę ze już odpuściłeś sobie szukanie ludzi po numerze ip hehe.. no tak.. dłuuuugo byś musiał szukać. ale masz peszka.bo mój nr ip. co chwilę inny.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@cizzia

Buehehehe.

To żeś dał do pieca coż za megalomania.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Darknesss - dostajesz ostrzezenie za obrazanie innych na forum, jeszcze jedno i odpoczniesz od pisania na miesiac..

//dzey

  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Darknesss - dostajesz ostrzezenie za obrazanie innych na forum, jeszcze jedno i odpoczniesz od pisania na miesiac..

//dzey


Dziękuję za ostrzeżenie :) miły czerwony kolor. :)
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

@cizzia

coż za megalomania.


uuuu :D piękne dosadne określenie :) dla CIZZI wytłumaczę co to znaczy :)

Megalomania to skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości.

Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym.

PS.Żeby nie było off top. Dzisiaj użyłem fox'a :) no nie powiem.jednym słowem polecam :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Widzisz – kamikaze - od dawna wiadomo że po kilku powiedzmy sobie szczerze idiotycznych postach które ci wytknąłem cierpisz na chroniczny uraz do mojej osoby – niezmiernie zresztą boleje nad tym faktem ;D wiadome jest również że lubujesz się w miotaczach klasy red pepper, ko, rsg i innych z tego sektora które ja notabene albo krytykuję a przynajmniej przed nimi przestrzegam bo w mojej ocenie nie spełniają one podstawowego wymogu którym się kieruje – czyli każdorazowej skuteczności.

Ponieważ od kiedy pojawiłeś się na vortalu i zacząłeś wypowiadać - niestety nie udało mi się z nich wyłowić nic co by było specjalnie wartościowego lub co mogło by poszerzyć wiedzę ogółu na temat samych miotaczy czy substancji tak więc zastanawia mnie co tobą kieruje i jedyne co mi przychodzi do głowy to żałosna wręcz chęć udowodnienia samemu sobie jaką to ogromną wiedzę posiadasz jak również jakim to wielkim specem nie jesteś ... :)

O jedno cię tylko do tej pory nie posądzałem mianowicie wydawało mi się iż twój poziom pozwala ci wychwytywać i zauważać pewne granice których normalny człowiek by nie przekroczył, ale ponieważ jak widzę setnie się ubawiłeś żartami tego jak mu tam darknesssa dlatego też jakakolwiek dalsza polemika z tobą była by idiotyczna i nie na miejscu ...

Na koniec powiem jeszcze tyle że moja wiedza jest poparta konkretnymi faktami i zastosowaniami również środków o których ty nie masz zielonego pojęcia i pewnie nigdy miał nie będziesz po pierwsze bo cię na to nie stać a po drugie bo trzeba mieć odpowiednie uprawnienia i kontakty aby się z nimi obchodzić, a co dopiero mieć dostęp do wyników badań i raportów z ich wpływu na organizm zarówno natychmiastowy jak i długofalowy – to tyle.

Cizzia


Ponieważ wracając na Forum moim celem nie było drapanie się z kimkolwiek a jedynie chęć wniesienia kolejnych faktów i konkretnych informacji ( bo z tym tu ostatnio cienko ) z zakresu interesującego czytelników tematu dlatego też chciałbym zainteresować wszystkich nową odmianą OC – 17 o nazwie ELIMINATOR. Ta zabawka dostępna jedynie w stanach chwilowo jest produkowana tylko w formie piany ale jak widać jej konsystencja i samo rozpylanie nie pozostawia wiele do życzenia. Moc tej zabawki jest jak w przypadku samego OC – 17 wysoce skuteczna ( 17% OC / 2.000.000 SHU ) a sama pojemność w tym wypadku 2 oz. sprawia że pojemnik jest doskonale poręczny i wygodny w przenoszeniu jak i samym ukryciu. Poniżej zdjęć kilka poglądowo.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ze swojej strony polecam bo słyszałem same pozytywne opinie

Cizzia
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Na koniec powiem jeszcze tyle że moja wiedza jest poparta konkretnymi faktami i zastosowaniami również środków o których ty nie masz zielonego pojęcia i pewnie nigdy miał nie będziesz po pierwsze bo cię na to nie stać a po drugie bo trzeba mieć odpowiednie uprawnienia i kontakty aby się z nimi obchodzić, a co dopiero mieć dostęp do wyników badań i raportów z ich wpływu na organizm zarówno natychmiastowy jak i długofalowy – to tyle.



Cizzia


a to dziwne fox do tanich nie należy a jednak nie opisałeś tutaj działania.. czyli ogólnie w ręku go miałeś bo robiłeś tego fotki ale nie stosowałeś z tego tak wnioskuję.Niewiesz czy stać naszego kolegę na lepszy gaz czy nie.może posiada droższy gaz a go poprostu jeszcze nie używał? hmm?Uprawnienia? to wyrobiłeś sobie papiery na używanie gazu? :D
  • 0

budo_johnysh2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Właśnie doszedł do mnie MK4 CrossFire, trochę dziwi mnie dysza, podejrzane, ma dosłownie 0.5mm średnicy, niechciałbym żeby się np. zapchała czymś, w końcu prawie zawsze noszę gaz w kieszeni... Waży 122g, wg producenta ~90g netto. W porównaniu raz użyty Magnum OC-17 (inter-ark) waży 134g. Poza tym nie słychać nic przy potrząsaniu puchy co zapewne tłumaczy technologia CrossFire. Mam dziki zwyczaj obklejania wszystkich gazów czarną taśmą izolacyjną :P
Jaki skuteczny zasięg ma CrossFire? Fedormajk chyba Ty testowałeś? :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024