Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawski Dworzec Srudmiescie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
patrzac na ten temat poczulem sie jakby ktos czytal w moich myslach, znal moje obawy!
zawsze bedac na dworcach interesowala mnie ta tematyka balem sie jednak ja zglebic (to chyba ta adrenalina), teraz juz wiem co robic i czego sie spodziewac.jedno slowo : dziekuje.
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie

A śródmieście - smród i pełno meneli, ale raczej spokój - a bywałem dosć często...


Dzisiaj jade na trening wychodze z pociagu, ide tunelem z Centalnej na Srodmiescie (teraz tory sa w naprawie i pociagi inaczje kusuja) wychodze na powierzechie ze Srodmiescia, patrze a tu brudny, smierdzacy koles leje sobie na srodku schodow.

Stanolem zdziwiony, na poczatku mnie zamurowalo. Stoi facet na gorze schodow ja na dole schodow i leje w moja strone.

- Co sie k**a patrzysz? Fi**a nie widziales?

Poszedlem drugimi schodkami (tymi obok) jak przechodzilem to sie jeszcze za mna odwracal i prawie buty mi obsikal ;)

eh zalosne...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
hmm tak sie zastanawiam.. bo wiecie - czytam sobie wlasnie takie jedno zagraniczne forum turystyczne no i .. no i tam ludzie pisza o Polsce. i wiecie co? same mile rzeczy pisza. a najlepsze jest to, ze nigdy nie czuli sie tutaj zagrozeni nawet przez chwile. Nawet w takich miejscach jak Stadion X-lecia stwierdzaja ze jedynym zagrozeniem moga byc "kieszonkowcy, jak na dworcach". My chyba jestesmy przewrazliwieni...
  • 0

budo_s.sam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
Kiedyś spedzałem dużo czasu na dw środmieście czekając na kobietę lub odprowadzając Ją. Czasami jak czas sie dłużył to chodziłem wzdluż peronów i liczyłem strzykawki na torach, szczególnie w okolicach filarów przy zejściu na centralny.
Przeważnie byłem tam póżno ale widocznie miałem dużo szczęscia bo nigdy nic złego mnie tam nie spotkało.
Pownni coś zrobić z centralnym bo przecież to dla wielu osób przybywających do Warszawy pierwsza rzecz która widza - kiepska wizytówka.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie

Wszystko rozegralo sie w okolicach godziny 16 .....az sie boje pytac co sie tam dzieje w nocy :/


Jechałem z tamtąd po 22 i było spokojnie w podziemiach jak i na peronach.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie

Co sie k**a patrzysz? Fi**a nie widziales?



Bym mu tak napierdolił że jeszcze godzine by leżał w swoich szczynach.
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
najlepiej sie zmasowac i wtedy malo kto zaczepia .... odstrasza sie w ten sposob oponentow samym wygladem i sie chodzi pewnie po ulicy :F no i do tego pewny krok oczywiscie...
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie

Pocieszajace jest to ze caly Dworzec Srudmiescie, jak rowniez Dworzec Centralny jest dosc dobrze obstawiony. Na zewnatrz (pod Palacem Kultury) rzeczywiscie jest przynajmniej jeden patrol (dzis sprawdzilem - 21:20 chodzily 3 patrole pod Palacem, 1 przy wejsciu do Metra, i jeden w metrze - na Dworcu Srudmiescie nie bylo nikogo - codziennie nikogo nie ma).


Ładna post. Szacunek, zwracam tylko uwagę, że zdaje się wtedy trwała akcja "Sektor" czyli masowy nalot policji i straży miejskiej na okolice dworców (Centralny i Śródmieście) i PKiNu.

Akcja (jak to u nas) się już skończyła i okolica już może nie być tak dobrze obstawiona
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
Codziennie jestem na Środmiesciu (PKP) i za każdym razem widze patrol policji, soku lub ochrony
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
i zaraz "co sie kurwa wozisz, wpierdol chcesz?" :D
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
raczej do zmasowanych takich tekstow nie ma uwierz za to do jakis leszczy co sie bujaja na boki to proste ze tak
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie

raczej do zmasowanych takich tekstow nie ma uwierz za to do jakis leszczy co sie bujaja na boki to proste ze tak

dla jednego jestes zmasowany, dla drugiego rozbujany leszcz...
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie

Bym mu tak napierdolił że jeszcze godzine by leżał w swoich szczynach.


... i byś miał sprawę za pobicie gdyby to zgłosił. Masz prawo kogoś bić tylko w przypadku naruszenia twojej nietykalności cielesnej i/lub obrony mienia.
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawski Dworzec Srudmiescie
Daj spokój,myślisz,że gościu poszedłby na policję?A nawet jesli to kto by mu uwierzył?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024