Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kickboxing w domu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_xwrite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kickboxing w domu?
Siema chciałbym zacząc cwiczyc(uczyc sie) Kickboxingu ale zabardzo nie mam możliwości ponjieważ do najbliższego klubu mam około 130km ! więc chciałbym w domu sie uczyc ! i z tego powodu szukam jakiejś stronki na którwj pokazują jak cwiczyc i podstawowe ciosy ?
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
....... samemu to bardzo ciężka sprawa :/ jeśli jesteś początkujący. Jasne że się da trenować, ale będziesz popełniał masę błędów. Proponuję poszukaj gdzieś dobrych "szkoleniówek" na kasecie video albo płycie cd. To przede wszystkim. Może ktoś z forumowiczów ma coś takiego i Ci udostępni. Druga kwestia to napewno musisz znaleść sobie kolegę, który będzie cwiczył z Tobą w parze, albo i dwóch kolegów, jeśli się da. Żeby zacząć ćwiczyć np. na worku musisz mieć już opanowane podstawy techniki. Inaczej utrwalisz masę błędów i raczej z kick-boxingiem nie będzie to miało wiele wspólnego.
Jeśli faktycznie masz tak daleko do najblizszego klubu, i nie możesz dojeżdżać, to może dobrym rozwiązaniem byłoby nawiązać kontakt z jakimś profesjonalnym trenerem. Może mógłbyś np. dojeżdżać do niego w jakieś weekendy np. 1-2 x w miesiącu. Zawsze troche techniki by Ci pokazał, a resztę będziesz robił w domu.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?

Siema chciałbym zacząc cwiczyc(uczyc sie) Kickboxingu ale zabardzo nie mam możliwości ponjieważ do najbliższego klubu mam około 130km !


Chłopie, gdzie Ty mieszkasz :?:
  • 0

budo_xwrite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
130km od lublina ! Moge z kolegą trenowacale szukam jakiejś stronki z na której sa pokazane ciose czyli jak uderzac :P
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?

130km od lublina !:P


w którą stronę?
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
powiem tak: zainwestuj w busa czy pksa i przejedź sie na trenning KB gdzieś i zobacz jak mniej więcej to wygląda... a jak chcesz to poszukaj w programie Bear Share takiego pliku : "Mastering Thai Boxing Kickboxing - Instructional - Fighting and Training Techniques - 1st part - Fight Kick Thaiboxing (vcd)"
z tego możesz sie troche nauczyć....
ale i tak wiesz ze najlepiej jest z trenerem
  • 0

budo_xwrite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
a nienzacie jakiejś stronki na jakiej są pokazane kopnięcia itp.?
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?

a nienzacie jakiejś stronki na jakiej są pokazane kopnięcia itp.?

a moze blizej masz sekcje czegos innego, np. boxu, bjj albo kyokushin? wiesz, na bezrybiu i rak ryba :wink: a co do filmow instruktazowych, poszukaj na allegro.pl na cd jakichs, to dobra sprawa, choc trenera nic nie zastapi.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?

a nienzacie jakiejś stronki na jakiej są pokazane kopnięcia itp.?


...... wydaje mi się że kick-boxing przez internet to nie jest dobry pomysł. Byle jak kopać i machać rękami to każdy potrafi. Tutaj chodzi o całą masę detali, drobnostek, o odpowiednie ułozenie ciała, dłoni itp. Nie nauczysz się tego ze stronki w internecie.
Zajebiście ze masz zapał i kombinujesz jak by tu zacząć, ale poprostu musi Ci ktoś taką technikę pokazać i wytknąc błędy.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
Chyba juz na temat samouków kiedys dyskutowaliśmy, jeszcze nie spotkałem trenujacego w domu opierającego się na video i internecie który by nie kaleczył technik a wtedy dopiero jest problem z "przerobieniem" zawodnika żeby go poprawic, gorzej sie go poprawia niz uczy nowicjusza.
  • 0

budo_pszczóła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
Sciagnij sobie całą serie filmów instruktarzowych Rob'a Kaman'a do Muay Thai. Do tego znajdz sobie jakiegoś kumpla i cwicz 3-4 razy w tygodniu to co pokazują na filmach. Trener nie jest ci potrzebny, ale by sie przydał od czasu do czasu... :)
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?

Sciagnij sobie całą serie filmów instruktarzowych Rob'a Kaman'a do Muay Thai. Do tego znajdz sobie jakiegoś kumpla i cwicz 3-4 razy w tygodniu to co pokazują na filmach. Trener nie jest ci potrzebny, ale by sie przydał od czasu do czasu... :)


Dobre trener nie potrzebny :) 8O :?: :!:
  • 0

budo_xwrite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?

Sciagnij sobie całą serie filmów instruktarzowych Rob'a Kaman'a do Muay Thai. )

a skąd je wziąc z jakiej stronki może ktoś ma jakies link do filmu czy co?
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
"Trener nie jest ci potrzebny"

............ racja, oczywiście że nie jest. Pałęta się, hałasuje, mruczy coś pod nosem i jeszcze wtrąca swoje 3 grosze. Przyjdzie taki i gada i gada, zamiast trenować - tracisz czas na jakieś dyrdymały. :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
Xwrite bede szczery: trening w domu jest o dupe potłuc bo to tak jakby piłkarz trenowal tylko żonglowanie. Trening z kumplem ktory sie nie zna tez jest o dupe potłuc bo to tak jakby ślepy prowadzil ślepego. Ale wcale cie nie zniechęcam bo ruch to zdrowie i lepszy taki trening jak źaden - grunt żeby sie dobrze bawić. Ps. koniecznie chcesz trenować kicka, nie moze być boks czy MT (może znajdziesz sekcje bliżej domu)?
  • 0

budo_xwrite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
bliżej domu to ja mam karate :P A ja jak widziałem jak te gnojki wymahuja tymi rękami i sie drą to niedobrze mi sie zrobiło :P :twisted:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
To ty lepiej trenuj kicka w domu :? :wink:
  • 0

budo_pszczóła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
o co wam chodzi... przeciez napisalem zeby sie przydal od czasu do czasu :D
  • 0

budo_pszczóła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
sciagnij program "eMule" albo "eDonkey" i wpisz w wyszukiwaniu "Rob Kaman" :wink: mozesz zamiast tego kupic te filmy z allegro albo od jednego z forumowiczow i wybulic 50 zł :lol:
  • 0

budo_xwrite
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kickboxing w domu?
Szukałem na emule jest tego wbul ale ja szukam konkretnych filmów instruktarzowych a nie wal mógłby ktoś podac tytuły filmów instrukatarzowych z Rob Kamananem ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024