Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Zapraszamy wszystkich serdecznie na Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu - Jitsu - GRACIE BARRA CUP 2005.

Zawody odbędą się w Warszawie, w dniu 13 listopada :!: Dokładny adres zostanie podany niedługo.
W dniu 13 listopada o godz. 10.00 wszyscy zawodnicy i instruktorzy muszą stawić się w miejscu zawodów. START: o godz. 11.00.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia przez e-mail, pod adresem: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zgłoszenia do 1 listopada! WPISOWE: 25 ZŁ :!:
Jeżeli ktoś przekroczy ten termin, to wpisowe wyniesie 50 zł.
Wpisowe płatne jest w dniu zawodów.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę klubu, nazwisko instruktora, pas (kolor lub/oraz belki) a także kategorię wagową w której uczestnik chce walczyć.

A oto kategorie wagowe:
- 64
- 70
- 76
- 82,30
- 88,30
- 94,30
- 100,50
oraz open

Zawodnicy będą ważeni w kimonie, tuż przed pierwszą walką :!:

Zawody odbędą się w dwóch dywizjach: 1) pasy białe, 2) pasy kolorowe.
Nie będzie kategorii juniorów oraz kobiet.

W zawodach mogą startować jedynie osoby pełnoletnie! Jeżeli jednak ktoś kończy 18 lat rocznikowo (np. w grudniu) to może również startować, jeżeli przedstawi zgodę podpisaną przez opiekunów prawnych (np. rodzice). Reszta będzie obowiązana do okazania dowodów osobistych.

Zawodnicy muszą mieć również aktualne ubezpieczenie NW oraz zaświadczenie od lekarza medycyny sportowej o braku przeciwskazań do startu.

TERMIN ZAWODÓW ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY Z UWAGI NA PRZYJAZD ROGERA GRACIE, KTÓRY W DNIU 14 LISTOPADA POPROWADZI JEDNODNIOWE SEMINARIUM :!:

Więcej informacji u Mirosława Oknińskiego (namiary na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Następne info niedługo.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
czy seminarium jest otwarte?
  • 0

budo_animek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Z tego co pamietam to:

reguły oczywiście wg CBJJ, tak więc kategorie wagowe jak np. na Mundialu;

Zanim zacznie ktos plakac ze cos jest nie tak to:

- wagi sie zgadzaja bo dotycza: Wagi ciala zawodnika + gi. np kategoria Super Feather cialo 60,999kg + dopuszczalna waga gi - 3,0kg razem 64,00kilo

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mam nadzieje ze waga odbedzie sie tego samego dnia dla wszystkich i bedzie jawna :)
Pamietam jak gdzies za gorami za lasami, zawodnicy gospodarzy wazyli sie dzien wczesniej i byli niezwykle wyrosnieci jak na swoje kategorie :wink:
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Można wiedzieć dlaczego osoby niepełnoletnie nie mogą startować??
Nawet ze zgodą rodziców?? Jestem pewien, że w Polsce jest pare takich osób które
nie odstają poziomem od pełnoletnich i chciałyby też wystartować w takich ważnych zawodach.
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Można wiedzieć dlaczego osoby niepełnoletnie nie mogą startować??
Nawet ze zgodą rodziców?? Jestem pewien, że w Polsce jest pare takich osób które
nie odstają poziomem od pełnoletnich i chciałyby też wystartować w takich ważnych zawodach.


no właśnie...?

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Można wiedzieć dlaczego osoby niepełnoletnie nie mogą startować??
Nawet ze zgodą rodziców?? Jestem pewien, że w Polsce jest pare takich osób które
nie odstają poziomem od pełnoletnich i chciałyby też wystartować w takich ważnych zawodach.


No cóż odnoszę wrażenie, że organizatorzy nie lubią kobiet i juniorów (i niech się nie tłumaczą, że byłoby zbyt dużo zawodników).
Czyżby organizatorzy obawiali się, że juniorzy z kolorowymi paskami mogliby napsuć krwi seniorom?

Dlaczego organizatorzy nie doceniają pracy juniorów.
Juniorzy mogą startować na lidze czy w innych zawodach, a w MP nie!!! Jest to bardzo, bardzo motywujące i mobilizujące do pracy. Proponuję podnieść wiek juniora do 35 lat (ogolić im jajka dać krótkie porcięta na szelkach) i będziecie mieli jako organizatorzy problem z głowy.
We wszystkich sportach (walki i nie tylko) najstarsze grupy juniorów mogą brać udział w zawodach seniorów tylko w Polsce w MP nie. Brawo tak trzymać dalej!
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Witam,
Aktualne ubezpieczenie NW??? Przeciez zwykle NW nie obejmuje takich zawodow ;]. Musi to byc ubezpieczenie w sporcie :) . Poza tym czy wedlug organizujacego okazanie sie legitymacja studencka jest poswiadczeniem posiadania NW? Ktos wie ile kosztuja badania lekarskie w Wawie?
Pozdrawiam
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Witam,
Pytam sie juz po raz ktorys ale czy wie ktos moze cos o MP organizowanych przez oboz Poznanski?
Pozdrawiam
  • 0

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
no wlasnie czy wedlug organizatora legitymacja studencka wystarczy jesli chodzi o ubezpieczenie NW, bo dla studentow ubezpieczenie jest obowiazkowe i nie dostaje sie papierka zadnego a potwierdzeniem jest legitymacja?
  • 0

budo_wampir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego nie bedzie juniorow i startowac mozna dopiero od lat 18?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Pamietam jak gdzies za gorami za lasami, zawodnicy gospodarzy wazyli sie dzien wczesniej i byli niezwykle wyrosnieci jak na swoje kategorie :wink:

Chyba tydzień. A ten organizator się do dziś obraża, jak mu to wypominam. :)

No cóż odnoszę wrażenie, że organizatorzy nie lubią kobiet i juniorów

Nie do końca, uznali, że kobiet i tak prawie nie ma ( w BJJ ) a odnośnie juniorów to obawiają się odpowiedzialności.

Proponuję podnieść wiek juniora do 35 lat (ogolić im jajka dać krótkie porcięta na szelkach)

To jest dobre, choć raz bym był w juniorach!! :) :)
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
czy naprawde nie możnaby było pozwolić na start osobom powyżej np. 16 roku życia??
przecież tak jak to ktoś wcześniej napisał w innych sportach spokojnie młodsi mogą startować z seniorami. to zależy czy czują się na siłach. Przecież nie wystartuje chłopak np. 15 letni trewnujący 2 miesiące. Myślę że ci niepełnoletni, którzy może dostaną szanse startu nie bedą odstawali umiejętnościami od starszych. To są w sumie najważniejsze zawody w tym roku, bo oficjalne MP - czy nie można pozwolić młodszym na start??
Oczywiście ze zgodą i wszystkimi potrzebnymi papierkami.
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
No to wesoło - brak juniorów.

Nie widze żadnego uzasadnienia, niektórzy juniorzy ćwiczą po ładnych pare lat i nie mogą sie nawet sprawdzic w MP? W sumie nie pamietam innego przypadku w Polsce żeby juniorzy nie mogli startowac, potrzebny był papier od rodziców i tyle.
Jeszcze fakt ze nie ma kategorii zrozumiem, ale zakaz startowania?

B z d u r a

Najważniejsze (raczej) zawody w sezonie a nie możemy nawet wystartować w seniorach... bah :?

Karkinio pozostał nam chyba Cheerleading i pompony aż pyknie 18stka :)
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
może da się coś zrobić... czy naprawde jeżeli bedziemy ( niepełnoletni ) mieli zgody od rodziców, nw, badania, oddzielną zgode od lekarza, obojętnie co jeszcze, to nie dałoby rady wystartować?? przecierz to są najwazniejsze zawody w tym roku.
Powinien sie wypowiedzieć sam organizator na ten temat. I podać powody dlaczego nie??
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Z tego co wiem, to Mirkowi chodziło tylko i wyłącznie o kwestie odpowiedzialności. I to nie tyle na samych MP co na wyjeździe do Portugalii. Ale myślę, że skoro jest takie oburzenie (uzasadnione w niektórych przypadkach), to można przedyskutować sprawę. Mirek przegląda forum, ale ponieważ ja zobowiązałem się do podawania informacji, to postaram się jeszcze dziś coś w temacie ustalić.

Pamiętajcie jednak, że ja tylko przekazuję pewne informacje, ja nie podejmuję tu jakichkolwiek decyzji. Kontakt do Mirka znacie - jest na stronie, więc proszę ewentualnie pisać/dzwonić do niego.


Co do innych pytań:
1) MP są otwarte;
2) seminarium z Rogerem Gracie jest otwarte (członkowie GB Polska płacą 100 zł, pozostali 150 zł);
3) legitymacje studenckie wystarczą;
4) waga będzie oficjalna i WSZYSCY będą ważeni tego samego dnia.

Pozdrawiam
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005



Karkinio pozostał nam chyba Cheerleading i pompony aż pyknie 18stka :)


Pompony ? Czemu nie :) tylko myślę że na tych zawodach także do tego trzeba mieć 18 lat...

A tak na serio to jaką mam mieć motywację do treningu skoro trenuję tyle czasu i nie pozwalają mi startować na zawodach bo nie mam 18 lat...?
Skoro są to Mistrzostwa Polski to jakiś profesjonalizm powinien być, a tu się okazuje, że boją się odpowiedzialności? :? ...

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
karkinio masz racje! już od początku września trenowałem specjalnie pod kątem tych zawodów, i robiłem sobie wielkie nadzieje. No i jak przeczytałem dzisiaj rano że od 18 lat to mi sie trenować odechciało, i to na dłużej. Następne zawody pewnie bedą w lutym pod koniec ( Copa Posnania ), to jeszcze troche czasu jest. A trenować i nie mieć celu ( zawody ) to troche bez sensu. Uważam że ze wszystkimi potrzebnymi zgodami powinno sie dopuścić do startu niepełnoletnich!!
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Słuchajcie małolaty, ruszcie trochę młodocianymi mózgownicami. Jak wiadomo, póki co BJJ nie jest w Polsce oficjalną dyscypliną sportową. Stąd obawy organizatora. Jak na razie nie było wypadku na zawodach, ale co jakby był? W przypadku osoby pełnoletniej, trudno obawiać się, że wniesie jakieś pretensje, ale czy ktoś zagwarantuje za ewentualnego rozsierdzonego rodzica?
Jest wielu, jeszcze juniorów, którzy mają większe doświadczenie i umiejętności od niejednego seniora, to fakt. Ale faktem jest też, że jesteście nieletni.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
bylo sie urodzic wczesniej, jak przyzwoici ludzie.
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
nie ma rady - trzeba opier**** tatusiów że byli tacy nieśmiali :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024