Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_axel1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dokładnie tak gość wkleił link. Mniejsza z tym czy to jego biznes nikt głupi nie jest wiec nie kupi poco dywagować na ten temat i robić niepotrzebny śmietnik na dwie strony nie chce nie kupuje proste :roll:
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zapomniałem dopisać "No offence" to było tylko żartobliwe dopełnienie pytania o ciągłą obronę zawyżonych cen :wink: . Nie musisz od razu wyzywać.

Pozdrawiam
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Dokładnie tak gość wkleił link. Mniejsza z tym czy to jego biznes nikt głupi nie jest wiec nie kupi poco dywagować na ten temat i robić niepotrzebny śmietnik na dwie strony nie chce nie kupuje proste :roll:


Ja tam tego kolegi, co wkleił tamten link nie podejrzewam o nic więcej jak dobre chęci bo gdzie jak gdzie ale tu na naszym forum orientujemy się raczej w cenach SABRE nieprawdaż? Ot słabo poczytał forum ale chciał chyba dobrze a dostał po uszach.

Pozdrawiam i życzę zimnego kapselka.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Naprawdę chciałem Wam podrzucić "dobry" link, bo myślałem, że komuś pomogę.Przecież orientujecie się w temacie gazów i najlepiej wiecie co jest w jakiej cenie.
Ponownie podkreślam:oferta z linku nie jest moja!

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)



to już też było wałkowane. ja osobiście zakupiłem strumień.. mniejsze ryzyko zagazowania. zakupiłem ten największy pojemniczek :) 120ml :) ...............................


Niestety w nocy nie zauważysz jak leci strumien typu ten jaki wylatuje z SABRE Crossfire tzw punktowy. Czyli będzie ciężko trafić bez odpowiedniego doświadczenia.
Dlatego na ciemniejsze miejsca nadaje sie tylko splatter stream czyli strumień stożkowy albo mocno nabity Cone Fog jak np Fox, DPS czy HP.


majk pisałem o tym. proszę czytaj moje posty bynajmniej do końca ;) Pozdro! wiadome że strumieniem w nocy trudniej trafić lepiej stożek.. ale znowu jeśli będzie mocniejszy wiatr... to może być kiepsko :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Apropo dyskusji chmurka czy żel to uważam ze lato płyn lub żel,zima chmurka w stożku :P Dlatego ze jak w zime kumpel walnął sobie waltherem płyn i trafił w policzek to nic nie czuł i dopiero po drugim psiknięciu jak trafił w oko to go zniosło.W zime z uwagi na temp.parowanie kiepskie jest i trzeba płynem w oczy trafić bo przypał,w lato i tak od razu zaznie parować.
A przy okazji dziewczyna psikała ostatnio na próbe [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i chmura podobna jak z Walthera żel(akurat u Walthera żel to chmura stożkowa),polecam dobre ciśnienie i moc bo wiatr na nas troche zwiał :) i czuło sie :lol:
P.S jak kamere znajde i kogoś to interesuje to mamy do wypsikania stary czerwony walther żel i moge nagrać,przyda sie może komuś bo nowy leci podobnie
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Po otrzymaniu nowego FOX-a od centusa postanowiłem wypsikać swój stary RSG3....53ml. starczy na ok. 8-10 sek psikania strumieniem punktowym na 4 metry potem rozprasza się na krople.
Postanowiłem wziąć trochę na język dosłownie odrobinę piekło dość mocno przez 20 minut, na test wtarcia do oka sie nie odważyłem...

pozdrawiam
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czołem gazo-maniacy :)

Hello konkurencji - centus85 – no i jak tam udało się posunąć temat do przodu czy jedynie dalej przelewamy z pustego w próżne zachwycając się mocą i skutecznością KO tudzież SABRE ... HE HE HE :)

Cizzia
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam Cizzie :) :) :)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Można powiedzieć, że trochę się działo :) .

Witam i pozdrawiam
  • 0

budo_centus85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Czołem gazo-maniacy :)

Hello konkurencji - centus85 – no i jak tam udało się posunąć temat do przodu czy jedynie dalej przelewamy z pustego w próżne zachwycając się mocą i skutecznością KO tudzież SABRE ... HE HE HE :)

Cizzia


Hello konkurencji - Cizzia - można powiedzieć, że Foxy są dostępne w Polce! :)
W przyszłości Będą również inne gazy. Teraz tylko czekam na moje miejsce w internecie.
  • 0

budo_agutto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Czołem gazo-maniacy :)

Hello konkurencji - centus85 – no i jak tam udało się posunąć temat do przodu czy jedynie dalej przelewamy z pustego w próżne zachwycając się mocą i skutecznością KO tudzież SABRE ... HE HE HE :)

Cizzia



Teraz będzie kosmiczny poziom tzn. wyroby i ceny z kosmosu, a wiedza z You Tube
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
centus85 – nic nie stoi na przeszkodzie w nawiązaniu współpracy / co jak mniemam wpłynie pozytywnie na wybór i ceny / osobiście dysponuje zarówno już nawiązanymi kontaktami w USA jak i pewnym wkładem finansowym :) gdyby znalazł się poważny partner do współpracy nie wykluczam ( a wręcz popieram ) zalegalizowanie takowej działalności – choć moje doświadczenia z tego zakresu są do tej pory raczej odstręczające, niemniej ponieważ do chwili obecnej była to dla mnie jedynie zabawa - temat nie był aż tak istotny, no ale może jednak warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom ogółu – w tym wypadku czytelników vortalu.

Cizzia
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hm byłoby nieżle kupić gaz z górnej połki w "dobrej"a nie bandyckiej cenie :) choć uważam ze w Polsce można już kupić gaz z górnej półki czyli Crossfire i Frontiersman :D ,ale większy wybór czemu nie
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

centus85 – nic nie stoi na przeszkodzie w nawiązaniu współpracy / co jak mniemam wpłynie pozytywnie na wybór i ceny / osobiście dysponuje zarówno już nawiązanymi kontaktami w USA jak i pewnym wkładem finansowym :) gdyby znalazł się poważny partner do współpracy nie wykluczam ( a wręcz popieram ) zalegalizowanie takowej działalności – choć moje doświadczenia z tego zakresu są do tej pory raczej odstręczające, niemniej ponieważ do chwili obecnej była to dla mnie jedynie zabawa - temat nie był aż tak istotny, no ale może jednak warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom ogółu – w tym wypadku czytelników vortalu.

Cizzia



Witamy kolegę i liczymy na fachowe wypowiedzi, jak kiedyś.
Prywatnie jest szansa,że pod koniec roku lub na wiosnę zapukam do kolegi po DPS-y :D
Pozdrawiam
  • 0

budo_johnysh2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
AAAA Cizzia powrócił ! zdjemuje kominiaree aaa... xd
Tak na serio to byłęm wczoraj u mojego zioma pogromcy, napisał do Ciebie Cizziu czy miałbyś jakiś konkretny gaz.

Michał
15:10:21
napisal Ci cos Cizzia ?

Hyziu
15:10:27
ta

Michał
15:11:11
mów

Hyziu
15:12:03
zaraz

Michał
15:12:08
dobra

i na tym sie skonczylo xd

Taka sytuacja, czoraj jakiś pajac napadł moją babcie (na spacerze z 4letnia siostrzyczka), zabrał jej torebke, a miala w niej duzo dla niej cennych rzeczy. Myślałem nad taserem, ale chyba nie wyda 2,5k na ten shit... Zgodzila sie na gaz, co byście na moim miejscu dla niej wybrali? Tak do 250zł.

<łokurva>
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Odrobinkę zajęty byłem :)

Pzdr
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] A tak przy okazji gdyby ktos zamowienie robil z USA czy cos to ja zamawiam jak da rade jakas dobra gasniczke(400ml) oraz dwie chmury jakies 90 ml oczywiscie wczesniej moge dolozyc sie do zamowienia :) :) :)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pieściarz, nieaktualne to o czym gadaliśmy? Napisz na gg najlepiej.

Pozdrawiam
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sory za zasmiecanie ale zobaczcie jeszcze to....... :) Jestem za :) :) :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024