Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota powraca...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
............. po pierwsze, nie "siedzę" w boksie - więc znam się na nim tak jak każdy przeciętny człowiek interesujący się sportami walki. Faktycznie pomyliłem werdykt Ruiza z Jonesem Jr, nie było nokautu. Po drugie - co do różnicy wagi obu panów, to pamiętaj że Roy Jones PRZYTYŁ EXTREMALNIE (jak na siebie) do tej walki. Po trzecie, gdy słyszę nazwisko Gołota - mdli mnie, bo mamy chociażby Cieślińskiego w kick-boxingu który dużo bardziej zasługuje na rozgłos niż pan "wieczna porażka" heh ;)
Sam trenuję Muay Thai i w tym temacie czuję się pewniej.
No i wreszcie ostatnia sprawa - forum dyskusyjne służy wymianie myśli i poglądów, każdy może tu przedstawić swoje zdanie i ja to chętnie robię. Co do Pana Gołoty mam je wyrobione, tak samo jak Ty masz wyrobione o Salecie. No i uważam że oki, możemy sobie podyskutować w tym temacie. Dlatego nie rozumiem co się tak bulwersujesz i unosisz? Jeszcze Ci żyłka pierdząca pęknie ....
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

Jeszcze Ci żyłka pierdząca pęknie ....

8O 8O 8O 8O Ale tekst...

:rofl:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

" Andrzej raczej po pierwszym hi-kicku zszedłby z ringu ;) Pozdro

bla bla bla - najlepierw hajem trzeba trafic
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

Czy Andrzej powinien jeszcze stanąć w zawodowym ringu?
Tak, może zmyje z siebie hańbe
Nie, szkoda zdrowia jego i kibiców


Żadna hańba, a zdrowie takich kibiców powinien olać. Polacy to taki naród co lubuje się dokopywać leżącemu. Nikogo nie zabił tylko przegrał. W tej wadze wszystko jest możliwe nawet szybkie przegrane. Drogi Czarny Tygrysie nic do Ciebie nie mam ale szczerze powiedziawszy myślę że Twoja ankieta jest do bani.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
"bla bla bla - najlepierw hajem trzeba trafic"


........... mówimy o walkach Gołoty w poważnym K-1. :) Myślisz że Bonyaski, Le Banner, Aerts czy nawet trochę słabszy Feitosa. mieliby problem z trafieniem Andrzeja hajem? :lol:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

"bla bla bla - najlepierw hajem trzeba trafic"


........... mówimy o walkach Gołoty w poważnym K-1. :) Myślisz że Bonyaski, Le Banner, Aerts czy nawet trochę słabszy Feitosa. mieliby problem z trafieniem Andrzeja hajem? :lol:

mysle ze to gadanie o prostym bananie

Hm, a może by tak Gołota w K1 spróbował sił??? Miałby chyba większe szanse niż Saleta, który podobno z pomocą nóg zmiótłby Andrew z ringu...

a może by mu kółka dorobić i zrobić z niego tira :)
Chłopaki przestańcie fantazjowac :)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
............ święta racja :D , można gdybać bez sensu w nieskończoność. Tylko po co ;)
wbijam się w buty i lecę biegać, kondycja to podstawa heh. Pozdro wszystkim!
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

............ święta racja :D , można gdybać bez sensu w nieskończoność. Tylko po co ;)
wbijam się w buty i lecę biegać, kondycja to podstawa heh. Pozdro wszystkim!


No i o to chodzi :)
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
Glovkhan - mysl sobie o Golocie co chcesz, ale nie wypisuj autorytatywnym tonem sądów, że jest on sportowym zerem. Gdybyś zamiast pisać "obiektywnie" napisał "moim zdaniem" to bym się do tego nie przyczepił, bo nie zamierzam nikogo przekonywac do Gołoty.
A co do Cieślińskiego to przykrym jest fakt, iż w mediach on nie istnieje.
No i luz:P
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
I już koniec? no to nasze forum jest bardziej kulturalne od innych :) na niektórych do dzis sie kłócą a zaczeli naprawde dawno temu 8) a ja juz chciałem zacząc temat i udowadniać że Saleta w kicku tez nie był kozak...
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

I już koniec? no to nasze forum jest bardziej kulturalne od innych na niektórych do dzis sie kłócą a zaczeli naprawde dawno temu a ja juz chciałem zacząc temat i udowadniać że Saleta w kicku tez nie był kozak...

To zaczynaj:D chetnie poczytam (bo szczerze powiedziawszy nie znam sie jakos szczegolnie na kicku) hehe
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
"I już koniec? no to nasze forum jest bardziej kulturalne od innych :) na niektórych do dzis sie kłócą a zaczeli naprawde dawno temu"

......... a po co się kłócić ? Ja wolę dyskutować :) Tyle nerwów w życiu i jeszcze mamy się wkurwiać przed komputerem? :lol:
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
Jesli chodzi o Salete i jego kariere w kicku, po pierwsze nigdy nie walczył z kims z wyższej półki np Denisem Alexio i to nie z powodu że Alexio nie chciał jak wtedy niekiedy sugerowała prasa, tylko opiekunowie Salety wiedzieli że nie ma najmniejszych szans w takim starciu. Zawsze twierdziłem że tytuły zawodowe Salety w kicku były raczej zasługą świetnego menegera niz umiejetnościami Salety. Zresztą Saleta stracił tytuł w kicku trenując w usa juz boks zawodowy i to ze średniej klasy zawodnikiem którego jesli mnie pamieć nie myli znokautował Alexio. Przypomne równiez że o pierwszy tytuł zawodowy chyba ME w kicku Saleta walczył z facetem którego prasa okrzykneła "expresowym zółwiem" taki był swietny fighter. Jednak nie da sie ukryc że Salete wiele zrobił do propagowania kicku w kraju i ale również dzieki własnie kick-boxingowi stał sie popularny i nawet był i to chyba parokrotnie w pierwszej dziesiątce "Przeglądu Sportowego". Ja Salete nie cenie jako świtnego kick-boxera bo takim nie był, ale cenie za to że umie sie "sprzedać" medialnie i z każdego nawet małego sukcesu a nawet porażki :) potrafi wyciągnąć korzyści, niektórych to boli, ale takie sa fakty i tej cechy może mu zazdrościc nie jeden sportowiec... bo na tym własnie polega ten biznes jesli chodzi o sport zawodowy.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
...... no baaaaa, zapewne tak jest :) Nawet widzę tu drobną analogię z naszym bokserskim championem Andrew heh. Też walczył 4 razy o mistrzostwo świata dzięki swoim opiekunom ;) Jest conajmniej 15 lepszych bokserów z rankingu, od niego którzy czekają w kolejce do tej jedynej walki i zapewne większość nigdy się nie doczeka .....

Nie żebym się czepiał ..... poprostu biznes sportowy to biznes :) Pozdro.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

"Czy w Polce naprawde nie ma lepszych kandydatów do walki w K-1 grand prix ??"


........... no więc właśnie chodzi o to że aktualnie nie mamy praktycznie nikogo. Najlepszy wydawał się Marcin Różalski, tyle że i jego Saleta odprawił z kwitkiem. Niestety jesteśmy III-ligą europejską jeżeli chodzi o K-1. Jedynie mieszkający w Kanadzie Tomek Kucharzewski kilka lat temu bił się całkiem przyzwoicie, na wysokim poziomie (walczył min. z Carterem Wiliamsem, przegrał). Wygrał kilka walk, kilka przegrał ale z dużo mocniejszymi rywalami niż "nasze" K-1. Co z tego - kontuzja zatrzymała mu karierę.
Nasi młodzi zawodnicy - np. Wlazło to jeszcze niestety nie ten poziom. Może za kilka lat ....

podobno Łukasz Jarosz jest dobry ale jakoś chyba nie umie się medialnie wybić
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

podobno Łukasz Jarosz jest dobry ale jakoś chyba nie umie się medialnie wybić


Jarosz dobry?? a w czym??? :) 8O
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...

podobno Łukasz Jarosz jest dobry ale jakoś chyba nie umie się medialnie wybić


Jarosz dobry?? a w czym??? :) 8O

w kicku...w końcu wygrał pierwsze polksie "K1" we Wrocławiu...podobno na sparingach tłukł Salete,podobno nawet byli na forum tacy co mieli zamieścić filmiki z tych sparingów,Warchoł też twierdził w jednym wywidzie że Jarosz okopał porządnie na sparingach Salete więc może coś w tym jest...Ci co widzieli jego walki twierdza że jest niezły
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
Z ostatniej chwili:

Gołota chce walczyć z... emerytem

Plany powrotu na ring snuje Andrzej Gołota, który chce walczyć z... przymusowo emerytowanym Evanderem Holyfieldem. Gołota zaleczył już rany po kontuzji, jakiej doznał w czasie przygotowań do niedoszłej walki z Przemysławem Saletą.

Ponieważ po kolejnych zmarnowanych szansach nikt poważny nie zamierza wejść do ringu z Gołotą, jego menedżer Ziggi Rozalsky wpadł na pomysł, by bił się on z 43-letnim byłym mistrzem świata, Holyfieldem. Tyle tylko, że po ostatnim fatalnym występie przeciw Larry’emu Donaldowi komisja sportowa zakazała już „Dziadkowi” uprawiania boksu.

– Może uda nam się ich przekonać, by zmienili zdanie – z nadzieją mówi Rozalsky.

Oryginał: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
a ja lubie goote oglądać bo zawsze albo ładnie przegra albo ładnie wygra :)

Wyniek jest mi z grubsza obojętny, choć wole jak wygrywa. Ale jak pada też jest łądnie...
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota powraca...
nie znam sie na boskie ale mam takie dziwne spostrzezenie ze Golota walczac na ringu jest zawsze malo ruchliwy i malo katywny wyporwadza malo ciosow i ogolnie sprawia wrazenie zawodnika ktory sie boi bic (szczegolnie na poczatku walki)..... z tych walk ktore widzialem (niestety niektore w teleexpresie) Golota zadziwia mnie zawsze tym swoim charakterystycznym :stylem walki" ktory jest daleki od skutecznosci....

jzeli sie myle to sprostujcie sytuacje ale ja odnosze takie a nie inne wrazenie po onejrzanych walkach Goloty...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024