Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mięśnie brzucha - amtor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Koks z biedronki
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mięśnie brzucha - amtor
Cześć. Mam 17 lat, 180 cm wzrostu i 71 kg wagi. Bicepsy, tricepsy i klatkę mam wyrzeźbione (od pracy fizycznej). Mam takie pytanie. Czy w domowych warunkach (bez siłowni) dam radę wyrobić mięśnie brzucha tak, aby były bardziej widoczne ("kaloryfer")? Bo teraz widać tylko ich zarys. Od miesiąca robie serie po 40 brzuszków (z skosem i czasami jakimś ciężarkiem) z rana i wieczorem, jem dużo więcej i więcej produktów bogatych w białko. Czy takimi ćwiczeniami dam rade coś zrobić? Jeżeli tak to ile mi to zajmie? Z góry dzięki za odp i w razie czego proszę o jakieś wskazówki :thumbsup:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha - amtor

Cześć. Mam 17 lat, 180 cm wzrostu i 71 kg wagi. Bicepsy, tricepsy i klatkę mam wyrzeźbione (od pracy fizycznej). Mam takie pytanie. Czy w domowych warunkach (bez siłowni) dam radę wyrobić mięśnie brzucha tak, aby były bardziej widoczne ("kaloryfer")? Bo teraz widać tylko ich zarys. Od miesiąca robie serie po 40 brzuszków (z skosem i czasami jakimś ciężarkiem) z rana i wieczorem, jem dużo więcej i więcej produktów bogatych w białko. Czy takimi ćwiczeniami dam rade coś zrobić? Jeżeli tak to ile mi to zajmie? Z góry dzięki za odp i w razie czego proszę o jakieś wskazówki :thumbsup:



Wykonywane cwiczenia OK zawsze cos dadza ale skup uwage na swojej diecie. Dostarczaj odpowiedniej ilosci kalorii ale nie przesadzaj bo moze odlozyc sie tluszcz. Jesli chcesz bardziej profesjonalnie to sprobuj A6W-temat jest w podwieszonych.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha - amtor
Przy twojej wadze i tak powinny być te mięśnie widoczne :thumbsup: Poza tym możesz mieć potężne mięśnie brzucha ale jak będą pokryte warstwą tłuszczu to i tak ich nie będzie widać :) więc warto skupić się na diecie.Co do treningu to możesz sobie ułożyć plan tylko musi on zawierać ćwiczenia na skosy,mięśnie proste (ważny też jest dół mięśni prostych)
  • 0

Koks z biedronki
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha - amtor
aha, bo nie jestem pewien bo gdzieś czytałem że jak nie będę `dobrze` się odżywiał to mogę spalić te mięśnie a nie je wzmocnić
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha - amtor

aha, bo nie jestem pewien bo gdzieś czytałem że jak nie będę `dobrze` się odżywiał to mogę spalić te mięśnie a nie je wzmocnić


Spalić :thumbsup:.Powinieneś spożywać sporo białka, unikać dużych ilości węglowodanów prostych, tłuszczy oraz słodyczy.Jeżeli chodzi o tłuszcze to najlepsze są w rybach, oliwie, produktach mlecznych czy orzechach.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024