Skocz do zawartości


Zdjęcie

moja tragedia ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
u nas taki koles - cos tam diluje, niby kogos zna, moj kumpel mu najebal, tamten rozwalil szybe ze slosci. ktos wezwal policje, zwileni, a ten wielki "boss" z placzem "to nie jaaa! to on (pokazujac na swojego kolege, choc to byl on)". wiec policja czasem zalatwia sprawe :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...

Gdybyś doprowadził sprawę do końca to goście mogli by mieć przewalone a ty spokój.

Chyba raczej nie do konca a ja wspomnialem w texcie to nie byli kolesie ktorzy nas zaczepiali i zaczeli gonic tylko jacys inni (pewnie znajomi tamtych).

Gdyby ci chcieli grozić to od razu zgłaszasz groźby. Gościom zmiękła by szybko rura. Odpuściliby bo dzięki zgłoszeniom mieliby nasrane w papierach. A teraz widzą, że dygasz dupe :-)

I zamiast sami na mnie nastawac wysylali by kolegow :P Sorry ale ja nie chce wojny z cala dzielnica, zreszta wyobraz sobie co by mowili gdybym caly czas dzwonil na policje ... :roll:
  • 0

budo_gabryel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Hmm...

Przecież to nie Ty dzwoniłeś na policje. Przerażona kobieta z przychodni :wink:
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Fakt sytuacja jest bardziej skomplikowana bo wsrod takich typow panuje mit ze jak ktos zglasza cos na psy to konfident itd.... i na osiedlu szybko sie moze rozejsc fama a plotki lubia byc coraz bardziej kolorowe....

Co do tego ze nie zglosiles nic policji to mozemy sobie jedynie gdybac....
bo teraz teoretycznie mozesz sie zaslaniac tym ze to babka z przychodni zadzwonila sama... (dobre wyjscie) a jakbys jush zglosil sprawe to wszystko by bylo jasne... i dresy mialyby "powod" do zemsty...

u mnie w miescie dzieja sie gorsze rzeczy teraz naszczecie tylko o nich slysze i nie mam nic wspolnego.... efekt jest taki ze mnostwo ludzi siedzi zamknietych po domach i jezdza takie kurwy furami i tylko szukaja caly czas... byly jush kosy w plecy ....

Dlatego nie demonizuj tak sytuacji bo tragiczna ash tak nie jest.... najlepszy jest tutaj czas....
pogadaj ze znajomkami oni pogadaja ze swoimi otd mysle ze za 2 tygodnie po sprawie nie bedzie sladu :D
  • 0

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...

Po szybkim wytlumaczeniu wspanialo myslnej pani o co chodzi poprosilismy by zrobila to co moze byc najgorsze - by zadzwonila na policje


Nie bardzo rozumiem to stwierdzenie :? Odbieram je tak - ogólnie Policją pogardzacie, ale jak się wam "dupa pali", to oczekujecie jej pomocy... :roll: To głupie i obłudne. Poza tym dziecinne... :roll:


ja to odebralem ze po prostu policjanci sie nie wywiazli ze swoich obowiazkow...
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...

Po szybkim wytlumaczeniu wspanialo myslnej pani o co chodzi poprosilismy by zrobila to co moze byc najgorsze - by zadzwonila na policje


Nie bardzo rozumiem to stwierdzenie :? Odbieram je tak - ogólnie Policją pogardzacie, ale jak się wam "dupa pali", to oczekujecie jej pomocy... :roll: To głupie i obłudne. Poza tym dziecinne... :roll:


ja to odebralem ze po prostu policjanci sie nie wywiazli ze swoich obowiazkow...

a co mieli zrobic? przyjechac czolgiem, zabic, pocwiartowac i spalic tych dresow? policja nie czyta w myslach, nie da sie odrazu ustalic, kto ma racje. a i do oskarzenia nie mozna nikogo zmusic. raaany, zawsze wina policji :roll: wszyscy tak psiocza, a gdyby nie oni, to byscie biegali goli po ulicach, i nikt by wam nie pomogl. troche wiecej szacunku.
  • 0

budo_lama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
wiesz... nie będę się odnosił do wszystkich komentarzy, tych mądrzejszych i tych pierdół, które wypisują co poniektórzy panowie (np. dokończeniu sprawy z policją, bo jak widzę wiesz w czym rzecz". Kiedyś byłem w podobnej sytuacji, choć nie chodziło o klub tylko o.. powiedzmy o coś innego. A koniec był taki, (z tą ekpią) ze po jakimś czasie dorwało mnie i kumpla chyba ze 20 pajaców. Szczęście było moje tylko takie, że coś miał do mnie tylko jeden, i drugie szczęście, to był taki mały karakan. Szybko sobie wymyśliłem, że lepiej zebrać od niego, niż od całej reszty. I w konsekwencji nawet specjalnie nie zebrałem. Ale to były czasy, gdy nie tańczyło się kujawiaków wokół leżącego.
Postaw flaszkę, dwie, nie wiem co oni lubią tym, którzy tę sprawę nakręcają - tych zawsze jest kilku, reszta to tzw. oburzeni kumple. Taka moja rada.
jak Cię to pocieszy, to Ci powiem, że wiem co czujesz...
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...

wtedy uderzyla mnie w uszy rzecz straszna, policjant sprawdzal nasza nie karalnosc wzial radio i zaczal na glos czytac imie i nazwisko (zaczal od kolegi) wtedy dopadlem do niego i poprosilem by tego nie robil ze musimy byc anonimowi on mi tylko odpowiedzial ze musi podac te dane i tak przeczytal wszystkie nasze dane (na szczescie bez adresow ale tak glosno ze slyszeli napewno wszyscy wokol razem z tymi huliganiami).


Na stronie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Btw. Była o tym dyskusja na forum (o głośnym podawaniu danych przez policjantów).


Ostatnio mówili w teleekspresie, że wszyscy policjanci dostali polecenie od przełożonych, by podawać ciszej dane osobowe.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
ja pierdole. Nie widziałem jeszcze czegoś takiemo, może dlatego że na baseny kryte chodze za które się więcej płaci. To jest skandal normalnie żeby takei rzeczy się działy. Brakuje normalnie klamki w torbie w takich sytuacjach....
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
mnie tylko uderza fakt ze o dane pytano tych ktorzy spierdalali a nie tych co gonili :roll:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Mnie najbardziej irytuje ze mieszkam tu od bardzo dawno i zawsze myslalem ze to najbezpieczni9ejsza okolica, a tamten basen zawze byl spokojny ... no coz czasy sie zmieniaja
Mi sie wydaje ze policja calkiem dobrze zrobila tylko czytanie tych danych osobowych .. troche mnie to wkurzylo, ale sam fakt ze je odnas wzieli to dobrze.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Nie zadzwonic na policje-zle, ale zadzownic- czasami moze byc duuuzo bardziej przejjebane. Sytuacja z zycia:
Mojego kumpla kiedys okradli i pobili dawni "znajomi" z osiedla.On jednak juz tam nie mieszkal, oni nie wiedzieli gdzie. Oczywiscie znal ich wszystkich wiec poszedl na policje, zlozyl zeznania, wniosl oskarzenie itp. Efekt? Na rozprawe przyszlo sporo kolegow tych burakow, powiedzieli ze wiedza gdzie mieszka, bo policja ma obowiazek podac dane oskarzonym tego kto wniosl oskarzenie. Czy mozna wymyslec glupszy i bardziej bezsensowny przepis?

W efekcie moj kumpel mial pieklo z zycia przez jakis miesiac (jakies wrzuty na ogrodzeniu od domu, kilka razy prawie zebral wpierdol bo na niego czekali poszkole) az w koncu musial sie znowu przeprowadzic.

Zyc sie odechciewa :?
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Który to basen był?
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Nie cierpię basenów...
A dresów i pseudokibiców jeszcze bardziej...
Jakby nie odpuścili, to bym zebrał paru kumpli i wyłapywał skurwieli po jednym... :twisted:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Basen Anilana prawie na przeciwko stadionu Widzewa
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
kaszane odmerkales, ja bym sie obsral ze wstydu taka poruta paly zawezwac jak nie wiesz w co idzie kalerta, a skad ty wiesz o co im szlo jak ci sie wyrlo, ze to insze ziomki niz te z ktorymi miales sprawencje na basce? podpadziocha jestes i twoj niefart, jak cie teraz przyfiluja gdzie smigasz to dojada, ty ich sam znajdz, postaw flakon, przyblatuj z kierdlem a nie pekaj jak baba
a co ty taki pewniak, ze ci co was gnali to od tamtych z baski, moglo byc, ze im kto komore usmyrlil
wez sie za siebie, bo dlugo mi sie widzi sie zejdzie a ty pod kiecka u takich kobitek jak ta co blacharke zamowila dalej usiedzisz, ona wieksze jaja miala, chuliganski honor to jest jak masz cieplo nie wpierdalasz innych w twoje kierdalki a sam patrzysz co robic, ki problem bylo wyjsc i wypytac o co sie im rozchodzi, a?
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...

...chuliganski honor to jest jak masz cieplo nie wpierdalasz innych w twoje kierdalki a sam patrzysz co robic, ki problem bylo wyjsc i wypytac o co sie im rozchodzi, a?

Może chłopak nie jest chuliganem, tylko porządnym obywatelem, hę?
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...

Mnie najbardziej irytuje ze mieszkam tu od bardzo dawno i zawsze myslalem ze to najbezpieczni9ejsza okolica, a tamten basen zawze byl spokojny ... no coz czasy sie zmieniaja


Lol. Anilana bezpieczna? Ja odkad pamietam to tam sie zawsze cos dzialo. Mnie tam skasowano juz kiedys w bialy dzien. Paru kumpli rowniez tam obskoczylo becki. Tam sie chodzi w kupie, bo kupa smierdzi i kupy nikt nie rusza.
Dlatego wole dalsze baseny(teofilow, zgierz), na ktore nie wpadaja jakies dupki, ktorym sie nudzi. Moge sobie wtedy spokojnie z panna posiedziec, poplywac. itd.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
rzozio, jak już zabierasz głos na forum to pisz tak, żeby cię wszyscy rozumieli. Wiem, że chcesz się popisac ale jak na mój gust to zaśmiecasz jedynie temat. Poza tym uwazam że skorpiob nie postąpił źle zawiadamiając policję. Można to było co prawda spróbowac załatwic dyplomatycznie, ale jak człowiek czuje że jego d... jest zagrożona to stara się za wszelką cenę ją ocalic i moim zdaniem dobrze zrobił, tylko czemu, czemu nie wniósł już tego oskarżenia??
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
rzozio wrocil! witaj brachu!
nareszcie.
poza tym rzozio - wezwali policje bo sie bali, a problem byl taki zeby wyjsc i wypytac, ze kilkunastu/dziestu chlopa niekoniecznie chcialoby go wysluchac, a po prostu spusciloby mu wpierdol. poza tym, rzozio, nie kazdy jest huliganem i ma huliganski honor.

Pozdrawiam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024