Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gracie Barra Londyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Gracie Barra Londyn
Witam.
Właśnie skończyłem swój tygodniowy pobyt w Londynie w akademii Rogera Gracie.
Trening codzień w gi ( tylko czwartek bez). dwie godziny zaj... zabawy dziennie.
Miałem farta bo teraz w akademii jest Mauricio, ojciec Rogera, człowiek-legenda.
Facet ok piędziesiątki a robi takie rzeczy, takie ruchy ma...że ja i za 50 lat tak sie nie wytrenuje. Stasznie miły i serdeczny. Ciągle mówił jakieś żarty. Raz pytali go o UFC a Mauricio:"UFC? Chodze tylko do KFC." Bardzo, bardzo, bardzo miły gość. Świetny trener.
Zajęcia prowadził też Roger. Fajnie jak wicemistrz tegorocznego mundialu pokazuje osobiście jakąś technikę. Do teraz myśle, że to mi sie śniło. Spokojniejszy od ojca, dawał nam popalić na koniec treningu wytrzymałościówką.
Oprócz tego w akademii bardzo mili ludzie, serdeczni, zawsze pomagali w razie problemów z techniką. Do akademii ciągle wpadaja jacyś polacy ( pozdro Max i Michał ) wiec jest z kim pogadać w ojczystym języku. Oprócz tego pełno ludzi z innych krajów: RPA, Japonii, Francji, Brazylii...Wszystkie kolory pasów.
To tyle. Jeśli bedziecie kiedyś w Londynie i będziecie chcieli potrenowac polecam akademie GB Rogera Gracie. Naprawde warto.
pzdr gnz
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gracie Barra Londyn
Ja 10 pażdziernika wyjeżdżam do Londynu. Na pewno zajrzę :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024