Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

budo_ciri
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Jako przedstawicielka płci pięknej chciałabym dorzucić coś od siebie. Nie da się ukryć, że liczyłam na MP. Wszak to mozliwośc sprawdzenia się, przeanalizowania swoich umiejętności w wrunkach, nazwijmy to, extremalnych (wszak to zupełnie inaczej niż na treningu). A tu zonk. Okazuje się, że kobiety nie mogą startowac w MP. Nieładnie panowie, nieładnie.
Drogie Kobiety! Chyba trzeba będzie wziąć sprawe w swoje ręce. Skoro panowie nie chcą nas na swoich zawodach, to może czas zorganizowac swoje? W naszej sekcji są już 4 dziewczyny, a kto wie...może będzie więcej. Z całej Polski uzbierałaby się nas całkiem spora ilość. Proponuję przemyśleć taką ewntualność.
:lol:
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
A róbta co chceta. I tak skończycie w kuchni. :wink: (joke)

Ps. U kogo jest aż 4? U Marcina?
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

uznali, że kobiet i tak prawie nie ma ( w BJJ )

bo jak im sie nie daje szansy to jak mogą się pokazać?
na pewno znalazło by sie trochę chetnych pań

to może czas zorganizowac swoje?

:) :) :) popieram
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
no to moja propozycja jest taka znalezc te kila chetnych pan okolo 10 i zasypac Mirka telefonami i meilami - moze peknie :wink:
  • 0

budo_kirigirisu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
P-Chan - tia u Rodza... jak jedna wróci to nawet 5 :]
a jesli chodzi o kuchnie... to nie martw się... na trening zawsze znajdzie sie czas...;)

JagodeK - piszesz się na to (tj na MP)?

no dziewczyny odezwijcie się... zapytajcie koleżanki...
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Losowanie zawodników odbędzie się wcześniejc. Lista walk zostanie opublikowana na jakieś 3-4 dni przed zawodami.

Zaraz zaraz, a co będzie, jak komuś nie uda się zbić wagi? Na liście zgłoszeniowej figuruje w kat. do 82,3kg a tu na wadze duuup!! 84kg. To co z chłopem? Do domu pojedzie? A co będzie jak ktoś nie dojedzie? I teraz kolejne pytanie, waga ma być przed pierwszą walką, tak? Ja do zawodów zawsze parę kilo zbijam, więc zawsze rano, przed wagą chodzę głodny i wk...., no, zły. A teraz mam jeszcze się katować do niewiadomo której? A jak będzie tak jak w Poznaniu, gdzie pierwszą walkę miałem o 18.30? Przecie zdechne do tej pory, albo się będę słaniał na nogach.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
wazenie przed pierwsza walka to bardzo dobry pomysl... powinno sie jeszcze wazyc w gi... czyli waga przed walka i w nalozonym gi...
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

wazenie przed pierwsza walka to bardzo dobry pomysl... powinno sie jeszcze wazyc w gi... czyli waga przed walka i w nalozonym gi...

Czytanie dokładnie topiców, to bardzo dobry pomysł.....powinno się czytać wszystkie posty....czyli od początku do końca.....
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Najprawdopodobniej właśnie z wagą związany jest problem startu w zawodach.
Jak wiadomo panie lubują się w liczeniu kalorii natomiast niechętnie podają swoją wagę do wiadomości publicznej. Niestety, jest to konieczne na zawodach, a Mirek Okniński zapewne jako dżentelmen nie chce stawiać niewiast w tak niezręcznej sytuacji :lol:
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

JagodeK - piszesz się na to (tj na MP)?

chentnie :)
nie stety nie mam żadnej kolezanki na BJJ :(

Okniński zapewne jako dżentelmen

dżentelmen zawsze ustepuje kobiecie, no to startujemy ;)
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Losowanie zawodników odbędzie się wcześniejc. Lista walk zostanie opublikowana na jakieś 3-4 dni przed zawodami.

Zaraz zaraz, a co będzie, jak komuś nie uda się zbić wagi? Na liście zgłoszeniowej figuruje w kat. do 82,3kg a tu na wadze duuup!! 84kg. To co z chłopem? Do domu pojedzie? A co będzie jak ktoś nie dojedzie? I teraz kolejne pytanie, waga ma być przed pierwszą walką, tak? Ja do zawodów zawsze parę kilo zbijam, więc zawsze rano, przed wagą chodzę głodny i wk...., no, zły. A teraz mam jeszcze się katować do niewiadomo której? A jak będzie tak jak w Poznaniu, gdzie pierwszą walkę miałem o 18.30? Przecie zdechne do tej pory, albo się będę słaniał na nogach.


Nie wiem dlaczego organizator na siłe usiłuje wyważyć otwarte drzwi. Przecież temat ten jest już dawno przerobiony w judo.
Jak mawiał nasz Jacek Fedorowicz "już uczeń w podstawówce wie, że zrzyna się od prymusa, a nie od tumana"

Dlaczego organizator nie zrobi np.
- o 8:30 waga
- o 9:30 losowanie (biorą udział przedstwiciele poszczególnych klubów)
- o 10:15 rozpoczynają się walki.

Przecież wazenie dopiero przed sama walką mija sie z celem.

A jak będzie tak jak w Poznaniu, gdzie pierwszą walkę miałem o 18.30? Przecie zdechne do tej pory, albo się będę słaniał na nogach.


Litości!!!



  • 0

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
bo tak jest na mundialu waga przed pierwsza walka, nie masz wagi sorry nie startujesz i jedziesz do domu, przepada wpisowe
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

bo tak jest na mundialu waga przed pierwsza walka, nie masz wagi sorry nie startujesz i jedziesz do domu, przepada wpisowe


Na mundialu są np. kobiety, a unas nie.
Nie potpieraj się mundialem, nie ma światowej Federacji BJJ. Kazdy dopasowuje przepisy do siebie.

Dlatego powtórzę "podglądajmy najlepsze wzorce, a nie te, które w naszych warunkach się nie sprawdzają"

A tak na marginesie to dlaczego organizator się nie wypowie. Czyzby stosował metodę strusia?
  • 0

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
wlasnie o to chodzi mirek organizuje i sa jego zasady, chcesz startowac to sie dostosowujesz nie chcesz mozesz startowac naprzyklad w MP polski organizowanych przez Karola i BJJ Polska dzien wczesniej w poznaniu ...

mistrzostw polski u nas dostatek ;)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

bo tak jest na mundialu waga przed pierwsza walka, nie masz wagi sorry nie startujesz i jedziesz do domu, przepada wpisowe

Zachęcające, nie powiem. Jednak ranga mundialu jest, ze tak powiem ciut większa. Ale OK, takie postawienie sprawy jest jasne, przynajmniej wiadomo, czego się spodziewać. Czyli zbijanie na ostatnią chwilę raczej odpada.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
i teraz juz jest wszystko jasne???

ja jeszcze bede sie upieral przy nalozonym gi!!!
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

i teraz juz jest wszystko jasne???
ja jeszcze bede sie upieral przy nalozonym gi!!!

Ciężki dzień, co? Kawy nie piłeś? Czy za dużo? O tym, że ważenie ma być w gi jest w tym topicu od początku, Sherlocku.
  • 0

budo_flint_bb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
a co z ludzmi ktorzy owszem maja stala wage tzw olimpijke i nie musza zbijac wiadomo sporo sie takich zdarza i chyba organizatora chodzi o to zeby wlasnie tacy startowali w swoich kategoriach...
ale jerzeli taka osoba zje co cos lub wypije:) przed walka to moze juz miec proble a jak tu nie jesc do 16 :?: :?: :?:
niech ta waga juz bedzie w kimonach ale rano!!!!
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

i teraz juz jest wszystko jasne???
ja jeszcze bede sie upieral przy nalozonym gi!!!

Ciężki dzień, co? Kawy nie piłeś? Czy za dużo? O tym, że ważenie ma być w gi jest w tym topicu od początku, Sherlocku.


zamiast kawy pije herbate... ciezkie dni to maja dziewczeta raz w miesiacu... za to wiem co to ciezkie poczucie humoru drogi Watsonie... wiec daruj sobie i cwicz sie w technice zamiast zrzucac wage przed zawodami...
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

cwicz sie w technice zamiast zrzucac wage przed zawodami...

Widzę tu przebłysk geniuszu, że też wcześniej na to nie wpadłem... Dzięki stary, to po tej herbacie cię tak olśniło?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024