Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZIombal daj 5 zeta (standart)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Ostatnio szedłem z dziewczyną. Przyczepiło się dwóch rusków. Chcieli mnie po prostu skroić. Powiedziałem po kilku ostrzeżeniach wyraźne SPIERDALAJCIE bo będzie źle i sobie poszli :) :) Fajnie potem było: "Grzesiu, ale Ty dzielny jesteś" :wink: :wink: :wink: :wink:
Pozdro!
  • 0

budo_nakes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Do mnie nigdy nawet nie podchodza a jak sie juz zdarzy to mowie nie mam i wszystko.
Częsciej sie zdarza ze podejdzie jakis menel/menelka i truja dupe ze im brakuje na cukier albo cos(cukier=tanie wino)ostatnio szedlem z kumplem i wlasnie sie tak zdarzylo z tym cukrem,to byla jakas babka widac ze rowno grzeje ,podeszla i:przpraszam panow nie macie moze 2 zl na cukier bo mi brakuje
kumpel-a co ja pani poradze
trula dupe chyba z 5 minut az w koncu powiedzialem ze jak chce to ona mi mmoze dac dwa zlote odwrocila sie na piecie nic nie mowiac i poszla :)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Witam,
musze sie przyznac, ze uzywam tej samej metody co inicjator tematu- kilkukrotnie mi juz pomogla.
Podchodze (znaczy sie w przenosni bo to oni najczesciej podchodza :evil: ) na luzie- jak oni do mnie: "siema, kope lat, jak zyjesz?" to ja "a, wiesz spoko, co u ciebie?" itp. Udaje (choc czasem tez poprostu niezalapie powagi akcji), ze nic nie podejrzewam: Kiedys nawet sie nie obejrzalem a 4 gosci (+/-18lat) juz otacza mnie i kumpla (mialem 13 lat- aktualnie mam 15)- fartownie skonczylo sie na zyczeniu wesolych swiat (wielkanoc :P ) ale bylo juz blisko- dopiero pozniej zalapalismy dramatyzm sytuacji :wink: .
Ale przykladowo inny znajomy poznal grupke spoko gosci w podmiejskim (pociagu) i fajnie zapowiadajaca sie znajomosc zakonczyla sie utrata kom. i kasy :? .

Zawsze jak jest taka sytuacja podchodze blisko do "oponentow", w sumie nie wiem czemu i kazdy kto wie cos o walce wyklnie mnie za taka "rade" ale jednak to dziala na psyche przeciwnika. np.:
Podbiega do mnie kilku gosci w szkole z tekstem: czemu biles "kogos tam" (rzeczywiscie go popchnalem poniewaz wyklinal kumpla), obok mnie siedzi wlasnie tamten kumpel a ja do niego: "wstajemy do nich?" Mimo jego niewyraznej miny wstalem sam i przedstawilem kontrargumenty ("dostal bo zaczynal do kumpla") poprosili zebym juz go nie bil i poszli. Okazalo sie, ze skierowali swe kroki do innego goscia w tej samej sprawie (on tez byl zamieszany) i dali mu po pysku- gosc jest silniejszy i wiekszy ode mnie ale sie nie postawil. Ja sam sie postawilem z powodu niewiedzy :lol: bo w pierwszej chwili zauwazylem jednego goscia (bylo 5) i w dodatku nie znalem ich zlej slawy o ktorej dowiedzialem sie troche pozniej. Niewiedza- swietna rzecz dzieki niej w kilku sytuacjach postawilem sie (idiotycznie) ale wyszlo mi to na dobre. Chociarz takze przez "niewiedze" znalazlem sie w kilku sytuacjach.

Aha, stwierdzenie, ze jest to ryzykowny sposob (ten pierwszy bo druga opcja w niektorych sytuacjach jest malo roztropna) mija sie troszeczke z celem, bo kazda sytuacja zagrozenia wiaze sie z ryzykiem...
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Bardzo dobrze się zachowałeś, nienależy okazywać strachu bo jeżeli gość będzie miał nad tobą przewage psychiczną i to wyczuje to będzie cie poniżał i bił prawidłowa reakcja BRAWO :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Grom, skoncz nabijac posty. wykopujesz jakies archiwalne tematy, w ktorych tak naprawde nie masz NIC do dodania. skoncz z tym.
  • 0

budo_baster
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
kurcze wspolczuje wam chlopaki (i dziewczyny) bo widze ze teraz sa ciezsze czasy w szkolach niz za moich lat szkolnych
ja tylko jedna sytuacje pamietam jak mialem 16lat i mijalem 5ciu gosci z ktorych jeden wyskoczyl i ostro machal lapami zeby mi w zeby dac.
skonczylo sie na tym ze zlapalem go za szmaty pod szyja ale uderzyc sie balem bo obok stala reszta i patrzala.
ale widze ze mi macha przeszczepami wiec wyprostowalem reke i odchylilem glowe do tylu, to wystarczylo zeby nie mogl dosiegnac a pozniej jacys przechodnie zaczeli dyskusje i przeszedl do pyskowki z nimi a ja odszedlem
ech stare czasy

teraz jestem duzym chlopcem a raczej wielkim chlopem i jak podchodza zulki to zaczynaja od:
- panie kierowniku, przepraszam !!
zazwyczaj nie zatrzymujac sie odpowiadam:
- spoko, ja sie nie gniewam
i zanim wyjda z oslupienia jestem juz daleko
serio, zawsze to dziala

ale czasem spotykam chlopaczkow jak na sile myja mi szyby, chca cos sprzedac w knajpie itd i czesto daje im jakas zlotowke i nie biore tego co sprzedaja nawet, bo podziwiam ich ze mimo ciezkiej sytuacji chca uczciwie zarobic
  • 0

budo_kruszak
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
A ja jak sobie szedlem ostatnio po miescie z dziewczyna podbilo do nas 2 typow.
standardowa gadka "daj wyslac sms albo 5zl na karte".
Na to ja nic idziemy dalej, tzw. ignor. Dopoki mowil do mnie wszystko bylo ok, ale jak otworzyl ryj do dziewczyny nie wytrzymalem. Lapy w gore szczena w ryj i do niego, moja pani "wojtek spokojnie przeciez jeszcze nic nie zrobil, to nie powod" ja na to chcialem powiedziec "bedzie mial na przyszlosc" ale w szczece to nie zabardzo mi wszylo. zanim sie do nich znow zwrocilem panowie odpuscili i zaczeli isc w druga strone :D z ta pania juz nie jestem ale chyba ciagle ma mnie za wariata :D
  • 0

budo_nowak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z.Gora/Rogowo

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
ja pare lat temu tez powiedzialem ze nie mam 5taka i wdalem sie w glupia gadke. stracilem kase, komore, rozdarta skora.. az tak bardzo nie bolalo.
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
coz mnie probowali szyc ale im sie nie udawalo nigdy zazyczaj sie konczylo na szrapaninie a jak widizli ze stawiam opor to odpuszczali ..tak za małolata było
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Może trochę off-topic, ale z drugiej strony temat jest o pieniądzach.

Kiedyś zostałem poproszony o złocisza przez jakiegoś żula. Nie, nie było żadnych gróźb, wręcz przeciwnie, gościu był miły i opowiadał na co zbiera ("co będę ściemniał... wczoraj mnie z więzienia wypuścili, popiliśmy z kolegami, a dzisiaj mnie suszy jak @#% i potrzebuję na wodę mineralną"). Akurat tego dnia dostałem stypendium, które miałem schowane głęboko w torbie, a w portfelu miałem jakieś naprawde żałosne grosze. I to dosłownie, bo nie wiem czy było tego 50 gr, ale za to w najdrobniejszych monetkach.

Mimo że ignoruję takie prośby stwierdziłem że tym razem mogę się zabawić, zwłaszcza że naszła mnie pewna myśl, a czasu też było sporo (okienko). Wyciągnąłem portfel i wysypałem mu wszystko co tam było do czysta. Zrobiło to niezłe wrażenie, gościu spojrzał na mnie jak na świętego, zaczął dziękować aż mi się śmiać chciało, itd, w końcu poszliśmy swoją drogą.

No może niezupełnie swoimi drogami, bo ja odczekałem aż on straci mnie z oczu i komisyjnie z ciekawości sprawdziłem co zrobi... A działo się tak - po zebraniu jeszcze dwóch składek gościu uznał widać że już ma odpowiedni kapitał i skierował się do sklepu. Ja tam mu wierzę że naprawdę chciał kupić wodę mineralną ;-) ... ale w rzeczywistości kierowane odruchem Pawłowa nogi nieuchronnie zniosły go w kierunku stoiska monopolowego gdzie kupił jakieś wino marki wino... A więc mój eksperyment po raz kolejny potwierdził tezę że "człowiek nie wielbłąd, i pić musi" ;-)
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
hej ten temat juz tu byl a przynajmniej podobny. Rada jest jedna niewolno pokazac swojej slaosci jak mozna to uciekac jak trzeba lac. hehe
pozdrawiam.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
ja bym powiedział odwrotnie:
Jak można to lać jak trzeba to uciekać.
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)

ja bym powiedział odwrotnie:
Jak można to lać jak trzeba to uciekać.

hehe kontur pamietam cie z tamtych dyskusji. widze ze mamy podobne zdanie. troche sie tylko rozni kolejnoscia.
Pozdro
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)

ja bym powiedział odwrotnie:
Jak można to lać jak trzeba to uciekać.

Kontur? Nie poznaje :) :wink:
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
jestem tego samego zdania co kontur a pozatym nie mozna generalizowac kazda sytuacja jest inna wyjatkowa co zadziala na jednego na drugiego nie zadziala wiec trzeba byc kreatywnym w danej sytuacji a to ze psycha jest wazna to jest to oczywiste...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Kazdy na forum musi kiedys dorosnac w pogladach ;) lepiej wczesniej niz pozniej ;)


POzdrawiam
  • 0

budo_bongolud
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
jak ode mnie zula kase to zawsze mowie ze nie mam a kiedy juz zaczyna sie robic ostrzej to mowie "odczep sie" i odchodze. no chyba ze maja mnie zabic za te dwa zeta to juz lepiej im je dac... :?
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)

Najgorzej mają spokojne nieduże osóbki... zawsze się jakieś pizdy przyczepią i się zazwyczaj nie odczepią dopóki nie osiągnią swego! Widzą łatwy cel i tyle.

Ps.

Tekst mojego qmpla do synka który chciał od niego 5-teczke:
- qrwa cieciu widisz czerwony krzyż na moich plecach?
- nie...
- to na chuj gadasz ze mną jak z caritasem?!

---

i na bis

- Ziomek wyskocz z piątki!!! ( bardzo nieprzyjemny - agresywny )
- sorki nie mam pieniędzy... ale wypłacić Ci zawsze mogę... ( liść )

Po otrzymaniu listonosza i wiązanki wulgaryzmów jego qmple zaczeli nas uspokajać a on sam przepraszać że nas z kimś pomylił :) :) :)


Nie ma litości dla skurwysynów :!:

Sorki za wulgaryzmy :wink:





jestes zajebisty...po prostu debeściak... :) :) :) :) :) :) :) :) :) i twój kumpel też
pozdrawiam

  • 0

budo_hardknocks
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pszczyna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
Może i mocne gadki często się przydają ale zdażają się takie matoły które nie zrozumią o co biega z czerwonym krzyżem i zaraz walą po gębie, dlatego lepiej najpierw z wyrazu twarzy kolesia wyciągnąć wnioski i stwierdzić, czy nie ma on czasem wodogłowia od dragów bo jak ma, to można dostać kosę w brzuch. Mówie to bo znam takich ludzi dla których 2 złote to większa wartość niż życie.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZIombal daj 5 zeta (standart)
u mnie na dzielnicy byl jeden taki kozak...chodzil zawsze z gazem i jak ktos nie chcial oddac zlociszy to psik po oczach i sam sobie bral...w pewnym momencie zamienil gaz na noz ,dwa tygodnie temu prawie zabil jakiegos chlopaka (ma przebite pluco i watrobe) .
tego psychola zamkneli, (drugi raz w przeciagu kilku miesiecy) i mam nadzieje ,ze tym razem tak latwo sie nie wywinie. chociaz nigdy nic nie wiadomo ( ma 16 lat i leczy sie psychiatrycznie)
ale obiecalam sobie ,ze jak i tym razem mu sie upiecze to trzeba zalatwic to inaczej...
nie moge dopuscic do tego,zeby zrobil krzywde komus z moich bliskich...zlwaszcza ,ze "poluje" na mojej dzielnicy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024