Skocz do zawartości


Zdjęcie

idzie zima przerwa w bieganiu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: idzie zima przerwa w bieganiu?

Ile czasu gdzies trwa u was bieg? bo ja dopiero zaczynam i powoli sie rozkrecam :) moj trwa gdzies 15minut. :)

słabo przez 15 min to sie nawet mi goraco nie zrobi.po 40 min to juz lepiej,ale na poczatek to moze byc. :wink:
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: idzie zima przerwa w bieganiu?
Jak dla początkujacego nawet te 15 min to dobry wynik. Wazne aby sie nie zrazac do biegania i trenowac regularnie a efekty beda bardzo szybkie
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: idzie zima przerwa w bieganiu?
bokserki robia lekki przeciag :) i mozna sobie pare rzeczy tam odmrozic ..moze nie zegnaj rodzino od razu ale czestsza toaleta to pewnik

o to chodzilo tadzik? :) ))
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: idzie zima przerwa w bieganiu?
bokserki dają multum możliwości, odmrożone jajka, odbijający się podczas biegu o nogi zamarznięty wacek (patent Dzwonnik z Notre Dame :lol: ), raz mi się zdarzyło przeziębić wacława, chodziłem przez tydzień co godzinę do toalety się wysikać, wkurzający patent, to chyba najciekawsze motywy :D

A co do ubioru, nie polecam 2 bluz, bo one wcale nie chronią przed zimnem. Lepiej sprawdzają się koszulki naramiączka, na to longsleeve, polar i rura. Możecie nawet 5 bluz założyć, ale co z tego, skoro nie przylega do ciała?
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: idzie zima przerwa w bieganiu?
Ech, to ja widzę, ze niemal jestem morsem. Mój ubiór to adidaski, skarpetki (tutaj zdziwienie ;) ), dosyć cienkie dresiki, podkoszulka z długim rekawkiem, przylegająca do ciała, coś a'la metroseksual ;], i zwykła bluza z kapturem. Na to czapka i rekawiczki. Co prawda na początk pi**** jak cholera :-) , ale szybko uzyskuję normalna temperaturkę, zwłaszcza, że biegam interwałami, a 15 min interwału daje więcej niż pół godziny normalnego biegu 8) . Polecam wszystkim. Ja tam zasuwam alo odległościami pomiędzy latarniami, albo ogrodzeniami.

Poza tym zastanawiam się nad kalesonami, nie datego, że mi zimno itp, lecz po prostu rozciągfam się po biegu, a zawsze to parę kresek więcej, jeżeli chodzi o temp. mięśnia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024