Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
Potrzebuje 100 m2 maty, prosze o namiary, gdzie moge kupic, zalezaloby mi na takiej
- najlepszej dla dzieci :)
  • 0

budo_uasz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
jak znam zycie to te dwa przymiotniki w nazwie tematu sie nawzajem wykluczaja :P
  • 0

budo_kubuś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z maty

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
Jaki jest dostępny budżet?
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
znalazlam w necie mate za 300-400 zl, i z taka cena sie licze :D
rzecz jasna,ze wolalabym kupic wiecej maty za ta sama cene :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
dzieci bedziesz nianczyc na tej macie?
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

dzieci bedziesz nianczyc na tej macie?


nie Aiki Ulubiony :) , bede je bic i dreczyc :twisted: i torturowac tez bede :roll:
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
Paskuda jeżeli mogę to odradzam ci kupno maty od firmy SERWACH SPORT- jest to firma baaaardzo nieżetelna i wszystko co z nimi ustalasz trzeba mieć na piśmie lub nagrane. Zarówno ja jak i paru moich kolegów, niestety mieliśmy tą wątpliwą przyjemność zakupu maty w tejże firmie. Dlatego przestrzegam wszystkich. Ci co się zdecydują jednak mogą liczyć na:
- nie terminowość wykonania
- niekompletność dostawy
- niedokładność wykonania
- nierzetelność w ustaleniach skutkujących poważnymi wydatkami finansowymi (np.: transport)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
Dzieki wingman :) wlasnie o tego rodzaju rady mi chodzilo :) , chcialabym zaoszczedzic na kosztach jezdzenia po Polsce i ogladaniu maty. A w necie na zdjeciach wszystko dobrze wyglada :)
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
Jest jedna firma pod Bydgoszczą, ale niestety nie mam namiarów za to widziałem ich produkt i powiem, że całkiem całkiem :wink:
Sugeruję ci wysłać do tych firm z netu zaoytanie ofertowe i żeby ci przysłali próbki materiałów. Zwróć też uwagę czy w cenie jest dostawa (co jest bardzo istotne) i upewnij się, że jest ona pod dom (dojo).
  • 0

budo_mish
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
Wingman natchnął mnie do napisania , nazwę to "przestrogą" dla innych na temat firmy SPORT SERWACH tylko będzie długie. Miałem nieprzyjemność kupowania maty od tej firmy dwa razy. Pierwszy raz w 97 roku gdzie rzeczona firma się wywiązała tylko z tego, że mata dotarła. Materace były nie w tych wymiarach co miały być, cena za nie okazała się być wyższą niż miała być, transport okazał się być płatny a w rozmowach "handlowych" miały być w cenie. Po 7 latach zdecydowałem się na ponowny zakup. Ze względu na organizowany staż rozpocząłem rozmowy dużo wcześńiej z zasadniczym zapytaniem czy na dany termin mata dojedzie do mnie fizycznie a nie na fakturze. Pan S. potwierdził, że tak ale po wpłacie zaliczki w wysokości 50% wartości całego zamówienia. Pieniądze przelałem i zacząłem cierpliwie czekać. W momencie przekroczenia terminu Pan S. po wielu rozmowach wymijających , a to że kleju zabrakło, a to że materiału nie ma , a to że.....z wielką dobrodusznością wypożyczył mi matę, która docelowo jechała dla innego klienta. Staż się odbył nie na mojej macie. A ja na swoją czekałem, cierpliwie. Miesiące mijały a stan sprawy jedynie się pogarszał. Po którymś tam telefonie, stwierdziłem, że nie będę więcej czekać poprosiłem o zwrot zaliczki i moim oczom ukazał się wizerunek jaki prezentuje do tej sprawy Pan S. cytat: zaliczka przechodzi na poczet nie zrealizowanego zamowienia na korzyść firmy SPORT SERWACH koniec cytatu. Jeszcze czytelnikom nie napisałem, że moje oczekiwania na matę trwały od lutego 2003 do lutego 2004 (rok). Postanowiłem zażądać moich pieniędzy , a nie o nie prosić. Dla osób, które mogłyby bronić stanowiska firmy SPORT SERWACH dodam, że w zamówieniu nie było mowy o przepadających zaliczkach w przypadku rezygnacji z zamowienia i wykorzystałem wszystkie możliwe sposoby co do uzyskania terminu realizacji mojego nieszczęsnego zamówienia- czekałem rok czasu. Pan S. po wielu prośbach i groźbach (wysłałem wezwanie do zapłaty trzy razy razem z kopią potwierdzenia przelewu zaliczki) zwrócił mi 40% zaliczki. Po ostatniej rozmowie telefonicznej (Pan S. bardzo często jest nieuchwytny, często dzwoniłem z różnych numerów) poprosiłem o zgodę na nagrywanie rozmowy, Pan S. niestety takiej nie wyraził ale nie krył oburzenia jak to ja chcę go nagrywać. Pieniędzy nadal nie mam, ale za to mam sms ...musi Pan jeszcze poczekać .... , ...do końca miesiąca wyślę pieniądze... itd.
Jetem idealym przykladem jak może firma SPORT SERWACH zrobić w tzw. balona
Firma ta jest nierzetelna, nieuczciwa, niesłowna, z brakiem szacunku do kupującego.
Nie polecam tej firmy i śmiem twierdzić, że firma ta również oszuka i was , jeżeli będziecie z nią prowadzić rozmowy handlowe.
NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM Strzeżcie się firmy SPORT SERWACH :evil:
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
o rany, nie moge sobie pozwolic na taka sytuacje, moze ktos mi poleci dobra firme :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

o rany, nie moge sobie pozwolic na taka sytuacje, moze ktos mi poleci dobra firme :)


Jeżeli interesuje Ciebie używana mata, to zadzwon pod numer 0608159659, i powiedz ze dostałaś go od Garrego.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?
ups sorki miało iść na priva :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

...(ciach)...

Czyś Ty przeleżał pół wieku pod lodem? O prawnikach toś Waść słyszał?
już nie raz słyszałem przy róznych okazjach w pół zdania odpowiedź "to niemożliwe bo..."
Najczęściej wystarczy powiedzieć że jak najbardziej, pytałem kolegę z prokuratury, powiedział że reguluje to artykuł XXx KC i że to nie tylko jest możliwe, ale to nawet zasrany obowiązek. Mało kto zdecyduje się rozmawiać z papugą.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

dzieci bedziesz nianczyc na tej macie?


nie Aiki Ulubiony :), bede je bic i dreczyc :twisted: i torturowac tez bede :roll:


ughy.. pasqudko.. ubierz sie w latexowa hakame.. :)))
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

Czyś Ty przeleżał pół wieku pod lodem? O prawnikach toś Waść słyszał?
już nie raz słyszałem przy róznych okazjach w pół zdania odpowiedź "to niemożliwe bo..."
Najczęściej wystarczy powiedzieć że jak najbardziej, pytałem kolegę z prokuratury, powiedział że reguluje to artykuł XXx KC i że to nie tylko jest możliwe, ale to nawet zasrany obowiązek. Mało kto zdecyduje się rozmawiać z papugą.

Randall w kontaktach i rozliczeniach handlowych nie wszystko jest czarne i białe. Uwierz zarówno ja jak i mish jesteśmy w tej branży od ponad 12 lat i nie jest tak różowo jak się wydaje z boku. Chodzi tu jednak o pokazanie i napiętnowanie takich praktyk przez tą firmę, a raczej właściciela firmy. Być może to powinno się znaleźć na ogólnym forum ku przestrodze innym.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

Chodzi tu jednak o pokazanie i napiętnowanie takich praktyk przez tą firmę, a raczej właściciela firmy. Być może to powinno się znaleźć na ogólnym forum ku przestrodze innym.


To może faktycznie założyć temat na stałe, gdzie można by punktować nierzetelne firmy. I to nie koniecznie związane ze sprzętem do aikido - raczej do SW ogólnie. Co na to administracja?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

Randall w kontaktach i rozliczeniach handlowych nie wszystko jest czarne i białe. Uwierz zarówno ja jak i mish jesteśmy w tej branży od ponad 12 lat i nie jest tak różowo jak się wydaje z boku.

Uwież mi, że ja różowego oglądu na życie nie mam.
Doniesienie trzeba złożyć, jak nie pomoże to przynajmniej krwi kutasowi napsuje. Zawsze można pójść sie dogadać - zwrot kasy = wycofanie zeznań. Donieść, że pracuje na nielegalnym oprogramowaniu, niech mu zablokują kompy w pracy i w domu na kilka dni/tygodni. Częste wizyty policji pod firmą tez w biznesie nie pomagają. Rozmowe nagrać bez pytania i wysłac do jakiejś tv czy innej gazety, choćby lokalnej. Zarysować śrubokrętem samochód od świateł do świateł /odstresowywacz/. I takie inne miłe zagrywki. Ogólnie trzeba byc większym bydlakiem niż ten co cię chce przekręcić. Acha, podstawa to brać umowy na piśmie na wszystko, nawet na paczkę wykałaczek /a umowy ma kontrolować prawnik, chyba że sam nim jesteś/, co by się nie dać sfrajerzyć jak pięciolatek, to chyba oczywiste. Drapieżny kapitalizm, albo Ty ich, albo oni ciebie, wszystko co nie zakazane jest dozwolone. Nie ma czegoś takiego jak nieuczciwa zagrywka, oszustwo nie istnieje jeśli nie reguluje tego właściwy paragraf. Widać te lata doświadczeń nic mischowi nie pomogły i dał się wycyckać. Bez urazy.
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

dzieci bedziesz nianczyc na tej macie?


nie Aiki Ulubiony :) , bede je bic i dreczyc :twisted: i torturowac tez bede :roll:


ughy.. pasqudko.. ubierz sie w latexowa hakame.. :) ))


hmm... wolalabym rady na temat maty, jaka najlepsza itd...
a Tobie Aiki tylko glupstwa w glowie :D ... pobiegaj... nie pal tyle... idz na mate... pojedz za miasto rowerem... to pomaga w rozladowaniu emocji... :twisted:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie kupić dobrą, tanią matę, najodpowiedniejszą do aikido?

hmm... wolalabym rady na temat maty, jaka najlepsza itd...
a Tobie Aiki tylko glupstwa w glowie :D ... pobiegaj... nie pal tyle... idz na mate... pojedz za miasto rowerem... to pomaga w rozladowaniu emocji... :twisted:

tja.. przesadzilem.. sorry za duzo pracuje ostatnio
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024