Skocz do zawartości


Zdjęcie

co zjesc aby byc duzym?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Stef-x
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co zjesc aby byc duzym?
Witam
torche o mnie
1. wiek: 22 w grudniu
2. waga: 75kg
3. wzrost:180 cm
4. staz: pare lat z przerwami(nauka, chorba, praca, MMA)
5. wyciskanie lezac: 110kg
6. trening: 3 razy w tygodniu dzielony (kaltka+bic, plecy+tric, braki+kaptury+przedramie+nogi)
7. dieta: brak scislej (wzbogacna w bialko i wegle)
8. osatnia suplemetnacja: rok temu
9. typ budowy: ektomorfik

Chialbym zapytac sie o porade w zkaupie odzywek. do tej Pory jadlem kreatyne mono (jeden prozadny cykl i durgi z resztek :P ) jakies 3 lata temu, rok temu jadlem stak kreatynowy XPanda. Miedzy czasie jadlem sobie jakies bialeczka i mega massa xxl :]

Cel suplementacji oczywiscie masa, cena jakies 300-400zl na jakies 6 tygodni? myslem o jakims staku ale prawde mowiac dzieki MMA torche jestem nie na czasie teraz z suplementacja i chcialbym sie zpaytac co kupic zeby byc DUZYM :P do teog oczywiscie jakies bialeczko zeby diete porpawic :)

bede wdzieczny za wszelkei rady i sugestie
dzieki z gory :)
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zjesc aby byc duzym?

Witam
torche o mnie
1. wiek: 22 w grudniu
2. waga: 75kg
3. wzrost:180 cm
4. staz: pare lat z przerwami(nauka, chorba, praca, MMA)
5. wyciskanie lezac: 110kg
6. trening: 3 razy w tygodniu dzielony (kaltka+bic, plecy+tric, braki+kaptury+przedramie+nogi)
7. dieta: brak scislej (wzbogacna w bialko i wegle)
8. osatnia suplemetnacja: rok temu
9. typ budowy: ektomorfik

Chialbym zapytac sie o porade w zkaupie odzywek. do tej Pory jadlem kreatyne mono (jeden prozadny cykl i durgi z resztek :P ) jakies 3 lata temu, rok temu jadlem stak kreatynowy XPanda. Miedzy czasie jadlem sobie jakies bialeczka i mega massa xxl :]

Cel suplementacji oczywiscie masa, cena jakies 300-400zl na jakies 6 tygodni? myslem o jakims staku ale prawde mowiac dzieki MMA torche jestem nie na czasie teraz z suplementacja i chcialbym sie zpaytac co kupic zeby byc DUZYM :P do teog oczywiscie jakies bialeczko zeby diete porpawic :)

bede wdzieczny za wszelkei rady i sugestie
dzieki z gory :)

2 sprawy
1.zainwestuj w diete,dobra dieta lepsza od faszerowania sie prochami
2.300-400zł .......zapodaj dobrego stacka np storma,horse power,dodaj dobrego gainera np mutant mass,ze względu n atreningi MMA dodaj czyste węgle przed treningiem MMA w celu podniesienia energii i dodatniego bilansu azotowego(mniejszy katabolizm czyli rozpad mięśnia),to wystrczy,przy dobrym treningu ,diecie i piciu ok 3-4 litrów wody dziennie podrośniej ładnie,po tym cyklu pisz do nas,zapodamy następny jak kasa bedzie i zbudujesz ładne mięso.możesz dodać jakieś witaminy bo jak wiadomo na siłce i do tego jeszcze w sportach walki traci sie ich dużo.pamiętaj że trenując siłke i dodatkowo sporty walki aby nabrać masy trzeba mieć dodatni bilans kaloryczny i ok 3 g białka na kg masy inaczej wzrosty mięśnia są małe.powodzenia
  • 0

Stef-x
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zjesc aby byc duzym?
sorki moze sie zle wyrazilem

teraz MMA nie trenuje chce torche masy zlapac :P

wlasnie sporo slszyalem o HorsePower dorbego :P
zasntawialme sie czy zmoe tez wziasc do tego jakas mono?
np. stak przed mono po?

starczyloby mi teraz na 6 tygodni?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024