Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaby poziom klubów w kielcach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_zarathos
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Słaby poziom klubów w kielcach
Doszedłem do wniosku że w Kielcach jest słaby poziom szkół sztuk walki (oprócz karate, ale karate mnie nie interesuje). Niewiem jak z Gwardią bokserską, ale z tego co wiem brak kasy na rozwój. W kielcach brakuje poprostu dobrych szkół. Co prawda są zajęcia vale tudo pod patronem vt polska, ale odbywają się w małej salce gdzie normalnie mogłoby ćwiczyć 5 osób a ćwiczy 30. Muay Thai w kielcach niema. Normalnie kaszana i poziom do dupy...

Pisze bo może ktoś zna jakiś dobry klub w Kielcach lub w okolicach. Jakby coś dajcie znać. Może właśnie powstaje jakiś klub i szuka chętnych. W gre wchodzi Boks , Muay Thai, Vale Tudo
______________________________
  • 0

budo_krezol1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby poziom klubów w kielcach
no w Kielcach jest dobra szkółka kickboing teraz jest inny trener ale jak wróci poprzedni to znowu bedzie masakra!
  • 0

budo_zarathos
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby poziom klubów w kielcach
Można wiedzieć gdzie jest ta szkoła, i kto prowadzi zajęcia
  • 0

budo_hash
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby poziom klubów w kielcach
W Kielcech naprawde jest lipa z treningami. Do tej pory treningi kickboxu odbywaly sie w samancie na Zagorskiej(poniedzialek,sroda,piatek godz 20--od wrzesnia znowu beda treningi i tam naprawde mozna sie duzo nauczyc bo prowadzi tam kilkukrotny mistrz Polski). Teraz z kolei treningi sa prowadzone przez Roberta w WDK we wtorki, czwartki i piatki o 20.Ja osobiscie czekam na wznowienie treningow w samancie bo tam naprawde warto.Teraz tulam sie od klubu do klubu przewaznie na vale tudo chodze i poziom kicka pozostawia wiele do zyczenia chociaz nie jest tak tragicznie calkiem :wink: bo jest tez brazil juijitsu i kravka w soboty w lesie :-) .Pozdrawiam
  • 0

budo_zarathos
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby poziom klubów w kielcach
Hash, poziom na vt jest słaby, chociaż jak jest Andrzej to da się fajnie poćwiczyć. Mnie jednak interesuje Muay Thai lub coś na zasadzie k-1. Wiesz coś więcej o Wdk? :)
  • 0

budo_hash
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby poziom klubów w kielcach

Hash, poziom na vt jest słaby, chociaż jak jest Andrzej to da się fajnie poćwiczyć. Mnie jednak interesuje Muay Thai lub coś na zasadzie k-1. Wiesz coś więcej o Wdk? :)


Wiem i pewnie sie znamy :D Ja czekam na otwarcie samanty od wrzesnia a co do wdk to ta sekcja powstala nie chwalac sie dzieki mnie i kumplowi :roll: .Wiec: treningi prowadzi Robert Bogusz kokles jest nawet dobry i fajne techniki pokazuje ale z kolei znowu ta sama sytuacja co vale tudo BRAK SPARINGOW. Moge ci polecic sekcje boxu u Slawka Zaparta bylem tam kilka razy i jest spoko poziom(poodobno najwyzszy w Kielcach poziom boxu-koles prowadzi tez na blekitnych).Robert ma treningi w wdku we wtorki czwartki i piatki o 20.a Zapart w w te same dni tylko o 18 na prostej w tej szkole to chyba 13.Jak chcesz jeszcze cos to pisz od razu na gg najlepiej 1609200
  • 0

budo_zarathos
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby poziom klubów w kielcach
Hash jesteś na gg teraz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024