Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
a tak merytorocznie, to dziwne jest nazywanie oficjalnych mistrzostw polski Gracie Barra Cup, to co to w koncu jest mistrzostwa polski czy zawody gb?
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
ale czy nie wystarczyłaby odpowiednia ( przejęcie odpowiedizlaności - obojętnie co jest potrzebne w takiej sytuacji ) zgoda obu rodziców, dziadków, albo całej rodziny??
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

dziwne jest nazywanie oficjalnych mistrzostw polski Gracie Barra Cup, to co to w koncu jest mistrzostwa polski czy zawody gb?

Chodzi o to, że zawody te zostaną na stałe dopisane do listy imprez pod patronatem GB, stąd nazwa. Tak mi się o uszy obiło, i chyba fajnie, co?
Co do małolatów, to coś słyszałem, że ci którym brakuje już tylko paru dni do 18-tki i juz kiedyś startowali, jak dokleją sobie wąsy to będą mogli się bić.
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
dawno temu :-) dalo sie wejsc na film od 18 majac 13 wiec i teraz pewnie sie da. a przeciez trzeba bylo jakos przechytrzyc straszne panie bileterki a nie po prostu organizatorow.

powodzenia (dla "seniorow") i pzdr
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Chodzi o to, że zawody te zostaną na stałe dopisane do listy imprez pod patronatem GB, stąd nazwa.Tak mi się o uszy obiło, i chyba fajnie, co?


mkimura: dobrze Ci się obiło o uszy. I pewnie, że fajnie :D

Są to oficjalne MP, no ale faktem jest, że organizuje je Gracie Barra Polska - dlatego taka a nie inna nazwa.

Co do nieletnich: spokojnie chłopaki, przecież napisałem, że będziemy jeszcze o tym z Mirkiem rozmawiać. Chill... :)
  • 0

budo_wampir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Przedyskutujcie sparwe juniorow jak najszybciej, bo ja np. od miesiaca zbijam wage na te zawody, a kazdy wie ze nie jest to przyjemny proces.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Przedyskutujcie sparwe juniorow jak najszybciej, bo ja np. od miesiaca zbijam wage na te zawody, a kazdy wie ze nie jest to przyjemny proces.

Wampir, akurat tobie zbijanie wagi na pewno nie zaszkodzi. :)
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Co do małolatów, to coś słyszałem, że ci którym brakuje już tylko paru dni do 18-tki i juz kiedyś startowali, jak dokleją sobie wąsy to będą mogli się bić.


ale pech..jestem ze stycznia i gdybym się urodził 2 tyg. wcześnie toj mógłbym startować bo rocznikowo bym miał 18 lat


nie długo przez ten brak oficjalności to BJJ stanie się sportem tylko dla pełnoletnich...

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

ale pech..jestem ze stycznia i gdybym się urodził 2 tyg. wcześnie toj mógłbym startować bo rocznikowo bym miał 18 lat

Myślę, że akurat z twoim startem nie będzie problemów. :wink: A młody Anim będzie nosił ręczniki i podawał napoje. :) :)
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Co do nieletnich: spokojnie chłopaki, przecież napisałem, że będziemy jeszcze o tym z Mirkiem rozmawiać. Chill...

Powiedz jeszcze słowo od siebie jak będziesz rozmawiał z organizatorem. :)
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
na poparcie nieletnich
  • 0

budo_taran
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Mam pytanie dotyczące kategorii wagowych.
Jeżeli waże 120kg to startuje w open czy powyżej 100.5kg czy jest rozróżnienie czyli czy moge powalczyć w dwóch kat. wagowych czy dla mojej wagi tego nie przewidziano.
Mam biały pas czyli walczyłbym w białych pasach czy nie jeśli ćwiczę już 2 lata.
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Jeżeli waże 120kg to startuje w open czy powyżej 100.5kg czy jest rozróżnienie czyli czy moge powalczyć w dwóch kat. wagowych czy dla mojej wagi tego nie przewidziano.
Mam biały pas czyli walczyłbym w białych pasach czy nie jeśli ćwiczę już 2 lata.


Możesz walczyć w obu kategoriach. Walczysz w białych pasach (decyduje pas a nie staż).

Powiedz jeszcze słowo od siebie jak będziesz rozmawiał z organizatorem


Believer: masz moje słowo, że powiem słowo - a nawet dwa (na poparcie nieletnich) ;)
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Believer: masz moje słowo, że powiem słowo - a nawet dwa (na poparcie nieletnich)

Wielkie dizęki! Nie wiesz dokłądnie kiedy sytuacja już będzie jasna??
  • 0

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
1.jesli startuje w swojej kategroii i w open to mam 2 razy wpisowe zaplacic?
2. Czy open bedzie osobno dla bialych pasow i dla kolorowych?
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

1.jesli startuje w swojej kategroii i w open to mam 2 razy wpisowe zaplacic?


Wpisowe wpłacisz tylko raz.

2. Czy open bedzie osobno dla bialych pasow i dla kolorowych?


Oczywiście.

UWAGA!

Jestem właśnie po rozmowie z Mirkiem i niestety nie zgodził się on na dopuszczenie osób poniżej 18 roku życia do zawodów. Tak jak pisał mkimura, Mirkowi chodzi tylko i wyłącznie o kwestie odpowiedzialności. Wszystko jest pięknie i ładnie, dopóki coś się nie stanie. I dlatego właśnie taka a nie inna decyzja. :(

Poza tym Mirek wskazał, że ze względu na ograniczenia czasowe nie będzie mógł zorganizować oddzielnej grupy dla juniorów. A nie wyobraża sobie żeby 16 - latek walczył z 35 - latkiem (abstrahując od wspomnianej wyżej kwestii odpowiedzialności).

Przykro mi, ale naprawdę nic więcej nie mogłem zrobić :( . Nie jestem organizatorem, ale spróbujcie przekonać Mirka sami - namiary są na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiem jednak, że są osoby, które kończą 18 lat rocznikowo, albo niedługo po zawodach (np. w styczniu). Prosiłbym te osoby o kontakt mailowy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

A nie wyobraża sobie żeby 16 - latek walczył z 35 - latkiem (abstrahując od wspomnianej wyżej kwestii odpowiedzialności).



Co do obaw związanych z odpowiedzialnością to jestem wstanie to zrozumieć.

Natomiast nie rozumiem dlaczego 16, 17 letni judoka (junior) moze walczyć z senioramii, a bjj-towiec nie?

Faktem jest, że do takich walk dopuszcza się juniorów spełniających pewne warunki (np. 1 kyu - brązowy pas - minimum, wiek juniora itp.), ale tęż nikt nie kaze walczyć juniorowi z białym pasem kontra brązowy pas bjj.
Wydaje mi się, że organizator mimo wszystko powinien dopuścić juniorów pod pewnymi warunkami.
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
a pod jakim adresem moge wysłać prośbe o rozpatrzenie mojego startu?
czyli miesiąć ukończenia 18 lat, osiagnięcia, itp??
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
MMA TORUŃ napisał

Przykro mi, ale naprawdę nic więcej nie mogłem zrobić :( . Nie jestem organizatorem, ale spróbujcie przekonać Mirka sami - namiary są na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiem jednak, że są osoby, które kończą 18 lat rocznikowo, albo niedługo po zawodach (np. w styczniu). Prosiłbym te osoby o kontakt mailowy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].[/quote]


P.S
Powodzenia w negocjacjach :)
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
jakie techniki beda zabrobnione ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024