Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podwórkowy Gangsta - czy warto ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Wiem ze powinienem powiedziec, zeby olac sprawe, zeby sie nie bic, zeby odpuscic, ze nie warto. Zawsze tak mysle, zawsze tak mowie. Jednak dzis powiem inaczej. Tluc i patrzec jak puchnie. Ja nie dawno tez mialem male klopoty na ulicy. Tez mnie zaczepiali. Nawet podobna sytuacje mialem jak Ty z tym telefonem. Ze ja go bic chce, a ten telefon wyciaga i do kolegow zaczyna dzwonic. Tez go wysmialem, tez poszedlem (z tym ze go nie uderzylem).

Ale nie odpuscil. Tez powiedzial ze ucieklem, tez powiedzial ze tchorz jestem i bic sie nie umiem. Dorwalem kazego pokoleji i gebe obilem i teraz mam spokoj. Tez w mordzie kazdy byl dobry, tez kazdy cwaniakowal z kumplami. Ja sobie olewalem, a co bede sie unosil. Lepiej nie ruszac gowna, niech nie smierdzi.

Dochodzilo do tego, ze sprawy szly coraz dalej. Nawet 10 latek podbiegal do mnie i plul na mnie, a reszta sie smiala. Mysle sobie co bede dzieciaka lal. I bylem taki lek na leczenie malego siusiaka. Raz odpuscielm jak sie bic chcieli, potem jak ja chcialem to oni nie chcieli. Wkurwilem sie raz i nie pytalem czy chca sie bic czy nie. Dostalo dwoch za jednym razem. Potem kolejny jeden przy kumplach. I jeden dostal przy kolezankach.

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie to byly zwykle dupki, co tylko w gebie byli mocni.
Prawda jest taka: "Albo beda sie Ciebie bac, albo beda sie z Ciebie smial". U mnie walki dlugo nie trwaly. Zazwyczaj sie konczylo szybkim KO, albo obiciem geby w dosiadzie.

Teraz spokojnie do domu wracam i nikt mnie nie zaczepia. Chwalic sie czym nie ma, bo sie wstydze ze musialem do takiego poziomu sie znizyc, ale cel uswieca srodki. Teraz chociaz nie nabijaj sie ze mnie gowniarza, a jak przechodze to spuszczaja glowe i nawet jak sa w grupie to sie nie czepiaja...

Mowie, u Ciebie moze byc inaczej. Mozliwe, ze mozna zalatwic to inaczej i tak bylo dobrze.
Ja jednak nie zaluje tego co zrobilem. Powiem wiecej, gdybym mogl sie cofnac w czasie zrobil bym to jeszcze raz!
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Olej go, bo sam i tak nic nie zrobisz chyba, że masz jakiegoś znajomego, który Cie z kłopotów zawsze wyciągnie bez żadnych większych dymów. Wydaje mi się, że jak pobijesz takiego cwaniaka to tylko pogorszysz sprawe.
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Powiem tylko tyle...
Jak dasz sobie wejść na głowe to zapewne skończy się tak jak u y3ti.
Jeżeli nie przeszkadza Ci fakt że ktoś ma Cię za zero i nie okazuje nawet odrobiny szacunku to ignoruj. Pamiętaj, jak inni widzą że ktoś Tobą pomiata to stają się bardziej "pewni" w stosunku do Ciebie.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?

...ciachu ciachu, chlastu chlastu...

Kazdy kij ma dwa konce. Tez mam czasem takie chwile kiedy chce np. wysiasc z samochodu i dac panu do zrozumienia ze zajezdzanie drogi nieoswietlonym czarnym samochodem przy predkosci 130 km/h nie jest dobrym pomyslem, szczegolnie kiedy wioze w nim rodzine. Czasem mysle, ze odnosze moralne zwyciestwo i nie sklepie zaczepiajacego mnie typa, mimo ze az sie we nie gotuje zeby mu przylozyc. Na razie na szczescie wystarczy mi to co robie na macie zeby sie wyzyc. Z drugiej strony musze przyznac ze Y3ti ma po czesci racje. Czasem jak sie nie przylozy to sie nie nauczy. Szkoda.
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
mi sie wydaje ze Solo przy qmplach twoich i jego byloby najlepszym wyjsciem byloby mnostwo siwadkow po obu stronach barykady a koles by sie zamknal ....
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
y3ti ma calkowita racje - teraz dopiero sie o tym przekonalem. Jesli nie udowodnisz mu ze to jednak on jest smieciem bedzie Toba pomiatal. A nie zwracac uwagi bym nie mogl. Idziesz z dziewczyna splunie ci w twarz. Bedziesz szedl odwiedzic mamusie, bedziesz z nia gdzies szedl, sprzeda Ci kopa w depĘ. oN musi wiedziec kto tu rzadzi. :twisted: niestety taka rzeczewistosc
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Mam jeszcze jedno pytanko i dotyczy nie tylko tego jednego kolesia. Czy jak mijacie takich cFaniaczkow to nie patrzycie sie wogole na nich czy moze patrzycie sie im prosto w oczy? Tyczy sie tego jak idzie sam, bo rozumiem ze jak idzie w grupie to draka gwarantowana.
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Liczmistrz: oczywiscie masz racje. W takich przypadkach nie ma co sie bic. Ja tez sobie zawsze odpuszczam i bicia sie unikam jak moge. Jednak miarka sie przebiera jak codziennie to masz jak wracasz albo wychodzisz z domu.

Zawsze bylem przekonania, ze slowa nie rania i dopoki ktos z lapami nie poleci to nie ma co zgrywac twardziela i bic gdzie popadnie. Co innego jak wracasz do domu i rzucaja w Ciebie kamieniami, pluja na Ciebie albo wracasz w garniturze do domu z sesji i zostajesz obrzucony przez dupka jogurtem. Jutro masz kolejny egzamin a tu w kieszeniach marynarki masz truskawki :evil:

Poprostu miarka sie przebrala, a jak w garku za bardzo kipi to mozna sie oparzyc i sie oparzyli. :evil:
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
no to Ty y3ti to miales naprawde przejebane...
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
A to dlatego, ze przez cale zycie dawalem sobie na glowe wchodzic...
  • 0

budo_el sanchez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NowySącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Jezeli to jakies ciotki mocne tylkow gebie i wiedzialbym ze wygram to bym ich klepal ile wlezie :D moziwe ci to najlepsze wyjscie :D oklepiesz ich to nastepnym razem nawet sie na ciebie niepoaptrza :) musza sie ciebie bac...
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?

Jezeli to jakies ciotki mocne tylkow gebie i wiedzialbym ze wygram to bym ich klepal ile wlezie :D moziwe ci to najlepsze wyjscie :D oklepiesz ich to nastepnym razem nawet sie na ciebie niepoaptrza :) musza sie ciebie bac...

nigdy nie jestes pewien, czy wygeasz - chyba, ze 20to letni karkej chce klepac 10cio latkow.
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?

3.Jeśli koniecznie chcesz mieć spokój, to "wynajmij" kilku koksów z osiedlowej siłki i w ich towarzystwie podejdź do tego typa(przy jego kumplach) i zwychajnie mu przypierdol(taka taktyka jest baaaardzo skuteczna)


Bardzo dobry sposób, musisz gnoja załatwić bo jak Tobie nawet da spokój to pobije kogoś słabszego, takich debili uczy tylko ich własna krew :twisted:

W sytuacji takiej jak ta musisz spuścić manto, inaczej bedziesz kiedys wracał sam nawalony kiedys noca a ten zjeb wtedy Ciebie zaatakuje ...

:roll:
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Podwórkowy Gangsta - czy warto ?
Zgadzam się z Vercyngetoryksem i Marcusem. Takich skurwysynów, co bez powodu chcą zgnoić człowieka, należy tępić z grubej rury.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024