Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

budo_nota-bene
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa

Co to w ogole za moda, na noszenie reczniczkow? :roll: Ciekawe co za miekki %$#@#$ to wymyslil............moze jeszcze za pazucha jakas mala buteleczke jak sie pic zechce? :twisted: , naprawde, zchodzimy do poziomu zdrowotnej gimnastyki :(


versus

Natychmiast przypomnial mi sie majowy staz z senseiem w Valley Aikido, i goraczkowo zaczalem szukac nakolannikow.

(http://www.forum-kul...showtopic=78485)


Hmmm... czyzby mamy dwoch Szczepanow na forum? Jeden uprawiajacy "aikido na krawedzi", gdzie nawet reczniki do otarcia spoconego czolka sa zabronione, a drugi "goraczkowo" szukajacy nakolannikow do suwari waza? Rozdwojenie jazni czy co? ;-)

ntb
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa

Hmmm... czyzby mamy dwoch Szczepanow na forum? Jeden uprawiajacy "aikido na krawedzi", gdzie nawet reczniki do otarcia spoconego czolka sa zabronione, a drugi "goraczkowo" szukajacy nakolannikow do suwari waza? Rozdwojenie jazni czy co? ;-)

ntb


Cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :P :P :P
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
a moze lubi jak krople potu wslizguja sie pod nakolanniki?? :roll: :roll: :roll:
jakis fetysz czy jak... :wink:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
O'Modzie - reczniczek rzecz zwykla, jak ktos sie bardzo poci. Jedni pocą sie bardziej - inni mniej. Chyba lepiej, zeby ociekający aikidowiec wytarl sie w swoj reczniczek niz w czyjes kimono? Ja osobiscie nie przepadam jak ktos z kim cwicze wyciera pot w rękawy (moje albo własne)...albo co gorsza kapie na mnie...bleeeee... no wiesz, ale moze ja jakaś inna jestem...:)))
Fakt - z etykieta zaczyna być słabo... przydałaby się praca u podstaw...w kazdym dojo.
Co do relacji - nei mam ani ręki ani nogi ani głowy, zeby teraz coś napisac. Sensej jeszcze nei wyjechal, gościmy go prywatnie więc mam niezłe urwanie...:)) - dzisiaj trening pozegnalny w dojo Fort Mokotow.
Faktem jest natomiast, ze to bardzo serdeczny, zyczliwy i otwarty czlowiek. W zachowaniu zupełnie nie jak rodowity Japończyk:))
Pozdrowiki
Yoshi
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
Acha...jeszcze do do maty w niedziele - przepraszam, fakt, moglo zostac niedopilnowane. A powinno byc. W sobote wszystko bylo ok...no coz, wypada mi przeprosić.
A co do zdjęć - będą na stronie ASAP.
Pzdr,
Yoshi
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa

Przemku,
Chyba nie myślisz, że uwagi przekazane na ostatnim stażu (na którym zresztą byłeś :wink: ) tak szybko zaowocowały - z pewnością zostały potraktowane jako wybryk przyjeżdzającego shihana.

Pancer (czekajacy na to co będzie na następnym seminarium)

A wszystko to nasza wina, kol.Pancerze.... :oops: :oops: :oops: :oops: pamietasz jakie numery sie dzialy na Karowej w starych dobrych czasach? Nikt wtedy o jakiejkolwiek etykiecie nie chcial slyszec :lol: No i przyklad poszedl w Polske... :cry:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa

Hmmm... czyzby mamy dwoch Szczepanow na forum? Jeden uprawiajacy "aikido na krawedzi", gdzie nawet reczniki do otarcia spoconego czolka sa zabronione, a drugi "goraczkowo" szukajacy nakolannikow do suwari waza? Rozdwojenie jazni czy co? ;-)

ntb

Drogi milosniku moich cytatow!
Co innego dbac o zdrowie zeby mozna bylo dluzej cwiczyc, a co innego wymyslanie jakichs reczniczkow\serniczkow sluzacych wylacznie wlasnemu wygodnictwu. :twisted:

Cwiczenie aikido to nie pokaz mody, czy tez jakas szalowa impreza gdzie kazdy musi byc impeccable. Jak sie Yoshi brzydzisz dotknac kogos spoconego, to ja przepraszam, ale chyba pomylilas adresy. Normalne ze jak ktos intensywnie cwiczy to sie poci. Tylko organizatorzy i ogladacze sa niespoceni :P Zaczynasz nabierac ich przyzwyczajen zdaje sie :wink: :lol:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
Pardon, ale zaczne od cytatu :oops: :
[quote]Co innego dbac o zdrowie zeby mozna bylo dluzej cwiczyc...[/quote]Moze czasem warto odsunac sie nieco od krawedzi dla zdrowia...
Jesli shihan (nie pierwszy, ktorego pamietam) uzywa reczniczka dla higieny i wygody, to niby dlaczego ja nie moge? Po co brudzic gi potem? Po co oblepiac swoim potem innych? Po co co rusz wycierac w gi nadgarstki jesli przy atakach katatedori, ryotedori... raczki sie slizgaja? (wiem, wiem, ataki dla przedszkolakow) Dla jednych reczniczek to komfort i higiena, dla innych oznaka slabosci(?) zniewiescienie(?) cz poprostu zbedny gadzet. Kazdy bedzie robil jak uwaza. Ja reczniczka uzywam z innych praktycznych wzgledow: m.in. mam w co wycierac gogle w ktorych cwicze, gdy sie spoce na macie. Co kto inny o tym mysli? Poki etykieta w tym nic zlego nie widzi, poki reczniczkow uzywa shihan, zamierzam to, co kto inny sadzi na temat mojego reczniczka, miec w okolicach gleboko zacienionych. :) [/quote]
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
Proponuje zainteresować się zdjęciami, bo już są - i to naprawdę ładne ...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
zdjecia ładne bardzo... tylko ta komisja w przepisowym seiza - strasznie to dydaktyczne... :oops: 8O :? :(
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
Dopiero zaczalem przegladac, ale czyzby znow gyaku hanmi katatedori caly staz????? 8O 8O 8O 8O :roll: :roll:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
A co ten brzydal robi sensejowi Romkowi :?: :idea:

Dołączona grafika
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
Wiesz co, O'Modzie....z całym szacunkiem dla Twojej siwej brody...mysle, ze zwyczajnie piszesz głupoty....
Idąc tym ciągiem rozumowania dojdziemy do twierdzeń, ze jedyne prawdziwe ćwiczenie jest na zapiaszczonej macie, że higiena w dojo to przeżytek dla francuskich piesków a chodzenie na bosaka do toalety i wnoszenie zarazków na mate jest naprawde cool i dla twardzieli.
Mozesz sobie o mnie myslec co chcesz, ale reczniczka używałam zawsze i używac będę jako i cala rzesza innych aikidowcow, ktorym pot zalewa oczy w czasie treningu.
Pozdrowienia,
Yoshi
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa

Wiesz co, O'Modzie....z całym szacunkiem dla Twojej siwej brody...mysle, ze zwyczajnie piszesz głupoty....

Yoshi - znaczy sie wsio normalno :wink: Taka rola moda rozpalac serca i umysły :) :P

Ł. (wygrzebujący w pamięci i przepastnym archiwum wspomnienia, że i Omod kiedyś z recznika na macie korzystał :oops: )

PS. BTW - jak sie ćwiczy na krawędzi i przekracza limity to zakładanie pampersa jest chyba dozwolone :?: :o
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
Myślisz, ze ma to coś wspólnego z rozpalaniem serc i umysłów?:)))..czekaj czekaj..poczytam jeszcze raz od nowa:))..moze sie czegoś dopatrzę..:)))
hihihi
Yoshi
  • 0

budo_omasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa

Proponuje zainteresować się zdjęciami, bo już są - i to naprawdę ładne ...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


zdjęcia są w istocie całkiem, całkiem. i sporo ich. niemniej galeryjka jest strasznie nieergonomiczna niestety, naklika się człowiek, pootwiera mu sie okien, itp. wiem, że brzmi to jak malkontenctwo, ale nie dałoby sie tak zrobić żeby przy fotce był link do następnej (i poprzedniej) coby je w tym samym okienku oglądać???
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
Niestety drogi Labedziu, ja reczniczek to uzywam od zawsze w lazience po myciu sie czy kapaniu a nie na macie :P

Masz racje Yoshi, reczniczki sa " dla francuskich piesków" :lol: Jestem pewnie ze ta moda to wlasnie tam ma swoje zrodlo, we Francji. Juz nie bede wymienial nazwiska senseia ktory to przemycil do Polski :wink: :lol:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
W sprawie galerii..hmm..przekazałam sugestie:) bedziemy nad tym pracowac, żeby bylo sprawniej:).
W sprawie reczniczkow - nei chce mi się juz gadać, bo to bezsensowna dyskusja. A nosisz O'Modzie klapki do kibelka?:)..hihihi...
Yoshi
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa

A co ten brzydal robi sensejowi Romkowi :?: :idea:


Dziwny ten staż jakiś był :wink:

Dołączona grafika
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium - Shihan Seizo Takimoto 7 dan - 1-2.10 Warszawa
i ludzka ręka (lewa) ma przecież kciuk w drugą stronę... chyba 8O

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024