Skocz do zawartości


Zdjęcie

chinski alkohol (temat schodzi na elektronikę)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

budo_illuk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: chinski alkohol (temat schodzi na elektronikę)
Wiem już, że tłumaczką jest Polka:) pewnie jakaś młoda, wiem że na imię ma Krysia...
Jeśli miałbyś czas i chęć pokazać nam coś w Pekinie, w czasie jak tam będziemy, to byłoby super:) Na pewno się odezwę jak będę:)

pozdrawiam
iLLuk
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: chinski alkohol (temat schodzi na elektronikę)

Wiem już, że tłumaczką jest Polka:) pewnie jakaś młoda, wiem że na imię ma Krysia...
Jeśli miałbyś czas i chęć pokazać nam coś w Pekinie, w czasie jak tam będziemy, to byłoby super:) Na pewno się odezwę jak będę:)

pozdrawiam
iLLuk


no to pewnie z sinologii... a choc w Pekinie studiowala?
bez obrazy dla kolegow i kolezanek z sinologii ale w wiekszosci przypadkow ich wiedza o starozytnych Chinach jest duzo lepsza od wiedzy o nowozytnych....
wiesz nie chce mnie sie targac Waszej wycieczki macie swoja przewodniczke i jej za to placicie niech sie z Wami meczy :wink: ja najwyzej moge sie z Toba spotkac i wez jeszcze jakies ladne panny jak sie urwiesz z oficjalnej wycieczki :lol:
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: chinski alkohol (temat schodzi na elektronikę)

Czy w tych marketach, co mi podaliście, płacić lepiej w dolarach w Yuanach. Jeśli w Y to gdzie najlepiej wymieniać walutę, żeby było legalnie i dobry przelicznik.


Kurs yuana staly obecnie za 100 dolarow dostajemy 801 yuanow plus pare mao. Dzisiaj w banku jak wymienialismy kase widzielismy kolesia, ktory z konta tak na oko wzial okolo 50-60 tysiecy yuanow wrzucil w reklamowke i poszedl sobie przez chwile nawet szlismy za nim ... :twisted: . Przy wymianie lepiej miec dolary lub euro sa problemy z wymiana np, funtow brytyjskich.

MW
  • 0

budo_sj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: chinski alkohol (temat schodzi na elektronikę)

Cześć!! Dla tych wszystkich, którzy chcieli przesyłam aktualny (na 3 tygodnie przed odlotem) plan podróży Chóru UAM z Poznania:)
(skipped)


Jesli to mozliwe prosze podaj dokladniejsze informacje dot. Waszego pobytu w ChRL. Uniwersytetow w Shanghaju jest bardzo wiele, podobnie jest z Pekinem czy Nankinem - wiec trudno byloby Was znalezc - a szkoda byloby przegapic wystepy takich gwiazd...

Czy informacje o Waszych wystepach beda dostepne w placowkach dyplomatycznych Polski w Chinach?

Co do przewodniczki/tlumaczki, to nie trac wiary w jej kompetencje, choc z wiedza Tomasza z pewnoscia zaden sinolog konkurowac nie moze...:)

Jarek
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: chinski alkohol (temat schodzi na elektronikę)

Co do przewodniczki/tlumaczki, to nie trac wiary w jej kompetencje, choc z wiedza Tomasza z pewnoscia zaden sinolog konkurowac nie moze...:)


jaki czuly na tym punkcie :wink: Jarek wiesz przeciez jakie oni bzdury opowiadaja czesto o Chinach po pobycie rocznym w cieplych pieleszach uniwerku gdzie chinscy nauczyciele im wszystko ladnie i politycznie poprawny sposob wytlumaczyli.... toc jedna idiotka klocila sie ze mna ostatnio ze chinskie prawo wcale nigdy nie narzucalo ze trzeba robic jv w firmach produkcyjnych tylko te wielkie zachodnie koncerny same chca pomoc w rozwoju chin bo im glupio za 1900 :rofl: i oczywiscie miala te info od swojego nauczyciela
  • 0

budo_sj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: chinski alkohol (temat schodzi na elektronikę)

Co do przewodniczki/tlumaczki, to nie trac wiary w jej kompetencje, choc z wiedza Tomasza z pewnoscia zaden sinolog konkurowac nie moze...:)


jaki czuly na tym punkcie :wink: Jarek wiesz przeciez jakie oni bzdury opowiadaja czesto o Chinach po pobycie rocznym w cieplych pieleszach uniwerku gdzie chinscy nauczyciele im wszystko ladnie i politycznie poprawny sposob wytlumaczyli.... toc jedna idiotka klocila sie ze mna ostatnio ze chinskie prawo wcale nigdy nie narzucalo ze trzeba robic jv w firmach produkcyjnych tylko te wielkie zachodnie koncerny same chca pomoc w rozwoju chin bo im glupio za 1900 :rofl: i oczywiscie miala te info od swojego nauczyciela


Pozwol, ze jeszcze raz tak samo spointuje Twoja wypowiedz:

"(...) z wiedza Tomasza z pewnoscia zaden sinolog konkurowac nie moze...:)"

Pozdrawiam cieplo,

Jarek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024