Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apel Shihana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel Shihana

Panowie zastanówcie się; czy do cieżkiego treningu i szczęścia potrzebujecie federacji, związku, innej "NIAŃKI" ???????????? Niech Prezesi przy "korycie" biją się i przepychają, to tylko o kase chodzi! My możemy jeżdzić na zgrupowania,zdawać egzaminy, spotykać się, wymieniać doświadczenia i jeżeli ktoś ma ochote organizować zawody, to je organizować,nikt tego nikomu nie zabroni.


To o czym piszesz można robić, ale przy zdrowych układach i relacjach, tam gdzie ludzie normalnie wspołżyją z innymi.

Właśnie federacja, organizacja czy związek jest po to aby Ci umożliwił udział w róznorodnych imprezach. To jest jednym z celów/zadań danej organizacji - nie ma w tym nic nienormalnego, że ludzie chcą usunąć dysfunkcjęw danym organizmie. Ninormalne jest to, że ludzie,którzy są jej przyczyną i wiedzą , że jest zle nic z tym nie robią, tylko w tym tkwią i twierdzą, że jest wszystko ok...


Niech Prezesi przy "korycie" biją się i przepychają, to tylko o kase chodzi!


Zgadza sie, chodzi o pieniądze...ale wypada zadać pytanie czyje pieniądze? jezeli pzk dostaje pieniądze od państwa to są to pieniądze także Twoje, moje i wszytskich, którzy płacą podatki, a dotego do pzk wpływają pieniądze za składki, egzaminy itd. Więć organ ten ma "kilka" źródeł dochodu - sumy , jak wynika z innych stron, są dość imponujące...jezeli chcesz to nie musisz faktycznie się tym przejmować, ale są osoby, które interesuje co się dzieje z ich pieniedzmi. Ja nie jestem juz w pzk, ale interesuje mnie to jak przez ten okres "gospodarowano" pieniędzmi i jak to się robi teraz...
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel Shihana
Vop 23 - to było w CUDZYSŁOWIU. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. CHCĘ się uczyć ale nie zawsze mam ochotę wiedząc o co tak naprawdę niektórym chodzi.
Uważasz więc, że najlepiej wszystko zostawić, niech sobie robią co chcą - nawet "kradną"? Można to porównać do sytuacji gdzie zadawałbyś się z ludźmi, których zachowanie Tobie nie odpowiada-a jednak zadajesz się z nimi bo to lubisz.
  • 0

budo_ciechan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Apel Shihana
Wysłany: 2005-09-13, 15:50 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

nie ma prawdziwego karate bez prawdziwego zwiazku karate.. to znaczy ze usczysz sie karate od swin przy korycie??

Na początku pozdrawiam Blade 18 i dziękuje.
Nie, nie ucze się od Nich, jeżdze do innych ludzi.
Nie chodzi o to aby kogoś do czegoś zmuszać, ja będę trenował dalej tak jak trenuje. Ty Kolego będziesz trenował u siebie. Ważne jest to, aby nie wgłębiać się zbyt bardzo w związek, federacje to niczemu nie służy. Ważny jest systematyczny trening i ciężka praca. Napisałem, że od 10lat trenuje z dala od związku i nie wydaje mi się aby moje KARATE było gorsze od Twojego lub nieprawdziwe. Powiem więcej jeżeli podchodzimy tak samo do treningu, to na pewno tak samo jesteśmy skatowani po !!!
"KARATE JEST PROSTE, DLATEGO POWINNO SIĘ JE ĆWICZYĆ KAŻDEGO DNIA"
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024