Skocz do zawartości


Zdjęcie

Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie

Koks im do łbów uderzył.


Wstyd i hańba! KURWA niwinni ludzie by pewnie oberwali. Matoły do kwadratu!


Wiecie co? Czasem zastanawiam sie czy warto wyrazac swoja opinie na jakis temat. Coraz czesciej zdarza sie ze jak cos napisze, dostaje wiadomosc np tego typu:


9293247 (22:58 )
wstyd i hańba?
9293247 (22:58 )
wez sie ciagnij jebany frajerze i nie wypisuj głupot pajacu jak nie wiesz o czym piszesz
9293247 (22:58 )
chuj ci w dupe

No i wez tutaj sprobuj nawiazac dyskusje na wyzszym poziomie niz "chuj, kurwa, ja pierdole, zajebac, bo cwele"


Nie szafujcie opiniami, IMHO to ściema.


Wogole ta historia to jedna wielka bajka jak dla mnie...


Łe to jakiś przekręt..


bzdury.


Mowili o tym w Faktach na TVN. Nie powiedzieli ze Karatecy ani Judocy tylko "mlodzi, silni, wysportowani".
Pokazywali kilkunastu lezacych ludzi oraz ich wyposazenie. Lezaly gumowe palki, jakies kije, wielki noz typu Saber USA itp.
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Reakcja taka a nie inna uzytkownikow jest spowodowana artykulem zamieszczonym w sieci, do ktorego link jest troszke wypowiedzi wyzej. Przedstawiona sytucja w tym artykule jest idiotyczna (IMHO) wiec nie mozna sie dziwic ze opinnie sa takie a nie inne...
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Ale własnie jaki im to wszystko udowodnią ? Wystarczy ze poiwedza ze sie zbierali na grila albo cos takiego :D
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
ok Liczmistrz..masz racje ale to co napisałem i chyba RIP'owi tez o to chodziło? :? to nie negowanie że w oóle taka sytuacja miała miejsce(że jakas banda sie zebrała) ale to że mieli to byc kadrowicze karate dżudo sumo? itp co by nie patrzec sportowcy..bardzo prawdopodobne że jakaś jebięta grupa osób(mafia jakaś okoliczna czy cuś) zebrała sie w jakims niecnym celu i tyle a media robia z nich jakis kadrowiczów medalowców olimpijczyków?a ludzie to łąpia..albo sie oburzaja a ja zadałem tylko pytania i podałem w wątpliwość ze to byli sportowcy(a jakby to naprawde była kadra to chyba sprzetu by nie potrzebowali? :) w końcy deski na treningach łamia to co za róznica krzesło albo stół w dyskotece?)
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Nie rozumiem Waszego zdziwienia faktem ze jak to tak policjanci mogli ot tak sobie "powalic i skuc" tak wielka grupe uzbrojonych ludzi trenujacych sztuki/sporty walki. Ano normalnie jak zobaczyli pare pistoletow maszynowych wymierzonych w siebie to odrazu im przeszla ochota do burd, szczegolnie ze to Policja = wladza i w razie ataku na nich/stawiania oporu mieliby juz calkiem pozamiatane. Zreszta mysle ze gdyby cokolwiek probowali dzialac, to trup posypalby sie gesto....

A tak wogole to jakas troche naciagana historia, no ale jak nawet na TVN mowili to moze prawda.... :roll:
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
dziwne, bardzo dziwne.. co za inteligenci z tych kolesi?
moze to poprostu jakies koksy trenujace 2 miesiace karate czy cos tam innego i koloruje sobie gazeta?
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Akurat znam kilku policantów w koszalinie (pochodze z tego miasta) wiec bylo tak. (t oczywiscie wersja nieoficjalna - z rozmów)

12 to było antyterrorystów + ok 50-60 gliniarzy z prewencji (w tym kompanie szybkiej reakcji z komnedy powiatowej. I z tego co wiem to raczej zapaśników i kickboxerów zatrzymali (choc i jakis judoka sie i karatecy ze sczzecinka podobno trafili)

Policjanci dostali cynk ze bedzie duza akcja wiec sciagnieto posiłki z regionu - widocznie mieli super informatora bo doskonale wiedzieli gdzie bedzie zbiorka kolesi.

nie wyobraza sobie co by było jaky wpadli do tej dyskoteki - jest ona przy plazy i typu otwartego, z pietrem pod gołym niebem - ludziniemieli by za bardzo jak uciekac musieli by skakac z 3-4 m :evil:
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
A Yogi bear - w koszalinie wiadomo kto jest kadrowicz w MA - mimo ze miasto ma 120tys ludzi to i tak zna sie tam ludzi tym bardziej ze były juz zatrzymania w klubie zapasów (m.in. olimpijczyka w z atlanty)
  • 0

budo_yogi bear
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Planety Ziemi...

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
No może..nie wiem nie mieszkam w Koszalinie i nikogo tam nie znam:D. Mógł sie jeden albo 2 takich z kadry znalesc bo przecierz były takie akcje jakiś czas temu że okazało sie że paru znanych polskich bokserów w mafi robiło i chyba jeden zapaśnik był zamieszany w sprawe gen.Papały?(nie pamietam dobrze ale chyba miał przegonic jakiegoś świadka chwile przed egekucja?) Ale wracając do tematu to w texcie pisze:" w większości karateków i judoków" a ty piszesz że to zapaśnicy i kickboxerzy..Problemem jest to że heh :D jak mamy sie wypowiadać na temat na który są tak rozbierzne opinie? Jedni mówia że tak inni że inaczej a media czwarta władza że jeszcze inaczej i komu to wierzyc? a poza tym jezu nie wierze..za nic na świecie nie dam wiary temu że chociarz wiekszość ich to byli zawodnicy..to że ktos se trenuje jakaś sztuke walki i na rozróbe w "trollu" ściąga paru z kadry to nieznaczy że ludzie którzy poświecili swoje zycie na kariere sportowa bedą ryzykować to co tak ciężko osiągneli i urządzac jakies burdy(w paru jeszcze rozumiem ale nie że w 50..)
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Powiem ci ze w TV regionalnej mówili ze to zapaśnicy a tylko dziennikarz Wyborczej walnął ze to judocy. ogolnie to wam powiem ze ostatnio 2 lata temu balowalem w wakacje w Mielnie to strach było wieczorami gdzies isc - napływowi głownie poznac wrocław robili niezła rozrube. butelki kosy szly w ruch - mnóstwo koksów , pijanych/nacpanych napierdalao jak leci wszystkich. Przydzielone były komompania AT i specjalna prewencji z koszlina i tylko co chwile wyłapywali jakies BMW or ekipe "na miescie".

Nie wiem jak jest teraz (rok bylem w USA a teraz nie opuszczam 3city) ale z tego co mi znajomi mówia to nie jest lepiej i w ryj mozna szybko dostac ,ale tak jest na całym wybrzezu latem :roll:
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Ja byłem 7 lat temu w Mielnie i była to cicha i spokojna mieścina :D To samo kołobrzeg.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Historia, prawdziwa, słyszałem wieści od kumpla z policji. Zwinąć ich było dośc łatwo, oni podobno o tym dośc dużo gadali, chwalili się ze bedzie rozróba, wiec jaki problem ? Nie róbmy z policji kompletnych tępaków, tym bardziej z AT. Co do Mielna, to nie lubię tej miejscowości, przyjeżdza za dużo ludzi pokroju "Polska B", ktorzy nie potrafią minąć człowieka na ulicy bez głupiej zaczepki.
  • 0

budo_pacu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Historia jak najbardziej autentyczna. Widzialem juz nawet kilka fotek z tej akcji. Z tego co mi wiadomo wsparcie przyjachało potem ponieważ było za mało radiowowzów do przetransportowania tych nazywanych przez dziennikarzy SPORTOWCOW ;) Akcji była skutenczna dzieki ludziom z AT. A tak na boku to chciałbym pogratulowac tym wszystkim ktorzy brali udział w tej akcji i trenują jakąś SW za propagowanie sztuk walki i za wyrabianie dobrej opini o ludziach trenujących SW ... ...żenada :X
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie

Ja byłem 7 lat temu w Mielnie i była to cicha i spokojna mieścina :D To samo kołobrzeg.


cicha i spokojna miescina ale zimą :)
wczoraj byłem w trollu i jesli ci "karatecy" by tam wpadli to by byla masakra.. tam jest tyle ludzi ze by sie wszyscy zadeptali chcac uciec.
a co do zaczepek w mielnie .. to najlepiej pojechac tam kupą ludzi-kupa smierdzi i kupy nikt nie rusza :wink:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie

a co do zaczepek w mielnie .. to najlepiej pojechac tam kupą ludzi-kupa smierdzi i kupy nikt nie rusza :wink:

Hmm, ile razy bylem w Mielnie to nigdy nie mialem zadnych "przygod" tego typu.
  • 0

budo_bambucha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tyskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
very najsssssss :-)
Jade do mielna 5 sierpnia... no i ten post przypomniał mi żeby zabrał ze sobą szczęke.. :?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Wg super expressu to byli Judocy i Strong Meni - jeden na zdjeciu rzeczywiscie "oniesmielal" rozmiarami nawet jak lezal skuty.
  • 0

budo_wysek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
Nie jest mi do śmiechu,byłem akurat w trolu w czwartek z dziewczyną i sobie tego nie wyobrażam.Jeżeli się okaże z kąd byli te palanty (z jakich klubow),to powinni spalić te budy razem z nimi.
  • 0

budo_baucent
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielawa - Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
ale to jest kpina.... to pewnie byli szalikowcy którzy raz w dresie przyszli na trening i juz sie mieli za karateków i judoków...
Przeciez zaden szanujacy się budoka nie poszedl by na zadyme z hakiem rzeznickim... chyba ze z bokkenem :)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Policja zatrzymała 54 karateków i judoków w Mielnie
widze ze wersje kto tam zostal zatrzymany kraza rozne, tym nie mniej chyba nie ulega watpliwosci ze ekipa zadymiarzy (jak by nie bylo skoksowani) z nogami od stolow i hakami z miesnego w lapach nie moze w zadnej mierze rownac sie z pododdzialem AT? :lol:
a pod artykulem na stronie gazety komentarz w stylu: "zatrzymalo ich 12 policjantow? LESZCZE!" LOL
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024