Skocz do zawartości


Zdjęcie

moja tragedia ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
to mnie mradu przypomina jak juz jaki czas temu, chyba 4 lata, bylo to pare dni jak kwachu wygral siedzimy przy tej gorce w szczesliwicach w 6 i parka sie snuje pod lasem, binia na rowerku on nie, laluni sie z targli wymskla komora na trawe i my to widzimy, jeden od nas mowi, ze twarozki kiepsko z kasa i komora chyba taniocha a im bida numer i tak do wiselki idzie jak sie komore ma po kims, to on wstaje wypity juz byl, bierze komore i ich wola, my tez bo narada oddac nie byla troche i oni sa juz na dole drozki, i teraz jak lalunia depnie a ten w dluga, a ziom biegal dawniej i ma taki zwyk, ze lubi jeszcze to za nim, po 3 kolejkach wraca, zjebany jak ogar i nam, ze tamten to pizda po calosci, do konca nie kleil o co idzie, biega jak sierotka, znaleznego nie mial zamiary oddac, trzaskac sie nie potrafi
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
rzozio problem byla taki ze wypadalo statystykach 9 do 1 dla nich :wink: nie wnieslismy oskarzenie bo na tych zlapanych i tak nic by to nie dalo (bo to nie oni byli na basenie) i trudno bylo by udowodnic ich pobudki
  • 0

budo_boneshade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Nie dziwie sie ze tak jest na anilanie.mieszkam w lodzi i juz widzialem duzo "pojechanych" akcji tego typu.w lodzi ogolny problem jest taki ze Lks z Widzewem nie palaja do siebie uczuciem i z tego wynikaja problemy.wezmy pod uwage nawet lodzkie kluby nocne takie jak np cube- duzo widzewam tam przesiaduje i tak samo buylo w Nexusie -tylko ze tu z koleji kibice Lks-u.a ci ludzie co sie ganiali to mogli byc zagorzali fani
widzewa , a zaczepke nie ciezko znalesc ...

a co do basenu na teofilowie tez czasem jest ciekawie :P
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...

Ostatnio mówili w teleekspresie, że wszyscy policjanci dostali polecenie od przełożonych, by podawać ciszej dane osobowe.


Przez radio, ktorego kazdy kto chce moze sobie posluchac, lub np. zrzucic dialogi do mp3...

Powinni miec obowiazek takie dane przekazywac tak, by nikt postronny nie mogl ich slyszec.
  • 0

budo_buu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
rzozio cięzko dokładie odczytać to co miałeś na myśli - może jakieś tłumacz .. :P

Wnieść wniosek o ochronę .. :D
A tak na serio to policja dała nieźle ciała .. Jakiś mało rozgarnięty był ten policjant i wogóle ..
Sytuacja nie za ciekawa.. Miejmy nadzieje że jej finał bedzie pozytywny ..
A tak po za tym jak sie sprawy mają .. :> .. ciagle nie bezpiecznie ..??

Niestety w każdnym mieście znajdzie sie kilku buraków ktorzy niestety nie nadają się do życia w społeczeństwie .. Taka skaza ludzkosci ..
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
Poki co nic sie nie stalo (na szczescie skonczyly sie wakacje wiec i rzadziej na dworq siedze :) ), mimo to jednak zalatwilem sobie protekcje paru ludzi :wink: choc i tak nie wydaje mi sie zeby cos mialo sie jeszcze stac
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
no to topic closed :f
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
masz kape stary współczuje ci moim zdaniem nawet z nimi niegadaj z tymi kolesiami co ciebie i twoich kumpli gonili bo to i tak nic nieda oni szukają tylko zaczepki myśle że od razu powinieneś zebrać ekipe i dojebać cwaniakom :!: :evil:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: moja tragedia ...
grom nie wiem czy zauwazyles ale troszke czasu juz minelo bo co odgrzewac stare kotlety :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024